Łowcy skarbów

Piękna i niezwykle odważna profesor historii – Sydney Fox – jest żądną wrażeń poszukiwaczką przygód. Przemierza świat, polując na zaginione skarby.

Oglądaj w

TV Puls
  • Put Back, The (odc. 1, sezon 2)
    środa, 24 lipca, 14:0012 45 min.
  • Legend of the Lost (odc. 2, sezon 2)
    czwartek, 25 lipca, 14:0012 45 min.
  • Dagger of Death (odc. 3, sezon 2)
    piątek, 26 lipca, 14:0012 45 min.

W najbliższym odcinku

Put Back, The (sezon 2, odc. 1)

Sydney odpowiada na wezwanie dawnego przyjaciela – Rossa Crawforda – i razem z Nigelem wybiera się do Afryki na nietypową misję. Zamiast polowania na legendarny skarb, muszą zwrócić jeden z nich do pierwotnej kryjówki. A wszystko zaczęło się w momencie, gdy Ross „wyzwolił” bożka ze Świątyni Woot...

Legend of the Lost (sezon 2, odc. 2)

Sydney i Nigel odzyskują statek zamieszkiwany przez ducha wielkiego wojownika jednego z plemion. Następnie lecą do Limy sądząc, że ich misja została zakończona... ale po wylądowaniu okazuje się, że to dopiero początek przygody.

Dagger of Death (sezon 2, odc. 3)

Przedstawiciel rządu – Derek Lloyd – który kiedyś oszukał Sydney, porywa Nigela i tym samym wabi ją do Nowej Gwinei. Żaden z łowców skarbów nie wierzy, że tajemniczy szpieg ma dobre intencje. Jednak skuszeni możliwością odnalezienia zagubionej cywilizacji, decydują się z nim na wspólną misję. Spróbują odnaleźć starożytne plemię – Kai Nomata – które zniknęło tysiące lat temu po wybuchu wulkanu.

Last of the Mochicas (sezon 2, odc. 4)

Sydney i Nigel jadą do Kalkuty. Tam, chcą odnaleźć cenną pochwę na sztylet Kali, należący niegdyś do indyjskiej bogini zniszczenia. Uważa się, że ostrze sztyletu ma tajemniczą moc. Ale w Indiach, gdzie nic nie jest takie jak się początkowo wydaje, łowcy skarbów będą musieli dokładnie poznać śmiertelny kult Kali...

Fertile Ground (sezon 2, odc. 5)

Sydney jest podekscytowana, gdy ponownie spotyka na zjeździe – Tony’ego - swoją szkolną miłość. Obecnie Tony jest na tropie hawajskiego bożka z Lono, skradzionego przez ludzi kapitana Cooka w 1779 roku. Polowanie prowadzi na Madagaskar. Tam, Sydney będzie musiała przechytrzyć rywala łowców skarbów, jeśli chce, by skradziony narodowy skarb wrócił z powrotem do domu.

Gypsy Jigsaw (sezon 2, odc. 6)

Przyjaciel Sydney – Garrett Burke – zostaje zabity w Bukareszcie. Wkrótce potem Sydney otrzymuje tajemniczą paczkę, wysłaną przed jego śmiercią. Burke był na tropie starożytnego skarbu cygańskiego - Korony Rzymu. Z pudełkiem autentycznych kart Tarota Sydney i Nigel wybierają się do Rumunii na kolejną zagadkową misję.

Three Rivers to Cross (sezon 2, odc. 7)

Ojciec Sydney – Randall Fox – zaprasza córkę do Chin. Tam, przedstawia jej grupę mnichów, którzy odmawiają otwarcia tamy na rzece wierząc, że zaginiona statua ich cesarzowej jest ukryta gdzieś w dolinie. Sydney, Nigel, Randal i jego narzeczona Jenny postarają się pomóc mnichom w poszukiwaniach.

Lost Contact (sezon 2, odc. 8)

Kolega Sydney – profesor Penrose – jedzie do Rzymu przetłumaczyć starożytny tekst. Claudia jedzie na lotnisko, by dostarczyć mu zapisane kartki papieru, które pozostawił. Sydney i Nigel ruszają w ślad za nią...

Opis

Piękna i niezwykle odważna profesor historii – Sydney Fox – jest żądną wrażeń poszukiwaczką przygód. Przemierza świat, polując na zaginione skarby i skradzione dzieła sztuki. Sydney posiada niezwykłe umiejętności, dzięki którym potrafi odnaleźć to, czego od dawna poszukują jej zleceniodawcy. W ekscytujących i często bardzo niebezpiecznych podróżach towarzyszy jej asystent – intelektualista Nigel, który zdecydowanie bardziej wolałby jednak spędzić ten czas w bibliotece, analizując antyczne manuskrypty. Urzeczony pasją i odwagą Sydney, wspiera ją jednak w nawet najbardziej niebezpiecznych wyprawach. Razem stanowią doskonale dobrany – aczkolwiek często wpadający w tarapaty – zespół łowców skarbów.