Jesteś tutaj

Rewir

Odcinki

 • Rewirsezon 1, odc. 1Właściciel sklepu podejrzany jest o spreparowanie włamania celem zagarnięcia korzyści materialnych z polisy. Na miejscu zdarzenia sprawca zostawił igłę lekarską ze śladami toksyny. Trop prowadzi do żony właściciela sklepu, która jest pielęgniarką. Okazuje się, że prawda ma jeszcze drugie dno. Na jednym z osiedli ktoś przykuwa kajdankami do słupa nastolatka. Chłopak jest pod wpływem alkoholu. Trop wiedzie do dwóch „dresiarzy”, którzy od jakiegoś czasu terroryzują okolicę. Sytuacja nabiera tempa, gdy zostaje postrzelony pies jednej z mieszkanek osiedla.
 • Rewirsezon 1, odc. 2Znawcy sztuki zostaje skradziony samochód, w którym znajdowały się cenne eksponaty. Złodzieje zwracają auto po kilku godzinach zostawiając list z przeprosinami i dwa bilety do opery. Celem złodziei jest wyciągnięcie znawcy z domu i w tym czasie rabunek jego mieszkania. Problem w tym, że poszkodowany, wcale poszkodowanym nie jest. Ojciec zgłasza pobicie nastoletniego syna. Sprawcy pobili go w piwnicy w bloku. Przy chłopaku znaleziono komplet wytrychów do kłódek piwnicznych. Chłopak zarzeka się, że nie jest złodziejem. Policjanci znajdują na śmietniku dziesiątki pustych słoików po przetworach. Trop prowadzi do dozorczyni, która handluje bimbrem. To jej siostrzeniec okradał piwnice i pobił chłopaka, który przypadkiem go nakrył.
 • Rewirsezon 1, odc. 3Pewnemu mężczyźnie zostaje skradziona torba ratownika medycznego. Kilka godzin później policja znajduje nieprzytomną dziewczynę, której wstrzyknięto medykamenty. Przy ofierze leżała skradziona torba ratownika. Mężczyzna uważa, że jest niewinny, jednak wszelkie dowody są przeciwko niemu. Przypadek sprawia, że prawdziwy sprawca wpada w ręce policji. Ginie skuter dostawcy pizzy. Właściciel pizzerii podejrzewa swojego konkurenta, który od jakiegoś czasu uprzykrza mu życie. Co dziwne, konkurent skarży się dokładnie na to samo. Wygląda na to, że każdy z restauratorów chce doprowadzić do ruiny drugiego. Sprawa komplikuje się, gdy wychodzi na jaw, iż u każdego z właścicieli pizzerii pracuje po jednym z braci bliźniaków.
 • Rewirsezon 1, odc. 4Ze stacji benzynowej skradziono paliwo. Do przestępstwa użyto przywłaszczonego samochodu, który miał przerobiony bak. Właściciel auta nie mający o niczym pojęcia boi się o pociągniecie do odpowiedzialności karnej. Trop wiedzie do warsztatu samochodowego, w którym właściciel serwisował samochód. Właściciel lombardu zgłasza napad rabunkowy. Rzekomy sprawca sterroryzował go i jego wspólnika kijem bejsbolowym zabierając pieniądze i towar z lombardu. Lekarz zajmujący się wspólnikiem informuje policję o ranie ciętej nożem jaką miał hospitalizowany mężczyzna, a którą obaj wspólnicy chcieli zataić przed policją. Okazuje się, że przebieg napadu był zupełnie inny, niż zeznali wspólnicy.
 • Rewirsezon 1, odc. 5Starszej kobiecie giną z domu cenne przedmioty. Podejrzaną jest studentka, która wynajmuje u niej pokój. Dziewczyna twierdzi, że jest niewinna, choć wszystko świadczy przeciwko niej. W finale sprawa przyjmuje nieoczekiwany obrót. Sprawcą okazuje się najmniej podejrzana osoba. W jednej z aptek zrealizowano fałszywą receptę na środki psychoaktywne. Trop wiedzie do lekarza, któremu przed laty cofnięto uprawnienia. W międzyczasie przez przypadek w ręce policji wpada młody mężczyzna, który usiłował zrealizować kolejną fałszywą receptę. W jego telefonie policjanci odnajdują SMS, który prowadzi ich do fałszerza.
 • Rewirsezon 1, odc. 6Z mieszkania małżeństwa giną cenne przedmioty. Nie ma śladu włamania. Klucz do mieszkania miała dziewczyna, która tu sprzątała. Jednocześnie zgłasza się drugi poszkodowany z podobną sytuacją – również u niego sprzątała ta sama osoba. Trwają poszukiwania dziewczyny. Trop jednak okazuje się mylny. W finale wychodzi na jaw, że w obu przypadkach zainstalowano drzwi antywłamaniowe z tej samej firmy. Firmy, która nie istnieje. Na komisariacie pojawia się starszy mężczyzna w samej bieliźnie. Twierdzi, że został napadnięty i okradziony. Sprawcą jest dawny kolega z wojska. Mimo nieścisłości w zeznaniach poszkodowanego policjantom udaje się zatrzymać domniemanego sprawcę, który o dziwo dobrowolnie przyznaje się do wszystkiego. Sprawa przybiera inny obrót, gdy na światło dzienne wychodzi zdarzenie z życia siostry poszkodowanego. Ją i sprawcę łączy mroczna tajemnica.
 • Rewirsezon 1, odc. 7Na komisariacie zjawia się kobieta, której ktoś założył konto w internetowym banku. Na koncie są pieniądze. Kobieta zarzeka się, że to nie jej konto, mimo, iż dane personalne na to wskazują. Ślad prowadzi do byłego narzeczonego kobiety, który miał jej upoważnienia bankowe. Zatrzymany mężczyzna jednak nie ma o niczym pojęcia. Sprawa komplikuje się gdy koleżanka zgłaszającej zjawia się dokładnie z taką samą sprawą. Z obu kont jednocześnie giną wszystkie pieniądze. Mężczyzna zgłasza kradzież luksusowego samochodu. Auto zginęło sprzed domu. Niedziałająca kamera monitoringu niczego nie zarejestrowała. Kilka godzin później żona poszkodowanego zgłasza napaść rabunkową na męża. Mężczyzna zostaje przewieziony do szpitala. W międzyczasie wychodzą na jaw zdjęcia jego żony z kochankiem, a technikowi udaje się odzyskać zapis z uszkodzonej kamery. Poszkodowany sam się okradł i upozorował napaść. Dlaczego?
 • Rewirsezon 1, odc. 8Starsza kobieta została okradziona we własnym domu. Głowną podejrzaną jest jej córka. Czy policjanci faktycznie są na dobrym tropie? Kolejna sprawda dotyczy dwuletniej dziewczynki, która trafiła na oddział w wyniku zażycia środków psychoaktywnych. Wszystkie ślady prowadzą do konkubenta jej matki-agresywnego alkoholika.
 • Rewirsezon 1, odc. 9Na komisariat zgłasza się mężczyzna z fałszywymi pieniędzmi, które wydano mu w sklepie spożywczym. Okazuje się, że w kasie sklepu jest więcej takich banknotów. Właściciel tego biznesu jest załamany, gdyż nie ma pojęcia, kto płacił takimi pieniędzmi. Czy policja będzie wstanie rozwiązać tę sprawę i pomóc niewinnemu sklepikarzowi?
 • Rewirsezon 1, odc. 10Z garażu poszkodowanego ktoś ukradł cenne elektronarzędzia. W tym samym czasie na komisariat zgłasza się mężczyzna, któremu w nocy skradziono skuter. Obie sprawy łączy fakt, że przed garażem znaleziono właśnie ślady opon skutera. Sprawa przyjmuje szybszy obrót, gdy na jaw wychodzi fakt, iż obaj poszkodowani znają się i nie pałają do siebie sympatiąi.
 • Rewirsezon 1, odc. 11Siedmioletni chłopiec wychodzi ze szkoły na przerwie i znika. Zrozpaczeni rodzice zgłaszają sprawę policji. Zaczynają się intensywne poszukiwania. Jednym z tropów jest dziecięca mapka skarbów, znaleziona podczas poszukiwań. Czy doprowadzi ona załogę do celu?
 • Rewirsezon 1, odc. 12Kobieta oskarża o kradzież kosztowności opiekunkę do dziecka. Trop wydaje się słuszny, bo opiekunka spotyka się notowanym już wielokrotnie chłopakiem. Ten ma jednak twarde alibi. Sytuacja zmienia się, gdy na posterunek zgłasza się emeryt z tego samego osiedla, którego także okradziono. Teraz ślady wskazują na lokalnego hydraulika. Sprawa nie jest jednak tak prosta, jaky się wydawało.
 • Rewirsezon 1, odc. 13Policjanci dostają wezwanie w sprawie domowej awantury. Młoda kobieta z dzieckiem niedawno przerpowadziła się do matki, niedawno wyprowadziła się od męża alkoholika. Mężczyzna nęka ją i namawia do powrotu do domu. Sprawa ma jednak swoje drugie dno – poszkodowana wcale nie jest bez winy...
 • Rewirsezon 1, odc. 14Młody mężczyzna zgłasza kradzież samochodu taty, które pożyczył pod jego nieobecność. Co na to ojciec? W międzyczasie policjanci dostają wezwanie do apteki, gdzie doszło do włamania. W toku śledztwa obie sprawy łączą się w jedną.
 • Rewirsezon 1, odc. 15Mężczyzna zgłasza pobicie przez żonę. Policjanci znajdują ją w parku także z obrażeniami pobicia. Według zeznań męża, kobieta ma problem alkoholowy, a przed laty leczyła się z agresji. Mężczyzna przyznaje, że wynosiła z domu różne rzeczy i sprzedawała je, by mieć pieniądze na alkohol. Podejrzewa, że ktoś ją napadł i pobił. Wszystkie fakty potwierdzają wersję mężczyzny. Nagle jednak sprawa przyjmuje całkiem inny obrót...
 • Rewirsezon 1, odc. 16Policjanci dostają zgłoszenie o kradzieży samochodu, który dzień wcześniej został wystawiony na sprzedaż w internecie. Sprawcą może być ktoś z potencjalnych kupców. Jedyn z podejrzanych jest także młody mężczyzna, który instalował w aucie alarm i immobiliser. Okazuje się, że złodziej zastosował pewien prosty, ale bardzo skuteczny trick, utradniający namierzenie auta. Czy właściciel raz na zawsze stracił swoje mienie?
 • Rewirsezon 1, odc. 17Na policję dzwoni kobieta, twierdząc, że jej mąż porwał syna. Na domiar złego, mężczyzna prowadzi auto pod wpływem alkoholu. Kobieta rozłącza się, nie podając żadnych danych oprócz nazwiska męża. Policja ustala adres. Sprawa przybiera całkiem inny obrót, gdy mundurowi docierają na miejsce...
 • Rewirsezon 1, odc. 18Poszkodowana twierdzi, że poznany przez nią mężczyzna uśpił ją i okradł. Trop wiedzie do koleżanki ofiary, która być może jest wspólniczką mężczyzny. Kiedy policja znajduje podejrzaną w stanie krytycznym, śledztwo całkowicie zmienia kierunek...
 • Rewirsezon 1, odc. 19Policjanci przyjeżdżają na jedną z wrocławskich plebanii. Zniknęła stamtąd puszka, do której parafianie wrzucali datki na naprawę dachu. Agata obstawia, że za kradzieżą stoi syn gosposi proboszcza – młody, bezrobotny chłopak, uzależniony od hazardu. Mnich upiera się jednak, że to zbyt proste rozwiązanie. Kto ma rację?

Postacie

Opis

Rewir
Rodzaj: 
fabularny
/
Kraj: 
Polska
,
Rok produkcji: 
2017
Góra strony
12

Rewir jest produkcją telewizji AXN. Serial to nie lada gratka dla fanówkryminalnych zagadek i zabójczych tajemnic.

Obsada

Daria Brudnias, Grzegorz Ciągardlak, Marek Krupski, Olga Pęczak, Piotr Czekalski
Reżyser: 
Dominik Matwiejczyk

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Menu na miarę

Program z napisami

Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie...

Menu na miarę

Kobra - oddział... (S9)

Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi...

Kobra - oddział specjalny

Napisała: Morderstwo (S12)

Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi...

Napisała: Morderstwo

Agenci NCIS: Los Angeles (S5)

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest...

Agenci NCIS: Los Angeles

Niedoręczony list

Grupa detektywów łączy siły, by stworzyć zespół zajmujący się odnajdywaniem adresatów niedostarczonych przesyłek. Ich misją staje się dostarczanie...

Niedoręczony list

Wikingowie (S3)

Akcja serialu Wikingowie rozgrywa się w VIII wieku, kiedy to skandynawscy wojownicy wyruszali w dalekie żeglugi. Ich celem...

Wikingowie

Allo Allo! (S5)

„Allo Allo” to serial komediowy osadzony w czasach II wojny światowej, w którym bez skrupułów ośmieszani są Niemcy, Francuzi, Włosi i Anglicy. Akcja...

Allo Allo!

Z archiwum policji

Akcje zatrzymania przestępców, autentyczne pościgi i operacje antyterrorystyczne, a wszystko to nagrane policyjną kamerą. W programie zobaczysz prawdziwe...

Z archiwum policji