Chłopcy pani Brown

Brendan O'Carroll w przezabawnej roli głośnej irlandzkiej matrony Agnes Brown. Ulubionym zajęciem gospodyni jest wtrącanie się w życie jej dzieci.

Oglądaj w

TV Puls
  • Niespodzianka (odc. 1, sezon 2)
    czwartek, 28 marca, 2:2512 30 min.
  • Zmartwychwstanie (odc. 2, sezon 2)
    czwartek, 28 marca, 2:5512 30 min.

W najbliższym odcinku

Niespodzianka (sezon 2, odc. 1)

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia i wszystkie Irlandzkie matki cieszą się na przyjazd ukochanych osób, aby wspólnie zasiąść przy świątecznym stole. Agnes jest bardzo szczęśliwa, ponieważ jej syn Trevor wraca z zagranicy. Nie było go w domu od czterech lat i Agnes jest naprawdę zdeterminowana i przygotowuje się aby urządzić specjalne przyjęcie. Dermot czuje presję, ponieważ Wigilię spędzić ma u teściów. Natomiast kupnem indyka zajmuje się kumpel Dermonta, który niestety ma problem z dostarczeniem z jego dostarczeniem. Jakby tego było mało, nie widać nawet najmniejszej szansy na śnieg.

Zmartwychwstanie (sezon 2, odc. 2)

Rodzina Brown nadal czeka na pieniądze z ubezpieczenia, które mieli otrzymać po fikcyjnej śmierci dziadka. Ubezpieczyciele zaczynają węszyć i pani Brown ma obawy czy otrzymają pieniądze, które są tak ważne dla Dermota i Marii, aby mogli znaleźć sobie jakieś miejsce do życia. Pani Brown cały czas zastanawia się nad tym jak ukryć dziadka przed wścibskim wzrokiem ludzi, tak aby ich oszustwo nie wyszło na jaw.

Opis

Brendan O'Carroll w przezabawnej roli głośnej irlandzkiej matrony Agnes Brown. Ulubionym zajęciem gospodyni jest wtrącanie się w życie jej sześciorga dzieci.