Bibliotekarze

Wciągające historie grupy zapalonych poszukiwaczy artefaktów i wszelkiego rodzaju magii ponownie na ekranie. Koniecznie dołączcie do Flynna Carsena i jego ekipy!

Oglądaj w

TV Puls
  • Puści ludzie (odc. 5, sezon 2)
    niedziela, 24 marca, 9:5512 40 min.
  • Diabelski cyrograf (odc. 6, sezon 2)
    niedziela, 31 marca, 10:4012 40 min.

W najbliższym odcinku

Puści ludzie (sezon 2, odc. 5)

W czasie poszukiwań jednego z brakujących artefaktów, zostaje porwana Flynn. Dziewczyna trafia w ręce tajemniczego nieznajomego, który posiada całą kolekcję przedmiotów, za którymi podążają Bibliotekarze. Wkrótce cała ekipa zmierza do Sztabu Zaratustry, chcąc uniknąć konfrontacji z Prospero.

Diabelski cyrograf (sezon 2, odc. 6)

Wieloletni przyjaciel Evy Baird startuje na burmistrza New Hampshire. Niestety, szybko zostaje on uwikłany w skandal, w którym chodzi o życie młodego człowieka i pakt, jaki znajomy Evy, miał zawrzeć z diabłem. Wkrótce kobieta zawalczy nie tylko o swoją duszę, ale też o dusze pozostałych Bibliotekarzy.

Opis

Serial Bibliotekarze powraca z drugim sezonem! Wciągające historie grupy zapalonych poszukiwaczy artefaktów i wszelkiego rodzaju magii ponownie na ekranie. Jeżeli jesteście żądni przygód, to koniecznie dołączcie do Flynna Carsena i jego ekipy!

Dziewięć miesięcy wcześniej magia została uwolniona przez ponowne umieszczenie legendarnego Excalibura w głazie, z którego wyciągnął go Król Artur. Starożytny artefakt otworzył wrota na Ziemię złoczyńcom, którzy kiedykolwiek stąpali po ziemi. Teraz Flynn Carsen (Noah Wyle) i jego grupa bibliotekarzy: Jake Stone (Christian Kane), Ezekiel Jones (John Kim) i Cassandra Cillian (Lindy Booth) oraz ich obrończyni Eve Baird (Rebecca Romijn) będą musieli zmierzyć się z siłami zła kierowanymi przez Szekspira Propsero (Richard Cox). Szekspir wymyślił plan na wprowadzenie własnych rządów i wizji świata. W jego imieniu działać będzie między innymi Moriarty (David S. Lee) oraz Dorian Grey (Luke Cook). Jeżeli bibliotekarze nie powstrzymają uwalniającego się zła, to władzę nad światem przejmie Propsero, a ludzkość będzie musiała podporządkować się jego zasadom…

Aktualności