Kobra - oddział specjalny

Kontynuacja losów niemieckich policjantów pilnujących porządku na autostradzie. Funkcjonariusze ryzykując życie, biorą udział w pościgach...

Oglądaj w

TV Puls
  • Wieśniak (odc. 3, sezon 18)
    dzisiaj, 19 lutego, 11:0012 45 min.
  • Na kacu (odc. 4, sezon 18)
    dzisiaj, 19 lutego, 12:0012 45 min.
  • Przyjaciele (odc. 6, sezon 18)
    dzisiaj, 19 lutego, 16:0012 45 min.

W najbliższym odcinku

Wieśniak (sezon 18, odc. 3)

Podczas jazdy przez tereny wiejskie, Gerkhanowi i Jägerowi pęka opona w samochodzie. Niespodziewanie w ich kierunku nadbiega kobieta prosząca o pomoc, jednak ktoś oddaje do niej strzał w wyniku czego nieznajoma ginie. Komisarze ruszają w pościg za mordercą. Dochodzi do wypadku, w którym cudem unikają śmierci. Kim była kobieta i dlaczego ktoś chciał ją zabić?

Na kacu (sezon 18, odc. 4)

Podczas porannego patrolu autostrady, Gerkhan i Jäger dostają zgłoszenie od technika Hartmuta Freunda, że ktoś próbuje go zabić. Komisarze ruszają w pościg. Udaje im się ocalić kolegę. Kiedy próbują dojść do tego kto i dlaczego chciał zabić Freunda, okazuje się, że ten przez zbyt dużą ilość alkoholu poprzedniego dnia ma zaniki pamięci i nie może im pomóc. Do tego zaginął jego najlepszy przyjaciel. Mimo to komisarze i Freud postanawiają dowiedzieć się prawdy na temat poprzedniego wieczoru i tego kto usiłował zabić technika.

Dziewczyna au pair (sezon 18, odc. 5)

Ben i Semir przyjeżdżają na lotnisko, aby odebrać Brazylijkę Marię Fuentes – opiekunkę dla córek Gerkhana. Komisarze nie zauważają, że dziewczyna jest obserwowana. Tymczasem, ktoś włamuje się w nocy do domu Semira. Wszyscy myślą, że to zemsta na komisarzu. Niespodziewanie wychodzi na jaw, że opiekunka nie jest tym za kogo się podaje, a na dodatek jest zamieszania w transport narkotyków.

Przyjaciele (sezon 18, odc. 6)

Na autostradzie dochodzi do spięcia pomiędzy dwójką mężczyzn, a grupą kibiców. Niespodziewanie dochodzi do wypadku, którego świadkami są Gerkhan i Jäger. Młodzi mężczyźni od razu uciekają z miejsca zdarzenia. Okazuje się, że w porzuconym samochodzie zostawili dużą sumę pieniędzy. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Tymczasem do Bena powracają demony z przeszłości.

Zaciemnienie (sezon 18, odc. 7)

Komisarze Gerkhan i Jäger są świadkami próby zabójstwa rolnika prowadzącego ciężarówkę. Okazuje się, że mężczyzna jest objęty programem ochrony świadków. Przyznaje się także, że kiedyś pracował z ludźmi, którzy usiłowali go zabić, a na dodatek ich przywódca to jego brat. Tymczasem okazuje się, że rodzina nie ma pojęcia o przeszłości Inga. Wychodzi także na jaw, że nieświadomie ukradł on detonator bomby elektromagnetycznej. Semir z Benem muszą chronić mężczyznę i jego rodzinę przed niebezpiecznymi przestępcami.

Zabójczy wybór (sezon 18, odc. 8)

Wściekły Gerkhan ściga swojego policyjnego partnera, po czym oddaje w jego kierunku kilka strzałów. Wszyscy są załamani tym co zrobił. Okazuje się, że wcześniej Gerkhanowi i Jägerowi w końcu udało się aresztować niebezpiecznych braci Raisserów. Radość z wielkiego sukcesu nie trwała jednak długo, a podczas rozprawy jedne z braci – Steffan – groził policjantom, że zemści się na obu z nich. Wkrótce mężczyzna wydał z celi rozkaz porwania najbliższych komisarza Gerkhana. Jedyną szansą na to, aby policjant uwolnił rodzinę jest zabicie Bena.

Zmartwychwstanie cz.1 (sezon 18, odc. 9)

Nadchodzą urodziny żony Semira. Niespodziewanie mężczyzna odczytuje wiadomość, którą dostała Andrea i dowiaduje się, że jego ukochana ma romans. Jest załamany. Na dodatek dowiaduje się, że Ben wiedział wcześniej niż on. Kiedy policjanci jadą uwolnić pewną architekt, Gerkhan ryzykuje życiem. Przestępcy postanawiają się na nim zemścić. W ostatniej chwili na pomoc przychodzi mu André Fux – dawny partner. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna przez wiele lat uważany był za zmarłego. Zagubiony Gerkhan nie jest pewien komu może ufać, a komu nie.

Zmartwychwstanie cz.2 (sezon 18, odc. 10)

Nadchodzą urodziny żony Semira. Niespodziewanie mężczyzna odczytuje wiadomość, którą dostała Andrea i dowiaduje się, że jego ukochana ma romans. Jest załamany. Na dodatek dowiaduje się, że Ben wiedział wcześniej niż on. Kiedy policjanci jadą uwolnić pewną architekt, Gerkhan ryzykuje życiem. Przestępcy postanawiają się na nim zemścić. W ostatniej chwili na pomoc przychodzi mu André Fux – dawny partner. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna przez wiele lat uważany był za zmarłego. Zagubiony Gerkhan nie jest pewien komu może ufać, a komu nie.

Dziennikarka (sezon 18, odc. 11)

Semir i Ben próbują uratować mężczyznę z samochodu pędzącego prosto na inny wypadek drogowy. Niestety nie udaje im się to na czas. Wkrótce okazuje się, że był on niezależnym dziennikarzem. Podczas badania sprawy komisarze poznają Samanthę Novak – reporterkę zajmującą się tematyką wypadków drogowych i katastrof. Wszystko wskazuje na to, że kobieta może być zamieszana w wypadek. Jednak Jäger zakochuje się w kobiecie i nie wierzy w jej winę. Niebawem mężczyźni odkrywają wiele zaskakujących tajemnic.

Zemsta (sezon 18, odc. 12)

Do oddziału patrolującego autostradę dołącza córka prokurator Schrankmann. Dziewczyna ma towarzyszyć w codziennej pracy Gerkhanowi i Jägerowi, którzy nie są zadowoleni z tego powodu. Podczas patrolu autostrady, policjanci ruszają w pościg za furgonetką. Kiedy doganiają samochód, okazuje się, że w środku nikogo nie ma. Na dodatek na miejscu znajdują zakrwawioną kurtkę należącą do 14-letniego chłopca. Postanawiają rozpocząć śledztwo. Wkrótce na jaw wychodzą zaskakujące fakty.

Wielki powrót (sezon 18, odc. 13)

Pod nieobecność Semira, Ben z przyjaciółmi wybiera się na koncert zespołu The Brushes, będącego na szczycie w latach 90. Jednak po rozstaniu z wokalistą Tomem – kapela straciła na popularności. Na koncercie pojawia się Lisa Schmidt, była żona wokalisty. Niespodziewanie dochodzi do zbrodni – kobieta zostaje zamordowana. W ostatnich chwilach swojego życia wręcza jednemu z członków zespołu – Markowi Heitmüllerowi – klucz, dzięki któremu można oczyścić Toma z zarzutów. Jednocześnie sprowadza na zespół ogromne niebezpieczeństwo.

Księżniczka (sezon 18, odc. 14)

Semir i Andrea rozpoczynają terapię małżeńską. Niezadowolony z jej przebiegu wychodzi. Podczas jazdy samochodem zauważa stojącą na poboczu młodą kobietę. Postanawia zatrzymać się i jej pomóc. W tym samym czasie nadjeżdża gangster, który porywa kobietę, jednak Semir ratuje ją w ostatnim momencie. Szybko okazuje się, że nastolatka to Hanna Jensen, która uciekła z ośrodka dla młodzieży. Policji udaje się ustalić, że dziewczyna postanowiła na własną rękę odnaleźć mordercę swojej matki.

Wild Animals (sezon 18, odc. 15)

Ben jest świadkiem podejrzanie wyglądających porachunków. Mężczyzna rusza w niebezpieczny pościg za gangsterami, jednak nie udaje mu się ich zatrzymać. Niespodziewanie udaje mu się jednak schwytać… domową świnię, która trafia pod jego opiekę. W trakcie śledztwa okazuje się, że zwierzę jest cennym dowodem w sprawie gangsterów. Komisarze Gerkhan i Jäger dokładają wszelkich starań, żeby rozwiązać sprawę.

Lonely Decision, A (sezon 18, odc. 16)

W życiu prywatnym Bena zachodzą coraz większe zmiany – jego związek z piękną urzędniczką celną Niną rozkwita. Niespodziewanie dziewczyna dostaje telefon o nowej dostawie narkotyków. Kiedy razem z Semirem pojawiają się na miejscu, by obserwować przemytników, oni niespodziewanie uciekają. Policjanci ruszają w pościg. Wychodzi na jaw, że wśród celników jest zdrajca, który ostrzegł przestępców. Okazuje się nim szef Niny. Jednak mężczyzna tak manipuluje kobietą, że ta zapewnia mu alibi. Ben jest w trudnej sytuacji i nie wie komu ma zaufać.

Opis

Kontynuacja losów niemieckich policjantów pilnujących porządku na autostradzie. Funkcjonariusze ryzykując życie, biorą udział w pościgach zapierających dech w piersiach i próbują rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sprawy.