Zaklinaczka duchów

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Kobieta jest pośrednikiem pomiędzy światem żywych i umarłych.

Oglądaj w

TV Puls
  • Bad Blood (odc. 52, sezon 3)
    dzisiaj, 24 kwietnia, 10:0018 40 min.
  • All Ghosts Lead To Grandview (odc. 53, sezon 3)
    jutro, 25 kwietnia, 10:0018 45 min.
  • Holiday Spirit (odc. 54, sezon 3)
    piątek, 26 kwietnia, 10:0018 45 min.

W najbliższym odcinku

Unhappy Medium (sezon 3, odc. 51)

Melinda spotyka mężczyznę, który podaje się za medium. Kobieta jest do niego sceptycznie nastawiona i uważa, że może być oszustem, jednak okazuje się, że może jej pomóc w rozwiązaniu pewnej sprawy.

Bad Blood (sezon 3, odc. 52)

Melinda stara się pomóc pewnemu mężczyźnie i jego córce, którzy są kontrolowani przez duchy. Te z kolei postanawiają zagrać z kobietą w grę dwudziestu pytań.

All Ghosts Lead To Grandview (sezon 3, odc. 53)

Jim i Melinda próbują pomóc uciekinierowi, który jest nawiedzany przez ducha. Okazuje się, że duch nie chce odejść ze względu na pewien prezent.

Holiday Spirit (sezon 3, odc. 54)

Tym razem Melinda zajmuje się sprawą ducha, który uważa, że jest Świętym Mikołajem. Niestety jego motywacja jego działań nie jest w porządku.

Slam (sezon 3, odc. 55)

Melinda musi zdobyć zaufanie koleżanki z klasy Neda, aby pomóc jej rozwiązać tajemnicę śmierci brata. Tymczasem Justin grozi Melindzie, że ujawni jej tajemnicę.

First Do No Harm (sezon 3, odc. 56)

Melinda wierzy, że Jim jest nawiedzany przez ducha mężczyzny, którego próbował uratować. Czy ma rację? Niespodziewanie dochodzi pomiędzy małżonkami do konfliktu.

Home But Not Alone (sezon 3, odc. 57)

Ned prosi Melindę o pomoc, kiedy zostaje ranny przez ducha, który nawiedza jego dziewczynę. Kiedy Melinda próbuje dowiedzieć się kim jest duch, jednak w trakcie występuję pewne kłopoty związane z rodziną dziewczyny Neda. Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę.

Gravesitter, The (sezon 3, odc. 58)

Justin Yates znowu powraca i dręczy Melindę. Kobieta próbuje dowiedzieć się więcej na temat jego życia, dzięki czemu odkrywa tajemnicę, która może go ocalić.

Horror Show (sezon 3, odc. 59)

Melinda pomaga studentce, której ojciec był mentorem profesora Payne’a. Dziewczyna sądzi, że prześladuje ją duch. Czyj i dlaczego to robi?

Opis

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę.