Zabójcze umysły

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. 

PULS2
  • Popular kids, the (odc. 10)
    środa, 29 maja, 22:0016 40 min.
  • Blood hungry (odc. 11)
    środa, 29 maja, 22:5516 45 min.
  • What fresh hell (odc. 12)
    czwartek, 30 maja, 22:0016 45 min.

W najbliższym odcinku

Popular kids, the (odc. 10)

Agenci jednostki specjalnej Analityków Medycyny Behawioralnej prowadzą śledztwo w sprawie zabójcy dwóch studentów. Poszlaki wskazują na to, że mogło to być rytualne morderstwa. Na podstawie wizji lokalnej śledczy zaczynają podejrzewać, że sprawcą jest jednak ktoś spoza członków rytualnej organizacji.

Blood hungry (odc. 11)

Gideon otrzymuje nową funkcję- będzie wspierać działania zarządu FBI. Tymczasem Hotcher i BAU wyjeżdżają do Tennessee, by odnaleźć psychopatycznego mordercę.

What fresh hell (odc. 12)

Mała dziewczynka zostaje porwana na placu zabaw w bardzo spokojnej dzielnicy. Śledczy Gideona początkowo o porwanie podejrzewają jej ojca, jednak ten przedstawia wiarygodne alibi. Odnalezienie dziewczynki będzie wymagać znacznie większej mobilizacji policjantów, niż mogłoby się wydawać.

Poison (odc. 13)

Agenci specjalni wyjeżdżają do New Jersey, aby wyjaśnić śmiertelne zatrucia narkotykiem LSD dziesięć razy silniejszym, niż dotychczas nielegalnie dostępna wersja.

Riding the lightning (odc. 14)

Po tym jak Gideon przesłuchuje małżeństwo czekające na wyrok w celi śmierci, dochodzi do wniosku, że kobieta jest niewinna. Pozostały jedynie dwa dni do wykonania wyroku, Gideon podejmuje dramatyczną walkę z czasem, aby uratować życie niewinnej kobiety.

Unfinished business (odc. 15)

Zapomniany od 20 lat seryjny morderca i gwałciciel znów daje o sobie znać. Do Gideona trafia wiadomość, że jego następna ofiara zginie w ciągu najbliższych 5 dni. Czy nieuchwytny od dziesięcioleci morderca nadal pozostanie bezkarny?

Tribe, the (odc. 16)

Grupa uniwersyteckich kolegów zostaje zamordowana. FBI odnajduje ciała noszące znamiona uprzednich tortur. Agencji specjalni w pierwszej kolejności sprawdzają czy organizacja ludzi pielęgnująca indiańskie rytuały, nie ma związku z grupowym mordem.

Real rain, A (odc. 17)

Agenci specjalni FBI wyjeżdżają do Nowego Yorku, aby wyjaśnić sprawę serii morderstw. Wstępne dochodzenie wykazuje, że sprawcą jest człowiek, który sam wymierza sprawiedliwość przestępcom. Morduje tych, którzy według niego, uniknęli kary w wyniku łagodnych decyzji wymiaru sprawiedliwości

Opis

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. Załoga pomaga policji w ujęciu seryjnych morderców. Gdy zabójca jest nieuchwytny, a zebrane przez policję dowody okazują się niewystarczające, do akcji wkracza BAU. Tworząc portret psychologiczny przestępcy, są w stanie przewidzieć jego kolejne kroki. Czy grupa specjalistów faktycznie poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami w historii i odkryje tajemnice seryjnych morderców?