Kobra - oddział specjalny

Dalsze losy nieustraszonych niemieckich policjantów pilnujących porządku na autostradzie. Funkcjonariusze ryzykując życie, biorą udział w pościgach.

Oglądaj w

TV Puls
  • Czarna Madonna (odc. 12, sezon 13)
    jutro, 23 lipca, 12:0012 45 min.

W najbliższym odcinku

Intryga (sezon 13, odc. 11)

Ben Jäger zauważa przypadkowo jak kobieta w bloku naprzeciwko dokonuje morderstwa. Policjant od razu postanawia interweniować. Zjawia się więc na miejscu zbrodni, a następnie rusza w pościg za kobietą. Niespodziewanie dochodzi do wypadku, w którym ranny zostaje chłopiec. Jäger i Gerkhan postanawiają dowiedzieć się o co chodzi w sprawie morderstwa, jednak wszystko wskazuje na to, że Ben się myli. Czy na pewno?

Czarna Madonna (sezon 13, odc. 12)

Ben i Semir pojawiają się pod uczelnią na której pracuje była dziewczyna Jägera. Niespodziewanie w budynku dochodzi do wybuchu oraz zabójstwa jednego z profesorów. Funkcjonariusze ruszają w pościg za przestępcami, jednak udaje im się uciec. Jäger i Gerkhan muszą się dowiedzieć kim są i dlaczego zabili profesora. Czy pomoże im w tym znak, który zostawił Benowi umierający profesor? Co wspólnego ze sprawą ma była dziewczyna Bena?

Opis

Dalsze losy nieustraszonych niemieckich policjantów pilnujących porządku na autostradzie. Funkcjonariusze ryzykując życie, biorą udział w pościgach zapierających dech w piersiach. „Kobra – Oddział specjalny” to idealna produkcja dla fanów kina akcji, efektów specjalnych i policyjnych pościgów.