Jesteś tutaj

Zbuntowany anioł

Odcinki

 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 161Ivo żąda od Milagros, by zdradziła mu, czemu go pocałowała. Po śmierci ojca, Florencja zaczyna atakować Milagros. Gloria nalega, by Milagros opuściła willę. Sergio i Milagros postanawiają wybrać się na weekend do Bariloche. Damian straszy Federico. Ivo jest zaskoczony tym, że Sergio i Milagros wybrali się na romantyczną kolację. Ivo przyznaje się Milagros do błędu.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 162Ojciec Manuel i Towel przygotowują niespodziankę dla Milagros – boisko piłkarskie zostanie nazwane „Cholito”. Rocky próbuje rodzielić Bobbyego i Victorię. Federico mówi Ivo, że nie ma dla niego miejsca w firmie. Sergio i Milagros jadą do Bariloche.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 163Florencja odkrywa, że Ivo ma zamiar wybrać się do Bariloche żeby zobaczy się z Ivo. Angelica odkrywa medalion, który zostawiła Milagros i uświadamia sobie, że jest ona jej wnuczką. Bernardo jest zszokowany odkryciem Angelici. Błaga ją by nie mówiła Mili prawdy. Damian obmyśla plan, żeby pozbyć się Marthy. Sergio i Mili spędzają wspaniały czas w Bariloche.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 164Socorro mówi Chamuco, że martwi się o Glorię. Milagros i Sergio wracają z Bariloche. Berdardo mówi Federico, że Angelica odkryła prawdę. Federico straszy Angelicę, że popełni samobójstwo, jeśli powie prawdę Milagros. Angelica zbiera całą rodzinę, by ujawnić prawdę, ale w ostatniej chwili zmienia zdanie. Mili, Rocky i Damian organizują wieczór mambo w dyskotece.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 165Milagros wystawia się na aukcję podczas zbiórki dobroczynnej w dyskotece. Zwycięzca wygra z nią taniec. Ivo i Sergio biją się o taniec z Milagros. Milagros postanawia zatańczyć i z jednym i z drugim. Następnego ranka, Ivo i Sergio znajdują się w niekomfortowej sytuacji. Gloria potwierdza, że jest w ciąży. Florencja, nie przestaje atakować Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 166Florencja odrzuca propozycję Milagros, żeby Ivo poddać testowi. Lina i Milagros kłócą się o to, która zostanie matką chrzestną dziecka Glorii. Florencja otrzymuje szokującą niespodziankę. Milagros mówi ojcowi Manuelowi, że Gloria spodziewa się dziecka. Sergio ma niespodziewaną prośbę do Angelici. Ivo zastawia pułapkę na Milagros, po to by spędzić z nią kilka chwil sam na sam.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 167Sergio denerwuje się widząc jak Ivo całuje Milagros. Angelica sprawia Sergio niespodziankę. Andrea przygotowuje pułapkę na Federico, chce sprawić, by ten rzucił Luisę. Nestor potwierdza plotki o Federico.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 168Matka przełożona umiera, a Rosi dowiaduje się, że jej córka żyje. Florencja słyszy jak Ivo mówi Mili, że ją kocha mimo tego, że jest żonaty. Pablo otrzymuje dziwny prezent ślubny. Rosi udaje się do willi. Berdnardo jest zszokowany, widząc swoją siostrę. Ivo wścieka się, kiedy dowiaduje się, że Sergio zaprosił Milagros na kolację.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 169Rosi jest przekonana, że Gloria jest jej córką, jednak Bernardo mówi jej, że jest nią Milagros. Ramon i Pepe wracają do willi. Florencja słyszy, jak Damian obarcza Federico winą za śmierć Rizzo. Rosi składa Milagros propozycję. Milagros wyznaje prawdę Bernardo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 170Rosi składa Sergio propozycję. Gloria mówi Lidii, że będzie miała dziecko. Sergio daje Ivo prezent. Costa martwi się o nową pracę Sergio. Pablo mówi Ivo, że Florencja spotkała się z Marcelo w apartamencie. Angelica przechodzi załamanie. Florencja chce, by Ivo opuścił apartament. Angelica wspomina o kobiecie ze snów.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 171Milagros zajmuje się Angelicą. Ivo prosi ojca Manuela, by pomógł mu odzyskać Milagros. Rosi przyznaje się przed ojcem Manuelem, że jest matką Milagros. Bernardo mówi Angelice, że widział Rosario. Florencja oskarża Pablo, jednak broni go Marina. Ivo odrzuca rezygnację Sergio. Angelica i Rosario znowu się spotykają. Florencja prosi Milagros o pomoc.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 172Ivo nazywa Federico “Panem Di Carlo”, a nie ojcem. Rocky ma plan jak przyciągnąć więcej osób na dyskotekę. Gloria martwi się, że jej szefowie odkryją jej stan. Ivo obwinia Mili o swój rozwód.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 173Florencja znika z życia Ivo. Gustavo ma nową niespodziankę dla Pablo. Federico i Ivo odrzucają propozycję Pablo. Florencja wysyła Milagros list. Ivo przyłapuje Mili na czytaniu tego listu.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 174Milagros złości się na Ivo, gdy ten czyta list. Ivo przekazuje Marinie wiadomość dla Florencji. Ivo wysyła Milagros bukiet kwiatów, jednak ona myśli że to od Sergio. Pan Pepe jest zazdrosny kiedy Angelica otrzymuje bukiet kwiatów od Costy. Lina, Gloria i Socorro pomagają Milagros spełnić obietnicę daną Ramonowi i Damianowi. Damian cieszy się z otwarcia restauracji. Ivo i Sergio wybierają się do restauracji, stawiając Milagros w niezręcznej sytuacji.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 175Milagros powstrzymuje Ivo i Sergio przed bójką. Luisa wraca i robi awanturę. Andrea uwodzi Ripetti. Ivo jest zdeterminowany, by odzyskać Milagros i przekonać Linę, żeby mu w tym pomogła. Martha mówi Andrei o ciąży Glorii. Andrea zwalnia Glorię. Milagros wpada w pułapkę Ivo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 176Ivo szczerze rozmawia z Milagros. Sergio wścieka się kiedy widzi Ivo i Milagros razem. Milagros stara się wyjaśnić Sergio co się wydarzyło. Ivo też stara się porozmawiać z Sergio, jednak znajduje go z Rosi. Gloria mówi Milagros, że Sergio ją zdradza. Milagros rozmawia z Milagros i pyta jej czy jest pewna, że jej matka nie żyje.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 177Mili martwi się o Rosi, konfrontuje się też z Andreą. Rocky mówi swoim przyjaciołom, że pracuje jako akrobata. Mili zabiera dzieci z kaplicy do cyrku. Ivo odkrywa rolę Pablo w firmie Rizzo. Gloria traci ciążę. Klown z cyrku rozmawia z Mili, jest tym zaskoczona.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 178Klown z cyrku mówi Mili, co ma zrobić, by na jej twarzy znów zagościł uśmiech. Potem spotyka go w kuchni, okazuje się, że jest nim Ivo. Mili podejrzewa, że Rosi jest kłamczuchą, idzie do ojca Manuela i oczekuje, że usłyszy od niego prawdę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 179Ojciec Manuel doradza Mili, by porozmawiała jeszcze raz z Rosi. Ivo i Sergio mają ten sam pomysł: chcą zaprosić Mili na wystawę w galerii sztuki. Mili przystaje na zaproszenie i jednego i drugiego, czym ich zaskakuje. Bernardo złości się na Rosi.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 180Mili, Sergio i Ivo udają się do galerii sztuki. Przestawiają Mili malarzowi i prędko tego żałują. Andrea znajduje Federico i Luisę w łóżku. Rocky postanawia poślubić Victorię w tajemnicy. Milagros w końcu spotyka się z Rosi, która składa jej szokującą propozycję.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 181Milagros udaje, że przystaje na propozycję Rosi. Angelica obiecuje pomóc Ivo. Sergio, żąda by Milagros wreszcie podjęła decyzję. Milagros nie jest to na rękę. Sprawę jeszcze pogarsza Ivo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 182Milagros wścieka się na Ivo i Sergio. Mówi im, by zapomnieli o niej raz na zawsze. Milagros otrzymuje dwa telegramy. Angelica złości się na Costę. Rosi jest zajęta przygotowywaniem zasadzki na Federico. Bernardo chce się upewnić, że ta kobieta na pewno jest jego siostrą – Rosario. Sergio decyduje się zostawić Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 183Sergio mówi Mili, że podjął decyzję w jej sprawie. Mili jest zmartwiona. Następnie pomaga siostrze Chubby sprzedawać Marmoladę, którą zrobiła. Vicky i Rocky pobierają się w tajemnicy. Mili i Ivo idą z nimi do kościoła. Ivo ma niespodziankę dla Mili.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 184Vicky i Rocky pobierają się w tajemnicy. Sergio cierpi po śmierci dziadka. MIlagros go wspiera. Rosi i Mili pojawiają się w biurze Federico w trakcie trwania wywiadu. Rosi mówi dziennikarzowi, że Milagros powie mu całą prawdę o Federico.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 185Federico czuje ulgę, kiedy słyszy, że Mili staje w jego obronie. Rosi wściekła opuszcza firmę, jej plan się nie powiódł. Milagros jest zdziwiona zachowaniem Sergio, Gloria doradza jej by powiedziała mu prawdę. Mili decyduje, że w końcu to zrobi.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 186Milagros nie może zebrać się na odwagę, by powiedzieć prawdę Sergio. Ivo nie chce słuchać MIlagros. Gloria rozmawia z Ivo, jednak ten nie chce jej wierzyć. Lina i Bobby wychodzą razem. Vicky zastawia pułapkę na Milagros, by pomóc Ivo, który w końcu odkrywa prawdę. Gloria mówi prawdę Sergio, który konfrontuje się z Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 187Mili i Sergio odbywają szczerą rozmowę. Ricky organizuje noc horoskopów w dyskotece. Federico znajduje Andreę i Damiana razem. Angelica chce zrobić wszystko, by tylko uszczęśliwić Milagros. Angelica prosi Sergio, by poszedł na dyskotekę, gdzie Bernardo pokazuje mu to co podejrzewał.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 188Sergio wreszcie odkrywa, co tak naprawdę się dzieje i podejmuje decyzję. Następnego dnia Bernardo mówi Milagros, że Sergio widział ją jak się całowała z Ivo na dyskotece. Ivo prosi Sergio, by nie odchodził bez pożegnania z Mili. Pablo straszy Ivo. Sergio daje Milagros dziwny prezent na pożegnanie.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 189Milagros jest głęboko poruszona odejściem Sergio. Ivo i Milagros próbują żyć razem. Marina mówi Pablo, że jest w ciąży. Damian jest zdołowany, myślą że zostanie dziadkiem. Milagros odkrywa, że Ivo chce się z nią związać.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 190Ivo i Milagros kłócą się po raz pierwszy. Milagros odchodzi wściekła. Ivo prosi Rocky’ego i Ramona o przysługę. Zgadzają się. Milagros widzi jak Federico i Rosi całują się. Ivo spotyka się z architektem firmy i wpada w zasadzkę Pablo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 191Carolina podąża za instrukcjami Pablo. Ivo wprowadza w życie swój plan. Lina mówi Milageros, że będzie świętować jej urodziny w dyskotece. Odbywa się zebranie zarządu firmy, podczas którego Rosi przedstawia się jako tajemniczy udziałowiec. Milagros jest zdziwiona, gdy odkrywa, że w dyskotece nie ma żadnego przyjęcia kostiumowego. Czeka jednak na nią książe, który prosi ją o taniec.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 192Mili i jej książę spędzają razem fantastyczną noc, jednak na końcu Mili ucieka. Ivo nie poddaje się. Mili, gubi bucika, którego Ivo wkłada jej na stopę. Pasuje. Mili ma dla niego niespodziankę. Ivo spotyka się z architektem, by porozmawiać o projekcie. Mili przychodzi do apartamentu, myśląc że nikogo tam nie zastanie. Spotyka jednak Ivo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 193Carolina i Ivo są w apartamencie Ivo. Mili przychodzi w momencie, gdy Carolina idzie to łazienki. Bobby i Lina też się tam pojawiają. Ivo wykorzystuje sytuację i zabiera Mili z apartamentu. Lina i Bobby opuszczają apartament zaraz po nich. Mili podejrzewa, że coś jest nie tak. Następnego dnia w łazience znajduje puder to twarzy. Bernardo żąda, by Federico powiedział Mili prawdę. Mili podsłuchuje ich rozmowę. Okazuje się, że jej matka żyje.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 194Milagros jest zszokowana, tym że jej matka nadal żyje. Federico straszy Damiana. Ivo zabiera Milagros na kolację, widzi tam Carolinę z Pablo. Bernardo mówi Angelice, żę Milagros zna prawdę. Mili i Angelica odbywają szczerą rozmowę. Milagros kłóci się z Caroliną, gdy odkrywa, że przyklasztorne boisko ma zostać przekształcone w centrum handlowe. Milagros pyta Bernardo o jego siostrę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 195Milagros nie chce znać prawdy o swojej matce. Ojciec Manuel prosi Federico, by nie budował sklepu na miejscu boiska. Mili obmyśla plan na zebranie funduszy i uratowanie boiska. Federico prosi Ojca Manuela, by udzielił ślubu Damianowi i Andrei. Carolina udaje się do apartamentu Ivo. Ivo mówi Mili, że nie może nic zrobić w sprawie boiska. Angelica zgadza się umówić Mili na spotkanie z przedstawicielami zarządu firmy. Milagros prosi Federico o przysługę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 196Federico jest zdziwiony słysząc szczere słowa Milagros. Głosuje przeciwko budowie sklepu na miejscu boiska. Rosi i Pablo są wściekli na Federico. Lina ratuje Rocky’ego i Victorię. Luisa pyta Milagros jak zaszantażowała Federico. Rosi mówi Milagros, że jest jej matką.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 197Rosi mówi Milagros, że jest jej matką. Dziewczyna jest zaskoczona. Rosi stara się przekonać, by zmieniła swój głos w głosowaniu. Bobby myśli, że Lina go zdradza. Mili mówi Ivo czemu jest zmartwiona. Ivo składa wizytę Rosi. Mili mówi Manuelowi, że Rosi jest jej matką. Jest zdziwiona jest odpowiedzią.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 198Mili i Angelica są zaskoczone tym, co powiedział im Ojciec Manuel. Andrea żąda, by Pablo pomógł jej odzyskać Ivo. Pablo nie chce jej pomóc, Andrea obmyśla więc własny plan. Andrea sugeruje Mili, by poszła do apartamentu Ivo pozna jego nową kochankę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 199Andrea doprowadza do konfrontacji Mili i Caroliny. Ivo mówi Mili, że to plan Andrei, by ich rozdzielić. Luisa jest zaskoczona, słysząc że Rosi to matka Mili. Carolina znów spotyka Mili, jednak tym razem zmienia swoje zachowanie.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 200Milagros wyrzuca Carolinę. Rocky i Victoria postanawiają uciec. Mili mówi Angelice o propozycji Luisy. Rocky i Victoria mówią rodzicom, że pobrali się w tajemnicy. Angelica mówi Marinie, że Pablo ma związki z mafią. Luisa mówi Federico, że chce by Mili wyszła za Ivo. Ivo zaprasza Mili i Rosi do swojego apartamentu. Ma dla nich niespodziankę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 201Milagros przyjmuje oświadczyny Ivo i prosi Rosi o pomoc w przygotowaniu wesela. Milagros udaje się do klasztoru, by spędzić tam noc ale w ostatnim momencie rozmyśla się i wraca do willi. Idzie do pokoju Ivo i znajduje go tam z panią architekt.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 202Mili nie chce uwierzyć w niewinność Ivo. Policzkuje go. Ivo mówi Angelice co tak naprawdę się stało. Kobieta decyduje się mu pomóc. Angelica prosi Mili o przysługę: chce by pojechała w podróż do Hiszpanii. Mili dociera do Madrytu. Tam czeka na nią niespodzianka.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 203Federico knuje zasadzkę na Vicky i Rocky’ego. Vicky znajduje go w łóżku z dwoma dziewczynami. Martha planuje zemstę na Damianie. Ivo próbuje złamać opór Mili, jednak ona zachowuje dystans.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 204Ivo i Mili w pełni korzystają ze swojego pobytu na Ibizie. Vicky jest pewna, że chce rozwodu. Ramon załatwia adwokata. Pablo prosi, by Angelica przestała sugerować Marinie głupie pomysły. Ivo i Mili idą na kolację, potem na tańce, a na sam koniec spacerują wzdłuż plaży.

Postacie

Opis

Zbuntowany anioł
Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
Argentyna
,
Rok produkcji: 
1998
Góra strony
12

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Obsada

Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral

Wideo

Zwiastuny

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

To moje życie!

Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku...

To moje życie!