Zaklinaczka duchów

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych.

Oglądaj w

TV Puls
  • Cause For Alarm (odc. 90, sezon 5)
    jutro, 21 czerwca, 10:0018 40 min.
  • Head Over Heels (odc. 91, sezon 5)
    jutro, 21 czerwca, 11:0018 45 min.
  • Head Over Heels (odc. 91, sezon 5)
    poniedziałek, 24 czerwca, 10:0018 45 min.

W najbliższym odcinku

Cause For Alarm (sezon 5, odc. 90)

Jeden z pacjentów Eli jest nawiedzany przez ducha swojej siostry. Melinda decyduje się pomóc mężczyźnie i duchowi, jednocześnie martwiąc się o syna, który ujawnia swoje zdolności.

Head Over Heels (sezon 5, odc. 91)

Melinda Gordon obawia się legendarnego Jeźdźca bez głowy. Sytuacji nie polepsza fakt, że książka z opowiadaniem o zjawie pojawia się w szkole Aidena.

Devil's Bargain (sezon 5, odc. 92)

Tym razem Melinda będzie musiała pomóc przełożonemu Jima, który jest nawiedzany przed ducha. Okazuje się, że ta sama zjawa prześladuje również rektora uniwersytetu. Medium wkrótce odkrywa dlaczego wybór ducha padł akurat na tych dwóch mężczyzn.

Dead Listing (sezon 5, odc. 93)

Tym razem Melinda próbuje pomóc duchowi zamordowanego mężczyzny, który wskazuje jej miejsce ukrycia zwłok. Tymczasem Aiden chwali się kolegom swoimi zdolnościami.

Lost In The Shadows (sezon 5, odc. 94)

Z synem Melindy kontaktuje się duch dziewczynki, która zmarła na białaczkę. Wkrótce chłopiec znika bez śladu. Wszyscy angażują się w poszukiwania chłopca.

Excessive Forces (sezon 5, odc. 95)

Tym razem Melinda pomaga duchowi chłopca, który zginął wskutek wypadku na deskorolce. Medium stara się dowiedzieć czy ktoś przyczynił się do wypadku. Wkrótce odkrywa zaskakujące fakty.

Opis

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę.