Jesteś tutaj

Uwikłana

Odcinki

  • False Face, False Heartsezon 1, odc. 3Harlee sprzeciwia się agentowi FBI - Stahlowi i odmawia wydania dowodów obciążających Wozniaka. Tess prosi kolegów o pomoc przy wyniesieniu martwego mężczyzny ze swojego ogródka. Podczas konfrontacji z Mattem, Santos stosuje niebezpieczną zagrywkę.
  • Who Can Tell Me Who I Amsezon 1, odc. 4Loman, winny śmierci nieuzbrojonego podejrzanego, będzie zmuszony sprawdzić lojalność kolegów z zespołu. Woźniak wysyła Harlee na misję specjalną. Dziewczyna odkrywa, że to zadanie nie zostało powierzone tylko jednej osobie. Okazuje się, że Donnie tuszuje wiele informacji.
  • Equal and Oppositesezon 1, odc. 5Harlee i Tess przechwytują dostawę heroiny lokalnego dilera. Przestępca zna jednak sekret Wozniaka, czym próbuje go szantażować, by odzyskać swoje narkotyki. Santos obawia się Stahla. Uważa, że mężczyzna za bardzo interesuje się jej życiem prywatnym, dlatego prosi kolegów, aby pomogli jej w szpiegostwie.

Postacie

Opis

Uwikłana
Rodzaj: 
akcja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2016
Góra strony
16

Atrakcyjna pani detektyw i jednocześnie samotna matka – Harlee Santos (Jennifer Lopez) codziennie stawia czoło przestępczemu światu. Jej najbliższe otoczenie jest przepełnione łapówkami i nielegalnymi biznesami. Przyłapana na gorącym uczynku zostaje informatorem FBI, co oznacza donoszenie na swoich współpracowników i przyjaciół. Jak sobie z tym poradzi? Czy ekipa odkryje zdradę?

Node wideo zwiastunu na PlayPuls: 
7470

Obsada

Dayo Okeniyi, Hampton Fluker, Jennifer Lopez, Matteo de, Ray Liotta, Sarah Jeffery, Vincent Laresca, Warren Kole

Zwiastun

zwaistun

zwiastun

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Spartakus: Krew i piach

akcja

Potępiony przez społeczeństwo, wtrącony do niewoli, a następnie wcielony do szkoły gladiatorów - Spartakus - pokonuje swoich oprawców i obmyśla plan...

Spartakus: Krew i piach