Zbuntowany anioł

Milagros jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie...

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 75)
    jutro, 23 października, 8:00
  • Zbuntowany anioł (odc. 76)
    środa, 24 października, 8:00
  • Zbuntowany anioł (odc. 77)
    czwartek, 25 października, 8:00

Oglądaj online

Pełne odcinki

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 74)

Milagros mówi Angelice, że mieszkańcy domu podjęli strajk. W domu panuje chaos. Damian kradnie książeczkę czekową Federico. Federico i Milagros dochodzą do porozumienia. Ivo słyszy jak Andrea mówi Federico, że nigdy nie była w ciąży.

Zbuntowany anioł (odc. 75)

Federico mówi Ivo, by zapytał matkę o prawdę związaną z jej własną ciążą. Federico nakrywa Damiana, próbującego ukraść pieniądze z jego konta bankowego. Lina namawia Mili, by zapomniała o Ivo i poślubiła Pablo. Wraca była dziewczyna Ivo – Pilar. Mili nakrywa Ivo jak się z nią całuje. Decyduje się zostać żoną Pablo.

Zbuntowany anioł (odc. 76)

Ivo przyznaje się Bobby’emu, że nie wie co robić w związku z Mili i Pilar. Mili nakrywa go jak całuje się z Pilar i oświadcza, że wychodzi za mąż za Pablo. Wszyscy są zaskoczeni.

Zbuntowany anioł (odc. 77)

Pilar, Ivo, Pablo i Mili idą razem na dyskotekę. Ivo całuje Mili na oczach Pablo. Dziewczyna go policzkuje. Podczas kolacji Ivo płacze i wyznaje, że kocha Mili całym swoim sercem. Ojciec Manuel martwi się o Mili.

Zbuntowany anioł (odc. 78)

Federico przeprasza Mili. Gloria musi opuścić zakon. Manuel prosi Mili by porozmawiała z szefem. Ivo jedzie do klasztoru szukać Mili.

Zbuntowany anioł (odc. 79)

Mili znajduje Federico nad grobem swojej matki. Ivo próbuje rozmawiać z Milagros, jednak ona go unika. Mili planuje zorganizować bal, by uratować upadający program dożywiania dzieci. Mili i dzieci jadą na kemping. Tam czeka na nią Ivo.

Zbuntowany anioł (odc. 80)

Ivo jest smutny, ponieważ Mili mu nie wierzy. Ivo wyznaje Pilar, że jest zakochany w Milagros. Za namową Bobby’ego, Ivo rozwiesza w salonie napis dla Milagros, jednak Pablo sprawia mu niespodziankę.

Zbuntowany anioł (odc. 81)

Ivo mówi Milagros, że baner był jego pomysłem, ale ona mu nie wierzy. Andrea cieszy się ze zwycięstwa Pablo. Angelica i Mili pytają Federico o to, dlaczego poszedł na grób matki Mili. Bernardo kradnie pamiętnik Luisy i daje go Federico. Lina i Gloria walczą w dyskotece.

Zbuntowany anioł (odc. 82)

Mili jest zasmucona, Ivo próbuje ją pocieszyć. Rocky wciela w życie plan uwiedzenia Vicktorii. Mili ucieka i ukrywa się w opuszczonym domu. Pablo i Ivp wyruszają na poszukiwanie. Mili mówi siostrze Chubby, że chce zostać zakonnicą. Andrea mówi Mili, że Pablo jest niewinny.

Zbuntowany anioł (odc. 83)

Milagros udowadnia Ivo, że jest prawdziwą kobietą. Bobby i Rocky walczą ze sobą na ringu. Victoria i Pilar knują plan, dzięki któremu Ivo przestanie interesować się Milagros. Milagros idzie do apartamentu, a tam spotyka Ivo, który chce się z nią kochać.

Zbuntowany anioł (odc. 84)

Victorie i Pilar bawi myśl, że Ivo prześpi się z Milagros i straci nią zainteresowanie. Milagros i Ivo idą na kolację, jako starzy dobrzy znajomi, jednak, kiedy wydarzenia osiągają punkt kulminacyjny, Lina i Gloria przystępują do ratowania Milagros.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności