Jesteś tutaj

Sila: odnaleźć przeznaczenie

Odcinki

 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 89Po utracie tytułu, cała rodzina zostaje zdegradowana. Boran ma zakaz kontaktowania się z radą. Od tej chwili wszystko zależy już od Zinara Agha. Boran może teraz zacząć budować nowe życie z ukochaną i dzieckiem.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 90Wszyscy obawiają się rządów Zinara i jego podejścia do tradycji.Czy wpłynie to znacząco na sytuację Sili i Borana?
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 91Ummu ucieka przed ślubem z Dilaver. Schronienie znajduje u Borana, który jako jedyny jest na tyle odważny, by sprzeciwić się radzie.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 92Wszyscy obwiniają Silę za zaistniałą sytuację. Uważają, że to przez nią Ummu sprzeciwia się małżeństwu. W międzyczasie Zinar zaczyna interesować się Silą. Czy dziewczynie grozi niebezpieczeństwo?
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 93Sila i Boran muszą zmierzyć się z nową rzeczywistością. Zaczną widzieć pewne rzeczy z innej perspektywy.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 94Życie Borana i Sili jest na celowniku. Wiele osób z ich otoczenia wciąż nie akceptuje tego związku.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 95Sila ma do podjęcia trudną decyzję związaną z firmą. Rozważa dwie opcje, przekazanie biznesu lub zarządzanie ze Stambułu.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 96Między Boranem i Silą wciąż rodzą się napięcia. Mężczyzna musi podjąć decyzję, która mocno zrani ukochaną. Co więcej, może mieć ogromne konsekwencje dla jego bliskich.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 97Sila w rozmowie z Boranem słyszy strzały. Przerażona, obwinia siebie za to, że nie mogła towarzyszyć ukochanemu.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 98Złe wieści docierają do Mardin. Wszyscy pragną pomóc Boranowi, nikt nie może uwierzyć w to, co się dzieje.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 99Sila jest zrozpaczona. Boi się, że może stracić ukochanego. Nie zamierza się jednak poddawać. W obecnej sytuacji musi być silna i wspierać wszystkich.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 100Boran wciąż walczy o życie. Napastnicy natomiast próbują zatrzeć ślady zbrodni. Czy uda im się pozbyć wszystkich dowodów?
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 101Sila cały czas czuwa przy ukochanym i w końcu Boran wybudza się ze śpiączki. Rodzina jest przeszczęśliwa, jednak doktorzy nie są aż tak optymistyczni.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 102Dilaver podejmuje działania związane z firmą, podczas gdy Sila opiekuje się Boranem. Zamierza zaszkodzić kobiecie, knując nowy plan. Sila niczego się nie spodziewa. Myśli tylko i wyłącznie o ukochanym oraz o przyszłości ich związku.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 103Wygląda na to, że pech w końcu opuścił Silę i Borana. Mężczyzna powraca do zdrowia pod okiem przyjaciela z podstawówki.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 104Zinar podejmuje szokujące decyzje. Próbuje mocno skłócić Ahmeta i Borana. Sila wraz z ukochanym postanawiają udać się daleko od Mardin. Czy nadejdzie w końcu dzień, w którym nie będą musieli walczyć o prawo do miłości?
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 105Sila zaczyna się martwić, kiedy zauważa, że Zeynep ze specjalną uwagą troszczy się o Borana. Postanawia jednak nie zastanawiać się na tym i udawać, że wszystko jest w porządku.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 106Rodzina namawia Dilaver na wykonanie wyroku względem Sili. W przeciwnym razie, zostanie mu odebrany tytuł agha. Mężczyzna ma pewne wątpliwości, gdyż jego decyzja może zmienić wszystko.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 107Wszyscy martwią się zniknięciem Dilan, nikt nie wie, gdzie jej szukać. Sila obwinia się za całą sytuację. Boran, który już nie jest agha, wciąż czuje się w obowiązku pomóc. Postanawia uczestniczyć w poszukiwaniach.

Postacie

Opis

Sila: odnaleźć przeznaczenie
Rodzaj: 
fabularny (nadg.)
/
Kraj: 
Turcja
,
Rok produkcji: 
2006
Góra strony
12

Przejmująca historia kobiety, która od dziecka musi walczyć z przeciwnościami losu. Adoptowana przez bogatą rodzinę z Istambułu, Sila na krótko odnajduje miłość i prawdziwy dom. Jej szczęście zostaje jednak szybko zakłócone, gdy okazuje się, że prawdziwa rodzina żyje. Wszystko się zmienia gdy do Sili przyjeżdżają jej biologiczny ojciec i brat. Wierząc, że matka jest na łożu śmierci, dziewczyna zgadza się z nimi wyjechać. Gdy trafia na prowincję, okazuje się, że padła ofiarą rodzinnej zmowy, która na zawsze odmieni jej los… Ma poślubić bogatego barona, którego ani nie zna, ani nie kocha. W poszukiwaniu swojego przeznaczenia, Sila rozpoczyna walkę o prawdziwą miłość…

Obsada

Cansu Dere, Mehmet Alakurt, Menderes Samancılar, Zeynep Eronat

Konkursy/h1>

Video