Jesteś tutaj

Motyw

Odcinki

  • Deceptionsezon 2, odc. 4To śledztwo uderza bezpośrednio w Departament Zabójstw, ponieważ ofiarą okazuje się pracujący w nim koroner, doktor Stan Matthews. Para detektywów Angie i Vega dokłada wszelkich starań, by znaleźć motyw. Natomiast Doktor Rogers, przyjaciółka Stana, chcąc uczcić jego pamięć, kontynuuje rozpoczęty przez niego proces. Ku jej zaskoczeniu odkrywa, że Matthews być może był kimś innym, niż dotychczas sądziła. Angie ogarnia też coraz większa frustracja, gdy sierżant Cross zaciera granice pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.
  • Dead endsezon 2, odc. 5W trakcie dochodzenia w sprawie morderstwa z zimną krwią obiecującej i zdolnej uczennicy z liceum, detektywi Angie i Vega odkrywają sekrety młodej kobiety. Wiążą się one częściowo z Angie, co sprawia, że detektyw Flynn emocjonalnie podchodzi do sprawy i stara się za wszelką cenę znaleźć przyczynę śmierci ofiary. Agresywna taktyka Angie zostaje źle odebrana przez Oscara. Jednocześnie relacja detektywa Lucasa i policjantki Sung przekształca się w coś więcej niż tylko wspólną pracę.

Postacie

Opis

Motyw
Rodzaj: 
akcja
/
Kraj: 
Kanada
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
16

Motyw to nietypowy serial kryminalny. Każdy odcinek rozpoczyna się od ujawnienia mordercy. Zadaniem detektyw Angie Flynn jest zebranie poszlak i odpowiedzi na pytania „jak” i „dlaczego” zabito, a nie – jak w tradycyjnym kryminale – „kto zabił”. Co łączy ofiarę i mordercę? Jaki był motyw zabójstwa? Angie Flynn i jej zespół zrobią wszystko, by rozwiązać każdą zagadkę.

Obsada

Brendan Penny, Kristin Lehman, Lauren Holly, Louis Ferreira, Warren Christie

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Tajemnice medyczne

„Tajemnice medyczne” to serial typu scripted-docu, który prezentuje historie pacjentów oddziału ratunkowego szpitala...

Tajemnice medyczne