Jesteś tutaj

Zbuntowany anioł

Odcinki

 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 183Sergio mówi Mili, że podjął decyzję w jej sprawie. Mili jest zmartwiona. Następnie pomaga siostrze Chubby sprzedawać Marmoladę, którą zrobiła. Vicky i Rocky pobierają się w tajemnicy. Mili i Ivo idą z nimi do kościoła. Ivo ma niespodziankę dla Mili.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 184Vicky i Rocky pobierają się w tajemnicy. Sergio cierpi po śmierci dziadka. MIlagros go wspiera. Rosi i Mili pojawiają się w biurze Federico w trakcie trwania wywiadu. Rosi mówi dziennikarzowi, że Milagros powie mu całą prawdę o Federico.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 185Federico czuje ulgę, kiedy słyszy, że Mili staje w jego obronie. Rosi wściekła opuszcza firmę, jej plan się nie powiódł. Milagros jest zdziwiona zachowaniem Sergio, Gloria doradza jej by powiedziała mu prawdę. Mili decyduje, że w końcu to zrobi.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 186Milagros nie może zebrać się na odwagę, by powiedzieć prawdę Sergio. Ivo nie chce słuchać MIlagros. Gloria rozmawia z Ivo, jednak ten nie chce jej wierzyć. Lina i Bobby wychodzą razem. Vicky zastawia pułapkę na Milagros, by pomóc Ivo, który w końcu odkrywa prawdę. Gloria mówi prawdę Sergio, który konfrontuje się z Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 187Mili i Sergio odbywają szczerą rozmowę. Ricky organizuje noc horoskopów w dyskotece. Federico znajduje Andreę i Damiana razem. Angelica chce zrobić wszystko, by tylko uszczęśliwić Milagros. Angelica prosi Sergio, by poszedł na dyskotekę, gdzie Bernardo pokazuje mu to co podejrzewał.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 188Sergio wreszcie odkrywa, co tak naprawdę się dzieje i podejmuje decyzję. Następnego dnia Bernardo mówi Milagros, że Sergio widział ją jak się całowała z Ivo na dyskotece. Ivo prosi Sergio, by nie odchodził bez pożegnania z Mili. Pablo straszy Ivo. Sergio daje Milagros dziwny prezent na pożegnanie.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 189Milagros jest głęboko poruszona odejściem Sergio. Ivo i Milagros próbują żyć razem. Marina mówi Pablo, że jest w ciąży. Damian jest zdołowany, myślą że zostanie dziadkiem. Milagros odkrywa, że Ivo chce się z nią związać.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 190Ivo i Milagros kłócą się po raz pierwszy. Milagros odchodzi wściekła. Ivo prosi Rocky’ego i Ramona o przysługę. Zgadzają się. Milagros widzi jak Federico i Rosi całują się. Ivo spotyka się z architektem firmy i wpada w zasadzkę Pablo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 191Carolina podąża za instrukcjami Pablo. Ivo wprowadza w życie swój plan. Lina mówi Milageros, że będzie świętować jej urodziny w dyskotece. Odbywa się zebranie zarządu firmy, podczas którego Rosi przedstawia się jako tajemniczy udziałowiec. Milagros jest zdziwiona, gdy odkrywa, że w dyskotece nie ma żadnego przyjęcia kostiumowego. Czeka jednak na nią książe, który prosi ją o taniec.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 192Mili i jej książę spędzają razem fantastyczną noc, jednak na końcu Mili ucieka. Ivo nie poddaje się. Mili, gubi bucika, którego Ivo wkłada jej na stopę. Pasuje. Mili ma dla niego niespodziankę. Ivo spotyka się z architektem, by porozmawiać o projekcie. Mili przychodzi do apartamentu, myśląc że nikogo tam nie zastanie. Spotyka jednak Ivo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 193Carolina i Ivo są w apartamencie Ivo. Mili przychodzi w momencie, gdy Carolina idzie to łazienki. Bobby i Lina też się tam pojawiają. Ivo wykorzystuje sytuację i zabiera Mili z apartamentu. Lina i Bobby opuszczają apartament zaraz po nich. Mili podejrzewa, że coś jest nie tak. Następnego dnia w łazience znajduje puder to twarzy. Bernardo żąda, by Federico powiedział Mili prawdę. Mili podsłuchuje ich rozmowę. Okazuje się, że jej matka żyje.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 194Milagros jest zszokowana, tym że jej matka nadal żyje. Federico straszy Damiana. Ivo zabiera Milagros na kolację, widzi tam Carolinę z Pablo. Bernardo mówi Angelice, żę Milagros zna prawdę. Mili i Angelica odbywają szczerą rozmowę. Milagros kłóci się z Caroliną, gdy odkrywa, że przyklasztorne boisko ma zostać przekształcone w centrum handlowe. Milagros pyta Bernardo o jego siostrę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 195Milagros nie chce znać prawdy o swojej matce. Ojciec Manuel prosi Federico, by nie budował sklepu na miejscu boiska. Mili obmyśla plan na zebranie funduszy i uratowanie boiska. Federico prosi Ojca Manuela, by udzielił ślubu Damianowi i Andrei. Carolina udaje się do apartamentu Ivo. Ivo mówi Mili, że nie może nic zrobić w sprawie boiska. Angelica zgadza się umówić Mili na spotkanie z przedstawicielami zarządu firmy. Milagros prosi Federico o przysługę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 196Federico jest zdziwiony słysząc szczere słowa Milagros. Głosuje przeciwko budowie sklepu na miejscu boiska. Rosi i Pablo są wściekli na Federico. Lina ratuje Rocky’ego i Victorię. Luisa pyta Milagros jak zaszantażowała Federico. Rosi mówi Milagros, że jest jej matką.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 197Rosi mówi Milagros, że jest jej matką. Dziewczyna jest zaskoczona. Rosi stara się przekonać, by zmieniła swój głos w głosowaniu. Bobby myśli, że Lina go zdradza. Mili mówi Ivo czemu jest zmartwiona. Ivo składa wizytę Rosi. Mili mówi Manuelowi, że Rosi jest jej matką. Jest zdziwiona jest odpowiedzią.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 198Mili i Angelica są zaskoczone tym, co powiedział im Ojciec Manuel. Andrea żąda, by Pablo pomógł jej odzyskać Ivo. Pablo nie chce jej pomóc, Andrea obmyśla więc własny plan. Andrea sugeruje Mili, by poszła do apartamentu Ivo pozna jego nową kochankę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 199Andrea doprowadza do konfrontacji Mili i Caroliny. Ivo mówi Mili, że to plan Andrei, by ich rozdzielić. Luisa jest zaskoczona, słysząc że Rosi to matka Mili. Carolina znów spotyka Mili, jednak tym razem zmienia swoje zachowanie.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 200Milagros wyrzuca Carolinę. Rocky i Victoria postanawiają uciec. Mili mówi Angelice o propozycji Luisy. Rocky i Victoria mówią rodzicom, że pobrali się w tajemnicy. Angelica mówi Marinie, że Pablo ma związki z mafią. Luisa mówi Federico, że chce by Mili wyszła za Ivo. Ivo zaprasza Mili i Rosi do swojego apartamentu. Ma dla nich niespodziankę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 201Milagros przyjmuje oświadczyny Ivo i prosi Rosi o pomoc w przygotowaniu wesela. Milagros udaje się do klasztoru, by spędzić tam noc ale w ostatnim momencie rozmyśla się i wraca do willi. Idzie do pokoju Ivo i znajduje go tam z panią architekt.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 202Mili nie chce uwierzyć w niewinność Ivo. Policzkuje go. Ivo mówi Angelice co tak naprawdę się stało. Kobieta decyduje się mu pomóc. Angelica prosi Mili o przysługę: chce by pojechała w podróż do Hiszpanii. Mili dociera do Madrytu. Tam czeka na nią niespodzianka.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 203Federico knuje zasadzkę na Vicky i Rocky’ego. Vicky znajduje go w łóżku z dwoma dziewczynami. Martha planuje zemstę na Damianie. Ivo próbuje złamać opór Mili, jednak ona zachowuje dystans.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 204Ivo i Mili w pełni korzystają ze swojego pobytu na Ibizie. Vicky jest pewna, że chce rozwodu. Ramon załatwia adwokata. Pablo prosi, by Angelica przestała sugerować Marinie głupie pomysły. Ivo i Mili idą na kolację, potem na tańce, a na sam koniec spacerują wzdłuż plaży.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 205Mili i Ivo, po kilku magicznych dniach spędzonych na Ibizie wracają do domu. Lina jest szczęśliwa – Bobby się jej oświadczył. Mili pyta Angelicę o wyjaśnienia. Ojciec Manuel choruje. Lekarz musi go zabrać to szpitala, jednak on ucieka. Mili, Gloria i Ivo szukają go. Znajdują go nieprzytomnego na ulicy. Mili i Gloria są przerażone.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 206Ivo uspokaja Mili i Glorię. Ojciec Manuel musi mieć operację serca. Rosi mówi Berndardo, że powie prawdę Mili. Operacja kończy się sukcesem. Gustavo zaskakuje Pablo. Victoria jest zszokowana, słysząc jaką decyzję podjęła Marina. Rosi mówi Milagros prawdę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 207Milagros jest zszokowana wyznaniem Rosi, ale decyduje się zachować je w sekrecie. Marina zostawia Pablo na zawsze. Bobby u Lina wyznaczają datę ślubu. Milagros ma zaskakującą prośbę do Federico.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 208Federico jest poruszony nową relacją ze swoją córką. Następnego dnia wychodzą razem jako ojciec i córka. Milagros jest szczęśliwa. Victoria i Rocky utrzymują dostęp. Federico mówi Victorii, że Milagros jest jej siostrą. Ivo jest zaskoczony wyznaniem Federico.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 209Federico potwierdza, to co powiedział Victorii. Milagros próbuje zbliżyć się do Victorii, która ją odrzuca. Plan Damiana przebiega gładko. Angelica chce by Federico przekazał znaczną sumę pieniędzy na parafię. Rosi mówi Luisie, że nie ma żadnych pieniędzy. Ivo i Milagros ogłaszają swój ślub.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 210Mili po raz kolejny próbuje się zbliżyć do Vicky, jednak jej się nie udaje. Milagros odkrywa, że marzeniem Vicky jest zostać Królową Wiosny. Chce jej w tym pomóc.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 211Victoria odkrywa, że Milagros maczała ręce w wyborze jej na miss. Angelica wciela w życie swój plan. Bernardo nagrywa film zgodnie z jej instrukcjami. Milagros próbuje przekonać Victorię, by jej posłuchała. Ivo ma dla Mili niespodziankę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 212Mili i Ivo zaręczają się, a Vicki i Mili godzą się. Ramon chce zatrzymać Rocky’ego przed wyprowadzką. Luisa i Federico słyszą, że Rocky wygrał nagrodę na loterii i teraz jest bogaty. Próbują przekonać Victorię, by mu wybaczyła. Ivo ogłasza swój związek z Milagros przed rodziną. Luisa prosi go, by opuścił dom.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 213Milagros bez powodzenia próbuje rozwiązać problem z Luisą. Ivo opuszcza willę i zatrzymuje się w apartamencie. Pablo planuje zasadzkę. Luisa staje się jego sprzymierzeńcem. Andrea spotyka Ivo w nocy, w apartamencie. Mili pojawia się tam w nocy i czeka ją niemiła niespodzianka.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 214Milagros nie może uwierzyć w to co widzi! Ivo ją zdradza! Andrea świętuje zwycięstwo. Milagros szuka schronienia dla dzieci. Ivo nie może zrozumieć zniknięcia Milagros. Kiedy ją odnajduje, ona nie chce z nim rozmawiać. Milagros jest zaskoczona reakcją Nando.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 215Mili odrzuca Ivo. Andrea i Luisa dochodzą do porozumienia w sprawie Ivo. Ivo przekonuje ojca Manuela, by ten pozwolił mu zorganizować wiosenny piknik.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 216Mili dalej atakuje Ivo. Ramon i Rocky odkrywają nowy sposób na podrywanie dziewczyn. Wprowadzają go w życie, jednak nie wygląda to tak jak sobie zaplanowali. Ivo prosi Federico o dziwną przysługę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 217Federico jest zaskoczony prośbą Ivo. Ramon jest wściekły na Berdnardo z powodu zaistniałego nieporozumienia. Angelica podejrzewa swojego syna. Damian i Federico są zszokowani powrotem Ripetti. Federico prosi Milagros, by poszła z nim do willi. Tam, ogłasza wiadomość, która zadziwia wszystkich.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 218Milagros jest zszokowana. Angelica jest dumna z wnuczki. Ojciec Manuel mówi Milagros, że musi walczyć o to co należy do niej. Ivo cieszy się z powrotu Milagros, jednak nie na długo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 219Milagros wraca do willi, by powiedzieć Ivo, że wszystko między nimi jest skończone. Potem mówi Angelice dlaczego wróciła. Fabrizio przyjeżdża odebrać Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 220Ivo krawi serce, gdy widzi jak Milagros odjeżdża z Fabrizio. Berdnardo trenuje przyszłego kamerdynera: Chamuco. Bobby daje Ivo rady odnośnie Mili. Ivo upija się na dyskotece po tym jak widzi Mili tańczącą z Fabrizio. Kiedy wraca do domu, wyżywa się na Federico i Luzie. Mili próbuje go uspokoić.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 221Ivo krzyczy na Milagros, która odchodzi wściekła. Następnego dnia, Ivo nic nie pamięta. Bernardo jest smutno, ponieważ nikt nie pamięta o jego urodzinach. Chamuco odkrywa to i namawia Mili do zorganizowania przyjęcia urodzinowego. Victoria organizuje konkurs, wygrywa Mili i jej partner.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 222Mili nie całuje Ivo, opuszcza przyjęcie. Victoria mówi mili, że chciała tylko jej pomóc. Ivo prosi ojca Manuela o pomoc. Angelica ma nowy plan, na to by Mili i Ivo byli znów razem. Mili jest zaskoczona spotkaniem ze swoim nowym nauczycielem.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 223Milagros nabija się z Ivo, po tym jak jego drużyna przegrała mecz. Sama wraca do willi. W dyskotece odbywa się impreza na cześć Liny i Bobby’ego. Milagros idzie tam z Fabrizio. Fabrizio przy Ivo, wspomina imię Victorii. Mili, Lina i Gloria spędzają noc w klasztorze. Następnego dnia Ivo idzie po Mili. Wracają zderzają się z autobusem. Mili zostaje zabrana do szpitala, jest nieprzytomna, a jej serce przestaje bić.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 224Milagros udaje się przeżyć wypadek. Pielęgniarka dzwoni do Daniela, który zabiera ją do zakonu. Milagros prosi ojca Manuela, by pomógł jej udawać, że straciła pamięć.

Postacie

Opis

Zbuntowany anioł
Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
Argentyna
,
Rok produkcji: 
1998
Góra strony
12

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Obsada

Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral

Wideo

Zwiastuny

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

To moje życie!

Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku...

To moje życie!

Królowa Serc

Akcja telenoweli "Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka - Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien...

Królowa Serc