Agenci NCIS

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy badają najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.

PULS2
  • Porwanie (odc. 9, sezon 10)
    środa, 24 lipca, 21:0016 40 min.
  • Przedświąteczna gorączka (odc. 10, sezon 10)
    czwartek, 25 lipca, 21:0016 40 min.
  • Shabbat Shalom (odc. 11, sezon 10)
    niedziela, 28 lipca, 22:5516 40 min.

W najbliższym odcinku

Nerwica frontowa (część II) (sezon 10, odc. 7)

Kiedy agenci dowiadują się, że Kersey planuje zamach, od razu rozpoczynają jego poszukiwania. Proszą o pomoc Westcotta. Abby odkrywa, że Kersey zbudował dwa małe, ale potężne ładunki. Zespół próbuje sprawdzić, jak wszystko wyglądało w czasie misji Westcotta i Torreza w Afganistanie. Komputerowo odtwarzają przebieg wydarzeń. Czy okaże się to pomocne w śledztwie?

Porwanie (sezon 10, odc. 8)

Oficer marynarki zostaje zamordowany, gdy próbuje obronić córkę i jej przyjaciółkę przed napastnikami. Jednej z dziewcząt udaje się uciec, niestety druga zostaje porwana. W trakcie śledztwa Ducky odkrywa pod paznokciami zabitego ślady czarnej farby, którą prawdopodobnie zdrapał z samochodu porywaczy. Czy ten trop pozwoli agentom trafić do celu?

Porwanie (sezon 10, odc. 9)

Agent Fornell staje się celem pocisku. Odpowiada strzałami, zabijając napastnika. Okazuje się, że zmarły, Tyler Brown, był marynarzem. W jego samochodzie Tony znajduje zapisany numer rejestracyjny Tobiasa. W barze, w którym pracował marynarz, NCIS dowiadują się, że prawdopodobnie handlował narkotykami. Na miejscu agenci spotykają byłą żonę Gibbsa i Fornella. Powód jej wizyty nie jest jendoznaczny...

Przedświąteczna gorączka (sezon 10, odc. 10)

Żona powracająca z dalekiej służy na święta znajduje w mieszkaniu zwloki męża. Mężczyzna najprowdopobniej zmarł kilka tygodni wcześniej. W trakcie śledztwa Abbs znajduje w portfelu zmarłego banknot ze specjalnymi zabezpieczeniami, informującymi, że nie został jeszcze wprowadzony do obiegu. Okazuje się, że pochodzi z partii, która teoretycznie została zniszczona. Czy ten fatk ma jakikolwiek związek ze śmiercią mężczyzny?

Shabbat Shalom (sezon 10, odc. 11)

Podczas rodzinnego wędkowania ojciec z synem znajdują ludzkie ucho. Wkrótce nurkowie wyławiają całe ciało. Okazuje się, że wrzucono je do wody najdalej kilka dni wcześniej. McGee dokonuje zaskakującego odkrycia- mimo, że zmarły ubrany był w mundur, nie był żołnierzem. Czy ekipie uda się zidentyfikować mężczyznę i znaleźć przyczynę śmierci?

Shiva (sezon 10, odc. 12)

Gibbs wraz z ekipą kontynuują śledztwo w sprawie zabójstw w domu Vance'a. Szukają jakichkolwiek śladów, które mogą doprowadzić do rozwiazania tej zagadki. Czy im się uda? W międzyczasie Ziva chowa swojego ojca, a Vance Jacka.

Wypadek (sezon 10, odc. 13)

Ziva wraca do pracy. Agenci rozpoczynają śledztwo w sprawie śmierci kobiety i żołnierza. Para podczas jazdy samochodem wypadła z drogi. Gibbs i Ducky podejrzewają, że nie był to wypadek. Uważają, że żołnierz mógł znęcać się nad dziewczyną. Agenci odkrywają, że para chodziła razem do podstawówki. Tymczasem do Abby wracają wspomnienia z jej pierwszego dochodzenia.

Kanarek (sezon 10, odc. 14)

Zespół NCIS dzięki pracy pod przykrywką łapie poszukiwanego cyberterrorystę, przez którego zginął agent NCIS. Jethro przesłuchuje mężczyznę, aby otrzymać informacje na temat jego szefa. Tim i Abby próbują wyciągnąć coś z komputera terrorysty, jednak ten nagle wybucha. Sprawa się komplikuje, kiedy śledztwo naprowadza agentów na trop opuszczonego magazynu, gdzie znajdują zwłoki.

Co dalej (sezon 10, odc. 15)

W bazie w Quantico ginie starszy szeregowy Gate Crowe. Mężczyzna najprawdopodobniej spadł z kilku metrów, jednak na jego ciele znajduje się wiele obrażeń, które nie były spowodowane wypadkiem. Wychodzi na jaw, że żołnierz wysyłał matce dużo pieniędzy, choć nigdzie nie pracował. Wkrótce do NCIS przychodzi przyjaciel szeregowego, który wyznaje pewną tajemnicę.

Objazd (sezon 10, odc. 16)

NCIS prowadzi śledztwo w sprawie śmierci kapitana. Gdy Ducky i Jimmy odjeżdżają z miejsca zbrodni, ktoś ich śledzi. Po pewnym czasie opona w samochodzie patologów zostaje przestrzelona. Gdy próbują ją wymienić, zostają porwani. Okazuje się, że porywacze mają także ciało kapitana. Kiedy reszta zespołu zorientuje się, że śledztwo trafiło na całkiem inny tor?

Opis

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.