Agenci NCIS: Los Angeles

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. 

Oglądaj w

TV Puls
  • Środki zaradcze (odc. 1, sezon 7)
    środa, 29 maja, 14:0012 40 min.
  • Środki zaradcze (odc. 1, sezon 7)
    czwartek, 30 maja, 13:0012 40 min.
  • Twierdza (odc. 2, sezon 7)
    czwartek, 30 maja, 14:0012 40 min.

W najbliższym odcinku

Środki zaradcze (sezon 7, odc. 1)

Callen wyrusza samotnie na tajną misję. W tym czasie reszta zespołu zastanawia się co może się z nim dziać. Wkrótce Hetty chce, aby przerwano operację, którą prowadzi zanim będzie za późno.

Twierdza (sezon 7, odc. 2)

Do agentów NCIS zwraca się agentka DEA – Talie Del Compo. Kobieta prosi ich o pomoc, chce dowiedzieć się kto jest odpowiedzialny za zabójstwo jej partnera. Tymczasem Kensi podejrzewa, że Derek może coś ukrywać.

Wożąc panią Diaz (sezon 7, odc. 3)

Tym razem agenci NCIS będą musieli przenieść się w czasie, ponieważ będą zajmowali się sprawą sprzed 20 lat, dotyczącą masakry w Peru. Okazuje się, że jest jedna dziewczyna, która przetrwała te wydarzenia. Może ona pokrzyżować kandydującego na prezydenta Silvy, więc staje się celem zamachu.

Opis

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest spin-offem bardzo popularnego serialu „Agenci NCIS”.