Jesteś tutaj

Motyw

Odcinki

  • Creeping Tomsezon 1, odc. 1Lubiany nauczyciel liceum zostaje zamordowany w swojej sypialni. Detektywi Flynn i Vega rozpoczynają śledztwo. Już na pierwszy rzut oka miejsce zbrodni wydaje się zbyt czyste i uporządkowane… Choć ślady początkowo rzucają podejrzenie na byłą żonę, to jednak detektyw Angie czuje, że mordercą jest jeden z uczniów martwego nauczyciela – seryjny złodziej znany jako „The Creeper”.
  • Crimes of passionsezon 1, odc. 2Nastoletnia dziewczyna ginie w wypadku, a jego sprawca ucieka. Pierwsze poszlaki rzucają podejrzenia detektywów Flynna i Lehmana na niezadowolonego byłego chłopaka dziewczyny, gdyż uczucie jest wystarczająco silnym motywem morderstwa. Angie uważa, że chłopak jest niewinny, a sprawcą wypadku jest ktoś o wiele bardziej wpływowy…

Postacie

Opis

Motyw
Rodzaj: 
akcja
/
Kraj: 
Kanada
,
Rok produkcji: 
2013
Góra strony
16

„Motyw” to nietypowy serial kryminalny. Każdy odcinek rozpoczyna się od ujawnienia mordercy. Zadaniem detektyw Angie Flynn jest zebranie poszlak i odpowiedzi na pytania „jak” i „dlaczego” zabito, a nie – jak w tradycyjnym kryminale – „kto zabił”. Co łączy ofiarę i mordercę? Jaki był motyw zabójstwa? Angie Flynn i jej zespół zrobią wszystko, by rozwiązać każdą zagadkę.

Obsada

Brendan Penny, Kristin Lehman, Lauren Holly, Louis Ferreira

Konkursy/h1>

Video