Jesteś tutaj

Słodka miłość

Odcinki

 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 30Natacha zostawia Freddiego na lotnisku i wraca do domu. Lucas otrzymuje pewną propozycje od Gonzalito. Julian dowiaduje się od Nano, że Gaby planuje z nim podróżować. Lorenzo bierze sobie rady Angeles do serca i próbuje zachowywać się jak Marcos, by tylko zwrócić na siebie uwagę Victorii. Kobieta w międzyczasie czyta druzgocący artykuł na temat firmy.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 31Victoria podejrzewa, że to Noelia i Pepe sprzedali mediom informację o recepturze czekolad. Marcos zapewnia szefową, że nie jest to prawdą i że sam przeprowadzi śledztwo w tej sprawie. Brenda mówi Elenie całą prawdę związaną z Lucasem.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 32Victoria wciąż jest zazdrosna o relacje Marcosa i Noelii. Co więcej, kierowca wyznaje prawniczce, że potrzebuje pewnej zmiany i chciałby założyć rodzinę. Gaby zapomina odebrać syna. Kiedy w końcu Julian zjawia się na miejscu, okazuje się, że Nano zniknął. Rosa przekazuje Lucasowi złe wieści.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 33Gaby wyznaje Julianowi, kto jest ojcem Nano. Okazuje się, że Ernesto jest poważnie chory i pragnie poznać syna przed śmiercią. Brenda znowu kłóci się z matką. Pocieszenia szuka o Rosy. Natacha zwierza się Emilio ze swoich uczuć.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 34Pepe podejmuje ostateczną decyzję w sprawie pozwania firmy. Noelia nie rozumie decyzji ojca, jednak szanuje jego wolę. Angeles mdleje w pracy. Później, kiedy Lorenzo odwiedza ją w domu, zauważa test ciążowy. Julian postanawia zadzwonić do Alici, biologicznej ciotki Nano. Lucas zaprasza Flor na imprezę, na którą zjawiają się także młodsze siostry Bandi.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 35Marcosowi w końcu udaje się pocałować Victorię. Również Flor postanawia dać do zrozumienia Lucasowi, co do niego czuje. Chłopak jednak wyznaje, że w jego głowie wciąż jest Brenda. Lorenzo dziwi się zachowaniu Pepe, podejrzewa, że mężczyzna może być biologicznym ojcem Victorii.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 36Po tym jak Marcos pocałował szefową, postanawia rzucić pracę. W międzyczasie Angeles dowiaduje się, że jest w ciąży. Victoria, słysząc rozmowę pracowników, zastanawia się, kto jest ojcem dziecka Angeles. Julian podjął decyzję w sprawie rozwodu. Jak zareaguje Gaby?
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 37Sklep Pepe zostaje obrabowany. Jak się później okazuje, nie on jeden jest ofiarą złodzieja. Lucas wyznaje Flor swoją przeszłość i powód dla którego pracuje u Bandich. Elena otrzymuje kolejny anonimowy list. Dzieli się tą wiadomością z Loreno. Ich rozmowę podsłuchuje Victoria. Czy tajemnica w końcu wyjdzie na jaw?
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 38Angeles przyznaje Victorii, że jest w ciąży, jednak nie mówi, kto jest ojcem. Natacha postanawia pracować w rodzinnej firmie i oznajmia to starszej siostrze.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 39Lorenzo dowiaduje się o ciąży Angeles. Złości się na dziewczynę, że nie podzieliła się z nim tą nowiną. Angeles mówi mu o planach dokonania aborcji. W międzyczasie dochodzi do rabunku w kolejnym lokalu. Julian i Marcos postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 40Marcos prosi Cardenasa o pracę, a jego siostra udaje się do sióstr Bandi porozmawiać o możliwości otrzymania zaliczki. Victoria zdaje sobie sprawę, że nie powinna była przyjmować rezygnacji szofera. Julian i Gaby prowadzą trudną rozmowę. Kobieta wraca do pracy u Renziego. Vicente pojawia się w domu Isabel. Ma zamiar odzyskać ukochaną.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 41Isabel koniecznie chce poinformować jako pierwsza syna, o tym, że Vicente wrócił. Boi się reakcji Marcosa. Mężczyźni jednak spotykają się w barze. Dochodzi między nimi do kłótni. Natacha wyznaje Julianowi, że to dla niego nie wyjechała do Stanów.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 42Marcos nie chce mieć z ojcem nic wspólnego, jednak Flor jest przeszczęśliwa z powodu powrotu Vicenta. Lorenzo podsłuchuje rozmowę Victorii i Angeles o pocałunku z Marcosem. Mężczyzna obawia się, że jego plan runie w gruzach.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 43Marcos kłóci się z Isabel i Flor, które zgodziły się na powrót Vicenta. Brenda nadal prowadzi strajk głodowy w proteście przeciwko odwołaniu Rosy. Victoria postanawia przywrócić kucharkę.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 44Po rozmowie z sąsiadami, Marcos przekazuje Victorii i Lorenzo wieści o sprzedaży nieruchomości w okolicy. Noelia postanawia pomóc sąsiadom, służąc poradami prawnymi. Brenda nie ukrywa radości, gdy dowiaduje się, że jej głodówka przyniosła pożądany efekt. Julian postanawia poszukać mieszkania, w którym mógłby zacząć nowe życie.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 45Victoria jest szczęśliwa, że jej narzeczony pomaga firmie w trudnym momencie. Isabel postanawia poprowadzić nowe zajęcia- ćwiczenia w wodzie. Zachęceni darmowymi lekcjami uczestnicy są zachwyceni. Flor i Lucas spędzają cudowny czas razem. Rosa powraca do domu Bandich. Elena wyznaje Emilio co tak naprawdę łączyło ją z Pepe. Marcos odkrywa relację Lorenzo i Angeles.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 46Marcos ma pewne wątpliwości związane z tym co zobaczył. Postanawia wrócić do pracy, żeby móc rozwiązać tę zagadkę. Julian przeprowadza się do nowego mieszkania. Natomiast zdesperowana Gaby próbuje odebrać sobie życie.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 47Marcos odzyskuje pracę u Bandich, dzięki czemu ma oko na Lorenzo. Narzeczony Victorii nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy, udaje jednak przed wszystkimi, że między nim a szoferem wszystko jest w porządku. Lucas, chcąc wzbudzić zazdrość w Brendzie, całuje Flor i nazywa ją swoją dziewczyną.
 • Słodka miłośćsezon 1, odc. 48Victoria dziwi się, że między Lorenzo a Marcosem nie dochodzi do żadnego konfliktu. Gaby udaje się powstrzymać Juliana przed przeprowadzką. Mężczyzna boi się zostawić Nano pod jej opieką. Nadchodzi pierwsza walka Lucasa. Chłopak zaprasza Flor do kibicowania.

Postacie

Opis

Słodka miłość
Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
Argentyna
,
Rok produkcji: 
2012
Góra strony
12

Siostry Bandi są właścicielkami znanej fabryki cukierków. Ostatnio jednak słodki biznes nie idzie najlepiej. Co więcej, jedna z nich- Victoria, ma poważne problemy w związku. Jest to trudny okres dla całej rodziny. Pewnego dnia dziewczyny na swojej drodze spotykają byłego kierowcę rajdowego- Marka, którego pojawienie się, zmienia życie rodziny na wszystkich płaszczyznach.

Obsada

Carina Zampini, Juan Darthes, Laura Novoa, Sebastian Estevanez, Segundo Cernadas

Konkursy/h1>

Video