Jesteś tutaj

Uwikłana

Odcinki

  • Good cop, bad copsezon 1, odc. 8Po śmierci Saperstaina, Harlee zdaje sobie sprawę, że nie ma możliwości, by Wozniak pomógł w rozwiązaniu śledztwa Stahla. Załoga mści się na policjantach nękających córkę Harlee i jej chłopaka. Woźniak pomaga Lomanowi.
  • Live wire actsezon 1, odc. 9Harlee dzięki współpracy ze Stahlem odkrywa sekretną relację Wozniaka i Donniego. Komendant postanawia zatroszczyć się o wielką paczkę, w której jak się okazuje, znajduje porwanego mężczyznę. Załoga odbiera telefon służbowy Saperseina, który daje im dużo do myślenia.
  • What devil dosezon 1, odc. 10Harlee i Wozniak ustalają szczegóły dotyczące pewnej dużej sprawy. W międzyczasie spotykają wspólnika Donniego, który okazuje się agentem DEA. Woźniak angażuje się w sprawę morskiego weterana podejrzewanego o morderstwo.
  • Breach, Thesezon 1, odc. 11W dniu napadu, Harlee dochodzi do wniosku, że nie powinna była ufać Stahlowi. Teraz jednak jest za późno na jakiekolwiek zmiany. Kobieta próbuje uzyskać aprobatę współpracowników. Wie, że niedługo Wozniak może zostać aresztowany. Miguel poznaje sekret Harlee.

Postacie

Opis

Uwikłana
Rodzaj: 
akcja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2016
Góra strony
16

Atrakcyjna pani detektyw i jednocześnie samotna matka – Harlee Santos (Jennifer Lopez) codziennie stawia czoło przestępczemu światu. Jej najbliższe otoczenie jest przepełnione łapówkami i nielegalnymi biznesami. Przyłapana na gorącym uczynku zostaje informatorem FBI, co oznacza donoszenie na swoich współpracowników i przyjaciół. Jak sobie z tym poradzi? Czy ekipa odkryje zdradę?

Obsada

Dayo Okeniyi, Hampton Fluker, Jennifer Lopez, Matteo de, Ray Liotta, Sarah Jeffery, Vincent Laresca, Warren Kole

Zwiastun

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Nash Bridges (S2)

akcja

Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim...

Nash Bridges

Spartakus: Bogowie areny

akcja

„Spartakus: Bogowie areny” to prequel serialu "Spartakus: Krew i piach" koncentruje się na wydarzeniach jakie miały miejsce w domu Batiatusa oraz jego...

Spartakus: Bogowie areny