Agenci NCIS

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia.

PULS2
  • Wariatka (odc. 6, sezon 8)
    wczoraj, 25 kwietnia, 21:0016 40 min.
  • Zguba (odc. 7, sezon 8)
    niedziela, 28 kwietnia, 22:5516 40 min.
  • Wrogowie z obcych krajów, część I (odc. 8, sezon 8)
    niedziela, 28 kwietnia, 23:5016 40 min.

W najbliższym odcinku

Wariatka (sezon 8, odc. 6)

Pod kołami samochodu ginie kapitan Clea Thorson. Świadkowie wyjawiają, że przed śmiercią kobieta zachowywała się bardzo dziwnie. Kierowca pojazdu upiera się, że Thorson wybiegła mu przed maskę. Na rękach zabitej ekipa zauważa rozległe ręcznie napisane chemiczne wzory. Czy to główna poszlaka?

Zguba (sezon 8, odc. 7)

Zespół NCIS pracuje nad sprawą śmierci żołnierza, którego ciało znaleziono w śmietniku. Mężczyzna był umówiony na spotkanie z przyjacielem. Czy ma on coś wspólnego z zabójstwem?

Wrogowie z obcych krajów, część I (sezon 8, odc. 8)

Tony i Tim aresztują kobietę, która ukradła kartę terroryście. Dzięki urządzeniu jakie skonstruowała, Ziva namierza groźnego przestępcę. Czy ta kradzież przyniesie jednak więcej porzytku niż szkody?

Wrogowie z obcych krajów, część II (sezon 8, odc. 9)

Podczas ataku Vince doznaje poważnych obrażeń. Eli ujawnia szczegóły dotyczące operacji sprzed 22 lat. Gibbs i załoga próbują złożyć wszystkie kawałki tej układanki w całość.

Fałszywy świadek (sezon 8, odc. 10)

Trwa proces w sprawie zabójstwa. Nagle znika świadek, którego zeznania są kluczowe w celu zamknięcia mordercy. Zespół NCIS musi znaleźć mężczyznę, zanim będzie za późno i zabójca wyjdzie na wolność.

Kolacja na wodzie (sezon 8, odc. 11)

Porucznik Jeremy Nolan zostaje zastrzelony na statku wycieczkowym. Najprawdopodobniej ostatnią osobą, która widziała zabitego jest pracownica straży przybrzeżnej. Czy będzie ona w stanie pomóc NCIS rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci?

Werbownik (sezon 8, odc. 12)

Jeden z bosmanów zostaje zepchnięty ze schodów i umiera na miejscu. W jego portfelu nie ma pieniędzy ani kart kredytowych, dlatego agenci podejrzewają napad rabunkowy. W toku śledztwa Abby odkrywa, że to nie upadek ze schodów zabił bosmana. Co było przyczyną jego śmierci i kto za tym stoi?

Wolność (sezon 8, odc. 13)

Para podczas spaceru znajduje ciało mężczyzny. Okazuje się, że to jeden z marynarzy. Ziva i Tony trafiają do baru, gdzie zabity był godzinę przed śmiercią. Właściciel podzieli się z agentami informacjami, które ostro zamieszają w śledztwie.

Wchodzi facet do baru... (sezon 8, odc. 14)

Na jednym z okrętów ginie komandor. Okazuje się, że mężczyzna został zastrzelony z broni używanej przez Koreańczyków i Rosjan. W internecie można już przeczytać newsy o tym incydencie. Agenci szukają szukają więc jakiegoś przecieku na okręcie. Czy to pomoże im znaleźć zabójcę?

Opis

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.