Jesteś tutaj

Królowa Serc

Odcinki

  • Królowa Sercsezon 1, odc. 92Patricio wyznaje Estefanii, że Javier żyje i jest w kraju. Victor chce zabić Estefanię, bo używa do mordowania takiej samej bransoletki z diamentem jak on. Mężczyzna w międzyczasie informuje Estefanię, że przyjaciółka z internatu Grety nie popełniła samobójstwa, lecz została zamordowana. Dziecko Lazaro i Grety przychodzi na świat. To mała dziewczynka. Victor rozkazuje Isidro zabić niemowlę. Javier powraca do Madrytu, do kryjówki Reiny i pozwala jej wierzyć, że tym razem powrócił na stałe. Estefania prosi Patricio by dowiedział się gdzie jest Javier i sprowadził go z powrotem. Smith wyznaje Jackie, że zna prawdę o potworności Patricia i jego czynach. Juan i Lazaro znajdują dokumenty, z których wynika, że Greta był zamknięta w szpitalu psychiatrycznym i podejrzewano ją o zabicie swojej najlepszej przyjaciółki z internatu. Tymczasem zostaje znalezione martwe ciało Pilar, z odciśniętym diamentem na szyi. Estefania prosi Victora, by skolekcjonował cztery czerwone diamenty i zdjął z nich klątwę raz na zawsze. Javier odkrywa, że ktoś podczepił mu nadajnik i wkrótce przyjdą po niego i Reinę.
  • Królowa Sercsezon 1, odc. 93Susana upija się w barze. Estefania i Victor planują budowę nowego bezpiecznego miejsca do przechowywania diamentów. Victor zostaje jednym z podejrzanych w sprawie o morderstwo Pilar. Babcia wyjawia Victorowi i Estefanii, że to ona zabiła dziewczynę. Javier sugeruje Reinie, by przebrała się za mężczyznę i uciekła z Clarą, a on do nich dołączy później. W międzyczasie Reina dowiaduje się, że Javier jest tajnym agentem i odkrywa cel jego misji. Kobieta wyjawia, że spodziewa się dziecka Bolivara. Connie prosi Isidro, by wspólnie uciekli i zaczęli życie na nowo. Estefania i Victor planują zakończyć klątwę i umieścić wszystkie diamenty razem. Tymczasem Victor odnajduje zwłoki babci w basenie.
  • Królowa Sercsezon 1, odc. 94Patricio zmusza Javiera do powrotu do Las Vegas. Victor jest w niebezpieczeństwie, gdyż podejrzewa się go o zamordowanie Pilar, która należała do organizacji chroniącej Reinę. Javier informuje Patricio, że Reina spodziewa się jego dziecka. Patricio żąda od Reiny i Bolivara, aby zerwali ze sobą wszelkie kontakty i nigdy więcej się ze sobą nie spotkali. Reina nie zgadza się na wykonanie rozkazu. Victor jest przygnębiony stratą babci i oddaniem dwóch Czerwonych Diamentów Estefanii, jednak mężczyzna jest zdeterminowany do zdjęcia straszliwej klątwy. Greta budzi się ze śpiączki podczas odwiedzin Lazara. Victor jest pewny, że za śmierć jego babci odpowiada organizacja. Reina uświadamia Javiera, że Estefania była osobą, która ich rozdzieliła, gdyż w dniu ich ślubu poinformowała ją, że jej ukochany nie żyje. Bolivar postanawia wrócić do Las Vegas i sprawić, by Estefania i Victor zapłacili za wszystkie krzywdy i cierpienia jakie wyrządzili jemu i Reinie. Tymczasem Victor boi się o życie Grety.
  • Królowa Sercsezon 1, odc. 95Greta rozmawia z Victorem i mówi mu o swojej wściekłości i chęci zemsty, o tym, że od wyjścia ze szpitala psychiatrycznego jej jedynym celem była zemsta i cierpienie wszystkich dookoła. Isidro wychodzi ze szpitala z dzieckiem Grety na rękach. Zostaje zauważony przez Lazaro i Juan Jose. Mężczyzna nie potrafi zabić dziecka, dlatego porzuca je na schodach kościoła. Patricio informuje Estefanię, że Javier wrócił do Las Vegas, a Reina spodziewa się jego dziecka. Dla kobiety to jest prawdziwy cios. W międzyczasie Greta dowiaduje się o tragicznej śmierci babci Paz. Lazaro ostrzega Victora i Gretę, że Służby Specjalne poszukują Grety, gdyż dowiedziały się o jej zbrodni sprzed lat. Victor mówi Susanie i Estefani o swoim planie uchronienia córki przed wiezieniem – chce wmówić wszystkim, że jest martwa. Javier przekonuje Patricio i Smith, że Victora i Estefanię uda się złapać tylko wtedy, gdy będą myśleli, że on nie żyje. Przełożonemu nie podoba się ten pomysł. Clarita ciężko zachorowała. Asuncion informuje Reinę, że mała od dziecka ma problemy z sercem.
  • Królowa Sercsezon 1, odc. 96Patricio nie wydaje zgody na plan Javiera. Jackie mówi mężczyźnie, że nie powinien wierzyć przełożonemu, iż odmówił ze względu na Reinę i Claritę, według niej za odmową kryje się coś poważniejszego. Isidro nie może przestać myśleć o porzuconym pod kościołem dziecku i wraca po nie. Greta prosi Lazaro o przebaczenie jej wszystkiego co złego uczyniła. Juan Jose mówi Connie, że Isidro ma dziecko, a on widział jak wychodzi z nim ze szpitala. Lopez należy do tej samej organizacji co Pilar i to ona zabiła babcię Paz. Patricio informuje Estefanię, że postawa Biolivara wobec niej uległa zmianie, mężczyzna przestał ją chronić i ma nawet chęć wydać ją Służbom Specjalnym. Javier odkrywa Patricio w domu Estefanii. Żąda od kobiety, by mu wytłumaczyła, dlaczego powiedziała Reinie, że Nicolas nie żyje...
  • Królowa Sercsezon 1, odc. 97Estefania prosi Javiera, by ją zabił, gdyż woli umrzeć niż żyć bez jego miłości. Wyznaje, że nienawidzi Reiny. Rozgniewany mężczyzna krzyczy, że potępia dzień, w którym ją spotkał po raz pierwszy. Lekarze ostrzegają Reinę, że Clarita umrze bez koniecznej operacji. Greta przyznaje się przed Lazaro do wszystkich swoich złych uczynków jakich się dopuściła, gdy była napędzana wewnętrzną nienawiścią... Wyznaje również, że w dniu swojego wypadku miała zamiar zabić Damiana. Javier robi wyrzuty Patricio, bo Estefania wciąż jest na wolności mimo dostarczonych mu dowodów, które pogrążają kobietę. Smith jest zazdrosna i nie rozumie czemu Patricio chroni Estefanię. Tymczasem Królowa Diamentów wyjawia Victorowi, że Reina i Javier byli razem w Hiszpanii. Patricio mówi Javierowi i Smith, że dowody zebrane przeciwko Estefanii są fałszywe… W międzyczasie Reina informuje Javiera o chorobie Clarity. Greta zaczyna czuć swoje nogi. Lazaro niestety nie rozumie czemu dziewczyna się z nim żegna. Dochodzi również do bardzo emocjonalnego pożegnania między Gretą, Susaną, Estefanią i Victorem. Zebrani ogłaszają śmierć Grety.
  • Królowa Sercsezon 1, odc. 98Lazaro jest przybity i bardzo przygnębiony z powodu śmierci Grety. Lekarze nie dostają zgody na przeprowadzenie sekcji zwłok. Gdy Clarita dowiaduje się o śmierci Grety zaczyna płakać i wydzwaniać do zmarłej. Jackie wyznaje Smith, że Patricio podmienił próbki zaniesione do testu DNA na ojcostwo. Lopez przybywa do Madrytu, by na rozkaz Estefanii śledzić każdy krok Reiny. Lazaro mówi Jackie o swoim dziwnym przeczuciu, jakby trumna Grety była pusta. Javier postanawia wrócić do Hiszpanii. Tymczasem Patricio wyjawia Smith, że Victor de Rosas przybędzie do Hiszpanii przed Javierem. Ktoś pozostawia Reinie suknie ślubną poplamioną krwią i kartę Królowej Diamentów z napisem „Znalazłam Cię”.
  • Królowa Sercsezon 1, odc. 99Lazaro prosi Jackie, by zaopiekowała się dzieckiem. Victor przybywa do Hiszpanii i odkrywa, że Reina jest w ciąży. Patricio oznajmia Smith, że Lopez jest oszustem, który należał do organizacji rozbitej przez Victora. Lopez chcąc porwać Claritę wdaje się w bójkę z Victorem w wyniku której Asuncion zostaje ranna. Mężczyźnie udaje się zabrać dziewczynkę. Smith wyjawia Javierowi, że Patricio podmienił testy DNA i Clarita jest jego córką. Gdy Javier dociera do Madrytu znajduje Reinę i Asuncion w bardzo złym stanie. Kobieta traci dziecko. Tymczasem Patricio wyjawia Estefanii, że Lopez jest zdrajcą. Jednocześnie wkurza się na kobietę za wydanie rozkazu porwania dziecka Reiny. Lopez dzwoni do Javiera i oznajmia mu, że zabije dziewczynkę. W telefonie słychać strzały. Porywacz zostaje zastrzelony przez wysłannika Estefanii. Javier myśli, że dziewczynka nie żyje. W międzyczasie ktoś okrada skarbiec Estefanni i zabiera cztery Czerwone Diamenty.
  • Królowa Sercsezon 1, odc. 100Smith mówi Patricio, że Clarita nie żyje. Reina zrozpaczona czuwa przy łóżku Asuncion i prosi by kobieta walczyła z całych sił o swoje życie. W międzyczasie kobieta wyznaje Victorowi, że dziecko, które straciła mogło być jego. Javier dostaje telefon z żądaniem okupu za Claritę. Mężczyzna razem z Victorem łączy siły, by uratować dziecko. Smith chce aresztować Estefanię. Ta jednak przekonuje ją, że zdecydowanie za dużo wie o różnych układach, by iść do więzienia. Braciom de Rosas udaje się uratować dziewczynkę, jednak szybko zawożą ją do szpitala, gdyż jej stan jest tragiczny. Clarita musi przejść poważną operację. Nim do niej dochodzi dziecko dowiaduje, się kim jest jej biologiczny ojciec. Victor prosi Isidro o sprawdzenie czy Lopez zabiła jego babcię oraz czy był to rozkaz Estefanii. W Centrum Służb Specjalnych Estefania wyznaje, że wszystko co wie o ich struktura dowiedziała się od Bolivara.
  • Królowa Sercsezon 1, odc. 101Patricio informuje Smith, że cztery Czerwone Diamenty są w ich rękach, gdyż znaleziono je w żołądku Cristiana Palaciosa. Jackie adoptuje dziecko. Estefania mówi Isidro, że organizacja zabiła Paz i stała za porwaniem Clarity. Operacja dziewczynki nie powiodła się i teraz dziecko potrzebuje przeszczepu serca, w innym przypadku umrze. Victor zostaje porwany przez kobietę o pseudonimie „La Cobra”, która ma rozkaz zabić go. Jednak gotowa odstąpić od zadania w zamian za cztery Czerwone Diamenty. La Cobra zabija zleceniodawcę i oszczędza de Rosasa. Patricio mówi Estefanii, że grozi jej poważne niebezpieczeństwo, gdyż ktoś chce ją zabić.

Postacie

Opis

Królowa Serc
Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
12

Akcja telenoweli "Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka - Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnią siostrą. Kobiety nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…

Obsada

Catherine Siachoque, Eugenio Siller, Juan Soler, Paola Nunez

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

To moje życie! (S3)

Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku...

To moje życie!