Jesteś tutaj

Trzej muszkieterowie

Odcinki

  • Trzej muszkieterowiesezon 1, odc. 2Ktoś przeszkadza w spotkaniu Królowej Anny i Księcia Buckingham. Królowa prezentuje kolię z dwunastoma diamentami. Kardynał Richelieu nakazuje Milady ukraść dwa z nich. D’Artagnan dowiaduje się, że jego ukochana – Konstancja jest zaangażowana w sprawę kradzieży diamentów.
  • Trzej muszkieterowiesezon 1, odc. 3Milady kradnie dwa diamenty z kolii, a pozostałe dziesięć oraz dwa fałszywe zostają dostarczone do królowej przez D’Artagnana. Król jest zaniepokojony. D’Artagnan dostaje pierścień od królowej, umawia się też na randkę z Konstancją. Jego szczęście przesłania jedynie śmierć wiernego przyjaciela.
  • Trzej muszkieterowiesezon 1, odc. 4D’Artagnan rozpoczyna poszukiwania swoich przyjaciół. Jego ukochana Konstancja znajduje się w niebezpieczeństwie, została porwana przez Kardynała Richelieu i Milady. D’Artagnan jest gotów zrobić wszystko w imię miłości!
  • Trzej muszkieterowiesezon 1, odc. 5Jeden z królewskich muszkieterów - D’Artagnan ratuje Konstancję i by ją ochronić doprowadza ją do klasztoru. Tam pod opiekę biorą ją siostry zakonne. Książę Buckingham wypowiada wojnę Francji. Muszkieterowie stanowią eskortę dla Króla Luisa XIII podczas trwania kampanii militarnej.
  • Trzej muszkieterowiesezon 1, odc. 6Milady próbuje otruć D’Artagnana, jednak nie udaje jej się to. Richelieu żąda od Księcia Buckingham, by podpisał trakt o przystąpieniu do Unii. Przypadkowo Atos słyszy rozmowę Kardynała z Milady. Postanawia porozmawiać z Milady, która wkrótce stanie się jego żoną. Zabiera też ważny dokument, który właśnie otrzymała od Richelieu.
  • Trzej muszkieterowiesezon 1, odc. 7D’Artagnan angażuje się w polityczno-uczuciową intrygę. Królowa chce by zaaranżowano jej spotkanie z Księciem Buckingham. D’Artagnan chce zabrać Konstancję z klasztoru, gdzie ukrył ją jakiś czas temu. W tym celu kupuje dla niej dom. Muszkieterowie ostrzegają Księcia Buckingham przed zbliżającym się napadem na niego.
  • Trzej muszkieterowiesezon 1, odc. 8Milady zostaje aresztowana, jednak udaje się jej uciec przed swoim strażnikiem - oficerem Feltonem. Oficer mocno rani Księcia Buckingham. Królowa Anna czeka na Księcia o umówionym czasie, jednak ten nie pojawia się. Okazuje się, że nie żyje.
  • Trzej muszkieterowiesezon 1, odc. 9Milady dostaje się do klasztoru i zabija Konstancję. Muszkieterowie ruszają w pościg za nią, jednak udaje jej się uciec.
  • Trzej muszkieterowiesezon 1, odc. 10Atos i Milady jedzą razem ostatnią kolację. Egzekucja Milady zbliża się nieuchronnie. Kardynał proponuje D’Artagnanowi pewien układ. Athos, Portos i Aramis rezygnują. Mimo wszystko są gotowi przybyć na ratunek. Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego!

Postacie

Opis

Trzej muszkieterowie
Rodzaj: 
przygodowy
/
Kraj: 
Rosja
,
Rok produkcji: 
2013
Góra strony
12

Głównym bohaterem serialu „Trzej muszkieterowie” jest młody i żądny przygód – D’Artagnan, który przybywa do Paryża, by stać się królewskim muszkieterem. Poznaje tam wiernych przyjaciół – Atosa, Portosa i Aramisa. Czeka na niego wiele pokus i prób, które będzie musiał przejść. Pomocne będzie więc motto „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Obsada

Yuri Chursin, Alexei Makarov, Pavel Barshak, Rinal Mukhametov, Anna Starshenbaum

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Jankes i Dama

przygodowy

„Jankes i Dama” to pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji, trzymający w napięciu serial. Jego bohaterami są szalony poszukiwacz skarbów i kuratorka...

Jankes i Dama

Bibliotekarze

przygodowy

Biblioteka Metropolitan nie jest zwykłym miejscem. Doskonale wie o tym bibliotekarz Flynn Carsen (Noah Wyle), który zdobywa cenne artefakty...

Bibliotekarze