Jesteś tutaj

Jankes i Dama

Odcinki

  • Jankes i Damasezon 1, odc. 2W upadającym włoskim klasztorze Hooten spotyka się z tajemniczą siostrą Marią. Kobieta prosi go o pomoc w zlokalizowaniu i sprzedaży jednego z reliktów. Alex natomiast spędza czas w Rzymie wraz z rodziną. Hooten niespodziewanie składa jej wizytę i prosi o pomoc w rozwiązaniu starożytnych zagadek. Czy wspólnymi siłami uda im się spełnić prośbę siostry Marii?
  • Jankes i Damasezon 1, odc. 3W trakcie podróży do Egiptu Alex ponownie współpracuje z Hootenem. Tym razem wspólnie próbują znaleźć grobowiec Alexandra Wielkiego. Nie wiedzą jednak, że ktoś podąża ich tropem.
  • Jankes i Damasezon 1, odc. 4Alex natrafia na trop starożytnego zwoju, który podobno napisany został przez samego Buddę. Hooten daje nakłonić się namowom Alex i razem wyruszają do himalajskiego królestwa Buthanu aby go odnaleźć.
  • Jankes i Damasezon 1, odc. 5Kiedy Ella zostaje porwana, Alex nie ma innego wyjścia i musi błagać Hootena o pomoc. W ramach okupu Alex przynosi artefakt z Muzeum Brytyjskiego. Wspólnie muszą pokonać pustynię i rozwiązać biblijne tajemnice.
  • Jankes i Damasezon 1, odc. 6Kolejna przygoda Hootena i Alex rozgrywa się w stolicy Rosji – Moskwie. Hooten poszukuje utraconego jajka Faberge. W trakcie poszukiwań dochodzi do konfrontacji Alex z jej wrogiem z czasów uniwersyteckich, który pracuje na czarnym rynku jako poszukiwacz cennych przedmiotów dla jednego z kolekcjonerów. Dochodzi również do spotkania Hootena z jego mentorem, który posyła ich na niebezpieczną misję.

Postacie

Opis

Jankes i Dama
Rodzaj: 
przygodowy
/
Kraj: 
Wielka Brytania
,
Rok produkcji: 
2016
Góra strony
12

„Jankes i Dama” to pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji, trzymający w napięciu serial. Jego bohaterami są szalony poszukiwacz skarbów i kuratorka British Museum, którzy łączą siły w przemierzaniu egzotycznych miejsc, od Amazonii, przez Egipt aż po Królestwo Bhutanu. Cel jest jeden: odnaleźć legendarne skarby cywilizacji. Wkrótce zmierzą się więc z wieloma wyzwaniami. W Ameryce Południowej będą szukać legendarnej krainy złota El Dorado, w Rzymie trafią na trop Ksiąg Sybillińskich ze starożytnymi przepowiedniami, w Alexandrii ruszą śladem grobu Aleksandra Wielkiego, a w Królestwie Bhutanu być może odnajdą legendarne manuskrypty spisane przez samego Buddę. „Jankes i dama” to wartka, wciągająca akcja, niesamowite przygody głównych bohaterów oraz przepięknie sfilmowane odległe zakątki świata.

Obsada

Jane Seymour, Michael Landes, Ophelia Lovibond
Reżyser: 
Julian Holmes

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Trzej muszkieterowie

przygodowy

Głównym bohaterem serialu „Trzej muszkieterowie” jest młody i żądny przygód – D’Artagnan, który przybywa do Paryża, by stać się królewskim...

Trzej muszkieterowie

Bibliotekarze

przygodowy

Biblioteka Metropolitan nie jest zwykłym miejscem. Doskonale wie o tym bibliotekarz Flynn Carsen (Noah Wyle), który zdobywa cenne artefakty...

Bibliotekarze