Zbuntowany anioł

Dodaj komentarz

Komentarze

To fantastycznie, że serial "Zbuntowany anioł" będzie ponownie emitowany. Szkoda tylko że po nim, czyli o 15:30 nie będzie emitowany serial "Jesteś moim życiem". Dobrze by było jakby dało się to zmienić.

Ja też bardzo sie cieszę , że serial Zbuntowany Anioł będzie znowu emitowany przez stację TV PULS. Bardzo serdecznie dziekuję za tą informację, wszystkie Moje koleżanki z pewnościa się ucieszą, bo też chciały oglądać ten piękny serial. Pozdrawiam

Niemozna bylo by o 10:30 dac zbuntowanego aniola a o godz o ktorej by lecial zbuntowany aniol. dac sos mi vida pomyslcie o ludziach ktorzy pracuja ;)

Czy naprawde od 7 stycznia o 14.30 bedzie emisja Zbuntowanego anioła,a jak tak to czy jestes moim zyciem bedzie leciało o pózniejszej godzinie? Jak zbuntka powtórzce bede przeszczesliwa i spewnoscia inni widzowie równierz. To wspaniałe bo nie ogladałam pierwszych odcinków i jestem bardzo ich ciekawa a tak po za tym z wielka przyjemnoscia obejrze te telenowele jeszcze raz.Bardzo prosze o odpowiedz pozdrawiam.

To wspaniale ze Zbuntowany anioł bedzie ponownie leciał ponownie i to o 14.30,ale czy konieczna jest zmiana godzin emsji Jestes mom zyciem na 10.30.Bardzo polubiłam te telenowele.Bardzo prosze was o to abyscie zmienili ja na pozniejsza pore np na 15.30.Bardzo,bardzo o to prosze nie bede mogła jej ogladac tak wczesnie o tej porze jestem w szkole i nie mam takich mozliwosci by ja ogladac.Dlatego tak bardzo mi zalezy zeby leciała pozniej,jeszcze raz o to prosze.

Mam pytanie do Stacji TV Puls. Czy będzie kolejna emisja serialu Zbuntowany Anioł na TV PULS Bo tu na tej stronie jest, że najblizsza emisja jest O7 stycznia, to prawda. Ja tak to Bardzo się cieszę i Dziękuję. Proszę o odpowiedź i z Góry Dziękuję.

Po prostu brak mi słow Zbuntowany aniol to wspaniała telenowela wprost nie do opisenia.Tak bardzo bym prosiła abyscie wyemitowali powtórki.Prosze.Tak bardzo mi jej brakuje a ten ostatni odcinek był przepiekny,przelecialo mi przez mysl cały serial ojejku az sie popłakalam.Bardzo prosze wyemitujcie powtórki ,mogłabym ogladac te telenowele caly czas i pewnie nigdy by mi sie nie znudzila,bo jak to mowia jezeli film sie nie nudzi oznacza to ze jest nakrecony z sercem.

Też czuję pustkę po serialu Zbuntowany Anioł, codziennie go oglądałam. Był taki życiowy i śmieszny. Szkoda, że nie ma dalszej emisji. Chętnie oglądałambym znowu od początku. Ten serial można oglądać ciągle i się nie nudzi. A będzie jeszcze emisja serialu Zbuntowany Anioł.

Ostatni raz proszę stację TV PULS puście te dwa odcinki Zbuntowany Anioł odc. 266 i 267. Na niczym tak Mi nie zależy jak na tych dwóch odcinkach, niestety nie mogłam tych obejrzeć w czasie. Mam prośbę Czy byście mogli powtarzać serial Zbuntowany Anioł od początku, boże być po kilka odcinków dziennie 2-5, i nawet w godzinach wieczornych. Tak piękny serial można oglądać czały czas. A mam pytanie kto ma prawo wydać serial Zbuntowany Anioł na DVD. Gdzie można pisać, aby wydali go na dvd. Proszę o odpowiedź. DZiękuję.

Pani Aniu, jeszcze raz powtrzamy, że puszczenie tylko dwóch wymienionych przez panią odcinków nie jest możliwe. Co do emisji powtórek - pewnie serial zagości u nas za jakiś czas. Pozdrawiamy

Ten film jest wspanialy kocham go chcialabym poznac i Milagros i Iva ktory ranil Mili ... Chcialabym zeby zrobili inne odcinki i ja bym byla ich dzieckiem albo zebym byla Milagros. Poniewaz chce byc aktorka

Chciałam, bardzo serdecznie podziękować za wyemitowanie zwiastuna o zakończeniu serialu Zbuntowany Anioł. Dzisiejszy odcinek był bardzo piękny, aż się popłakałam. Było by jeszcze dobrze gdyby zostały pokazane 2 odcinki serialu Zbuntowany Anioł odc. 266 i 267. Niestety nie mogłam zobaczyć. Może być w godzinach nocnych. Wtedy będę bardzo zadowolona. Z waszej stacji jestem bardzo zadowolona, macie ciekawą ramówkę, lepszą niż inne stację. Fajnie było zabaczyć po tylu latach tak piękny serial jak Zbuntowany Anioł mogła bym oglągać go cały czas. Proszę dajci ostatni raz Zbuntowany Anioł odcinek 266 i 267. Z góry dziękuję. A mam pytanie, czy zostaną wyemitowane wszystkie odcinki od początku może być w godzinach nocnych. np. zamiast Kasi i Tomka lub Złotopolskich.

Mam pytanie Co to za piosenka, która była w ramówcę o zakończeniu serialu Zbuntowany Anioł Mam też prośbę o pokazanie tej ramówki o zakończeniu serialu Zbuntowany anioł i o pojawieniu się nowego serialu Królowa Serc, która leciała w dniach od 24 listopada do 27 listopada. Proszę powtórzcie ten zwiastun jutro w czasie przerwy w pierwszym odcinku serialu Zbuntowany Anioł o 12.30, lub w obu odcinkach tak na zakończenie serialu można by było obejrzeć ostatni zwiastun tak pięknego serialu. Najlepiej w odcinku finałowym moglibyście pokazać, aby sobie przypomnieć jak było na początku serialu. Ile Mili i Ivo musieli przejść, aby być razem. Błagam dajcie. Z góry dziękuję. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Ania.

Mam ogromną prośbę o stacji TV PULS. Bardzo proszę BŁAGAM o powtórzenie 2 odcinków serialu Zbuntowany Anioł, odcinka 266 i 267, oraz ramówki o zakończeniu serialu Zbuntowany Anioł. Zależy Mi Bardzo, chciałm to zrobić dla Mojej Mamy, która wyszła ze szpitala w dzisiaj i niestety nie mogła obejrzeć tych dwóch odcinków. Wiem, iż na internecie są te odcinki, ale Moja mama nie widzi dobrze w komputerze, wszystko Jej się rozlewa, i jest zła jakość i nie ładny głos tłumaczy. A na waszym kanale jest ładnie tłumaczone. Błagam. Może być w godzinach nocnych. Z góry dziękuję. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Anna.

Mam ogromną prośbę. Czy stacja TV PULS by mogł jutro, pokazać ramówkę o zakończeniu serialu Zbuntowany Anioł o godz. między 11.30 a 13.30, lub w trakci trwania serialu Zbuntowany Anioł. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Zwracam się z prośbą o powtórzenie od początku wszystkich odcinków serialu Zbuntowany Anioł. Może być nawet w godzinach nocnych. Zbuntowany Anioł to naprawdę fajny serial, można go oglądać po kilka razy i nigdy się nie znudzi. Z góry dziękuję.

Mam ogromną prośbę do stacji TV Puls. Bardzo bym prosiła o powtórzenie 2 odcinków Zbuntowanego Anioła, odcinka 266 i 267. Oraz ramówki o zakończeniu Zbuntowanego Anioła. To jest Mój ulubiony serial. Niestety nie mogłam obejrzeć tych odcinków. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie Mojej prośby. Proszę o odpowiedz. Z góry dziękuję. Ania.

Witam Jestem widzem Waszej stacji.Wiem,że powtarzacie , które mają dużą oglądalność np "Gliniarz i prokurator", "Niania".Mam nadzieję,że także powtórzycie serial "Zbuntowany anioł"który jest bardzo popularny (sądząc m.in po ilości reklam) z przyjemnością obejrzę.

Strony