Code Black: Stan Krytyczny

Code Black: Stan Krytyczny to trzymający w napięciu serial medyczny, którego akcja dzieje się w szpitalu Angels Memorial. Przedstawia on codzienne zmagania lekarzy z...

Oglądaj w

TV Puls
 • We Plug Holes (odc. 2)
  środa, 12 grudnia, 23:55
 • Pre-Existing Conditions (odc. 3)
  środa, 19 grudnia, 23:55
PULS2
 • Pilot (odc. 1)
  jutro, 11 grudnia, 23:00
 • We Plug Holes (odc. 2)
  wtorek, 18 grudnia, 23:00

W najbliższym odcinku

Pilot (odc. 1)

Czterech nowych rezydentów trafia do szpitala Angels Memorial. Będą pracować na najsłynniejszym, ale i najbardziej ruchliwym oddziale ratunkowym w kraju. Ich dyrektorem zostaje energiczna doktor Leanne Rorish. Czy wszyscy nowi pracownicy poradzą sobie z tak wielką presją?

We Plug Holes (odc. 2)

Christa ratuje życie ciężko rannej pacjentki. Okazuje się, że kobieta potrzebuje kolejnych operacji, aby całkowicie powrócić do zdrowia. Rezydentka błaga Neala o przeprowadzenie zabiegu, który pozwoliłby kobiecie prowadzić normalne życie. Mario wdaje się w bójkę z pacjentem, hokeistą. Mężczyzna nie może uwierzyć diagnozie, według której jego kariera sportowa jest zagrożona.

Pre-Existing Conditions (odc. 3)

Na oddziale panuje ogromny chaos. Dodatkowo wyczerpani doktorzy muszą zmagać się z rozhisteryzowaną matką dwójki pacjentów. Chłopcy zostali ofiarami katastrofalnego wypadku samochodowego. Mario zachęca Angusa do wykonania niepotrzebnej operacji. W konsekwencji czego mężczyzna ma poważne kłopoty z przełożonym.

Opis

Code Black: Stan Krytyczny to trzymający w napięciu serial medyczny, którego akcja dzieje się w szpitalu Angels Memorial. Przedstawia on codzienne zmagania lekarzy z najsłynniejszego i najbardziej ruchliwego oddziału ratunkowego w Stanach Zjednoczonych, gdzie czas mierzony jest w sekundach, a ocalenie życia ludzkiego nazywane cudem. W sercu tego kontrolowanego chaosu znajduje się energiczna pani doktor Leanne Rorish, w postać której wciela się zdobywczyni Oskara - Marcia Gay Harden. Do szpitala Angels Memorial trafia czterech nowych rezydentów. Czy poradzą sobie z tak wielką presją? Jak wiele zaryzykują, by ratować zdrowie i życie pacjentów?