Code Black: Stan Krytyczny

Trzymający w napięciu serial medyczny, którego akcja dzieje się w szpitalu Angels Memorial. Przedstawia on codzienną walkę lekarzy o ludzkie życie. 

PULS2
  • Cardiac Support (odc. 10)
    dzisiaj, 21 maja, 23:0016 40 min.
  • Black Tag (odc. 11)
    wtorek, 28 maja, 23:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Cardiac Support (odc. 10)

Leanne walczy o życie mężczyzny, który przeszedł zawał serca. Mario postanawia wyjść ze szpitala i poszukać syna jednego z pacjentów, prosi rezydentów, by kryli go przed Nealem.

Black Tag (odc. 11)

Lekarze, próbując dotrzeć na miejsce wypadku, sami staną się członkami karambolu. Stan pacjenta prowadzonego przez Jesse pogarsza się, kobieta uważa, że to jej wina.

Opis

Code Black: Stan Krytyczny to trzymający w napięciu serial medyczny, którego akcja dzieje się w szpitalu Angels Memorial. Przedstawia on codzienne zmagania lekarzy z najsłynniejszego i najbardziej ruchliwego oddziału ratunkowego w Stanach Zjednoczonych, gdzie czas mierzony jest w sekundach, a ocalenie życia ludzkiego nazywane cudem. W sercu tego kontrolowanego chaosu znajduje się energiczna pani doktor Leanne Rorish, w postać której wciela się zdobywczyni Oskara - Marcia Gay Harden. Do szpitala Angels Memorial trafia czterech nowych rezydentów. Czy poradzą sobie z tak wielką presją? Jak wiele zaryzykują, by ratować zdrowie i życie pacjentów?