Jesteś tutaj

Agenci NCIS: Los Angeles

Odcinki

 • Cena misjisezon 5, odc. 1Deeks i Sam starają się zapomnieć o torturach, które zafundował im Isaak Sidorov. Była to dla nich ogromna trauma. Tymczasem pozostali agenci Biura wciąż poszukują broni atomowej.
 • Siła uderzeniasezon 5, odc. 2Hetty chce pomóc Deeksowi i Samowi w przezwyciężeniu traumy wywołanej przez tortury, które zafundował im Isaak Sidorov. W tym celu nawiązuje kontakt z psychologiem operacyjnym Natem Getzem. Pozostali agenci badają sprawę morderstwa, do którego doszło na pokładzie prywatnego odrzutowca.
 • Omnisezon 5, odc. 3Deeks wraca do pracy w terenie i teraz musi zmierzyć się nie tylko ze sprawą, ale i z własnymi słabościamii. Zespół śledczych próbuje odnaleźć osobę odpowiedzialną za wyciek formuły ściśle tajnej szczepionki, którą opracowała firma zajmująca się biotechniką.
 • Reznikovsezon 5, odc. 4Trwa śledztwo w sprawie porwania mężczyzny, który podaje się za ojca Callena. Ekipa agentów NCIS stawia czoła śmiertelnemu niebezpieczeństwu.
 • Niepisana zasadasezon 5, odc. 5Dziewczyna byłego żołnierza marynarki wojennej została porwana dla okupu. Agenci odkrywają, że za tę sytuację odpowiedzialny jest wywiad. Do ekipy dołącza analityk Nell Jones. Deeks nieświadomie łamie jedną z niepisanych zasad, ustalonych przez Hettie.
 • Big Brothersezon 5, odc. 6Callen prowadzi tajne śledztwo w sprawie 15-letniego hakera z prestiżowego liceum, który steruje akcjami terrorystycznymi.
 • Długi dzieńsezon 5, odc. 7Zespół NCIS współpracuje z Departamentem Bezpieczeństwa Krajowego w sprawie śmierci strażnika z lokomotywowni. Wkrótce okazuje się, że szukają człowieka, który planuje atak terrorystyczny.
 • Opad promieniotwórczysezon 5, odc. 8Zespół NCIS musi odnaleźć osobę odpowiedzialną za kradzież urządzenia, które miało służyć do przeprowadzenia ataku terrorystycznego. Istnieje obawa, że Los Angeles padnie ofiarą zamachu.
 • Terapiasezon 5, odc. 9Kensi i Deeks wspólnie przybierają fałszywe tożsamości, by rozwiązać sprawę zabójstwa.
 • Zamarznięte jeziorosezon 5, odc. 10Callen i Sam zatrudniają do pomocy żołnierza z Nepalu, który specjalizuje się w walce na noże. Mają nadzieję, że dzięki jego umiejętnością uda im się odzyskać zaginiony sprzęt.
 • Żelazna kurtyna w góręsezon 5, odc. 11Kiedy agenci dowiadują się, że podejrzany o popełnienie zbrodni wojennych były przywódca komunistów z Rumunii mieszka w Los Angeles, robią wszystko, by schwytać zbrodniarza.
 • Wesoła ucieczkasezon 5, odc. 12Córka senatora pada ofiarą włamania. Agenci muszą ustalić, czy było to przypadkowe przestępstwo. W międzyczasie Kensi otrzymuje niespodziewany prezent na święta Bożego Narodzenia.
 • Przysięgasezon 5, odc. 13Agenci pracują nad śledztwem w sprawie morderstwa agenta federalnego powiązanego z hawalą, starożytnym systemem przenoszenia pieniędzy.
 • Okrzyki bojowesezon 5, odc. 14NCIS pracuję nad sprawą morderstwa dwóch byłych dostawców sprzętu dla wojska. Jeden z członków załogi zostaje narażony na poważne niebezpieczeństwo.
 • Tuhonsezon 5, odc. 15Zabójca, którego Callen i Sam poznali w trakcie pierwszego dochodzenia, jest podejrzany o morderstwo. Gdy we dwoje udają się do Meksyku, Deeks i Nate pomagają w śledztwie w Los Angeles.
 • Ryba na haczykusezon 5, odc. 16Zagłogai musi ustalić, czy wybuch na targu rybnym miał związek z atakiem terrorystycznym, czy była to nieudana próba przemytu narkotyków. Granger i Kensi badają sprawę wypadku śmigłowca.
 • Between the Linessezon 5, odc. 17Gdy gang nagrywa egzekucję agenta ATF, ekipa NCIS otrzymuje zadanie ustalenia, w jaki sposób doszło do ujawnienia jego tożsamości. Granger boi się o bezpieczeństwo przebywającej w Afganistanie Kensi.
 • Zero Dayssezon 5, odc. 18Eric jest kluczowym świadkiem w sprawie ataku na eksperta od systemów komputerowych, którego celem było pozyskanie informacji pozwalających przekierować pocisk rakietowy.
 • Spoils of Warsezon 5, odc. 19Gdy pojawiają się informacje o zniknięciu Kensi, zespół udaje się na misję ratunkową do Afganistanu. Wszystko wskazuje na to, że kobieta może być przetrzymywana przez talibów.
 • Windfallsezon 5, odc. 20NCIS prowadzi śledztwo w sprawie żołnierza marynarki, który defraudował pieniądze. Po powrocie z Afganistanu Kensi zostaje zmuszona, by zostać z Erikiem. Nell współpracuje z Deeksem.
 • Three Heartssezon 5, odc. 21Agenci prowadzą do zatrzymania działającego pod przykrywką członka NCIS, podejrzanego o współpracę z przemytnikiem, którego miał śledzić.

Postacie

Opis

Agenci NCIS: Los Angeles
Rodzaj: 
kryminalny
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2013
Góra strony
12

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest spin-offem bardzo popularnego serialu „Agenci NCIS”.

Obsada

Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Linda Hunt, LL Cool J

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Z archiwum policji

kryminalny

Akcje zatrzymania przestępców, autentyczne pościgi i operacje antyterrorystyczne, a wszystko to nagrane policyjną kamerą. W programie zobaczysz prawdziwe...

Z archiwum policji

Kobra - oddział... (S15)

serial kryminalny

Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki...

Kobra - oddział specjalny

Napisała: Morderstwo (S3)

serial kryminalny

Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi...

Napisała: Morderstwo