Bibliotekarze

Dziewięć miesięcy wcześniej magia została uwolniona przez ponowne umieszczenie legendarnego Excalibura w głazie, z którego wyciągnął...

Oglądaj w

TV Puls
  • Zatopiona księga (odc. 1, sezon 2)
    niedziela, 24 lutego, 9:5012 40 min.
  • Złamane berło (odc. 2, sezon 2)
    niedziela, 3 marca, 9:4512 40 min.

W najbliższym odcinku

Zatopiona księga (sezon 2, odc. 1)

Podczas gdy Jenkins odkrywa, że w bibliotece czai się zło, wszyscy Bibliotekarze spotykają się, aby podjąć próbę rozwikłania mrocznej tajemnicy. Chodzi o niepokojącą burzę, która zawisła nad Manhattanem. Wkrótce zespół okrywa, że winowajcą w tej sytuacji jest znienawidzony przez nich Szekspir Prospero.

Złamane berło (sezon 2, odc. 2)

Prospero chcąc odzyskać swoją własność z muzeum, przywołuje do życia kolejne fikcyjne postaci. Bibliotekarze bardzo szybko będą musieli stanąć do walki z Frankensteinem i śmiertelnym wrogiem Sherlocka Holmes’a, profesorem Moriarty. W natłoku emocji i nerwów między Flynn i Evą powstanie rozdźwięk, jaką taktykę obrać względem Prospero.

Opis

Serial Bibliotekarze powraca z drugim sezonem! Wciągające historie grupy zapalonych poszukiwaczy artefaktów i wszelkiego rodzaju magii ponownie na ekranie. Jeżeli jesteście żądni przygód, to koniecznie dołączcie do Flynna Carsena i jego ekipy!

Dziewięć miesięcy wcześniej magia została uwolniona przez ponowne umieszczenie legendarnego Excalibura w głazie, z którego wyciągnął go Król Artur. Starożytny artefakt otworzył wrota na Ziemię złoczyńcom, którzy kiedykolwiek stąpali po ziemi. Teraz Flynn Carsen (Noah Wyle) i jego grupa bibliotekarzy: Jake Stone (Christian Kane), Ezekiel Jones (John Kim) i Cassandra Cillian (Lindy Booth) oraz ich obrończyni Eve Baird (Rebecca Romijn) będą musieli zmierzyć się z siłami zła kierowanymi przez Szekspira Propsero (Richard Cox). Szekspir wymyślił plan na wprowadzenie własnych rządów i wizji świata. W jego imieniu działać będzie między innymi Moriarty (David S. Lee) oraz Dorian Grey (Luke Cook). Jeżeli bibliotekarze nie powstrzymają uwalniającego się zła, to władzę nad światem przejmie Propsero, a ludzkość będzie musiała podporządkować się jego zasadom…

Aktualności