CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Czwarty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.

PULS2
  • Early Rollout (odc. 15, sezon 4)
    wczoraj, 19 listopada, 20:00
  • Getting Off (odc. 16, sezon 4)
    wczoraj, 19 listopada, 21:00
  • XX (odc. 17, sezon 4)
    dzisiaj, 20 listopada, 20:00

W najbliższym odcinku

Early Rollout (sezon 4, odc. 15)

Ginie właściciel nocnego klubu i jego żona. Ich ciała nie zostają ukryte, wręcz przewinie ich śmierć ma być ostrzeżeniem.

Getting Off (sezon 4, odc. 16)

Zespół Grissoma prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa klauna, który mógł zostać zabity przez swojego rywala. W tym samym czasie ginie pracownik kliniki odwykowej. Detektywi dowiadują się, że do leczenia pacjentów używał nielegalnych leków.

XX (sezon 4, odc. 17)

Nick, Catherine i Sara starają się złapać zabójcę więźniarki, której poćwiartowane ciało znaleziono przywiązane do spodu autobusu więziennego.

Bad To The Bone (sezon 4, odc. 18)

Grissom prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa w kasynie i aresztuje niebezpiecznego człowieka, który później umiera w areszcie. Jednak Nick i Sara odkrywają, że nie było to pierwsze morderstwo podejrzanego i znajdują szkielet kobiety zakopany w motelu, w którym pracował. Okazuje się, że była ona w ciąży w chwili jej zniknięcia osiem lat temu. Zespół stara się ustalić, czy dziecko jeszcze żyje.

Bad Words (sezon 4, odc. 19)

Zespół bada śmierć nastolatki, która zginęła w pożarze domu. Odkrywa, że dziewczyna napisała artykuł demaskujący rytuały inicjacyjne szkolnej drużyny lekkoatletycznej. Pada podejrzenie, że została zabita w odwecie.

Dead Ringer (sezon 4, odc. 20)

Grissom, Catherine i Nick badają zabójstwo policjanta, który zginął podczas corocznego wyścigu. Tymczasem Sara i Warrick jadą do pokoju hotelowego, gdzie dwóch innych oficerów zostało znalezionych martwych. W obu przypadkach sprawa przybiera zaskakujący obrót.

Turn Of the Screws (sezon 4, odc. 21)

Wagonik kolejki wypada z torów i zabija sześć osób. Sara bada tory i stwierdza, że dokonano sabotażu. Tymczasem Warrick i Catherine prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa 13-latka.

No More Bets (sezon 4, odc. 22)

Ojciec Catherine staje się głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa dwóch hazardzistów.

Bloodlines (sezon 4, odc. 23)

Grissom bada sprawę gwałtu na pracownicy kasyna. Odkrywa, że DNA sprawcy pasuje do tego, które znaleziono w trakcie dochodzenia w sprawie, która miała miejsce na tym samym odcinku drogi rok temu.

Opis

Czwarty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.