Słodka miłość

„Słodka miłość” to opowieść o historiach miłosnych trzech sióstr. Nieoczekiwane zdarzenia, wielkie uniesienia, romantyczne chwile. 

Oglądaj w

TV Puls
  • Słodka miłość (odc. 30)
    dzisiaj, 26 kwietnia, 6:0012 50 min.
  • Słodka miłość (odc. 31)
    poniedziałek, 29 kwietnia, 6:0012 50 min.
  • Słodka miłość (odc. 32)
    wtorek, 30 kwietnia, 6:0012 50 min.

W najbliższym odcinku

Słodka miłość (odc. 29)

Victoria jest zaskoczona pozwem Noeli. Kiedy Pepe dowiaduje się o próbie zastraszenia Victorii, nie kryje swojej złości względem prawniczki. Gdy Lorenzo dowiaduje się o całej sytuacji, knuje nowy plan przejęcia słodkiego imperium. Flor wykorzystuje gorsze stosunki między Brendą a Lucasem i zbliża się do chłopaka.

Słodka miłość (odc. 30)

Natacha zostawia Freddiego na lotnisku i wraca do domu. Lucas otrzymuje pewną propozycje od Gonzalito. Julian dowiaduje się od Nano, że Gaby planuje z nim podróżować. Lorenzo bierze sobie rady Angeles do serca i próbuje zachowywać się jak Marcos, by tylko zwrócić na siebie uwagę Victorii. Kobieta w międzyczasie czyta druzgocący artykuł na temat firmy.

Słodka miłość (odc. 31)

Victoria podejrzewa, że to Noelia i Pepe sprzedali mediom informację o recepturze czekolad. Marcos zapewnia szefową, że nie jest to prawdą i że sam przeprowadzi śledztwo w tej sprawie. Brenda mówi Elenie całą prawdę związaną z Lucasem.

Słodka miłość (odc. 32)

Victoria wciąż jest zazdrosna o relacje Marcosa i Noelii. Co więcej, kierowca wyznaje prawniczce, że potrzebuje pewnej zmiany i chciałby założyć rodzinę. Gaby zapomina odebrać syna. Kiedy w końcu Julian zjawia się na miejscu, okazuje się, że Nano zniknął. Rosa przekazuje Lucasowi złe wieści.

Słodka miłość (odc. 33)

Gaby wyznaje Julianowi, kto jest ojcem Nano. Okazuje się, że Ernesto jest poważnie chory i pragnie poznać syna przed śmiercią. Brenda znowu kłóci się z matką. Pocieszenia szuka o Rosy. Natacha zwierza się Emilio ze swoich uczuć.

Słodka miłość (odc. 34)

Pepe podejmuje ostateczną decyzję w sprawie pozwania firmy. Noelia nie rozumie decyzji ojca, jednak szanuje jego wolę. Angeles mdleje w pracy. Później, kiedy Lorenzo odwiedza ją w domu, zauważa test ciążowy. Julian postanawia zadzwonić do Alici, biologicznej ciotki Nano. Lucas zaprasza Flor na imprezę, na którą zjawiają się także młodsze siostry Bandi.

Słodka miłość (odc. 35)

Marcosowi w końcu udaje się pocałować Victorię. Również Flor postanawia dać do zrozumienia Lucasowi, co do niego czuje. Chłopak jednak wyznaje, że w jego głowie wciąż jest Brenda. Lorenzo dziwi się zachowaniu Pepe, podejrzewa, że mężczyzna może być biologicznym ojcem Victorii.

Słodka miłość (odc. 36)

Po tym jak Marcos pocałował szefową, postanawia rzucić pracę. W międzyczasie Angeles dowiaduje się, że jest w ciąży. Victoria, słysząc rozmowę pracowników, zastanawia się, kto jest ojcem dziecka Angeles. Julian podjął decyzję w sprawie rozwodu. Jak zareaguje Gaby?

Słodka miłość (odc. 37)

Sklep Pepe zostaje obrabowany. Jak się później okazuje, nie on jeden jest ofiarą złodzieja. Lucas wyznaje Flor swoją przeszłość i powód dla którego pracuje u Bandich. Elena otrzymuje kolejny anonimowy list. Dzieli się tą wiadomością z Loreno. Ich rozmowę podsłuchuje Victoria. Czy tajemnica w końcu wyjdzie na jaw?

Słodka miłość (odc. 38)

Angeles przyznaje Victorii, że jest w ciąży, jednak nie mówi, kto jest ojcem. Natacha postanawia pracować w rodzinnej firmie i oznajmia to starszej siostrze.

Słodka miłość (odc. 39)

Lorenzo dowiaduje się o ciąży Angeles. Złości się na dziewczynę, że nie podzieliła się z nim tą nowiną. Angeles mówi mu o planach dokonania aborcji. W międzyczasie dochodzi do rabunku w kolejnym lokalu. Julian i Marcos postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce.

Opis

„Słodka miłość” to opowieść o historiach miłosnych trzech sióstr. Nieoczekiwane zdarzenia, wielkie uniesienia, romantyczne chwile, pasja, wielkie rozstania i spektakularne powroty towarzyszą naszym bohaterkom od samego początku.

Cała historia rozpoczyna się w momencie, gdy Victoria (Carina Zampini) dostaje w spadku po ojcu firmę produkującą cukierki. Jej matka Elena (María Valenzuela) nie chce mieć nic wspólnego z tym interesem. Victoria ma dwie siostry, Natacha mieszka za granicą, a Brenda jest jeszcze za młoda do prowadzenia biznesu. Z pomocą Victorii przychodzi jej chłopak Lorenzo (Segundo Cernadas).

Przede wszystkim jest to opowieść o trzech siostrach, które z biegiem czasu dostrzegają, że wspólnymi siłami mogą osiągnąć więcej. Kiedy relacje między nimi zaczynają się poprawiać, znika rywalizacja, a na jej miejsceu pojawia się chęć współpracy przy osiąganiu celów, zaczynają wspólnie, ramię w ramię prowadzić rodzinny interes. Dobre stosunki między siostrami wpływają na rozwój firmy, która zaczyna się rozwijać. Dziewczyny zyskują bardzo wiele, a najważniejszym jest to, że stają się szczęśliwe.

Jak wielka musi być miłość by przetrwać wszystkie zawirowania? Tego dowiecie się z tej przepięknej opowieści, która potrafi zauroczyć i sprawić, że zostanie zapamiętana na długi czas.