Gliniarz i prokurator

Serial kryminalny, w którym niezwykle groźny dla bandziorów duet tworzą lokalny prokurator „Grubas” McCabe oraz bystry gliniarz Jack Styles. Trzecim...

Oglądaj w

TV Puls
  • Tylko ty, tylko ja (odc. 12, sezon 5)
    poniedziałek, 19 listopada, 9:00
  • Seryjny morderca 2 (odc. 14, sezon 5)
    poniedziałek, 19 listopada, 10:00
  • Nigdy nie wiadomo (odc. 15, sezon 5)
    wtorek, 20 listopada, 9:00

W najbliższym odcinku

Nadal cię kocham (sezon 5, odc. 11)

Derek dokonuje zaskakującego odkrycia: miłość jego życia wcale nie zginęła w katastrofie lotniczej, która miała miejsce sześć lat temu.

Tylko ty, tylko ja (sezon 5, odc. 12)

Uliczny gang mści się na niepełnosprawnym farmaceucie.

Seryjny morderca część 1 (sezon 5, odc. 13)

Gdy McCabe rozpoczyna reelekcyjną kampanie wyborczą, wraz z Jakeiem zostaje oskarżony o skazanie niewinnego człowieka pod zarzutem morderstwa.

Seryjny morderca 2 (sezon 5, odc. 14)

McCabe i Jake podejrzewają, że za silną presją publiczną, opowiadającą się za uwolnieniem boksera Tommiego Warrena, stoi manager zadłużonego hotelu w Las Vegas - Peter Stewart.

Nigdy nie wiadomo (sezon 5, odc. 15)

Śledztwo w sprawie zabójstwa lekarza ujawnia niepokojące powiązania z pornografią dziecięcą.

Odmiana (sezon 5, odc. 16)

Była gwiazda rocka po ukończeniu programu antyalkoholowego wraca ponownie na trasę koncertową. Niestety jest śledzona przez mordercę. McCabe przypisuję sprawę Capshaw, zaraz po tym jak podczas pierwszego publicznego występu, była supergwiazda jest świadkiem śmiertelnej strzelaniny.

Wróżka (sezon 5, odc. 17)

Hubbell Kidd jest znany, jako przyjazny strażnik przejścia obok szkoły i nikt nie wie o jego innej tożsamości. Tymczasem jako „dobra wróżka” obdarowuje wszystkich, którzy czynili dobro, a społeczeństwo ich nie doceniło. Niestety, wszystkie podarowane pieniądze pochodzą z kradzieży. Sprawa "milosiernego samarytanina" przypada zespołowi McCaba. Podczas śledztwa odkrywają kolejną tożsamość Hubbella.

Strata (sezon 5, odc. 18)

Dziewczyna Jake'a leży śmiertelnie ranna w szpitalu. Jake jest przekonany, że padła ofiarą zemsty ze strony kogoś, kogo wsadził do więzienia, dlatego analizuje wszystkie przeszłe sprawy, by odkryć, kim jest napastnik ukochanej.

Koszmar (sezon 5, odc. 19)

Neely Capshaw jest prześladowana przez psychiatrę, którego pomogła wsadzić przed pięciu laty do więzienia. W odcinku gościnnie wystąpi David Soul.

Kobieta z charakterem (sezon 5, odc. 20)

Ethel Mae Haven jest zaradną, poukładaną poręczycielką kaucji za Piotra Dymitrowa. Więzień znika, a Ethel musi go jak najszybciej odnaleźć lub straci 1.000.000 dolarów. J.L. McCabe jest przekonany, że Dymitrow jest winny zabójstwa żony multimilionera i kolekcjonera sztuki Alexa Baldwina. Jednak Ethan Mae widzi sytuację inaczej. Chce udowodnić, że to Baldwin jest winny śmierci żony i jest związany z międzynarodowymi przemytnikami sztuki.

Powracający koszmar (sezon 5, odc. 21)

Hank Goldman to przystojny i niesamowicie mądry detektyw. Gdy pojawia się w wiadomościach informacja o brutalnym zabiciu kobiety, opinia publiczna obawia się, że to seryjny morderca, Jacka Gwałciciel. Sprawą zajmują się dwaj najlepsi śledczy, Hank i Jake. Mężczyźni, wchodząc coraz głębiej w sprawę, odkrywają niepokojący fakt – umysł zabójcy bardzo dobrze zna policyjne procedury.

Mickey Daytona (sezon 5, odc. 22)

Jack sprzymierza się ze świetnym, nowojorskim policjantem, by przeprowadzić śledztwo w sprawie radcy prawnego podejrzanego o gwałt.

Opis

Serial kryminalny, w którym niezwykle groźny dla bandziorów duet tworzą lokalny prokurator „Grubas” McCabe oraz bystry gliniarz Jack Styles. Trzecim bohaterem filmu jest… przesympatyczny pies prokuratora, który nie tylko towarzyszy swojemu panu na każdym kroku, ale i … przypomina go z wyglądu.