Jesteś tutaj

Atlantyda

Odcinki

  • Zabić królową cz. 1sezon 2, odc. 12"Atlantyda" to epicki dramat fantasy dla całej rodziny, opowiadający o chłopaku, Jasonie, który wyrusza w podróż, by odkryć prawdę o zaginionym ojcu. Przypadkowo trafia do mitycznej krainy – Atlantydy. Napotyka tam na sieć skomplikowanych zdrad i oszustw, w którą, jak się okazuje, jest wplątany. Jason będzie musiał stanąć twarzą w twarz z Herkulesem, Minotaurem, a nawet duszami zmarłych. Jak skończy się dla niego ta niezwykła podróż po świecie greckiej mitologii?
  • Zabić królową cz 2sezon 2, odc. 13

Postacie

Opis

Atlantyda
Rodzaj: 
przygodowy
/
Kraj: 
Wielka Brytania
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
12

"Atlantyda" to epicki dramat fantasy dla całej rodziny, opowiadający o chłopaku, Jasonie, który wyrusza w podróż, by odkryć prawdę o zaginionym ojcu. Przypadkowo trafia do mitycznej krainy – Atlantydy. Napotyka tam na sieć skomplikowanych zdrad i oszustw, w którą, jak się okazuje, jest wplątany. Jason będzie musiał stanąć twarzą w twarz z Herkulesem, Minotaurem, a nawet duszami zmarłych. Jak skończy się dla niego ta niezwykła podróż po świecie greckiej mitologii?

Obsada

Aiysha Hart(Ariadne), Alexander Siddig(Minos), Jack Donnelly(Jason), Jemima Rooper(Medusa), Juliet Stevenson(Oracle), Mark Addy(Hercules), Robert Emms(Pythagoras), Sarah Parish(Pasiphae)
Reżyser: 
Alice Troughton, Declan O’Dwyer, Jeremy Webb, Justin Molotnikov

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Jankes i Dama

przygodowy

„Jankes i Dama” to pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji, trzymający w napięciu serial. Jego bohaterami są szalony poszukiwacz skarbów i kuratorka...

Jankes i Dama

Bibliotekarze

przygodowy

Biblioteka Metropolitan nie jest zwykłym miejscem. Doskonale wie o tym bibliotekarz Flynn Carsen (Noah Wyle), który zdobywa cenne artefakty...

Bibliotekarze