Jesteś tutaj

Wikingowie

Strona główna

Wikingowie

Odcinki

  • Answers in Bloodsezon 2, odc. 5Lagertha i Ragnar ponownie jednoczą siły, by wspólnie walczyć i odzyskać Kattegat z rąk Jarla Borga. Aslaug musi stanąć twarzą w twarz ze swoim przeznaczeniem. Athelstan stara się zdefiniować swoją wiarę, a Bjorn musi ponownie dokonać wyboru.
  • Unforgivensezon 2, odc. 6Król Horik przybywa do Kattegat z zaskakującą propozycją dla Ragnara. Lagertha z małym entuzjazmem wraca do domu ze swoim nowym mężem. Athelstan zmaga się ze swoimi wewnętrznymi demonami i staje się powiernikiem króla Ecberta.
  • Blood Eaglesezon 2, odc. 7Ragnar wraz z królem Horikiem naradza się nad sprawiedliwą karą dla Jarla Borga. Do Wessex przybywa Król Aelle. Ecbert ma na oku nowego sojusznika.
  • Bonelesssezon 2, odc. 8Kiedy księżna Aslaug przygotowuje się do porodu, spełnia się jej ostatnie proroctwo. Ragnar, Horik i ich nowy sojusznik, Laghertha wyruszają do Wessex. Jednak, mężczyźni mają skrajnie różne pomysły dotyczące celu wyprawy.

Postacie

Opis

Rodzaj: 
akcja
/
Kraj: 
Irlandia, Kanada
,
Rok produkcji: 
2015

Łodzie Ragnara i Lagerthy kolejny raz wyruszają z Kattegat do Wessex. Tym razem przybywają z grupą osadników, aby skolonizować tamtejsze terytoria. Król Ecbert jako gospodarz Normanów proponuje przybyszom układ. Mimo obaw innych przywódców, Ragnar decyduje się stanąć do walki, ale już nie sam. Jego sojusznikiem staje się także królestwo Wessex.

Obsada

Alexander Ludwig, Alyssa Sutherland, Clive Standen, George Blagden, Gustaf Skarsgård, Jessalyn Gilsig, Katheryn Winnick, Maude Hirst, Morgane Polanski, Travis Fimmel

Konkursy/h1>

Video