Zabójcze umysły

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. 

PULS2
  • Honor among thieves (odc. 42, sezon 2)
    środa, 24 lipca, 22:0016 40 min.
  • Open season (odc. 43, sezon 2)
    środa, 24 lipca, 22:5516 45 min.
  • Legacy (odc. 44, sezon 2)
    czwartek, 25 lipca, 22:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Honor among thieves (sezon 2, odc. 42)

Ambasador Elizabeth Prentiss, matka Emily, zwraca się o pomoc do BAU, w związku z porwaniem rosyjskiego emigranta. Porywacze zaczynają wysyłać rodzinie części jego ciała, domagając się okupu. Agenci odkrywają powiązania z rosyjską mafią, która działa zgodnie z surowym kodeksem postępowania.

Open season (sezon 2, odc. 43)

W leśnej głuszy, w Idaho znalezione zostają ciała zaginionych osób. Agenci podejrzewają, iż mordercy dokonują polowania na ludzi.Czy śledztwo potwierdzi ich tezę?

Legacy (sezon 2, odc. 44)

W Kansas City w tajemniczy sposób z ulic znikają bezdomni. Załoga musi przeprowadzić śledztwo i dowiedzieć się, co jest przyczyną tego nagłego stanu rzeczy.

No way out, part II: The evilution of frank (part 2 of 2) (sezon 2, odc. 45)

Po tym, jak dziewczyna Gidona zostaje zamordowana, ten wyrusza, by odnaleźć nieuchwytnego seryjnego mordercę. Nie informuje o tym swoich kolegów. Zespół zmuszony jest stworzyć profil Gideona jako podejrzanego, w celu odnalezienia ich obu.

Opis

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. Załoga pomaga policji w ujęciu seryjnych morderców. Gdy zabójca jest nieuchwytny, a zebrane przez policję dowody okazują się niewystarczające, do akcji wkracza BAU. Tworząc portret psychologiczny przestępcy, są w stanie przewidzieć jego kolejne kroki. Czy grupa specjalistów faktycznie poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami w historii i odkryje tajemnice seryjnych morderców?