Zbuntowany anioł

Dodaj komentarz

Komentarze

Witam Jestem widzem Waszej stacji.Wiem,że powtarzacie , które mają dużą oglądalność np "Gliniarz i prokurator", "Niania".Mam nadzieję,że także powtórzycie serial "Zbuntowany anioł"który jest bardzo popularny (sądząc m.in po ilości reklam) z przyjemnością obejrzę.

czy film królowa serc bedzie emitowany o godzinie 12,30

Moim zdaniem puls powinien isc za ciosem i emitowac stare telenowele poniewaz zadna stacja tego nie robi takie jak paulina maria z przedmiescia fiorella esmeralda manuela

Po zakonczeniu zbuntowanego anioła powinna byc KACHORRA:)

czy film jestes moim zyciem bedzie emitowany szybciej miedzy godzina 13-15

"Królowa serc" emitowana będzie po "Zbuntowanym Aniele".

Drogi Pulsie zakupcie od Televisy telenowelę Mentir para vivir z Marylin Villanuevą i Davidem Zepedą. Proszę o tą telenowelę. Pozdrawiam Jacek Marszałek z Warszawy.

Szanowni Państwo, informację jaka telenowela zastąpi "Zbuntowanego anioła" podamy w najbliższych dniach. Prosimy o chwilę cierpliwości.

witam niedługo skończy się ta telenowela i co dalej? czy będzie jakaś inna na te miejsce? proponuję Kaczorra to ja lub fiorella

Co z tą telenowelą, która zastąpi Zbuntka, kiedy podacie info? Powiedzcie chociaż czy to premiera czy powtórka.

Ja proponuję, żeby stacja zastanowiła się nad emisją telenoweli Elisa di Rivombrosa. Ciekawa włoska telenowela. Spodoba się każdemu

popieram, wyemitujcie Elisę z Rivombrosy. Świetna telenowela. Z pewnością będzie mieć dużą oglądalność, bo to włoski hit

Czy jest brana pod uwagę telenowela yo soy betty la fea

Coś kręcicie, droga Stacjo ;) Wcześniej podaliście, że będzie telenowela "raczej nowsza niż starsza", a ta do tych nowszych średnio się zalicza, prawda ? :)

Czy jest możliwość wyemitowania Valerii z Natalią Oreiro i Diegiem Ramosem w rolach głównych? Kiedyś ta telenowela była emitowana przez TVN ale nie wyemitowali wszystkich odcinków a szkoda :( To fajna telenowela i na pewno wielu chętnych by ją obejrzało :)

To rewelacyjna produkcja, akcja co prawda skomplikowana i nie brakuje wątków kryminalnych, ale w sumie to czysty klasyk do bólu... Polecam też kostiumową Mas alla del horizonte z Grecią Colmenares i Osvaldo Laportem w głównych rolach - także czysty klasyk do bólu, a na pierwszych odcinkach można wylać morze łez... Polacy takie telki lubią. W latach 90-ych telkę emitowała TVP, to koprodukcja z Silvio Berlusconim, Włosi dali tytuł Milagros... Równie dobrą i bardzo pożądaną przez fanów telenowelą jest Manuela z Grecią Colmenares, kiedyś emitowana przez Polonię1 i powtórzona na starcie stacji przez TVN. To z kolei klasyczna historia, przerobiona na potrzeby telenoweli powieść Daphne Du Morrier Rebeca, sam Alfred Hitchcock nie powstydziłby się takiej realizacji tej historii. Muzyka jest idealnym wspaniałym dopełnieniem całości. Tak, wiem, to produkcje stare (koniec lat 80-ych - początek 90-ych), ale w sumie przecież telenowele mają nowych fanów, którzy tych produkcji nie znają. I uważam, że nie powinno się skreślać jakiejś produkcji tylko dlatego, że została wyprodukowana ileś lat wcześniej, w innym formacie telewizyjnym, inną techniką realizowana. Produkcje telewizyjne nie zaczynają się przykładowo od 2012 roku, a wielu skreśla z góry wszystko, co nie jest u nas emitowane natychmiast po premierze w USA. Dlaczego z powodu takiej garstki nawiedzonych mają cierpieć wszyscy i być pozbawieni możliwości obejrzenia naprawdę świetnych i wartościowych produkcji?

Suuper :) Bardzo się cieszę :) Trzy pasma telenowele jak to było 5 lat temu :) Mam nadzieję, że tak pozostanie i liczę też na premiery TELEMUNDO, TELEVISY, VENEVISION czy innych wytwórni A może powiedzieć czy to premierowa telenowela, czy powtórkowa? Czy jeszcze na takie coś za wcześnie? ;)

A możecie chociaż podać z jakich lat jest ta telenowela: 1990 - 1999, 2000 - 2009 czy 2010 - obecnie? :) :) :)

Szkoda :( Mam nadzieję, że jak się dowiem co to za telenowela, to będę miło zaskoczony ;) Kiedy dacie info o teli, w tym tygodniu czy później?

Wszystko pojawi się w swoim czasie. Jeszcze odrobina cierpliwości. Pozdrawiamy TV Puls.

Mam nadzieję, że ta chwila oznacza, że jeszcze w tym tygodniu dowiemy się o tytule nowej telenoweli :)

raczej nie możliwe. Zbuntowany anioł kończy się w grudniu, więc może informacja taka pojawi się pod koniec listopada, albo na początku grudnia. Pozdrawiamy TV puls.

Ramówki telewizyjne pojawiają się zwykle po 20 listopada ;) Wasza także.

Deoga telewizjo puls bardzo bym prosiła abyscie w weekend dali jakis ciekawy filmm,nie chodzi mi o telenowele tylko o film np jakis katastroficzny np Titaniic Jamesa Camerona z Kate winslet i Leonardo Dicaprio w rolach głównych.Bardzo was o to prosze dawno widziałam ten film i mysle ze wiele osob bedzie go ogladac.Bardzo was o toprosze przemyslcie to.GORACO POZDRAWIAM.

TV Puls już na pewno wie jaka będzie telenowela zamiast Zbuntka ( w końcu zostały tylko 22 odcinki- czyli 3 tyg. emisji!!). Tylko czemu nie podadzą tego do wiadomości?

Ale nas wszystkich to strasznie ciekawi :) przynajmniej Państwo mogliby powiedzieć czy starsza czy nowsza.

Witam mam jeszcze dwie nowe propozycje telenowel do Tv Puls,może tv Puls zdecydowała by się na wyemitowanie telenoweli Cobras e Legartas (GLOBO,2006) z Giovannią Antonellą albo Mananna es Para Siempre (TELEVISA, 2008) z Silvią Navarro i Fernandem Colungą. Mam nadzieję że po 10.listopada albo najpóżniej po 15 będzie wiadomo jaka będzie nowa telenowela w Tv Puls i że pora emisji będzie najwcześniej o 14.30 lub 15.30, bo nie rozumiem po co wasza stacja postanowiła wyemitować paradokument, przecież takich durnych paradokumentów jest dużo na innych stacjach więc lepiej zainwestować w nową telenowelę.

bardzo dziękujemy za Twoje propozycje. Być może dział programowy je rozważy. Pozdrawiamy TV Puls.

Jestem zdecydowaną zwolenniczką wyemitowania "Gorzkiej Zemsty". Telenowela ta ma bardzo wielu fanów w Polsce, a także odniosła ogromny sukces w oglądalności. Ewentualnie byłabym za wyemitowaniem jakichś starszych telenowel, typu "Serce z Kamienia", "Prawo Pożądania","Cena Marzeń". Często jest problem ze znalezieniem odcinków, więc takie wyjście byłoby idealne.

propozycję z "Gorzką Zemstą" przekazaliśmy do działu programowego. Oni zdecydują ostatecznie co pojawi się na antenie. Pozdrawiamy TV Puls.

Witam czy jest szansa na wyemitowanie klasyku spośród telenowel czyli Manuelę?

jednak jaką decyzję podejmie dział programowy odnoście nowej telenoweli, tego jeszcze nie wiemy. Pozdrawiamy TV Puls.

Strony