Jesteś tutaj

Dziesiąte królestwo

Odcinki

  • Dziesiąte królestwosezon 1, odc. 1Współczesna opowieść osadzona w świecie Fantasy, gdzie magia i baśniowe opowieści stają się prawdą... Książe Wendell jest prawowitym władcą Czwartego Królestwa. Pewnego dnia staje się ofiarą podstępnego planu złej czarownicy i zmieniony zostaje w psa. Bojąc się o swoje życie, książe decyduje się na ucieczkę. W pośpiechu, niechcący przemieszcza się przez magiczne lustro do współczesnego Nowego Jorku. Nowoodkryty przez siebie świat nazywa DZIESIĄTYM KRÓLESTWEM...
  • Dziesiąte królestwosezon 1, odc. 2Książe Wendell, prawowity władca Czwartego Królestwa zostaje napadnięty przez Złą Czarownicę i zmieniony w psa. Na szczęście udaje mu się uciec i wyruszyć w drogę do innego Królestwa. Niestety zamiast do świata baśni przeniesiony zostaje do współczesnego Nowego Jorku. Tam spotyka mieszkającą na skraju Central Parku Virginię Lewis. Teraz oboje wyruszają w długą drogę by pomóc Dziewięciu Królestwom i pokonać Złą Czarownicę.
  • Dziesiąte królestwosezon 1, odc. 3Książe Wendell, prawowity władca Czwartego Królestwa zostaje napadnięty przez Złą Czarownicę i zmieniony w psa. Na szczęście udaje mu się uciec i wyruszyć w drogę do innego Królestwa. Niestety zamiast do świata baśni przeniesiony zostaje do współczesnego Nowego Jorku. Tam spotyka mieszkającą na skraju Central Parku Virginię Lewis. Teraz oboje wyruszają w długą drogę by pomóc Dziewięciu Królestwom i pokonać Złą Czarownicę.
  • Dziesiąte królestwosezon 1, odc. 4Książe Wendell, prawowity władca Czwartego Królestwa zostaje napadnięty przez Złą Czarownicę i zmieniony w psa. Na szczęście udaje mu się uciec i wyruszyć w drogę do innego Królestwa. Niestety zamiast do świata baśni przeniesiony zostaje do współczesnego Nowego Jorku. Tam spotyka mieszkającą na skraju Central Parku Virginię Lewis. Teraz oboje wyruszają w długą drogę by pomóc Dziewięciu Królestwom i pokonać Złą Czarownicę.
  • Dziesiąte królestwosezon 1, odc. 5Książe Wendell, prawowity władca Czwartego Królestwa zostaje napadnięty przez Złą Czarownicę i zmieniony w psa. Na szczęście udaje mu się uciec i wyruszyć w drogę do innego Królestwa. Niestety zamiast do świata baśni przeniesiony zostaje do współczesnego Nowego Jorku. Tam spotyka mieszkającą na skraju Central Parku Virginię Lewis. Teraz oboje wyruszają w długą drogę by pomóc Dziewięciu Królestwom i pokonać Złą Czarownicę.

Postacie

Opis

Dziesiąte królestwo
Rodzaj: 
familijny
/
Kraj: 
Niemcy, USA, Wielka Brytania
,
Rok produkcji: 
2000
Góra strony
12

Współczesna opowieść osadzona w świecie Fantasy, gdzie magia i baśniowe opowieści stają się prawdą...
Książe Wendell jest prawowitym władcą Czwartego Królestwa. Pewnego dnia staje się ofiarą podstępnego planu złej czarownicy i zmieniony zostaje w psa. Bojąc się o swoje życie, książe decyduje się na ucieczkę. W pośpiechu, niechcący przemieszcza się przez magiczne lustro do współczesnego Nowego Jorku. Nowoodkryty przez siebie świat nazywa DZIESIĄTYM KRÓLESTWEM...

Obsada

Rutger Hauer, Ed O'Neill, Scott Cohen, Kimberly Williams-Paisley
Reżyser: 
David Carson, Herbert Wise

Konkursy/h1>

Video