Wikingowie

Wikingowie powracają. Tym razem jeszcze bardziej zaślepieni pychą, podzieleni i  niebezpieczni. Szukają zemsty w imieniu swych bogów i krewnych.

PULS2
  • In the Uncertain Hour Before Morning (odc. 14, sezon 4)
    dzisiaj, 20 czerwca, 23:5516 45 min.
  • All His Angels (odc. 15, sezon 4)
    czwartek, 27 czerwca, 23:5516 45 min.
  • Crossings (odc. 16, sezon 4)
    czwartek, 4 lipca, 23:5516 40 min.

W najbliższym odcinku

In the Uncertain Hour Before Morning (sezon 4, odc. 14)

Dochodzi do bezpośredniej konfrontacji Lagherty i Aslaug, w trakcie której ta druga ginie. Ragnar rozmawia z królem Ecbertem. Ubbe i Sigurd składają wizytę nowej przywódczyni Kattegatu.

All His Angels (sezon 4, odc. 15)

Ivar zostaje odesłany do domu, z kolei Ragnar do króla Aellego. Ten nie może ukryć swojej radości, kiedy widzi, że Ragnar przybywa do niego w klatce. Mężczyzna nie okazuje uwięzionemu litości.

Crossings (sezon 4, odc. 16)

Flota Björna płynie naprzód i rozpoczyna niespodziewany atak. Lagherta kontynuuje swoje przywódcze działania. Do synów Ragnara dociera informacja o śmierci ich ojca.

Opis

Wikingowie powracają. Tym razem jeszcze bardziej zaślepieni pychą, podzieleni i  niebezpieczni. Szukają zemsty w imieniu swych bogów i krewnych. Po przegranej przez wikingów bitwie o Paryż po wieloletniej tułaczce Ragnar powraca do Kattegat. Uruchamia to łańcuch zdarzeń, których nikt nie był sobie w stanie wyobrazić.