Jesteś tutaj

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Odcinki

  • Bullsezon 8, odc. 11Ósmy sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.
  • Grissom's divine comedysezon 8, odc. 12
  • Thousand days on earth, Asezon 8, odc. 13
  • Drops outsezon 8, odc. 14
  • Theory of everything, Thesezon 8, odc. 15
  • Two and a half deathssezon 8, odc. 16

Postacie

Opis

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
Rodzaj: 
fabularny_new
/
Kraj: 
Kanada, USA
,
Rok produkcji: 
2002
Góra strony
16

Trzeci sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw. Kierownikiem zespołu jest Gil Grissom, samotnik i ekscentryk, ceniony przez podwładnych za niesamowitą wiedzę. Do jego zespołu należą: Catherine Willows, była striptizerka i samotna matka, która stara się pogodzić pracę z macierzyństwem, Nick Stokes i Warrick Brown, zawsze gotowi podjąć nowe wyzwanie, Sara Sidle, najmłodsza z drużyny i kapitan Jim Brass z wydziału zabójstw. Pomagają im: technik laboratoryjny Greg Sanders, koroner dr David Robbins i sierżant O'Riley. Ciekawostką jest fakt, że scenariusz poszczególnych odcinków powstał na podstawie autentycznych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania na miejscach zbrodni.

Obsada

William Petersen, Marg Helgenberger, Jorja Fox, George Eads, Gary Dourdan, Eric Szmanda, Wallace Langham, Paul Guilfoyle, Robert Hall

Konkursy/h1>

Video