Jesteś tutaj

Łowcy skarbów

Odcinki

 • Put Back, Thesezon 2, odc. 1Sydney odpowiada na wezwanie dawnego przyjaciela – Rossa Crawforda – i razem z Nigelem wybiera się do Afryki na nietypową misję. Zamiast polowania na legendarny skarb, muszą zwrócić jeden z nich do pierwotnej kryjówki. A wszystko zaczęło się w momencie, gdy Ross „wyzwolił” bożka ze Świątyni Woot...
 • Legend of the Lostsezon 2, odc. 2Przedstawiciel rządu – Derek Lloyd – który kiedyś oszukał Sydney, porywa Nigela i tym samym wabi ją do Nowej Gwinei. Żaden z łowców skarbów nie wierzy, że tajemniczy szpieg ma dobre intencje. Jednak skuszeni możliwością odnalezienia zagubionej cywilizacji, decydują się z nim na wspólną misję. Spróbują odnaleźć starożytne plemię – Kai Nomata – które zniknęło tysiące lat temu po wybuchu wulkanu.
 • Dagger of Deathsezon 2, odc. 3Sydney i Nigel jadą do Kalkuty. Tam, chcą odnaleźć cenną pochwę na sztylet Kali, należący niegdyś do indyjskiej bogini zniszczenia. Uważa się, że ostrze sztyletu ma tajemniczą moc. Ale w Indiach, gdzie nic nie jest takie jak się początkowo wydaje, łowcy skarbów będą musieli dokładnie poznać śmiertelny kult Kali...
 • Last of the Mochicassezon 2, odc. 4Sydney i Nigel odzyskują statek zamieszkiwany przez ducha wielkiego wojownika jednego z plemion. Następnie lecą do Limy sądząc, że ich misja została zakończona... ale po wylądowaniu okazuje się, że to dopiero początek przygody.
 • Fertile Groundsezon 2, odc. 5Sydney jest podekscytowana, gdy ponownie spotyka na zjeździe – Tony’ego - swoją szkolną miłość. Obecnie Tony jest na tropie hawajskiego bożka z Lono, skradzionego przez ludzi kapitana Cooka w 1779 roku. Polowanie prowadzi na Madagaskar. Tam, Sydney będzie musiała przechytrzyć rywala łowców skarbów, jeśli chce, by skradziony narodowy skarb wrócił z powrotem do domu.
 • Gypsy Jigsawsezon 2, odc. 6Przyjaciel Sydney – Garrett Burke – zostaje zabity w Bukareszcie. Wkrótce potem Sydney otrzymuje tajemniczą paczkę, wysłaną przed jego śmiercią. Burke był na tropie starożytnego skarbu cygańskiego - Korony Rzymu. Z pudełkiem autentycznych kart Tarota Sydney i Nigel wybierają się do Rumunii na kolejną zagadkową misję.
 • Three Rivers to Crosssezon 2, odc. 7Ojciec Sydney – Randall Fox – zaprasza córkę do Chin. Tam, przedstawia jej grupę mnichów, którzy odmawiają otwarcia tamy na rzece wierząc, że zaginiona statua ich cesarzowej jest ukryta gdzieś w dolinie. Sydney, Nigel, Randal i jego narzeczona Jenny postarają się pomóc mnichom w poszukiwaniach.
 • Lost Contactsezon 2, odc. 8Sydney, Nigel i miliarder – Rod Thorson – wyruszają do dżungli Myanmar. Chcą tam odnaleźć i uratować zespół łowców skarbów wynajęty przez Thorsona, do zlokalizowania starożytnej ofiarnej misy. Zamazany ostatni zapis video nakręcony przez ekipę nie wróży dobrze. Tym samym nadzieja, że zespół odnajdzie się żywy maleje z godziny na godzinę...
 • Cross of Voodoosezon 2, odc. 9Dwaj doktoranci tropią haitański krzyż Utu, który zniknął w Nowym Orleanie. Sydney i Nigel wyruszają za nimi. Podążając szlakiem młodych uczonych, odkrywają więcej, niż chcieliby wiedzieć o voodoo i czarnej magii.
 • Roman Holidaysezon 2, odc. 10Kolega Sydney – profesor Penrose – jedzie do Rzymu przetłumaczyć starożytny tekst. Claudia jedzie na lotnisko, by dostarczyć mu zapisane kartki papieru, które pozostawił. Sydney i Nigel ruszają w ślad za nią...
 • Reel Thing, Thesezon 2, odc. 11Sydney i Nigel biorą udział jako doradcy przy produkcji filmu. Przypadkiem odkrywają skarby należące do egipskiego faraona Amona II, którego grobowiec nigdy nie został znaleziony.
 • Out of the Pastsezon 2, odc. 12Claudia twierdzi, że w poprzednim życiu znała Kleopatrę. Sydney i Nigel nie wierzą w jej słowa, ale kiedy dziewczyna obiecuje wskazać tajny schowek w złotej szkatule na biżuterię egipskiej królowej - oboje zaczynają jej słuchać. Dzięki wspomnieniom Claudii, wyruszają do Alexandrii, gdzie zaczyna się polowanie na 50-karatowy diamentowy naszyjnik, podarowany Kleopatrze przez Marka Antoniusza.
 • Eyes of Toklamaneesezon 2, odc. 13Doktorant Sydney – Adam Grant – trafia na ślad jednego z najbardziej znanych rdzennych skarbów amerykańskich. W związku z tym Sydney i Adam jadą do St. Louis, by przyjrzeć się... budowie najnowszej linii metra, która ściśle wiąże się z legendarnym znaleziskiem.
 • Run Sydney Runsezon 2, odc. 14Sydney i Nigel odnajdują legendarny miecz, który zniknął ponad dwa tysiące lat temu. Następnie, na stepach Rosji zostają zaskoczeni przez rebeliantów. Dwa tygodnie później Sydney odzyskuje przytomność. Okazuje się, że jest przetrzymywana wbrew własnej woli w domku myśliwskim głęboko w lesie.
 • MIAsezon 2, odc. 15Sydney, ryzykując życiem, zgadza się na udział w operacji „żądło”, zaaranżowanej przez agentkę Interpolu – Cate Hemphill. Chwilę potem zostaje porwana przez nieznanego napastnika. Teraz wszystko zależy od Cate, Nigela i Caludii. Czy uratują Sydney zanim będzie za późno

Postacie

Opis

Łowcy skarbów
Rodzaj: 
przygodowy
/
Kraj: 
USA, Francja, Kanada, Niemcy
,
Rok produkcji: 
2000
Góra strony
12

Piękna i niezwykle odważna profesor historii – Sydney Fox – jest żądną wrażeń poszukiwaczką przygód. Przemierza świat, polując na zaginione skarby i skradzione dzieła sztuki. Sydney posiada niezwykłe umiejętności, dzięki którym potrafi odnaleźć to, czego od dawna poszukują jej zleceniodawcy. W ekscytujących i często bardzo niebezpiecznych podróżach towarzyszy jej asystent – intelektualista Nigel, który zdecydowanie bardziej wolałby jednak spędzić ten czas w bibliotece, analizując antyczne manuskrypty. Urzeczony pasją i odwagą Sydney, wspiera ją jednak w nawet najbardziej niebezpiecznych wyprawach. Razem stanowią doskonale dobrany – aczkolwiek często wpadający w tarapaty – zespół łowców skarbów.

Obsada

Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth
Reżyser: 
Wade Eastwood, John Bell

Konkursy/h1>

Video