Kuchnia na Maksa

Zabawny serial komediowy, którego akcja skupia się na pracy szalonych kucharzy jednej z najlepszych restauracji w Moskwie. 

Oglądaj w

TV Puls
  • Kuchnia na Maksa (odc. 19)
    dzisiaj, 21 marca, 2:1012 25 min.
  • Kuchnia na Maksa (odc. 20)
    dzisiaj, 21 marca, 2:3512 25 min.

W najbliższym odcinku

Kuchnia na Maksa (odc. 19)

Do restauracji przychodzi potencjalny nabywca lokalu. Victor próbuje wpłynąć na właściciela, by zmienił swoją decyzję dotyczącą sprzedaży biznesu. W międzyczasie Max oświadcza Vice, że chciałby pozostać z nią w otwartym związku. Niedługo po tym bardzo żałuje podjęcia tego tematu.

Kuchnia na Maksa (odc. 20)

Max przygotowuje niespodziankę dla Viki. Nastyja prosi Kostyję o przeniesienie ich relacji na kolejny poziom, nie wspomina jednak jak bardzo chciałaby zaangażować się w ten związek.

Opis

Zabawny serial komediowy, którego akcja skupia się na pracy szalonych kucharzy jednej z najlepszych restauracji w Moskwie. Do załogi trafia młody entuzjasta- Max. Chłopak marzy, by w przyszłości zostać najlepszym szefem kuchni. Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Max to mistrz wpadek, wnoszących do serialu mnóstwo zabawy i dobrego humoru. Czy jego kulinarne umiejętności zostaną kiedykolwiek dostrzeżone?