Agenci NCIS

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą...

PULS2
  • Na kapitolu (odc. 3, sezon 6)
    dzisiaj, 23 stycznia, 22:0016 40 min.
  • Na okręcie (odc. 2, sezon 6)
    jutro, 24 stycznia, 22:0016 40 min.
  • Podróż sentymentalna (odc. 4, sezon 6)
    niedziela, 27 stycznia, 22:5516 40 min.

W najbliższym odcinku

Na okręcie (sezon 6, odc. 2)

DiNozzo pracuje nad sprawą samobójstwa porucznika marynarki wojennej. W toku śledztwa okazuje się, że powiązane jest ono ze znacznie większą aferą.

Na kapitolu (sezon 6, odc. 3)

Zespół NCIS zostanie wplątany w świat polityki. Jeden z senatorów prosi Gibbsa o pomoc w rozwiązaniu morderstwa młodej pani oficer.

Podróż sentymentalna (sezon 6, odc. 4)

Zespół NCIS pracuje nad sprawą dotyczącą dwóch członków załogi morskiej. W związku ze śledztwem grupa agentów trafia do rodzinnego miasta Gibbsa, gdzie odkryje pewne tajemnice z jego przeszłości.

Dziewięć żyć (sezon 6, odc. 5)

Podczas prowadzenia sprawy o morderstwo, Gibbs natknie się na starego znajomego- agenta FBI. Co wyniknie z tego spotkania?

Na wizji (sezon 6, odc. 6)

Trwają przygotowania do Halloween. Morderca psychopata prowadzi grę z zespołem NCIS, zostawiając w Internecie zagadki dotyczące jego kolejnych kroków.

Przypadkowa ofiara (sezon 6, odc. 7)

Vance przypisuje do zespołu Gibbsa młodego debiutanta, by pomógł w rozwiązaniu sprawy napadu na bank. Jak nowego kolegę przywita załoga NCIS?

Kret (sezon 6, odc. 8)

Załoga NCIS zmuszona jest do udziału w niebezpiecznej grze, wszystko to ma pomóc w rozwiązaniu kolejnej zagadki.

Sztylet (sezon 6, odc. 9)

Zespół pracuje nad rozwiązaniem sprawy związanej z wykradaniem tajemnic państwowych. Mają ogromny problem ze znalezieniem dowodów i zmuszeni są, opierać się na informacjach pochodzących z wątpliwego źródła.

Silent Night (sezon 6, odc. 11)

Trwają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, niestety zespół NCIS musi pracować nad sprawą kolejnego morderstwa.

Opis

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.