Zbuntowany anioł

Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros, która wychowywała się u sióstr zakonnych oraz bogatego młodzieńca Ivo.

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 226)
    dzisiaj, 23 maja, 7:0012 45 min.
  • Zbuntowany anioł (odc. 227)
    jutro, 24 maja, 7:0512 40 min.
  • Zbuntowany anioł (odc. 228)
    poniedziałek, 27 maja, 6:0012 45 min.

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 225)

Victoria przyłapuje Rocky’ego na gorącym uczynku. Anna jeszcze pogarsza sytuację. Ivo odkrywa prawdziwą tożsamość Fabrizia. Ivo całuje Milagros, ta jednak reaguje w niespodziewany sposób.

Zbuntowany anioł (odc. 226)

Gloria mówi Milagros o popełnionych przez siebie błędach. Damian pociesza Rosi, która jest przerażona. Fabrizio mówi Milagros prawdę. Ivo musi ponieść konsekwencje za zachowanie Rocky’ego i Ramona, przez co znowu rozczarowuje Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 227)

Tym razem Ivo zostaje oskarżony o coś czego nie zrobił. Prosi Rocky’ego, by ten powiedział jak było naprawdę, jednak Rocky nie chce mu pomóc. Mili nie chce słuchać wyjaśnień Ivo, więc je nagrywa. Mili jednak wciąż go ignoruje, Ivo obmyśla więc plan jak przyciągnąć jej uwagę.

Zbuntowany anioł (odc. 228)

Ivo próbuje przekonać Mili o swojej niewinności. Lina i Bobby pobierają się. Mili i Gloria cieszą się z tego powodu. Po ceremony w kościele, Ivo zaskakuje Mili.

Zbuntowany anioł (odc. 229)

Wszyscy doskonale się bawią na ślubie Bobby’ego i Liny. Ivo przegrywa zakład z Milagros i musi zabrać ją na kolację. Udają się wic do apartamentu Ivo, gdzie Mili uszykowała dla niego niespodziankę.

Zbuntowany anioł (odc. 230)

Milagros wprowadza w życie swój plan i rujnuje spotkanie z Ivo. Ivo spędza noc z Andreą. Milagros decyduje się przyznać się Ivo, że kłamała na temat swojej amnezji.

Zbuntowany anioł (odc. 231)

Reakcja Ivo szokuje Milagros. Angelica decyduje się porozmawiać z Ivo, spotyka ją jednak niemiła niespodzianka. Ivo i Federico organizują imprezę-niespodziankę dla Luisy. Późno w nocy, Pablo znajduje nieprzytomną Angelicę. Podczas imprezy, Ivo przekazuje Milagros pewną wiadomość.

Zbuntowany anioł (odc. 232)

Wszyscy martwią się o Angelicę. Mili i Ivo spedzając noc razem, zajmując się Angelicą. Ramon ma pomysł, by namówić Socorro, by go poślubiła. Jednak jego plan zawodzi. Mili daje Ivo bukiet Liny.

Zbuntowany anioł (odc. 233)

Milagros mówi Andrei, że Ivo zasługuje na taką żonę jak ona. Damian i Rosi uciekają zanim ktoś ich zobaczy. Bernardo przekazuje Federico prezent od Damiana. Federico ma skok ciśnienia. Martha dostaje histerii, gdy odkrywa, że zdradza ją i uciekł z Rosi. Angelica traktuje Ivo bardzo surowo. Mili postanawia zrujnować wspólny dzień Ivo i Andrei.

Zbuntowany anioł (odc. 234)

Milagros rujnuje wyprawę Ivo i Andrei do Carmelo. Ripetti mówi Federico, że współpracuje z Pablo. Fabrizio przekazuje Mili złe wiadomości. Andrea mówi Federico, że będzie sekretarką Pablo. Ivo przekazuje szokujące wieści swojej rodzinie.

Zbuntowany anioł (odc. 235)

Po oświadczeniu Ivo, Angelica mówi Mili, że popełniła błąd. Ivo i Mili cały czas ze sobą walczą. Federico staje zazdrosny. Luisa i Federico decydują się wysłać Bernarda na emeryturę. Milagros wkracza na wojenną ścieżkę z Andreą.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności