Agenci NCIS

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą...

PULS2
  • Berlin (odc. 21, sezon 10)
    czwartek, 13 grudnia, 20:00
  • Zemsta (odc. 22, sezon 10)
    czwartek, 13 grudnia, 21:00
  • Niecelne strzały (odc. 23, sezon 10)
    niedziela, 16 grudnia, 22:55

W najbliższym odcinku

Berlin (sezon 10, odc. 21)

Ziva i Tony planują romantyczny wyjazd do Berlina. W międzyczasie do siedziby NCIS przyjeżdża nowa dyrektor Mossadu, która informuje załogę o śmierci jednego ze swoich agentów. Meżczyzna przebywał w Waszyngtonie, ponieważ uważał, że niedługo ludzie, którzy pomogli Bodnarowi, mają zamiar się spotkać. NCIS przejmuje śledztwo.

Zemsta (sezon 10, odc. 22)

Ziva i Tony są w ciężkim stanie. Kiedy David się budzi, Bodnar zabiera z samochodu diamenty. Agenci trafiają do szpitala. NCISi ostrzeliwują dom osoby, na którą zarejestrowane było drugie auto biorące udział w wypadku. Przy zabitym w czasie ostrzału mężczyźnie znalezione zostają diamenty i karteczka z tajemniczym napisem.

Niecelne strzały (sezon 10, odc. 23)

W Quantico żołnierz atakuje mężczyznę, który podobno go śledzi, co więcej włamuje się do jego mieszkania i samochodu. Agenci z początku nie wierzą w jego historię, ale McGee znajduje pod autem nadajnik GPS. Wkrótce łapią pierwszego podejrzanego. Po zabiciu Bodnara przez Zivę, do NCIS przychodzi detektyw mający przeprowadzić śledztwo w tej sprawie.

I tak źle, i tak niedobrze (sezon 10, odc. 24)

Ostatni odcinek sezonu. Okazuje się, że Gibbsa w śledztwie Parsonsa będzie reprezentować znana mu twarz. Czy uda mu się wybronić agenta? Podczas gdy zespół stara się pomóc szefowi, nagle musi zająć się sprawą morderstwa w amerykańskiej marynarce wojennej.

Opis

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.