Jesteś tutaj

Królowa Serc

Odcinki

 • Królowa Sercsezon 1, odc. 13Reina kocha się z Nicolasem, a niedługo po tym zostaje postrzelona. Strzelec zostawia wiadomość w łazience. Nicolas opowiada o wszystkim Smith i udaje się do szpitala, by chronić Reinę. Tymczasem Victor udaje się na spotkanie z Królową Diamentów. Nie rozpoznaje jej i zabija podającą się za nią kobietę. Niestety mężczyzna wpada w pułapkę Estefanii i trafia do głębokiej studni bez wyjścia. W międzyczasie Reina budzi się i wyznaje Nicolasowi miłość. Ten na rozkaz pani Smith znika i udaje się na poszukiwania Victora.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 14Nicolas spotyka się z Estefanią. Kobieta wyjawia mu jak zemściła się na Victorze oraz gdzie go uwięziła. Chłopak ratuje mężczyznę. Tymczasem Juan wtajemnicza Reinę w plan mający na celu zdemaskowanie człowieka, który chce ją zabić. Nicolas prosi Reinę by mu zaufała i zabiera ją do bezpiecznego miejsca z dala od miasta. Między nimi zaczyna iskrzyć i para idzie ze sobą do łóżka. Detektywi informują Victora, że ze względów bezpieczeństwa Reina została ukryta na jakiś czas.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 15Nicolas kontaktuje się ze Smith. Później Reina pyta go kim była kobieta, którą tak bardzo kochał w przeszłości. Tymczasem Juanjo mówi Lazaro, że Susana jest morderczynią. Victor używając podstępu Estefanii demaskuje ją i odkrywa, że to ona jest Królową Diamentów. Mężczyzna szantażuje kobietę, by oddała mu Czerwony Diament. W międzyczasie Smith aresztuje Nicolasa. Gdy mężczyzna śpi, policjantka wyznaje mu miłość.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 16Andres chce wziąć Estefanię siłą, jednak ta grozi mu wysadzeniem siebie i jego. Kobieta przekazuje Czerwony Diament Victorowi. Tymczasem Reina udziela wywiadu telewizyjnego na temat pokazu swojej najnowszej kolekcji ubrań. Juan pomaga Nicolasowi w ucieczce. Susan przejmuje dom Grety i ogląda film z udziałem córki – Camili i postanawia odnaleźć winnych jej śmierci. Nicolas zjawia się znienacka na pokazie Reiny, ratuje jej życie i szybko znika. Smith prosi kobietę o opisanie człowieka który ją uratował, ta jednak jest zbyt oszołomiona. Nicolas prosi Juanjo i Lazaro o pomoc w przygotowaniu zemsty. W międzyczasie Reina prosi Victora o rozwód. Mężczyzna kategorycznie odmawia.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 17Zazdrosny Victor podejrzewa Reinę o posiadanie tajnego kochanka. Smith zwraca Nicolasowi wolność. Tymczasem Estefania nie chce, by Nicolas narażał swoje życie na niebezpieczeństwo i nagrywa go, gdy mówi o planowanej przez siebie zemście. Susana informuje Victora, że Camila popełniła samobójstwo, bo była szantażowana, a nie jak przypuszczali, przez Nicolasa. Reina wyznaje Nicolasowi miłość, a nie długo potem widzi jak mężczyzna całuje się z Eastefanią. Victor wciąż nie zgadza się na rozwód i żąda od żony wyjawienia imienia kochanka. W międzyczasie Estefania spotyka się z Reiną i mówi jej, że mężczyzna którego kocha jest z nią dla zemsty.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 18Victor postanawia zbadać przekleństwo Czerwonego Diamentu. Cristian odmawia Susanie pomocy w dochodzeniu. Tymczasem kobieta na prośbę Lazaro zatrudnia Juanjo, by pomógł jej odnaleźć wszystkie osoby z filmu, którym szantażowana była jej córka. Estefania zleca porwanie babci Victora, aby odzyskać koronę. Reina w zemście za okrutne słowa, mówi Nicolasowi, że się nim tylko bawi i prosi Victora o drugą szansę. Jednak nie mija wiele czasu i kobieta wyznaje mężczyźnie powód swojego zachowania oraz oznajmia, że nie kłamała wyznając mu miłość. Tymczasem Estefania informuje Victora, że Andres jest w więzieniu i jest podejrzany o zamach na Reinę.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 19Victor i Estefania umawiają się na wymianę wewnątrz firmy Victora. W międzyczasie kobieta dowiaduje się od babci mężczyzny, że ten ją kochał. Tymczasem Reina prosi Victora o wyjaśnienia co zrobił Nicolasowi Nuñez, a on zaprzecza i mówi, że to ona kazała go zabić. Smith jest zdenerwowana niedbalstwem Nicolasa. Victor pokazuje koronę Estefani, a potem zaczyna ją całować. Nicolas wyznaje Reinie, że jest w niej szaleńczo zakochany. W międzyczasie kobieta odbiera dziwny telefon…
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 20Reina mdleje po tym jak dowiaduje się z tajemniczego telefonu, że Nicolas Nuñez żyje. Victor dowiaduje się, że padł ofiarą podstępu Estefanii i kobieta zabrała prawdziwą koronę. Juanjo informuje Susane, że wszyscy, którzy występują na filmie zginęli w różnego rodzaju wypadkach. Reina informuje Javiera, że dzwonił do niej Nicolas. Smith odsuwa Nicolasa od sprawy Reiny i informuje go, że agent Frank Marino będzie podszywał się pod jego starą tożsamość. Pomiędzy mężczyznami dochodzi do konfrontacji. Tymczasem Estefania nagrywa jak Victor zabija kobietę.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 21Reina prosi Nicolasa, aby zostawił ją w spokoju i nigdy więcej się do niej nie zbliżał. Connie podejmuje decyzję o odbudowaniu starej przyjaźni z Reiną. Estefania odkrywa przerażający sekret Victora, co nie umyka jego uwadze. Mężczyzna ostrzega kobietę i przez nieuwagę zostają zamknięci w miejscu bez wyjścia. W międzyczasie Nicolas informuje Victora kim jest człowiek, z którym teraz przebywa Reina.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 22Javier informuje Victora, że Nicolas nie umarł. Bogacz wynajmuje Javiera do śledzenia Reiny. Frank ostrzega Królową przed Javierem, oczerniając mężczyznę i wmawiając, że to on kazał do niego strzelać. Jednak mimo starań Franko, kobieta wyznaje, że jest zakochana w Javierze. Lazaro bierze Gretę na przejażdżkę motocyklem i o mały włos nie traci z tego powodu pracy. W międzyczasie Victor mówi Reinie, że wie wszystko i wybaczy jej jeśli pójdzie z nim do łóżka. Estefania udaje atak serca. Tymczasem Nicolas zapewnia Reinę o prawdziwości swoich uczuć i z ulgą odkrywa, że nie był winny śmierci Camilii. Lopez informuje mężczyznę o zniknięciu Estefanii, a w międzyczasie Asuncion ostrzega Reinę, że jej pani ma zamiar ja zabić. Nicolas przez przypadek odkrywa magazyn Victora, gdzie są przechowywane zamrożone ciała wszystkich zabitych przez potentata Las Vegas osób. Niestety wybucha pożar i Nicolas znajduje się w śmiertelnej pułapce…
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 23Estefania błaga Victora, by jej nie zabijał i oferuje mu wyjawienie miejsca gdzie przechowywana jest Korona. Gdy Smith próbuje ratować Nicolasa w magazynie dochodzi do potężnej eksplozji. Policjantom cudem udaje się ujść z życiem z płonącego budynku. Delfina mówi Reinie, że jest kochanką Victora. Tymczasem mężczyzna udaje się do domu Estefanii, by zabrać Koronę. Jednak w tym samym czasie do domu kobiety wkracza Nicolas i szybko unieszkodliwia Victora, po czym zabiera mu Koronę. By zatuszować zaistniałą sytuację, Victorowi zostają podane środki nasenne, a jego ciało przewiezione do domu. Po przebudzeniu Victor zdaje sobie sprawę, że uwolnił Estefanię. Tymczasem kobieta mówi Nicolasowi, że Victor ją zabije jeśli nie zdobędzie Korony. Jednocześnie opowiada jak przedmiot dostał się w jej ręce i kim był Artemio. W międzyczasie Nicolas przeczuwa, że coś dziwnego dzieje się z agentem Frankiem, tym bardziej, że Andres również zaczął podzielać jego obawy. Reina mówi Victorowi, że go nie rozpoznaje, ale jeśli jest jego żoną to wypełni swoje obowiązki.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 24Nicolas wyjawia Andresowi, że jest tajnym agentem, a ten w zamian informuje go o zleconej mu przez dilera diamentów misji – zabiciu go. W międzyczasie mężczyzna dowiaduje się, że Frank to podwójny agent, który chce pozbyć się Andresa. Victor grozi Reinie, że jeśli nie będzie taką żoną jakby chciał, to zabierze jej córkę, a ją odeśle do przytułku. Greta pyta Lazaro, czy z nią zamieszka. W międzyczasie Susana prosi Juanjo, by towarzyszył jej podczas zamiany pieniędzy na nazwisko osoby , która nakręciła film o jej córce. Frank morduje Andresa i próbuje zabić Reinę. Kobiecie udaje się uciec, niestety oprawca ponownie ją chwyta. Nicolas strzela do Franka, a on z kolei strzela w stronę Reiny.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 25Nicolas zostaje raniony podczas ratowania Reiny. Mężczyzna zapewnia kobietę, że zawsze jest gotów jej bronić. Susana po wyznaniu Cristiana, nie chce go więcej widzieć. Kobieta postanawia odciąć się od swojej przeszłości i tego kim dotąd była. Frankowi udaje się uciec. Smith goni go i chce go złapać żywego. W międzyczasie wychodzi na jaw, że Victor to Black Hawk. Reina prosi Juana, by wyjaśnił jej o co tak naprawdę chodzi. Frank grozi Nicolasowi, że wyjawi Victorowi kim jest. Reina odwiedza Nicolasa w szpitalu. Victor również udaje się do niego z wizytą, by usłyszeć historię strzelaniny i porwania swojej ukochanej. W międzyczasie mężczyzna informuje Reinę, że zatrudnił Bolivara do jej ochrony. Tymczasem drugi Czerwony Diament zostaje wystawiony na aukcję.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 26Nicolas odkrywa, że Victor podłożył mu podsłuch i nagrywa wszystkie jego rozmowy, szczególnie z Reiną. Frank planuje zabić kobietę. W międzyczasie Isidro kocha się z Connie, ale niedługo po tym Victor dowiaduje się o planach współpracy swojej żony z przyjaciółką i zleca mężczyźnie zabicie kobiety. Victor mówi Reinie, że zabije Javiera i nigdy z nim nie będzie, a ta by obronić mężczyznę przyznaje, że jej uczucie jest jednostronne. Tymczasem Nicolas tłumaczy Estefanii, że Andres został zamordowany w ten sam sposób co jej ojciec. Policja pilnuje Reiny, podejrzewając że kobieta będzie ponownie zaatakowana. W międzyczasie Victor ostrzega Estefanię, że jeśli nie odda mu Korony, wysadzi jej skrytkę i zabierze wszystko. Tymczasem Frank jest coraz bliższy odkrycia miejsca zamieszkania Nicolasa i grozi Smith, że ujawni wszystkie tajemnice mu powierzone. Bettina, która pracuje dla Franka, podejmuje próbę otrucia Reiny i Nicolasa.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 27Reina wyjawia Nicolasowi, że powiedziała Victorowi o uczuciach jakie żywi wobec niego. Para orientuje się, że w kawie podanej przez Bettinę była trucizna. Na szczęście oboje zostają szybko przewiezieni do szpitala. Tymczasem Frank zabija Betinę. Juanjo daje słowo Susanie, że będzie jej bronił nawet za cenę swojego życia. Lopez zostaje porwana. Isidro wbrew rozkazom podejmuje decyzję o darowaniu życia Connie. W międzyczasie Estefania oddaje Koronę Victorowi. Mężczyzna prosi ją, by uwiodła Javiera, jednocześnie planując śmierć dla człowieka imieniem Nicolas Nuñez. Susana uderza w twarz Damiana i żąda, by odszedł, po tym jak dowiaduje się, że to on ją szantażował. Mężczyzna jednak grozi kobiecie, że wyjawi Grecie kim jest jej prawdziwa matka. Reina umiera w szpitalu, a Smith informuje o tym Juana.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 28Victor dowiaduje się, że Reina nie żyje i zrozpaczony wypija śmiertelny wirus. Informacja o śmierci kobiety dociera do wszystkich, tymczasem Reina budzi się w kostnicy i przerażona próbuje wydostać się z zamknięcia. Asuncion zdradza Susanie, że Reina była jej córką. Estefania planuje ukraść Czerwony Diament. Frank zostawia list dla Nicolasa w ciele Bettiny. Mężczyzna dowiaduje się, że Smith jest matką Nicolasa i szantażuje ją ujawnieniem jej sekretu. Przepełniony bólem Nicolas postanawia zemścić się na Franko. W międzyczasie otrzymuje wiadomość e-mail, że Smith zna prawdę o jego rodzinie. Ciało Reiny znika z kostnicy.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 29Frank prosi Nicolasa o spotkanie, ale tylko pozornie chce rozmawiać, gdyż liczy że wzajemnie się zabiją… Victor budzi się i zdaje sobie sprawę, że Isidro podmienił fiolkę z wirusem na inną, zawierającą środek uspokajający. Connie oskarża Victora o śmierć jej przyjaciółki. Tymczasem mężczyzna informuje Claritę, że jej matka nie żyje. Frank i Nicolas toczą walkę, gdy pojawia się Smith i zabija Franka. Umierający mężczyzna wyznaje, że Reina żyje, lecz nikt jej nie odnajdzie. Octavio de Rosas, ojciec Victora, wkracza do gry i po spotkaniu z synem wzywa Smith. W międzyczasie Nicolas oznajmia kobiecie, że nigdy nie wybaczy swojej matce. Susana prosi Juanjo o pomoc w pozbyciu się Damiana. Lazaro wyznaje Grecie miłość.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 30Isidro i Cristian informują Connie, że miłość Victora do Reiny była prawdziwa. Lazaro całuje Gretę i prosi, by ta pozwoliła mu kochać ją. Nicolas mówi Victorowi, że Reina żyje, a ten obiecuje Estefanii oddać wszystko, nawet Koronę i Czerwony Diament, jeśli tylko zwróci mu jego ukochaną. W międzyczasie Reina budzi się w trumnie. Na jaw wychodzi, że w przeszłości Smith i Octavio de Rosas byli ze sobą w związku. Tymczasem Clarita czuje się zaniedbana przez ojca i ucieka z dala od domu do Nicolasa. Reinie udaje się wydostać i dowiaduje się, że Nicolas nie żyje.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 31Estefania, mimo że podejrzewa Victora o przetrzymywanie Reiny, to wyznaje mu, że nigdy go nie zdradziła. Kobieta poprzysięga zemstę na Octavio za to kłamstwo. Clarita mówi Nicolasowi, że Delfina jest bardzo zmienna. Asunción ściera się z Delfiną i uderza ją w twarz. Przyrodnia siostra Reiny wyznaje Nicolasowi, że od dziecka jej nienawidziła. W międzyczasie zostaje odkryta ucieczka Clarity, a w wiadomościach pojawia się informacja o utonięciu dziewczynki, którą widzi Reina. Zrozpaczona kobieta chce się zabić, ale Nicolas na czas odkrywa kto ją przetrzymuje i gdzie, dzięki czemu zapobiega katastrofie. Carmen, która przetrzymywała Reinę ginie. Smith prosi Nicolasa o dyskrecję i nie ujawniania jej obecności podczas tego zajścia. Connie płacze po rozstaniu z Isidro… Tymczasem Miriam mowi Grecie, że Lazaro jest byłym skazańcem zainteresowanym nie nią, a jej pieniędzmi.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 32Victor widzi Reinę i oddycha z ulgą, jednak jak sam wyznaje Smith, nie jest szczęśliwy wiedząc, że Reina kocha Javiera. Miriam i Damian stają się sojusznikami w próbie utrzymania Lazaro z dala od Grety. Skołowana dziewczyna nie wie co myśleć i decyduje się poślubić Damiana. W międzyczasie wszyscy dowiadują się, że Reina żyje. Kobieta najpierw spotyka się ze swoja córką, a potem z Octaviem. Victor rozmawia z Nicolasem o Reinie, a potem zatrudnia go, by spełniał wszelkie zachcianki jego żony. Estefania grozi Octavio i żąda by nie zbliżał się do osób, które kocha. Tymczasem Isidro prosi Connie by trzymała się z dala od Reiny.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 33Reina nie chce by Javier dla niej pracował, ale Victor nalega by nie tylko pracował, ale i był z nimi na stałe w mieszkaniu. Nicolas uprzedza kobietę, że Victor ich testuje. Isidro ma mieć baczenie na tę parę. Estefania mówi Smith, że nie potrzebuje zabijać Reiny, by mieć Bolivara po swojej stronie. W międzyczasie Estefania spotyka się z Victorem i oznajmia mu, że wie dlaczego ją porzucił i zabrał jej dziecko. Kobieta przenosi się do domu mężczyzny na stałe. Nicolas powstrzymuje Octavio przed wejściem do Reiny, gdy ta bierze prysznic. Gdy mówi o tym kobiecie, ta oznajmia, że podobno kiedyś byli kochankami. Informacja o zaistniałej sytuacji i rzekomej przeszłości dociera również do Victora. Lazaro czuje się dotknięty oskarżeniami Grety i składa rezygnację z bycia jej osobistym opiekunem. Jednak nim odchodzi konfrontuje się z Miriam przy Grecie, by ta dowiedziała się o kłamstwie koleżanki. Delfina postanawia dokończyć dzieło matki po tym jak Reina każe jej trzymać się od siebie z daleka. W międzyczasie okazuje się, że Victor i Nicolas są braćmi. Octavio nie jest zadowolony z obecności Bolivara w domu i prosi Victora o jego zwolnienie.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 34Victor informuje Reinę, że nie powinna wierzyć Octaviowi. Cristian i Connie wychodzą razem na kolację. Juanjo całuje się z Susaną. Smith najpierw informuje Octavio, że mają wspólnego syna, a potem ujawnia Nicolasowi jego prawdziwe nazwisko oraz to kim jest jego rodzina. Policjantka jednak nie mówi całej prawdy wmawiając mężczyźnie, że jego matka nie żyje. Asuncion wyprowadza Reinę z kłamstwa i mówi jej, że tak naprawdę nigdy nie kochała Victora i nigdy nie spała z nim. Po tym jak Victor dowiaduje się, że właścicielem dwóch Czerwonych Diamentów jest jego ojciec. W międzyczasie Octavio informuje syna, że nie jest jego jedynym dzieckiem i ma brata. Tymczasem Lazaro próbuje dowieść, że Damianowi zależy tylko na pieniądzach Grety, a on kocha ją naprawdę i wyznaje swoje uczucia przed Estefanią i Susaną. Clara w rozmowie z matką przyznaje, że chciałaby mieć takiego ojca jak Javier, gdyż jest przy nim szczęśliwa.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 35Rodzina Rosas w ostatnim momencie zdaje sobie sprawę, że Clara topi się w basenie. Tymczasem Connie nie zważając na przeszłe wydarzenia chce wrócić do Isidro. W międzyczasie Lazaro błaga Gretę, by nie wychodziła za Damiana. Niestety chłopak zostaje dotkliwie pobity, a winą obarcza głównego konkurenta - Lazaro. Estefania przyznaje się Susanie i Juanjo, że to ona nasłała zbirów na Damiana. Nauczyciel Victora znajduje swojego ucznia martwego na podłodze. Tymczasem Octavio de Rosas przecina hamulce w samochodzie Reiny, a Delfina jest zdeterminowana by zabić siostrę.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 36Smith nie chce by Nicolas dowiedział się o tym, że jest jego matką. Lazaro odkrywa, że Miriam i Damian są w związku. Greta jest potwornie zraniona, po tym jak Lazaro odchodzi od niej. Reina otrzymuje kolejną wiadomość od mordercy, który pisze, że nie spocznie dopóki nie będzie martwa. Damian knuje plan, który ma rodzielić Gretę i Lazaro. Octavio desperacko poszukuje swojego syna. Victor przemyca do szpitala truciznę, która ma uśmiercić Victora IV. Nicolas po raz pierwszy nazywa Smith “mamą”. Victor ujawnia przed Reiną, że dał jej w tajemnicy dwa czerwone diamenty jako dowód swojej miłości. Victor widzi, że Damian umiera i mówi mu, że to on zabił trzynaście osób podczas imprezy, gdzie nagrane zostało wideo którym szantażowana była Camila. Lazaro zostaje obwiniony o śmierć Damiana. Nicolas zachowuje się niezwykle odważnie, gdy ujawnia przed Octavio de Rosas, że jest biologicznym synem Smith.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 37Victor nie ma zamiaru zostawić w spokoju Reiny, dopóki ta nie zakocha się w nim. Nicolas prosi Octavio, by dochował sekretu, o tym, że jest jego synem. Connie jest zmartwiona tym, co stało się z Lazaro. Smith ma zamiar wyrwać Balboa ze szponów Octavio. Nicolas odkrywa, że Damian był szantażowany. Smith odkrywa, że Sumpremo uratował ją od śmierci. Reina idzie do banku i widzi dwa czerwone diamenty. Greta rozmawia ze swoim ojcem – Victorem i mówi mu, że jest zakochana w Lazaro. Lazaro także odkrywa przed Victorem swoje uczucia do Grety. Nicolas mówi Reinie, że jest synem Octavio de Rosas, a zarazem bratem Victora. Miriam zostaje aresztowana.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 38Octavio de Rosas wyznaje Estefani, iż okłamał Reinę i powiedział jej, że on jest kochankiem Estefani. Victor namawia Reinę do udziału w aukcji czerwonego diamentu. Na aukcji pojawia się również nieznany wcześniej nikomu mężczyzna – Fernando San Juan, który przechwala się, że prezentowane brylanty będą jego i nikogo więcej. W międzyczasie ostrzega Reinę, by dla własnego bezpieczeństwa nie zdradzała nikomu faktu bycia właścicielką czerwonych diamentów. Juan Jose żegna się z Susaną mimo żywionych do niej uczuć. Podczas spotkania kobieta mdleje. Fakt ten bardzo martwi mężczyznę. Lazaro zostaje wypuszczony na wolność, gdyż nie znaleziono przeciwko niemu żadnych twardych dowodów. Tymczasem Christian naciska Connie, by ich relacja poszła krok naprzód i stała się czymś poważnym. Reina czuje zazdrość widząc jak Nicolas całuje Estefanię. Smith kończy przygotowania do planu mającego na celu zniknięcie Reiny wraz z córką bez śladu.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 39Okazuje się, że Susana zemdlała za sprawą zażytych pigułek. Estefania jest gotowa do kradzieży czerwonego diamentu. Nie spodziewa się jednak, że Victor również planuje kradzież tego brylantu. Tymczasem Octavio rozkazuje zabić Estefanię zaraz po tym jak zdobędzie klejnot. Jednocześnie mężczyzna wmawia Nicolasowi, że Reina jest Królową Diamentów – złą i poszukiwaną międzynarodową szmuglerką biżuterii. W międzyczasie Victor ratuje Estefanię przed mordercą na zlecenie. Para pod wpływem emocji idzie ze sobą do łóżka. Lazaro mówi Nicolasowi, że widział kto opuszczał pokój Damiana po jego nagłej śmierci – to był Victor.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 40Smith przekonuje wszystkich, że odpowiedzialnym za kradzież czerwonego diamentu jest Black Hawk współpracujący z jakąś kobietą. Susana wyznaje Juanjo, że jakiś czas temu została zgwałcona przez osobę, po której nigdy by się tego nie spodziewała. Nicolas wszczyna śledztwo w sprawie Black Hawka. Szybko odkrywa prawdziwą tożsamość przestępcy. Delfina wdaje się w romans z Octavio. Mężczyzna odkrywa, że nie zabił Estefanii. Reina podejmuje decyzję o zabraniu córki i zniknięciu. Prosi księdza o pomoc w ucieczce. Lazaro grozi Victorowi, że powie wszystkim prawdę o śmierci Damiana. Tymczasem Victor pali wszystkie dowody świadczące o jego udziale w kradzież czerwonego diamentu, nawet maskę Black Hawka. Nicolas ogląda nagranie pokazujące Victora i wszystkie jego kobiety.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 41Ksiądz zgadza się pomóc Reinie w ucieczce. Smith uspokaja niepokojącego się o Reinę Nicolasa, że pomaga jej zniknąć. Aktualnie pozwala jej mieszkać u siebie w domu. Connie informuje Victora, że bierze ślub z Isidro. Niezadowolony Victor okłamuje dziewczynę i wywołuje w niej niechęć do przyszłego męża. Zgodnie z założeniem Connie po tym co usłyszała nie chce więcej widzieć Isidria. W międzyczasie Susana umawia się z Juanem Jose na tańce. Para szybko decyduje się na wzięcie udziału w konkursie tanecznym. Tymczasem Victor nie może pogodzić się z odejściem żony i córki i postanawia je odnaleźć i odzyskać. Cristian daje Grecie i Lazaro do zrozumienia, że mężczyzna może ponownie trafić do więzienia. Greta prosi o pomoc Cristiana, jednocześnie grożąc mu wyjawieniem jego sekretów.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 42Nicolas informuje Smith, że Reina jest Królową Diamentów. Octavio chce by Nicolas był jego szoferem. Tymczasem Victor ma inną, specjalną propozycje dla mężczyzny – zleca mu odnalezienie swojej żony i córki. Smith w rozmowie z Reiną wyjawia, że Nicolas jest jej synem. W międzyczasie policjantka aresztuje Fernando San Juan. Isidro chce odzyskać Connie. Tymczasem Victor uwodzi Delfinę, by wyciągnąć z niej informacje. Octavio informuje Estefanię, o tym że powiedział Nicolasowi kim jest prawdziwa Królowa Diamentów.

Postacie

Opis

Królowa Serc
Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
12

Akcja telenoweli "Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka - Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnią siostrą. Kobiety nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…

Obsada

Catherine Siachoque, Eugenio Siller, Juan Soler, Paola Nunez

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

To moje życie! (S3)

Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku...

To moje życie!