Jesteś tutaj

American Horror Story: Sabat

Odcinki

  • Dead, Thesezon 3, odc. 7Przywróceni do życia ludzie usiłują przywyknąć do nowej sytuacji. Tymczasem Fiona coraz bardziej angażuje się w niebezpieczny romans. Nocny wypad z LaLaurie sprawia, że Queenie zaczyna kwestionować swoją rolę w Sabacie i szuka dla siebie innego miejsca. Cordelia ostatecznie podejmuje decyzję w sprawie matki, zatrudniając do pomocy Zoe.
  • Sacred Taking, Thesezon 3, odc. 8Queenie zmuszona jest zdecydować po czyjej stronie stanie. Cordelia natomiast zbiera dziewczyny do walki, mając nadzieję na powstrzymanie Fiony. Misty szuka schronienia przed niebezpiecznym nowym wrogiem. Rywalizacja pomiędzy Marie Laveau i Delphine osiąga punkt kulminacyjny.
  • Headsezon 3, odc. 9Fiona proponuje Marie Laveau sojusz. Oferuje zjednoczenie się z Sabatem w celu pokonania wspólnego wroga. Wychodzi na jaw, kto zaatakował Cordelię. Natomiast Nan poznaje niepokojącą prawdę o przeszłości Luke'a.
  • Magical Delights of Stevie Nicks, Thesezon 3, odc. 10Marie Laveau stara się zaprowadzić rozejm pomiędzy Fioną a Sabatem. Cordelia dowiaduje się prawdy na temat Hanka i Łowców Czarownic. Fiona udaje się do Stevie Nicks, usiłując pomieszać tym szyki nowej Przełożonej. Zazdrosna Madison robi wszystko, by wyeliminować swoją konkurencję w walce o najwyższą władzę.

Postacie

Opis

American Horror Story: Sabat
Rodzaj: 
horror
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2013
Góra strony
18

W trzecim sezonie „American Horror Story” akcja przenosi się do 2013 roku. Głównymi bohaterkami są członkinie sabatu czarownic, których XVII-wieczne przodkinie przeżyły procesy w Salem. Tajemnicze ataki związane z ich naturą, w ostatnim czasie znacząco się nasiliły, dlatego młode czarownice zostały odesłane do specjalnej szkoły w Nowym Orleanie. Tam mają nauczyć się, jak przetrwać prześladowania.

Obsada

Jessica Lange, Taissa Farmiga, Sarah Paulson, Emma Roberts, Angela Bassett, Kathy Bates, Gabourey Sidibe, Lily Rabe, Denis O'Hare, Jamie Brewer, Evan Peters, Frances Conroy

Konkursy/h1>

Video