Jesteś tutaj

Sila: odnaleźć przeznaczenie

Odcinki

 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 135Młoda i czarująca dziewczyna o imieniu Sila, wiedzie szczęśliwe życie wraz ze swoimi adopcyjnymi rodzicami. Jednak pewnego dnia demony przeszłości powracają… Sila spotyka swojego starszego brata oraz biologicznego ojca, którego uważała za zmarłego. Mężczyźni przekonują ją, że musi z nimi pojechać do matki, która jest na łożu śmierci. Wmawiają jej, że ostatnim życzeniem matki jest ujrzeć córkę przed śmiercią. Tymczasem, okazuje się że to podstęp i mężczyźni chcą ją wydać za mąż za barona, który rozwiąże problemy finansowe całej rodziny. Gdy Sila orientuje się, że została wykorzystana, jest już za późno…
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 136
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 137
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 138Powraca sprawa Firuza. Sekret, który mężczyzna trzymał w tajemnicy przez kilka lat, powinien w końcu ujrzeć światło dzienne. Czy ten kto strzelał do mężczyzny, będzie mógł go wyjawić?
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 139Sytuacja jest bardzo napięta. Najbardziej cierpli mężczyzna, który dowiedział się o tym, że jego rodzina została zamordowana. Boran nie może zrozumieć jak ojciec, któremu ufa się najbardziej, może być odpowiedzialny za taką masakrę.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 140Berzan śledzi kolejne kroki Borana. Tak jak jego dawny przyjaciel porzucił wszystko dla ukochanej Sili, tak i on jest w stanie zawalczyć o miłość do Zelihy. Wszyscy zaczynają zmieniać podejście do Berzana, jednak Boran wciąż pozostaje podejrzliwy.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 141Boran jest pewien, że Firuz skrywa wielki sekret. Robi wszystko, by mężczyzna zaczął mówić. Czy uda mu się w końcu przekonać go do wyjawienia tajemnicy?
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 142Rodzina dziwi się decyzji Berzana, który odrzuca bycie Agha i wybiera Zelihę. Boran nie ufa mężczyźnie, a emocje jakie nim targają, przenoszą się na jego relację z Silą.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 143Rodzina Oruc jest zdeterminowana, by wykonać wyrok śmierci na ukochanej Berzana. Ta sytuacja martwi także Borana. Sila jest szantażowana przez Kevsera. Czy powie o wszystkim mężowi?
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 144Przed Silą trudna decyzja. Kobieta nie chce skrzywdzić męża, dlatego nie wie czy powinna podzielić się z nim ostatnimi wydarzeniami. Obawia się, że jej zachowanie przyniesie mnóstwo kłopotów.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 145Boran i Berzan toczą obecnie ostrą wojnę. Obaj są przygotowani na najgorsze. Jak się jednak okazuje nie są swoim jedynym zagrożeniem.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 146Murat dowiedział się o wielu sekretach z przeszłości i teraz szykuje się do zemsty na rodzinie Genco. Esma ucieka ze szpitala. To co planuje, może skrzywdzić Borana i Silę.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 147Sila i Boran są zdesperowani. Ich syn został porwany. Czy to Esma jest odpowiedzialna za to całe zamieszanie?
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 148Z relacji świadków wynika, że to kobieta porwała Bedirhana. Bornan uważa jednak, że Berzan jest inicjatorem tej akcji. Miedzy mężczyznami w końcu dochodzi do konfrontacji. Nieoczekiwanie Boran stanie się świadkiem strasznego aktu.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 149Boran składa zeznania w sprawie śmierci Berzana, jednak w jego głowie jest tylko syn. Wraz z Silą desperacko próbują go odnaleźć.
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 150
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 151
 • Sila: odnaleźć przeznaczeniesezon 1, odc. 152

Postacie

Opis

Sila: odnaleźć przeznaczenie
Rodzaj: 
fabularny (nadg.)
/
Kraj: 
Turcja
,
Rok produkcji: 
2006
Góra strony
12

Przejmująca historia kobiety, która od dziecka musi walczyć z przeciwnościami losu. Adoptowana przez bogatą rodzinę z Istambułu, Sila na krótko odnajduje miłość i prawdziwy dom. Jej szczęście zostaje jednak szybko zakłócone, gdy okazuje się, że prawdziwa rodzina żyje. Wszystko się zmienia gdy do Sili przyjeżdżają jej biologiczny ojciec i brat. Wierząc, że matka jest na łożu śmierci, dziewczyna zgadza się z nimi wyjechać. Gdy trafia na prowincję, okazuje się, że padła ofiarą rodzinnej zmowy, która na zawsze odmieni jej los… Ma poślubić bogatego barona, którego ani nie zna, ani nie kocha. W poszukiwaniu swojego przeznaczenia, Sila rozpoczyna walkę o prawdziwą miłość…

Obsada

Cansu Dere, Mehmet Alakurt, Menderes Samancılar, Zeynep Eronat

Konkursy/h1>

Video