Kuchnia na Maksa

Zabawny serial komediowy, którego akcja skupia się na pracy szalonych kucharzy jednej z najlepszych restauracji w Moskwie. Do załogi trafia młody...

Oglądaj w

TV Puls
  • Kuchnia na Maksa (odc. 11)
    czwartek, 13 grudnia, 2:00
  • Kuchnia na Maksa (odc. 12)
    czwartek, 13 grudnia, 2:35
  • Kuchnia na Maksa (odc. 13)
    czwartek, 20 grudnia, 1:50

W najbliższym odcinku

Kuchnia na Maksa (odc. 11)

Vika próbuje zdemaskować anonimowego krytyka kulinarnego, który miał przybyć do restauracji. Jej lista podejrzanych ciągle się wydłuża, co prowadzi do występowania wielu zabawnych nieporozumień. Barman Kostyja wykorzystuje swoje umiejętności interpersonalne w kontakcie z gośćmi, za co otrzymuje pochwałę od właściciela restauracji. W międzyczasie Max demonstruje swoje kulinarne zdolności, szef jednak szybko pokazuje, kto tak naprawdę rządzi w kuchni.

Kuchnia na Maksa (odc. 12)

W celu podniesienia standardu w restauracji, Vika postanawia wprowadzić nowe zasady i nowe menu. Kostyja i Nastyja postanawiają wkręcić załogę i poudawać kłótnię. Cała zabawa kończy się jednak prawdziwą walką. Max wciąż bezskutecznie próbuje zdobyć uwagę Viki.

Kuchnia na Maksa (odc. 13)

Między Victorem a Jeleną dochodzi do kłótni. Max natomiast opowiada Vice wymyślone historie, za co dziewczyna mu się odpłaci. Nastyja i Kostyja postanawiają przenieść swoją relację na wyższy poziom.

Kuchnia na Maksa (odc. 14)

Victor musi przygotować bankiet dla właściciela restauracji. Tego dnia kucharz jednak uważa, że nie jest zdolny do wykreowania odpowiednich potraw. Max próbuje uratować sytuację, a tym samym pozycję szefa. Czy wspólnymi siłami uda im się nie zaprzepaścić reputacji restauracji?

Opis

Zabawny serial komediowy, którego akcja skupia się na pracy szalonych kucharzy jednej z najlepszych restauracji w Moskwie. Do załogi trafia młody entuzjasta- Max. Chłopak marzy, by w przyszłości zostać najlepszym szefem kuchni. Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Max to mistrz wpadek, wnoszących do serialu mnóstwo zabawy i dobrego humoru. Czy jego kulinarne umiejętności zostaną kiedykolwiek dostrzeżone?