Spartakus: Wojna potępionych

„Spartakus: Wojna potępionych” to trzeci sezon popularnego serialu, ukazującego historię Spartakusa. Po śmierci Gaiusa Claudiusa Glabera, którego armia...

Oglądaj w

TV Puls
  • Ludzie honoru (odc. 3, sezon 3)
    piątek, 26 października, 0:50
  • Decymacja (odc. 4, sezon 3)
    piątek, 26 października, 1:55
  • Bracia krwi (odc. 5, sezon 3)
    piątek, 2 listopada, 1:00

W najbliższym odcinku

Ludzie honoru (sezon 3, odc. 3)

Spartakus dogaduje się z bandą rabusiów, aby zapewniali jego ludziom jedzenie i wszystko co potrzebne. Tyberiusz, syn Krassusa, podejmuje odważną, a zarazem brzemienną w skutkach decyzję.

Decymacja (sezon 3, odc. 4)

Prawdopodobieństwo infiltracji rzymskiego szpiega w szeregach rebeliantów powoduje wzrost napięcia między Spartakusem, a ludźmi pod jego dowództwem. Krassus wskrzesza dawno porzuconą rzymską formę kary, by dać swoim żołnierzom brutalna lekcję.

Bracia krwi (sezon 3, odc. 5)

Spartakus przedstawia plan osłabienia sił Krassusa i zdobycia nad nim przewagi. Zdrada grozi udaremnieniem planu.

Łupy wojenne (sezon 3, odc. 6)

Podczas gdy Krassus prowadzi atak na miasto okupowane przez rebeliantów, Gannicus odkrywa, że znalazł się w pułapce za liniami wroga. Tyberiusz otrzymuje zadanie od Krassusa, by zorganizować uroczystość na cześć człowieka, którym gardzi.

Opis

„Spartakus: Wojna potępionych” to trzeci sezon popularnego serialu, ukazującego historię Spartakusa. Po śmierci Gaiusa Claudiusa Glabera, którego armia została pokonana przez ludzi Spartakusa, rebelianci odnoszą kolejne zwycięstwa. Zbuntowanych niewolników szybko przybywa. Spartakus szykuje się do ostatecznej bitwy, która przesądzi o losach Republiki Rzymskiej.