Zbuntowany anioł

Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros, która wychowywała się u sióstr zakonnych oraz bogatego młodzieńca Ivo.

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 142)
    jutro, 24 stycznia, 7:0012 45 min.
  • Zbuntowany anioł (odc. 143)
    piątek, 25 stycznia, 7:0012 40 min.
  • Zbuntowany anioł (odc. 144)
    poniedziałek, 28 stycznia, 7:0012 40 min.

Oglądaj online

Pełne odcinki

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 141)

Ivo zdenerwował się widząc kwiaty, które Sergio wysłał Mili. Próbuje z nią porozmawiać, ale jednocześnie nie pokazać jej, co tak naprawdę czuje. Florencja boi się powiedzieć Ivo prawdę. Ramon jest zasmucony, ponieważ Socorro nie zadzwoniła do niego. Ivo kłóci się z Sergio. Ivo jest zszokowany widząc jak Sergio całuje się z Mili.

Zbuntowany anioł (odc. 142)

Mili jest zła na Ivo. Florencja i Marina urządzają pojednawczą kolację dla Ivo i Pablo. Sergio mówi Milagros, że Ivo ją kocha. Milagros jest zdeterminowana, by odnaleźć Rosario. Ramon odzyskuje uwagę Socorro. Mili jest zszokowana, tym, co Mr. Costa mówi Sergio. Florencja mówi Ivo, że Mili go kocha.

Zbuntowany anioł (odc. 143)

Ivo jest zszokowany odkryciem Florencji. Milagros straszy Angelicę odejściem z willi i ucieka do opuszczonego domu. Gloria mówi Ivo gdzie znajdzie Milagros. Gdy Ivo ją znajduje, wreszcie się kochają.

Zbuntowany anioł (odc. 144)

Mili i Ivo emanują radością i szczęściem. Federico zastanawia się nad tym, by oddać Mili całą fortunę. Florencja martwi się o Ivo i znowu nie ma poczucia bezpieczeństwa. Pablo zabiera dziewczyny tam, gdzie przypuszcza znaleźć Ivo. Federico odkrywa romans Vicky i Rockyego. Pablo, Florencja i Marina ruszają na poszukiwania Ivo.

Zbuntowany anioł (odc. 145)

Milagros pozbywa się Florencji, Pablo i Mariny. Florencja jest zmartwiona sprawą z Ivo. Federico wybaczy Rockyemu, ale musi przestać spotykać się z Vicky. Ivo i Mili wracają do domu. Ivo mówi Florencji, że nie jest dla nie wystarczająco dobry. Luisa słyszy, że Ivo chce poślubić Mili, mówi o tym Nestorowi. Ivo odchodzi z firmy. Damian zostaje wysłany do więzienia. Ivo prosi Mili, by z nim uciekła.

Zbuntowany anioł (odc. 146)

Luisa próbuje przekonać Ivo do zmiany zdania. Ivo uspokaja Milagros, która jest przerażona. Luisa decyduje się poprosić Domenico o pomoc w rozdzieleniu Mili i Ivo. Nestor decyduje się wyjawić Ivo, że kochał jego matkę i wyjawić mu sekret.

Zbuntowany anioł (odc. 147)

Ivo jest zaskoczony tym, co słyszy od Nestora. Luisa ponownie źle traktuje Milagros. Florencja rozmawia z Milagros, ale nie słyszy tego, co by chciała. Sergio próbuje przekonać Florencję do walki o Ivo. Domenico straszy Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 148)

Domenico Rizzo straszy Milagros. Mili obmyśla plan, jak zebrać fundusze dla ojca Manuela. Sergio pomaga Florencji odzyskać Ivo. Ojciec Manuel chce by Federico powiedział Mili prawdę. Milagros jest zszokowana, gdy dowiaduje się, że jest córką Federico Di Carlo.

Zbuntowany anioł (odc. 149)

Milagros dowiaduje się, że Federico jest jej ojcem. Prosi ojca Manuela, by dochował sekretu. Ivo jest zaskoczony postawą Mili wobec niego. Milagros ucieka do klasztoru. Pomaga jej ojciec Manuel. Angelica słyszy, że Mili i Ivo mają zamiar się pobrać. Milagros prosi, by Sergio wyświadczył jej dziwną przysługę. Ivo widzi, jaki Mili całuje się z Sergio.

Zbuntowany anioł (odc. 150)

Ivo odchodzi myśląc, że Mili go zdradza. Milagros prosi Sergio żeby zabrał ją do Florencji. Florencja jest zaskoczona słysząc to, co mówi Mili. Luisa jest szczęśliwa, że jej syn jest wreszcie wolny. Wszystko jest już gotowe na wesele Marty i Damiana. Ivo spotyka Mili i uświadamia sobie, że ona już nigdy nie będzie taka sama.

Zbuntowany anioł (odc. 151)

Milagros jest rozczarowana zachowaniem Ivo. Ivo i Sergio spotykają się. Decyzja Damiana, o tym by zostać księdzem, zaskakuje wszystkich. Martha jest zrozpaczona. Florencja chce odzyskać Ivo. Luisa snuje plan, by zmusić Milagros do opuszczenia willi. Ivo mówi Milagros, że poślubi Florencję.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności