CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Ósmy sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.

PULS2
  • Organ Grinder (odc. 211, sezon 2)
    dzisiaj, 20 maja, 21:0016 40 min.
  • You've got mail (odc. 212, sezon 2)
    dzisiaj, 20 maja, 22:0016 45 min.
  • Identity crisis (odc. 213, sezon 2)
    jutro, 21 maja, 21:0016 45 min.

W najbliższym odcinku

Organ Grinder (sezon 2, odc. 211)

Nieznany sprawca porzuca zwłoki dewelopera w hotelowej windzie. Okazuje się, że w ciele brakuje kilku organów.

You've got mail (sezon 2, odc. 212)

W lesie znaleziono zwłoki myśliwego. Wszystko wskazuje na to, że był to wypadek podczas polowania na jelenie. Jednak kiedy śledczy wykluczają wypadek i morderstwo, pozostaje wersja samobójstwa. W dodatku okazuje się, że ktoś - prawdopodobnie żona - wykupił myśliwemu polisę na życie na kwotę miliona dolarów... Na odludziu nastolatka natyka się na zwłoki dwóch dziewczyn. Okazuje się, że zmarłe były siostrami. Zespół Grissoma szuka cech wspólnych, poza genami i godziną śmierci, łączących obie ofiary. Mimo bliskiego pokrewieństwa dziewczyny bardzo różniły się między sobą, nie miały wspólnych znajomych, wykazywały inne zainteresowania.

Identity crisis (sezon 2, odc. 213)

W serialu ponownie pojawi się morderca, który już raz wymknął się Grissomowi. To Paul Millander, mordujący mężczyzn, którzy urodzili się w rocznicę śmierci ojca Grissoma. Szef zespołu kryminalistycznego jest potencjalną ofiarą. Zespół odkrywa, że Paul Millander w obecnym wcieleniu jest szanowanym sędzią i przedstawienie mu zarzutów nie będzie łatwe. Gill doprowadza do aresztowania przestępcy.

Finger, The (sezon 2, odc. 214)

Porywacz żąda, aby Catherine towarzyszyła mężczyźnie, który ma dostarczyć okup w wysokości miliona dolarów, inaczej zabije porwaną kobietę.

Opis

Ósmy sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.