Słodka miłość

„Słodka miłość” to opowieść o historiach miłosnych trzech sióstr. Nieoczekiwane zdarzenia, wielkie uniesienia, romantyczne chwile. 

Oglądaj w

TV Puls
  • Słodka miłość (odc. 70)
    dzisiaj, 20 czerwca, 5:0012 50 min.
  • Słodka miłość (odc. 71)
    niedziela, 23 czerwca, 4:5512 50 min.
  • Słodka miłość (odc. 72)
    poniedziałek, 24 czerwca, 4:5512 50 min.

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Słodka miłość (odc. 70)

Gaby odkrywa plan Renzi’ego związany z budową mieszkań. Pozyskuje także informacje na temat sytuacji firmy Bandich. Zostaje nakryta przez szefa i w ucieczce nieoczekiwanie wpada pod koła rozpędzonego samochodu.

Słodka miłość (odc. 71)

Od ostatnich wydarzeń upłynęły trzy miesiące. Victoria wróciła do Lorezno i ponownie planują ślub. Mężczyzna zatrudnia dwóch aktorów, by udawali jego rodziców. Gabriela wciąż jest w śpiączce. Natomiast relacja Marcosa i Noeli odżywa na nowo.

Słodka miłość (odc. 72)

Brenda podsłuchuje rozmowę Eleny i Emilio, a następnie przekazuje Victorii wszystko czego się dowiedziała. Najstarsza z sióstr poznaje rodzinny sekret i ucieka przed wszystkimi. Teraz cała rodzina i przyjaciele, z Marcosem na czele, szukają Victorii.

Słodka miłość (odc. 73)

Trwają poszukiwania Victorii. Lorenzo nie może uwierzyć, że został porzucony w dniu ślubu. Co więcej, nagle zjawia się jego matka. W międzyczasie stan Gabrieli ulega zmianie.

Słodka miłość (odc. 74)

Victoria postanawia dowiedzieć się kto jest jej biologicznym ojcem. Lorenzo, choć zna prawdę, za wszelką cenę chce uniemożliwić Victorii znaleźnie odpowiedzi. Noelia dowiaduje się, że ślub najstarszej siostry Bandich został odwołany. Boi się, że może stracić Marcosa.

Słodka miłość (odc. 75)

Victoria żąda od matki informacji o swoim biologicznym ojcu. Elena nie chce wyjawić prawdy i okłamuje córkę. Brenda i Flo postanawiają się pogodzić. Ciro wyznaje Lucasowi, że między nim a najmłodszą siostrą Bandi rodzi się uczucie.

Opis

„Słodka miłość” to opowieść o historiach miłosnych trzech sióstr. Nieoczekiwane zdarzenia, wielkie uniesienia, romantyczne chwile, pasja, wielkie rozstania i spektakularne powroty towarzyszą naszym bohaterkom od samego początku.

Cała historia rozpoczyna się w momencie, gdy Victoria (Carina Zampini) dostaje w spadku po ojcu firmę produkującą cukierki. Jej matka Elena (María Valenzuela) nie chce mieć nic wspólnego z tym interesem. Victoria ma dwie siostry, Natacha mieszka za granicą, a Brenda jest jeszcze za młoda do prowadzenia biznesu. Z pomocą Victorii przychodzi jej chłopak Lorenzo (Segundo Cernadas).

Przede wszystkim jest to opowieść o trzech siostrach, które z biegiem czasu dostrzegają, że wspólnymi siłami mogą osiągnąć więcej. Kiedy relacje między nimi zaczynają się poprawiać, znika rywalizacja, a na jej miejsceu pojawia się chęć współpracy przy osiąganiu celów, zaczynają wspólnie, ramię w ramię prowadzić rodzinny interes. Dobre stosunki między siostrami wpływają na rozwój firmy, która zaczyna się rozwijać. Dziewczyny zyskują bardzo wiele, a najważniejszym jest to, że stają się szczęśliwe.

Jak wielka musi być miłość by przetrwać wszystkie zawirowania? Tego dowiecie się z tej przepięknej opowieści, która potrafi zauroczyć i sprawić, że zostanie zapamiętana na długi czas.