CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

13 sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia.

PULS2
  • Karma To Burn (odc. 1, sezon 13)
    dzisiaj, 20 sierpnia, 22:0016 40 min.
  • Code Blue Plate Special (odc. 2, sezon 13)
    poniedziałek, 26 sierpnia, 21:0016 40 min.
  • Wild Flowers (odc. 3, sezon 13)
    poniedziałek, 26 sierpnia, 22:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Karma To Burn (sezon 13, odc. 1)

Kaitlyn, wnuczka Russella, zostaje porwana przez ludzi powiązanych z zastępcą szeryfa, Jeffreyem McKeenem. Natomiast Julie Finlay jest śledzona przez detektywa Michaela Crenshawa, zamieszanego w różne przestępstwa. Russell z pomocą Sary bada miejsce uprowadzenia dziewczyny, mając nadzieję trafić na właściwy trop. Tymczasem Crenshaw atakuje agentkę Finlay. Kobieta zostaje uwięziona w miejscu, w którym spotyka Kaitlyn. Czy we dwie będą potrafiły uciec?

Code Blue Plate Special (sezon 13, odc. 2)

W jedym z lokaiu doszło do makabrycznej zbrodni. Nieznany sprawca zastrzelił osiem osób, a w chłodni zamknął współwłaściciela restauracji, Demarcusa. Mężczyzna jako jedyny przeżył napad, ale ciągle jest w szoku. Agenci muszą dowiedzieć się kto za tym stoi, a także jaki był cel zabójcy. Czy Demarcus będzie w stanie współpracować?

Wild Flowers (sezon 13, odc. 3)

Podczas imprezy ginie 14 letnia dziewczynka. W toku śledztwa agenci ustalają, żebyła wykorzystywana seksualnie tak jak jej siostra Jacinta. Krewna dziewczyny ma jednak duży problem ze złożeniem zeznań. Russell i Morgan odkrywają drastyczne fakty z przeszłości Jacinty. Czy śmierć siotry pomoże Jacincie się uwolnić?

It Was A Very Good Year (sezon 13, odc. 4)

Agenci poszukują zabójcy Allison Bailey, której zwłoki znaleziono w wewnątrz pianianai. Greg, przyjaciel Allison jest wstrząsniety jej śmiercią. Numer seryjny pianina doprowadza agentów do Grazettiego, który już jest znany policji. Sprawa komplikuje się, kiedy na jaw wychodzi, że mężczyzna od kilku lat nie żyje. Czy zespół CSI znajdzie inny trop w tej sprawie?

Play Dead (AKA Once Bitten) (sezon 13, odc. 5)

Znalezione zostaje ciało policjanta. Jak się okazuje jedynym świadkiem jest pies. Agenci zastanawiają się czy moze ich doprowadzić do mordercy. Na ile jednak mogę ufać zmysłom zwierzęcia?

Pick And Roll (sezon 13, odc. 6)

Zespół bada okoliczności morderstwa Toma Burnsa, trenera szkolnej drużyny koszykówki, którego ciało znaleziono w szatni. Agenci podejrzewają, że przyczyną śmierci bylo uderzenie tępym narzedziem w głowę. Pierwszym podejrzanym jest aktywista wspierający finansowo szkołę i który podobno był skłócony z Tomem. Czy rozwiązanie tej zagadki byłoby jednak tak proste?

Fallen Angels (sezon 13, odc. 7)

Na cmentarzu zostają znalezione zwłoki kapłana Ricka Renkena. Mężczyzna został zastrzelony w pobliżu grobu Warricka Browna. Po zebraniu dowodów wiadomo, że kapłan przed śmiercią był w domu Tiny, wdowie po Brownie. Nagle obecny partner kobiety także zostaje zamordowany. To nie może być przypadek...

Opis

13 sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw.