Motyw

Motyw to nietypowy serial kryminalny. Każdy odcinek rozpoczyna się od ujawnienia mordercy. Zadaniem detektyw Angie Flynn jest zebranie poszlak i...

PULS2
  • Overboard (odc. 3, sezon 2)
    jutro, 20 września, 0:55
  • Deception (odc. 4, sezon 2)
    czwartek, 27 września, 0:55

W najbliższym odcinku

Overboard (sezon 2, odc. 3)

Oszałamiająco piękna Alicia tonie po uroczystości z okazji zakupu jachtu przez swojego męża. Detektywi Angie i Oscar muszą rozważyć wiele poszlak i motywów, gdy odkrywają, że ofiara miała romans. Jednak kto naprawdę przyczynił się do śmierci kobiety? Śledztwo staje się coraz trudniejsze także w obliczu narastającego konfliktu pomiędzy Angie Flynn i Markiem Crossem. Dziewczyna będzie musiała stawić czoła pogłoskom na temat własnej przeszłości, które są powiązane z sierżantem.

Deception (sezon 2, odc. 4)

To śledztwo uderza bezpośrednio w Departament Zabójstw, ponieważ ofiarą okazuje się pracujący w nim koroner, doktor Stan Matthews. Para detektywów Angie i Vega dokłada wszelkich starań, by znaleźć motyw. Natomiast Doktor Rogers, przyjaciółka Stana, chcąc uczcić jego pamięć, kontynuuje rozpoczęty przez niego proces. Ku jej zaskoczeniu odkrywa, że Matthews być może był kimś innym, niż dotychczas sądziła. Angie ogarnia też coraz większa frustracja, gdy sierżant Cross zaciera granice pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

Opis

Motyw to nietypowy serial kryminalny. Każdy odcinek rozpoczyna się od ujawnienia mordercy. Zadaniem detektyw Angie Flynn jest zebranie poszlak i odpowiedzi na pytania „jak” i „dlaczego” zabito, a nie – jak w tradycyjnym kryminale – „kto zabił”. Co łączy ofiarę i mordercę? Jaki był motyw zabójstwa? Angie Flynn i jej zespół zrobią wszystko, by rozwiązać każdą zagadkę.

Aktualności