Jesteś tutaj

Gliniarz i prokurator

Odcinki

 • Nadal cię kochamsezon 5, odc. 11Derek dokonuje zaskakującego odkrycia: miłość jego życia wcale nie zginęła w katastrofie lotniczej, która miała miejsce sześć lat temu.
 • Tylko ty, tylko jasezon 5, odc. 12Uliczny gang mści się na niepełnosprawnym farmaceucie.
 • Seryjny morderca część 1sezon 5, odc. 13Gdy McCabe rozpoczyna reelekcyjną kampanie wyborczą, wraz z Jakeiem zostaje oskarżony o skazanie niewinnego człowieka pod zarzutem morderstwa.
 • Seryjny morderca 2sezon 5, odc. 14McCabe i Jake podejrzewają, że za silną presją publiczną, opowiadającą się za uwolnieniem boksera Tommiego Warrena, stoi manager zadłużonego hotelu w Las Vegas - Peter Stewart.
 • Nigdy nie wiadomosezon 5, odc. 15Śledztwo w sprawie zabójstwa lekarza ujawnia niepokojące powiązania z pornografią dziecięcą.
 • Odmianasezon 5, odc. 16Była gwiazda rocka po ukończeniu programu antyalkoholowego wraca ponownie na trasę koncertową. Niestety jest śledzona przez mordercę. McCabe przypisuję sprawę Capshaw, zaraz po tym jak podczas pierwszego publicznego występu, była supergwiazda jest świadkiem śmiertelnej strzelaniny.
 • Wróżkasezon 5, odc. 17Hubbell Kidd jest znany, jako przyjazny strażnik przejścia obok szkoły i nikt nie wie o jego innej tożsamości. Tymczasem jako „dobra wróżka” obdarowuje wszystkich, którzy czynili dobro, a społeczeństwo ich nie doceniło. Niestety, wszystkie podarowane pieniądze pochodzą z kradzieży. Sprawa "milosiernego samarytanina" przypada zespołowi McCaba. Podczas śledztwa odkrywają kolejną tożsamość Hubbella.
 • Stratasezon 5, odc. 18Dziewczyna Jake'a leży śmiertelnie ranna w szpitalu. Jake jest przekonany, że padła ofiarą zemsty ze strony kogoś, kogo wsadził do więzienia, dlatego analizuje wszystkie przeszłe sprawy, by odkryć, kim jest napastnik ukochanej.
 • Koszmarsezon 5, odc. 19Neely Capshaw jest prześladowana przez psychiatrę, którego pomogła wsadzić przed pięciu laty do więzienia. W odcinku gościnnie wystąpi David Soul.
 • Kobieta z charakteremsezon 5, odc. 20Ethel Mae Haven jest zaradną, poukładaną poręczycielką kaucji za Piotra Dymitrowa. Więzień znika, a Ethel musi go jak najszybciej odnaleźć lub straci 1.000.000 dolarów. J.L. McCabe jest przekonany, że Dymitrow jest winny zabójstwa żony multimilionera i kolekcjonera sztuki Alexa Baldwina. Jednak Ethan Mae widzi sytuację inaczej. Chce udowodnić, że to Baldwin jest winny śmierci żony i jest związany z międzynarodowymi przemytnikami sztuki.
 • Powracający koszmarsezon 5, odc. 21Hank Goldman to przystojny i niesamowicie mądry detektyw. Gdy pojawia się w wiadomościach informacja o brutalnym zabiciu kobiety, opinia publiczna obawia się, że to seryjny morderca, Jacka Gwałciciel. Sprawą zajmują się dwaj najlepsi śledczy, Hank i Jake. Mężczyźni, wchodząc coraz głębiej w sprawę, odkrywają niepokojący fakt – umysł zabójcy bardzo dobrze zna policyjne procedury.
 • Mickey Daytonasezon 5, odc. 22Jack sprzymierza się ze świetnym, nowojorskim policjantem, by przeprowadzić śledztwo w sprawie radcy prawnego podejrzanego o gwałt.

Postacie

Opis

Gliniarz i prokurator
Rodzaj: 
fabularny
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
1987
Góra strony
12

Serial kryminalny, w którym niezwykle groźny dla bandziorów duet tworzą lokalny prokurator „Grubas” McCabe oraz bystry gliniarz Jack Styles. Trzecim bohaterem filmu jest… przesympatyczny pies prokuratora, który nie tylko towarzyszy swojemu panu na każdym kroku, ale i … przypomina go z wyglądu.

Obsada

William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Kobra - oddział... (S14)

Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki...

Kobra - oddział specjalny

Magnum P.I. (S5)

Thomas Magnum to czarujący prywatny detektyw, mieszkający w willi pewnego milionera, na Hawajach. Thomas rozwiązuje tajemnicze zagadki, jeździ czerwonym...

Magnum P.I.

Z archiwum policji

Akcje zatrzymania przestępców, autentyczne pościgi i operacje antyterrorystyczne, a wszystko to nagrane policyjną kamerą. W programie zobaczysz prawdziwe...

Z archiwum policji

Dziesięć przykazań

„Dziesięć przykazań” to swobodna adaptacja historii biblijnej, opowiadającej o losach Mojżesza i ludzi towarzyszących mu w czasie jego życia....

Dziesięć przykazań

Agenci NCIS: Los Angeles (S6)

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest...

Agenci NCIS: Los Angeles

Menu na miarę

Program z napisami

Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie...

Menu na miarę

Skorpion (S2)

Amerykański serial inspirowany prawdziwą historią. Ukazuje życie informatycznego geniusza, Waltera O’Briena...

Skorpion

Przygody Merlina (S3)

Młody Merlin przybywa do Camelotu. Jego matka postanowiła oddać syna pod opiekę nadwornego medyka w nadziei, że ten nakieruje magiczny talent chłopca na...

Przygody Merlina

Hotel Zacisze

Hotelem Zacisze kieruje Basil Falwty i jego żona Sybil. Basil i Sybil to dwa różne charaktery, mają całkiem inne priorytety. Sybil pławi się w perukach i lakierach...

Hotel Zacisze