CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Czwarty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.

PULS2
  • Fur and Loathing (odc. 5, sezon 4)
    dzisiaj, 22 lipca, 21:0016 40 min.
  • Jackpot (odc. 6, sezon 4)
    dzisiaj, 22 lipca, 22:0016 40 min.
  • Invisible Evidence (odc. 7, sezon 4)
    jutro, 23 lipca, 21:0016 45 min.

W najbliższym odcinku

Fur and Loathing (sezon 4, odc. 5)

Ginie człowiek potrącony przez samochód. Okazuje się, że przebrany za szopa mężczyzna już wcześniej został postrzelony. Gil Grissom i Catherine Willows wpadają na trop tajemniczej grupy. Okazuje się, że ci ludzie potrafią kontaktować się z innymi tylko wtedy, gdy są przebrani za zwierzęta futerkowe.

Jackpot (sezon 4, odc. 6)

Pewien student zostaje brutalnie zamordowany. Gil Grissom udaje się na miejsce zbrodni. Odkrywa, że mordu dokonał współmieszkaniec ofiary. Motywem był homoseksualny związek ojca mordercy z ofiarą. Sam Brown, ojciec Catherine Willows, dał jej czek na 250 000 dolarów. Catherine nie wie, czy ma ten prezent przyjąć.

Invisible Evidence (sezon 4, odc. 7)

Sędzia odrzuca dowody zebrane przez ekspertów kryminalistycznych, ponieważ policja w porę nie wystąpiła o nakaz przeszukania samochodu mężczyzny podejrzanego o gwałt i morderstwo. Eksperci muszą zebrać nowe dowody. Poprzednie - w myśl prawa - nie mogą być wykorzystane w sądzie. Nowe śledztwo może trwać tylko dobę - na tyle zezwolił sąd. Eksperci odnoszą sukces. A, co najważniejsze, okazuje się, że pierwszy podejrzany był niewinny

After The Show (sezon 4, odc. 8)

Przed tygodniem zaginęła dziewczyna, której marzeniem było zostać tancerką w jednej z rewii Las Vegas. W ręce policji oddaje się znany fotografik, który jednak nie chce wskazać miejsca, gdzie ukrył zwłoki. Powtarza jedynie, że nikomu nie zrobił krzywdy. Sprawą początkowo mają się zająć Sara i Nick. Dla ich kariery takie dochodzenie ma bardzo istotne znaczenie. Ostatecznie Gil Grissom powierza jednak kierowanie śledztwem Catherine, która, która jego zdaniem, najłatwiej nawiąże kontakt z człowiekiem takim, jak podejrzany fotografik.

Grissom Versus The Volcano (sezon 4, odc. 9)

Marszałek sił lotniczych, Adam Watson, ginie w samochodzie pułapce. Jednak nie on był celem ataku. Sara i Warrick zajmują się sprawą tajemniczej śmierci żony sławnego piosenkarza. Nie wierzą, by zdrowa, 24-letnia kobieta mogła nagle umrzeć na serce.

Coming Of Rage (sezon 4, odc. 10)

Na terenie budowy znaleziono zwłoki nastolatka. Ktoś brutalnie go zamordował w chwili, gdy chłopak usiłował zgwałcić szkolną koleżankę. Tak przynajmniej z pozoru to wygląda. Pechowy amator broni palnej strzelając do celu chybił i nieświadomie zabił kobietę przed jej własnym domem stojącym kilkaset metrów dalej.

Eleven Angry Jurors (sezon 4, odc. 11)

Zespół CSI prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci jednego z 12 sędziów podczas obrad za zamkniętymi drzwiami. Podejrzenie pada na współtowarzyszy zmarłego. Tym bardziej, iż okazuje się, że był on jedynym który wydał uniewinniający werdykt.

Butterflied (sezon 4, odc. 12)

Obsesją Grissoma staje się znalezienie zabójcy pielęgniarki, która była niesamowicie podobna do Sary. Zabójca starannie posprzątał miejsce zbrodni, pozostawiając jednak kilka poszlak, które wskazują na to, że jest on lekarzem.

Suckers (sezon 4, odc. 13)

Zespół CSI bada kradzież wielomilionowej japońskiej kolekcji dzieł sztuki. W tym samym czasie Warrick i Catherine zostają wezwani do martwej dziewczyny, która ma dziwne ślady na szyi i straciła kilka litrów krwi. Poszlaki prowadzą ich do tajemnej grupy, która stara się upodobnić do wampirów.

Paper Or Plastics? (sezon 4, odc. 14)

Detektywi kryminalni prowadzą śledztwo w sprawie napadu na sklep spożywczy, w którym zginęło 5 osób.

Opis

Czwarty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.