Niewolnica Victoria

Victoria, znana przez wszystkich jako markiza, przybywa do Ameryki, aby poślubić kupca pochodzącego z bogatej rodziny. Prawda jest jednak inna… Wiele lat...

Oglądaj w

TV Puls
  • Niewolnica Victoria (odc. 34)
    wczoraj, 19 września, 5:00
  • Niewolnica Victoria (odc. 35)
    dzisiaj, 20 września, 5:00
  • Niewolnica Victoria (odc. 36)
    niedziela, 23 września, 5:05

W najbliższym odcinku

Niewolnica Victoria (odc. 34)

Caicedo jest bardzo zdenerwowany otrzymanym zawiadomieniem, o czym informuje także Nicolasa. Tymczasem Granados udaje się do domu Felipe Restrepo z nakazem rewizji. Markiza jest obecna przy tym zajściu. Tymczasem po rewizji, która niczego nie wykazuje, Victoria udaje się do Tomasa, Servio oraz Milagros, których informuje o tajemnym tunelu w celi Miguela. Natomiast Marcos zarządza spotkanie z niewolnikami na temat rewolucji.

Niewolnica Victoria (odc. 35)

Granados i Caicedo stwierdzają, że przywódcą rewolucji musi być Miguel. Mężczyźni nie mają co do tego żadnych wątpliwości, jednak swoje zastrzeżenia przedstawia Nicolas. Właściciel obawia się również, że jeden fałszywy krok może sprowadzić na nich oczy wszystkich i oskarżenia, że są mordercami. W następstwie agresji innych panów, Nicolas udaje się do Miguela z nakazem uwolnienia mężczyzny. Felipe dowiaduje się, że Miguel został uwolniony, ale również, że Caicedo sprzedał swoje wszystkie posiadłości i ma plan wyjechać z kraju.

Niewolnica Victoria (odc. 36)

Julian i inni mężczyźni zaczynają szukać Marcosa w barakach hacjendy, ale Tomas informuje ich, że to nie jest dobry moment, ponieważ jeden z niewolników uciekł i atmosfera jest bardzo napięta. Tymczasem Granados stwierdza, że Felipe już dawno nie powinien żyć… Natomiast Markiza przyjeżdża do Caceido, aby stwierdzić, że mężczyzna posiada kontrabandę niewolników oraz skład alkoholu. Po tym odkryciu Caceido próbuje przekupić Victorię, ale kobieta każe go zamknąć i grozi mu poważna kara więzienia.

Niewolnica Victoria (odc. 37)

Angela zrozpaczona przekazuje Gabrielowi informację o morderstwie Cataliny i Isaiasa. Niewolnicy zastanawiają się nad nocnym spotkaniem, ale Manuela jest przeciwna po zdarzeniach, jakie dopiero co miały miejsce. W tym samym czasie Victoria wraca do Santa Marty i podejmuje próbę przekazania Bernalowi, aby wysadził ją po drodze, ponieważ chce się ochłodzić i odświeżyć. Następnie wykorzystuje sytuację i przechodzi przez tunel prowadzący do Felipe i Nicolasa. Na miejscu Felipe oskarża Nicolasa o śmierć swojej siostry.

Niewolnica Victoria (odc. 38)

Nicolas rozmawia z Markizą i zwierza się jej, mówiąc, że jego zdaniem niewolnicy pozbawili życia Quintero. Dodaje, że to pewnie podburzanie Cimarrona zaszkodziło Quinterowi, jednak Victoria ma pewne wątpliwości. Tymczasem Adela dzwoni do Hilarii. Kiedy kobieta nie odpowiada, na pomoc spieszy Victoria, ale Adela nie chce jej wsparcia i każe jej odejść. Markiza poruszona prosi, aby w takim razie Servio pomógł Adeli. Natomiast Granados rozmawia z Nicolasem i składają obietnicę, że nikomu nie ujawnią, co stało się z uwolnionymi niewolnikami.

Niewolnica Victoria (odc. 39)

Miguel, Tomas i Trinidad postanawiają na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość Granadosowi, który odpowiedzialny jest za śmierć wielu niewolników. Kiedy udaje im się go pojmać, właściciel hacjendy zdradza im, że to Cuno zdradził Marcosa, dlatego zdecydowali się na wysłanie go daleko od posiadłości. Tymczasem Miguel w rozmowie z Trinidad wyznaje, że Markiza to Victoria, którą on kocha i która jest prawdziwą spadkobierczynią całej posiadłości, ponieważ to córka rodziny Quintero. Ważą się także dalsze losy Any, dotkliwie pobitej i połamanej przez Caicedo.

Niewolnica Victoria (odc. 40)

Nicolas postanawia wyjechać na kilka dni, o czym informuje Victorię, a hacjendę zostawia pod opieką Adeli. Cel podróży jest jasny, Nicolas ma zamiar sprzedać niewolników, a wśród nich jest Hilaria, której bardzo zależało, aby być razem ze swoimi dziećmi na południu. W ostatniej chwili jednak pan zmienia zdanie i postanawia wysłać niewolniczkę do prac w dżungli. Kobieta na skutek szoku mdleje. Tymczasem Victoria korzystając z nieobecności Nicolasa biegnie w stronę tajemnego przejścia, niestety na skutek osuwającej się ziemi, zostaje tam uwięziona. Natomiast Isabel korzystając z nieobecności Markizy, wkłada na spotkanie z Gabrielem jedną z jej pięknych sukni.

Niewolnica Victoria (odc. 41)

Coraz więcej osób na hacjendzie zauważa nieobecność Markizy. Eugenia podejrzewa, że Victoria korzystając z nieobecności Nicolasa udała się na spotkanie z Miguelem. Dziewczyna jednak nadal jest uwięziona w tunelu i coraz słabsza próbuje wzywać pomoc. W końcu Isabel wydaje rozkaz rozpoczęcia poszukiwań Markizy, wszyscy mają zacząć od najbliższej okolicy hacjendy. W końcu Victorię odnajduje Miguel, ale nie prowadzi jej do posiadłości Nicolasa. Natomiast Doktor Tarazona odwiedza Anę i odkrywa, że Felipe nie jest jej mężem, a jedynie przyjacielem, z którym kobieta wspólnie dzieli mieszkanie.

Niewolnica Victoria (odc. 42)

Na posesji pojawia się dwójka nieznajomych, Abdul i Ayotunde. Mężczyzna towarzyszy Ayotunde w podróży i zapewnia wszystkich napotkanych, że kobieta umie przepowiadać przyszłość. W tym samym czasie Granados poszukuje swojej żony. W końcu dociera do domu Felipe, któremu na siłę chce odebrać Anę. Mężczyzna jednak stawia opór i wkrótce Marquez przybywa ze swoimi żołnierzami, którzy przerywają agresję Granadosa. Natomiast Victoria i Miguel przyjeżdżają do Eugenii prosząc ją o pomoc. Kobieta obiecuje wsparcie w zamian za ryzykowną przysługę…

Niewolnica Victoria (odc. 43)

Trinidad spotyka się z Miguelem i konsultują przejście podziemnym tunelem w stronę morza. Mężczyzna jednak informuje, że na skutek osuwania się ziemi przejście jest bardzo niebezpieczne. Tymczasem Nicolas wraca na hacjendę i odnajduje swoją żonę w towarzystwie Eugenii. Zaskoczony stwierdza, że Victoria jest pijana i zaczyna na niego krzyczeć. Następnie sięga po nóż i kieruje go w stronę swojego ciała. Nicolas przerażony zabiera jej ostre narzędzie i zabiera ją natychmiast do domu w nadziei, że ich małżeństwo nareszcie zmienia się na lepsze.

Niewolnica Victoria (odc. 44)

Milagros wyznaje Victorii, że jest zakochana w Julianie. Markiza ma nadzieję, że będzie im się układać, ale uprzedza dziewczynę, że kiedy nadejdzie czas będą musiały odejść bez słowa pożegnania. Tymczasem Nicolas odwiedza Granadosa, który bez zastanowienia oskarża Miguela o podburzanie innych niewolników. Mężczyzna po chwili proponuje Granadosowi miejsce pracy na swojej hacjendzie. Jednak on się nie zgadza, mówiąc, że są sobie równi i taki układ nie wchodzi w grę. Victoria prosi także Nicolasa pod pretekstem przyjęcia u Izabelity, aby zgodził się na jej wizytę w Santa Marta.

Opis

Victoria, znana przez wszystkich jako markiza, przybywa do Ameryki, aby poślubić kupca pochodzącego z bogatej rodziny. Prawda jest jednak inna… Wiele lat temu ta sama kobieta została uratowana od śmierci w pożarze i w tajemnicy wychowywana przez niewolników, którzy stali się dla niej najbliższą rodziną. Victoria została jednak brutalnie zabrana z ramion kochających ją ludzi, ponieważ biała kobieta nie mogła żyć wśród niewolników. Po latach powraca, udając kogoś kim nie jest. Jej nieposkromiona dusza każe jej jednak uwolnić swoją rodzinę i zawalczyć o sprawiedliwość. Victoria jest gotowa na konfrontację z każdym, kto stanie jej na drodze do celu. Wierzy, że kolor skóry nie ma znaczenia. Niestety, nie wszyscy się z nią zgadzają…