Zbuntowany anioł

Dodaj komentarz

Komentarze

Jakoś inne stacje wprowadzają nowe seriale, programy ,ale nie zmieniają emisji starych. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałam ... Gdy leciały od nowa odcinki zbuntowanego ,to zgodziliście sie od nowa emitować na prośbę widzów. Nie sądzę aby teraz, był ktoś ucieszony to zmianą emisji. Jest masa wiadomości na tym portalu z prośbą o przywrócenie emisji. Szkoda ,że w tym wypadku nic sobie z tym nie robicie. Liczę ,że będzie lepiej. Po za tym oglądanie odcinków na internecie to nie to samo co w telewizji, niestety.. Pozdrawiam

Dobrze , rozumiemy że wprowadzenie innej godziny emisji było konieczne. Mam jeszcze pytanie, czy istnieje możliwość emitowania powtórek? I 2 : Czy jest szansa na powrócenie do tamtej emisji,jeśli oglądalność ''Niani'' nie będzie satysfakcjonująca? wydaje mi się ,że mało osób to ogląda,być może się mylę :/ Czekam na odpowiedź (bardziej szczegółową) niż możliwość oglądania ZA na PlayPuls.pl ... Pozdrawiam.

wprowadziliśmy wiosenną ramówkę. Zmianie uległy godziny emisji telenowel. Proszę pamiętać, że telenowela jest dostępna na PlayPuls.pl. Pozdrawiamy.

Witam, bardzo zły pomysł, nie powinno się zmieniac już godzin, dajcie Nianię o 11 godzine . jak tak mozna po miesiącu nagle zabrac,bardzo duzo ludzi już nie obejrzy,czy to sprawiedliwe ,nie kto bedzie ogladal nianie ,mysle ze mało kto.Pozdrawiam

my nie zabieramy Państwu "Zbuntowanego anioła". Zmieniamy tylko jego godzinie emisji. Cały czas telenowela dostępna jest na PlayPuls.pl.

Witam :) Nie rozumiem wypowiedzi niektórych osób.... Czy jak chodzicie do pracy, to również stawiacie warunki? Każdy ma swoją pracę i swoje obowiązki, telewizja jest dla naszej przyjemności, jednak ktoś za to płaci. Gdyby wasz szef nie zarabiał na tym co robi, zostawił by interes pozbawiając ludzi takich jak my pracy. Telewizja też musi na siebie zarobić i dać zarobić pracownikom, więc jeżeli któryś serial nie zarabia tyle ile powinien to nie opłaca się go wystawiać. Nie mówię, że to dobrze jak zdejmują coś, bo im nie pasuje, gdyż to akurat jest nie w porządku wobec ludzi, którzy go oglądają. Na przyszłość prosimy o bardziej przemyślane decyzje, ponieważ również na tym stracicie... Nawet osoby, które nie oglądały danego serialu, zrezygnują z oglądania stacji dlatego że będą się obawiać zdjęcia go z anteny po paru odcinkach a poświęconego czasu na oglądanie tegoż serialu nikt im nie zwróci. Pozdrawiam.

Zmiana emisji jest bez sensu. Nikt normalny nie będzie oglądał telenoweli o 11. Każdy jest przecież w pracy albo w szkole... Ten serial cieszy sie dużą oglądalnością. Zmiana emisji tylko pogorszy sprawę.. Było tak fajnie, to znowu cos zmieniacie... Trzymam się myśli ,że wszystko wróci po staremu czyli na 14:30 ;)

zmieniamy układ ramówki na wiosnę. Ta zmiana była konieczna. Telenowela "Zbuntowany anioł" cały czas będzie dostępna na PlayPuls.pl. Pozdrawiamy.

Kolejna telenowela tak samo zepsuta przez godzinę nadawania! Aż tak źle nie dobrze było? Jak była o tej godzinie to chociaż na połowę filmu zdążyłam. A teraz to co mam przestać do szkoły chodzić, bo w Play Puls nie oglądnę bo zacina się jak nie powiem co. Tak tak zgłaszałam to do Was. Coś zmieniło się? NIE! Zaczynacie robić z Aniołkiem to samo co z ,,Jesteś moim życiem". Czyż godzina 21:30 nie była najlepsza na Plus 2? Czekałam na niego z niecierpliwością a teraz co? jak mam Go oglądać? Może jakaś porada? NIE, Nie Play Puls bo tam się nie da oglądać bo ładuje i co chwila znowu ładuje. Dziękuję za takie oglądanie. Skąd dział programowy wymyślił to sobie że o 11 będzie lepiej się oglądać to ja nie mam pojęcia! Ciekawe kto będzie te wspaniałe Co ludzie powiedzą oglądać bo na pewno nie ja i inne osoby. Nie wypowiadam się za wszystkich tylko za tych którzy podzielają moje zdanie. A wiem, że są takie osoby. Pozdrawiam tę IDEALNĄ telwizję ;)

wprowadzenie wiosennej ramówki, wymaga zmian w układzie tej obecnej. Jeśli ma Pani problemy z odcinkami "Zbuntowanego anioł" prosimy o kontakt http://playpuls.pl/support. Rozbudowaliśmy formularz kontaktowy, być może teraz będziemy Pani w stanie pomóc. Pozdrawiamy.

Czemu zmieniacie godzine nadawania zbuntowanego anioła ? Nie będe już mogła oglądać bo ze szkoły wracam o 14:30 i od razu leciałam oglądać :( jest jeszcze jakaś szansa że nie zmienicie godziny ? Proszę

takiej szansy w najbliższym czasie nie ma. Wprowadzamy wiosenną ramówkę, ta zmiana była konieczna. Telenowele "Zbuntowany anioł" może Pani oglądać na PlayPuls.pl. Pozdrawiamy.

w najbliższym czasie zmian w układzie telenoweli nie będzie. Wprowadzamy wiosenną ramówkę. "Zbuntowanego anioła" można oglądać jeszcze na PlayPuls.pl. Pozdrawiamy.

taką decyzję podjął dział programowy. Odcinki "Zbuntowanego anioła" nadal będą dostępne na PlayPuls.pl - jeden odcinek przez 48 godzin. Pozdrawiamy.

Czy jest cień szansy na to że stacja wyemituje telenowelę Manuela? W Tvn puszczali ją z włoskim dubbingiem i wiele scen zostało wyciętych. Marzy mi się emisja tego serialu w oryginalnej hiszpańskiej wersji językowej. Pozdrawiam.

tego tytułu obecnie nie posiadamy w swojej bibliotece. My oczywiście Pani prośbę prześlemy do działu programowego stacji. Oni decydują co pojawia się na antenie. Pozdrawiamy.

A ja się mega cieszę, że Zbuntowany anioł jest znowi emitowany. Osobiście mogłabym tą telenowelę oglądać w kółko i nigdy mi się nie znudzi. Mam jedynie małe zastrzeżenie do pory emisji, bo niestety często o tej porze jestem w pracy, ale i tak jest lepiej niż poprzednim razem, bo przynajmniej zdarza mi się zdążyć chociaż na część. Gdyby tak możnaby przesunąć chociaż o godzinkę (w stronę 15.30) to byłoby idealnie, no ale nie można mieć wszystkiego. 14.30 też w ostateczności daje radę.

obecnie takie przesunięcie w ramówce nie jest możliwe. "Zbuntowanego anioła" można oglądać o dowolnej porze dnia i nocy na PlayPuls.pl. Pozdrawiamy.

Przeczytałam na stronie Królowej Serc, że o 14:30 będzie puszczona Niania. Czy to znaczy że Aniołek będzie przełożony na inną godzinę lub wycofany?

na jakiej stronie przeczytała Pani taką informację? "Zbuntowanego anioła" cały czas emitujemy o godzinie 14:30, a emisję serialu "Niania" zaczynamy od 16 lutego o godzinie 15:30. Pozdrawiamy.

Przestancie tu sie zalic na temat telenoweli-jestes moim zyciem! Jest ewidentnie pokazane ze wyrzucacie swoje zale po zbuntowanym aniolem. Dziekuje telewizji puls za ponowna emisje zbuntowanego aniola! Bardzo dzoekuje ja i jego grono fanow:-)

Jako, że serial Królowa serc został ściagnięty z powodu zbyt niskiej oglądalności z Puls 2 to proponuję na jego miejsce lub na 21:30 dać Zbuntowanego Anioła a nie jakieś głupoty typu Jerry Springer. Oglądalność od razu podskoczy, a i fani serialu będą zachwyceni, więc obie strony zadowolone a chyba o to chodzi :)

Dokładnie tak ! Godzina 21:30 byłaby idealna, każdy by mógł oglądać Zbuntowanego Anioła :)) poza tym sam fakt, że zdecydowaliście się Państwo wznowić emisje kilka dni po zakończeniu na kanale Puls świadczy o tym, że oglądalność była duża. Tym bardziej jakby leciał o 21:30 kiedy każdy juz zdąży wrócić z pracy, szkoły itp. Aniołek już raz wykazał się ogromną oglądalnością więc i teraz byłoby tak samo ! Tylko dajcie mu szansę :))

Dlaczego mój komentarz obzaprzestaniu emisji " jesteś moim życiem" się nie ukazał . Nie rozumiem , dlaczego stacja ... Tak Traktuje Swych Widzöw :(

Strony