Jesteś tutaj

Łowcy okazji

Odcinki

  • Chicago Grand Slam, Thesezon 2, odc. 6Ton i Allen, pomimo chłodu, wyruszają do Chicago, by znaleźć skuter śnieżny, Yamaha SS440 z 1984 roku, który jako pierwszy miał rewolucyjne, amortyzowane zawieszenie. Przy okazji znajdują rzadką rękawicę baseballową z autografem z 1920 roku oraz autentycznego robota – zabawkę z 1950 roku.
  • Chi-Town Showdown, Thesezon 2, odc. 7W wietrznym mieście, Ton i Allen stają twarzą w twarz z niesławnym łowcą okazji z Chicago – Charlesem. W trakcie pobytu odkrywają metalową trumnę pogrzebową z epoki wiktoriańskiej, w której znajdują zaskakujące przedmioty..
  • Top Gun Tonsezon 2, odc. 8Allen i Ton wyruszają do Ontario w Californii na aukcję, gdzie wysokie stawki to norma. Chłopaki odkrywają na niej pomniejszony model samolotu Viper FanJet z silnikiem strumieniowym oraz aparat Gundlach Korona z szerokokątnym obiektywem z lat 20- tych (XX w.), który był wykorzystywany na międzynarodowych wyprawach fotograficznych.
  • Fire in the hole!sezon 2, odc. 9Chłopaki wracają na ranczo Cucamonga w Californi, gdzie Ton zjadł zęby na polowaniach aukcyjnych. Na miejscu, chcą wzbogacić się na detonatorze dynamitu z lat 30 poprzedniego wieku oraz skarbach z około 1890 roku znalezionych w tajnych schowkach. Ton chce przetopić biżuterię w sztabkę srebra.
  • Animal Instinctsezon 2, odc. 10Łowcy okazji tym razem znajdują udoskonaloną strzelbę Winchester, model z 1897 oraz wartościowe wypchane zwierzęta, na ktorych mają zamiar dobrze zarobić..
  • Beantown Bidderssezon 2, odc. 11Allen i Ton są na polowaniu na jednej z najstarszych narodowych wyprzedaży magazynowych na południe od Bostonu. Chcą na niej znaleźć skarby pierwszych amerykanów. Chłopcy odkrywają harpun wielorybniczy z początku XIX wieku i amerykańską flagę Betsy Ross.
  • Smoking Ton, Thesezon 2, odc. 12Głęboko w południowej części Bostonu, Allen i trochę ochrypły Ton przelicytowują konkurencję. Chłopaki kupują oryginalne części z czołgu M3 Stuart z II wojny światowej. W międzyczasie odkrywają przemysłową krajalnicę do mięsa.
  • Everything's bigger in Texassezon 2, odc. 13Allen i Ton biorą udział w największej aukcji przechowywalni północnego Texasu, gdzie pod licytację idzie ponad 800 kontenerów. Chłopaki odnajdują na niej karabin dalekiego zasięgu Winchester z 1886 roku, który pierwotnie służył do zabijania bizonów oraz kolekcję elektrycznych Slot Carsów z 1950 roku.

Postacie

Opis

Łowcy okazji
Rodzaj: 
factual
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2011
Góra strony
12

„Łowcy okazji” to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach - Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów, wartościowych kolekcji i unikatowych zbiorów przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz.

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Dyżur (S2)

Mrożące krew w żyłach przypadki medyczne, z życia wzięte dramaty ludzkie, niesamowite historie prosto z ostrego dyżuru warszawskiego szpitala, oraz ludzie.

Dyżur

Biesiada na cztery pory...

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce i zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje.

Biesiada na cztery pory roku

Na jedwabnym szlaku

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę...

Na jedwabnym szlaku

Taki jest świat (S3)

Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. 

Taki jest świat

Niesamowite!

Serial „Niesamowite!” ukazuje niezwykłe historie, które zdarzyły się naprawdę. Wydarzenia, które wydają się być tylko literacką fikcją...

Niesamowite!

Wojciech Cejrowski. Boso...

Kontynuacja serii „Boso przez świat” Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. 

Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia