Agenci NCIS: Los Angeles

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. 

Oglądaj w

TV Puls
  • Kłopoty, część II (odc. 1, sezon 6)
    wczoraj, 23 kwietnia, 14:0012 40 min.
  • Kłopoty, część II (odc. 1, sezon 6)
    dzisiaj, 24 kwietnia, 13:0012 40 min.
  • Ciężkie czasy (odc. 2, sezon 6)
    dzisiaj, 24 kwietnia, 14:0012 40 min.

W najbliższym odcinku

Kłopoty, część II (sezon 6, odc. 1)

Callen i Sam są uwięzieni w uzbrojonej łodzi podwodnej, którą terroryści chcą zaatakować lotniskowiec w San Diego. W międzyczasie, Hetty ignoruje rozkazy i rezygnuje z podroży do Waszyngtonu, gdy zespół próbuje zlokalizować Callena i Sama oraz zapobiec atakowi.

Ciężkie czasy (sezon 6, odc. 2)

Ginie wojskowy przedsiębiorca, biorący udział w nielegalnej transakcji tajnymi danymi. W toku śledztwa agenci odkryją przerażający fakt. W międzyczasie Hetty udaje się do Waszyngtonu, gdzie prowadzone jest śledztwo przeciwko niej, natomiast do Los Angeles przybywają ludzie z Departamentu Sprawiedliwości, by przeprowadzić śledztwo wewnątrz zespołu.

Prezydium (sezon 6, odc. 3)

NSIC podejmuje działania w celu ochrony jednego ze swoich ludzi, który jest przesłuchiwany przez Departament Sprawiedliwości. W międzyczasie dyrektor Vance przekazuje Lange niepokojące wieści.

Triada trzech (sezon 6, odc. 4)

Ekipa desperacko poszukuje osoby, która poluje na członków NCIS. W międzyczasie psycholog operacyjny Nate Getz pomaga Nell uporać się z traumatycznymi przeżyciami.

Czarny budżet (sezon 6, odc. 5)

Część załogi udaje się do Meksyku, by wytropić pracownika, który zdołał uciec z miejsca strzelaniny w Departamencie Obrony. Reszta zespołu próbuje ustalić motyw strzelaniny.

Łowca Fok (sezon 6, odc. 6)

Sam zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa. Callen i Granger próbują oczyścić jego imię. W międzyczasie Kensi i Deeks pod przykrywką szukają związku pomiędzy ofiarą, a osobą z przeszłości Sama.

Zamówienie (sezon 6, odc. 7)

Mężczyzna zostaje zamordowany przez mały samolot bezzałogowy. Ekipa odkrywa jego powiązanie z grupą terrorystyczną, która najprawdopodobniej planuje kolejny atak. Czy NCIS uda się na czas złapać przestępców?

Szary człowiek (sezon 6, odc. 8)

Kensi i Deeks pracują nad sprawą zamordowanego bezdomnego, który w przeszłości był żołnierzem i agentem CIA. Podczas śledztwa wychodzi na jaw jego powiązanie z meksykańskim kartelem.

Zdrajca (sezon 6, odc. 9)

Kret próbuje otruć Grangera, jednym z podejrzanych zostaje Eric. Hetty wydaje przymusowy zakaz opuszczenia budynku, by znaleźć zdrajcę.

Opis

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest spin-offem bardzo popularnego serialu „Agenci NCIS”.