Zabójcze umysły

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. 

PULS2
  • Limelight (odc. 58, sezon 3)
    jutro, 21 sierpnia, 22:0016 40 min.
  • Dameged (odc. 59, sezon 3)
    jutro, 21 sierpnia, 22:5516 40 min.
  • Higher power, A (odc. 60, sezon 3)
    czwartek, 22 sierpnia, 22:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Limelight (sezon 3, odc. 58)

W jednym z kontenerów znaleziono ślady przygotowywania przerażających morderstw. Hotchner i jego załoga muszą stworzyć profil przyszłego zabójcy i złapać go, zanim będzie za późno.

Dameged (sezon 3, odc. 59)

Rossi postanawia powrócić do nierozwiązanego śledztwa sprzed 20 lat. Zespół BAU pomaga rozwikłać tajemnicę zabójstwa dwójki młodych rodziców.

Higher power, A (sezon 3, odc. 60)

Kiedy wskaźnik samobójstw w Pittsbughu znacznie wzrasta, załoga BAU zaczyna podejrzewać, że stoi za tym seryjny morderca. Czy śledztwo zmieni statystyki?

Elephant's memory (sezon 3, odc. 61)

Hotchner i jego załoga badają serię zabójstw, mającą miejsce w małym teksańskim miasteczku. Na liście podejrzanych znajduje się para nastolatków.

In heat (sezon 3, odc. 62)

Załoga BAU wybiera się do Miami, by złapać seryjnego mordercę. W toku śledztwa okazuje się, że główny motyw stanowi tożsamość seksualna sprawcy.

Crossing, The (sezon 3, odc. 63)

Załoga zmierzy się z psychopatą prześladującym kobietę. W tym samym czasie Hotch wraz z Rossi pracują nad sprawą morderstwa, w której ofiara zginęła z rąk własnej żony.

Tabula rasa (sezon 3, odc. 64)

Załoga postanawia zbadać pamięć seryjnego mordercy. Mężczyzna wybudził się z kilkuletniej śpiączki i twierdzi, że nie pamięta, aby kiedykolwiek popełnił jakąś zbrodnię. FBI poddaje go specjalnym badaniom mózgu.

Lo- Fi (sezon 3, odc. 65)

Zespół BAU zmaga się z jedną z najcięższych spraw. Muszą dowiedzieć się, czy seria przypadkowych strzelanin w Nowym Jorku jest dziełem kilku osób, czy może jednego seryjnego mordercy.

Opis

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. Załoga pomaga policji w ujęciu seryjnych morderców. Gdy zabójca jest nieuchwytny, a zebrane przez policję dowody okazują się niewystarczające, do akcji wkracza BAU. Tworząc portret psychologiczny przestępcy, są w stanie przewidzieć jego kolejne kroki. Czy grupa specjalistów faktycznie poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami w historii i odkryje tajemnice seryjnych morderców?