Jesteś tutaj

Słodka miłość

Odcinki

  • Słodka miłośćsezon 1, odc. 58Siostry Bandi są właścicielkami znanej fabryki cukierków. Ostatnio jednak słodki biznes nie idzie najlepiej. Co więcej, jedna z nich- Victoria, ma poważne problemy w związku. Jest to trudny okres dla całej rodziny. Pewnego dnia dziewczyny na swojej drodze spotykają byłego kierowcę rajdowego- Marka, którego pojawienie się, zmienia życie rodziny na wszystkich płaszczyznach.
  • Słodka miłośćsezon 1, odc. 59Lorenzo zatrudnia Gonzalito jako asystenta Juliana. Jest to celowe działanie, które ma utrudnić pracę w firmie. Między Lucasem a Mickym dochodzi do bójki. Czy powodem jest Brenda? Rosa decyduje się powiedzieć Isabel prawdę.
  • Słodka miłośćsezon 1, odc. 60Patron śledzi Lucasa i Brendę. Chłopak znajduje się w prawdziwym niebezpieczeństwie. Lorenzo knuje plan, dzięki któremu zniszczy Marcosa. Gaby odwiedza Natachę. Co z tego wyniknie?
  • Słodka miłośćsezon 1, odc. 61Brenda ukrywa Lucasa w swoim pokoju. Gdy Florencia nie może nigdzie znaleźć ukochanego, wyznaje Rosie prawdę o jej wnuku. Victoria zaprasza Marcosa na lunch w ramach jego urodzin. Wynajęta przez Lorenzo Roncaglia śledzi parę i dokumentuje całą sytuację. Julian zrywa z Natachą. Dziewczyna myśli, że wrócił do Gaby.
  • Słodka miłośćsezon 1, odc. 62Marcos zaprasza Victorię na przyjęcie urodzinowe w swoim domu. Elena odkrywa, że jej córka pomagała Lucasowi. Postanawia zwolnić Rosę. Czy Ciro załagodzi sprawę? Lucas daje wszystkie swoje pieniądze bandytom.
  • Słodka miłośćsezon 1, odc. 63Wszyscy są zszokowani obecnością Victorii w domu Marcosa. Isabel nie jest zadowolona z wizyty gościa. Jubilat otrzymuje mnóstwo telefonów z życzeniami od dziewczyn, przez co Victoria jest bardzo zazdrosna. Natacha proponuje Julianowi sekretne spotkanie. Brenda i Lucas mają wątpliwości co do swoich związków.

Postacie

Opis

Słodka miłość
Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
Argentyna
,
Rok produkcji: 
2012
Góra strony
12

Siostry Bandi są właścicielkami znanej fabryki cukierków. Ostatnio jednak słodki biznes nie idzie najlepiej. Co więcej, jedna z nich- Victoria, ma poważne problemy w związku. Jest to trudny okres dla całej rodziny. Pewnego dnia dziewczyny na swojej drodze spotykają byłego kierowcę rajdowego- Marka, którego pojawienie się, zmienia życie rodziny na wszystkich płaszczyznach.

Obsada

Carina Zampini, Juan Darthes, Laura Novoa, Sebastian Estevanez, Segundo Cernadas

Konkursy/h1>

Video