Zbuntowany anioł

Zbuntowany anioł
  • Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
  • Gatunek: Telenowela
  • Kraj: Argentyna

Piękna, przebojowa i trochę nieokrzesana - Milagros, głowna bohaterka serialu "Zbuntowany anioł" jest sierotą wychowaną w klasztorze. Jej matka zmarła przy porodzie, pozostawiając Milagros jedynie medalik z Matką Boską. Po ukończeniu 18 lat, Mili, nazywana przez wszystkich "Cholito", dostaje posadę służącej w domu bardzo bogatej rodziny DiCarlo. Okazuje się, że głowa rodu - Federic DiCarlo - to ojciec Mili. Przed laty zakochał się on w Rosario, matce Mili, która była służącą jednak  ojciec zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. O tym, że Mili to córka Federica wiedzą tylko sam Federic i ojciec Manuel, który opiekował sie Cholito. Wkrótce Mili przeżyje w domu państwa DiCarlo wiele miłosnych zawirowań, które otworzą całkiem nowy rozdział w jej życiu...

W najbliższym odcinku (Zbuntowany anioł, odc. 229)

<< Poprzedni | Następny >>

Wszyscy doskonale się bawią na ślubie Bobby’ego i Liny. Ivo przegrywa zakład z Milagros i musi zabrać ją na kolację. Udają się wic do apartamentu Ivo, gdzie Mili uszykowała dla niego niespodziankę.

Mili i Ivo, po kilku magicznych dniach spędzonych na Ibizie wracają do domu. Lina jest szczęśliwa – Bobby się jej oświadczył. Mili pyta Angelicę o wyjaśnienia. Ojciec Manuel choruje. Lekarz musi go zabrać to szpitala, jednak on ucieka. Mili, Gloria i Ivo szukają go. Znajdują go nieprzytomnego na ulicy. Mili i Gloria są przerażone.

Ivo uspokaja Mili i Glorię. Ojciec Manuel musi mieć operację serca. Rosi mówi Berndardo, że powie prawdę Mili. Operacja kończy się sukcesem. Gustavo zaskakuje Pablo. Victoria jest zszokowana, słysząc jaką decyzję podjęła Marina. Rosi mówi Milagros prawdę.

Milagros jest zszokowana wyznaniem Rosi, ale decyduje się zachować je w sekrecie. Marina zostawia Pablo na zawsze. Bobby u Lina wyznaczają datę ślubu. Milagros ma zaskakującą prośbę do Federico.

Federico jest poruszony nową relacją ze swoją córką. Następnego dnia wychodzą razem jako ojciec i córka. Milagros jest szczęśliwa. Victoria i Rocky utrzymują dostęp. Federico mówi Victorii, że Milagros jest jej siostrą. Ivo jest zaskoczony wyznaniem Federico.

Federico potwierdza, to co powiedział Victorii. Milagros próbuje zbliżyć się do Victorii, która ją odrzuca. Plan Damiana przebiega gładko. Angelica chce by Federico przekazał znaczną sumę pieniędzy na parafię. Rosi mówi Luisie, że nie ma żadnych pieniędzy. Ivo i Milagros ogłaszają swój ślub.

Mili po raz kolejny próbuje się zbliżyć do Vicky, jednak jej się nie udaje. Milagros odkrywa, że marzeniem Vicky jest zostać Królową Wiosny. Chce jej w tym pomóc.

Victoria odkrywa, że Milagros maczała ręce w wyborze jej na miss. Angelica wciela w życie swój plan. Bernardo nagrywa film zgodnie z jej instrukcjami. Milagros próbuje przekonać Victorię, by jej posłuchała. Ivo ma dla Mili niespodziankę.

Mili i Ivo zaręczają się, a Vicki i Mili godzą się. Ramon chce zatrzymać Rocky’ego przed wyprowadzką. Luisa i Federico słyszą, że Rocky wygrał nagrodę na loterii i teraz jest bogaty. Próbują przekonać Victorię, by mu wybaczyła. Ivo ogłasza swój związek z Milagros przed rodziną. Luisa prosi go, by opuścił dom.

Milagros bez powodzenia próbuje rozwiązać problem z Luisą. Ivo opuszcza willę i zatrzymuje się w apartamencie. Pablo planuje zasadzkę. Luisa staje się jego sprzymierzeńcem. Andrea spotyka Ivo w nocy, w apartamencie. Mili pojawia się tam w nocy i czeka ją niemiła niespodzianka.

Milagros nie może uwierzyć w to co widzi! Ivo ją zdradza! Andrea świętuje zwycięstwo. Milagros szuka schronienia dla dzieci. Ivo nie może zrozumieć zniknięcia Milagros. Kiedy ją odnajduje, ona nie chce z nim rozmawiać. Milagros jest zaskoczona reakcją Nando.

Mili odrzuca Ivo. Andrea i Luisa dochodzą do porozumienia w sprawie Ivo. Ivo przekonuje ojca Manuela, by ten pozwolił mu zorganizować wiosenny piknik.

Mili dalej atakuje Ivo. Ramon i Rocky odkrywają nowy sposób na podrywanie dziewczyn. Wprowadzają go w życie, jednak nie wygląda to tak jak sobie zaplanowali. Ivo prosi Federico o dziwną przysługę.

Federico jest zaskoczony prośbą Ivo. Ramon jest wściekły na Berdnardo z powodu zaistniałego nieporozumienia. Angelica podejrzewa swojego syna. Damian i Federico są zszokowani powrotem Ripetti. Federico prosi Milagros, by poszła z nim do willi. Tam, ogłasza wiadomość, która zadziwia wszystkich.

Milagros jest zszokowana. Angelica jest dumna z wnuczki. Ojciec Manuel mówi Milagros, że musi walczyć o to co należy do niej. Ivo cieszy się z powrotu Milagros, jednak nie na długo.

Milagros wraca do willi, by powiedzieć Ivo, że wszystko między nimi jest skończone. Potem mówi Angelice dlaczego wróciła. Fabrizio przyjeżdża odebrać Milagros.

Ivo krawi serce, gdy widzi jak Milagros odjeżdża z Fabrizio. Berdnardo trenuje przyszłego kamerdynera: Chamuco. Bobby daje Ivo rady odnośnie Mili. Ivo upija się na dyskotece po tym jak widzi Mili tańczącą z Fabrizio. Kiedy wraca do domu, wyżywa się na Federico i Luzie. Mili próbuje go uspokoić.

Ivo krzyczy na Milagros, która odchodzi wściekła. Następnego dnia, Ivo nic nie pamięta. Bernardo jest smutno, ponieważ nikt nie pamięta o jego urodzinach. Chamuco odkrywa to i namawia Mili do zorganizowania przyjęcia urodzinowego. Victoria organizuje konkurs, wygrywa Mili i jej partner.

Mili nie całuje Ivo, opuszcza przyjęcie. Victoria mówi mili, że chciała tylko jej pomóc. Ivo prosi ojca Manuela o pomoc. Angelica ma nowy plan, na to by Mili i Ivo byli znów razem. Mili jest zaskoczona spotkaniem ze swoim nowym nauczycielem.

Milagros nabija się z Ivo, po tym jak jego drużyna przegrała mecz. Sama wraca do willi. W dyskotece odbywa się impreza na cześć Liny i Bobby’ego. Milagros idzie tam z Fabrizio. Fabrizio przy Ivo, wspomina imię Victorii. Mili, Lina i Gloria spędzają noc w klasztorze. Następnego dnia Ivo idzie po Mili. Wracają zderzają się z autobusem. Mili zostaje zabrana do szpitala, jest nieprzytomna, a jej serce przestaje bić.

Milagros udaje się przeżyć wypadek. Pielęgniarka dzwoni do Daniela, który zabiera ją do zakonu. Milagros prosi ojca Manuela, by pomógł jej udawać, że straciła pamięć.

Victoria przyłapuje Rocky’ego na gorącym uczynku. Anna jeszcze pogarsza sytuację. Ivo odkrywa prawdziwą tożsamość Fabrizia. Ivo całuje Milagros, ta jednak reaguje w niespodziewany sposób.

Gloria mówi Milagros o popełnionych przez siebie błędach. Damian pociesza Rosi, która jest przerażona. Fabrizio mówi Milagros prawdę. Ivo musi ponieść konsekwencje za zachowanie Rocky’ego i Ramona, przez co znowu rozczarowuje Milagros.

Tym razem Ivo zostaje oskarżony o coś czego nie zrobił. Prosi Rocky’ego, by ten powiedział jak było naprawdę, jednak Rocky nie chce mu pomóc. Mili nie chce słuchać wyjaśnień Ivo, więc je nagrywa. Mili jednak wciąż go ignoruje, Ivo obmyśla więc plan jak przyciągnąć jej uwagę.

Ivo próbuje przekonać Mili o swojej niewinności. Lina i Bobby pobierają się. Mili i Gloria cieszą się z tego powodu. Po ceremony w kościele, Ivo zaskakuje Mili.

Wszyscy doskonale się bawią na ślubie Bobby’ego i Liny. Ivo przegrywa zakład z Milagros i musi zabrać ją na kolację. Udają się wic do apartamentu Ivo, gdzie Mili uszykowała dla niego niespodziankę.

Milagros wprowadza w życie swój plan i rujnuje spotkanie z Ivo. Ivo spędza noc z Andreą. Milagros decyduje się przyznać się Ivo, że kłamała na temat swojej amnezji.

Reakcja Ivo szokuje Milagros. Angelica decyduje się porozmawiać z Ivo, spotyka ją jednak niemiła niespodzianka. Ivo i Federico organizują imprezę-niespodziankę dla Luisy. Późno w nocy, Pablo znajduje nieprzytomną Angelicę. Podczas imprezy, Ivo przekazuje Milagros pewną wiadomość.

Wszyscy martwią się o Angelicę. Mili i Ivo spedzając noc razem, zajmując się Angelicą. Ramon ma pomysł, by namówić Socorro, by go poślubiła. Jednak jego plan zawodzi. Mili daje Ivo bukiet Liny.

Milagros mówi Andrei, że Ivo zasługuje na taką żonę jak ona. Damian i Rosi uciekają zanim ktoś ich zobaczy. Bernardo przekazuje Federico prezent od Damiana. Federico ma skok ciśnienia. Martha dostaje histerii, gdy odkrywa, że zdradza ją i uciekł z Rosi. Angelica traktuje Ivo bardzo surowo. Mili postanawia zrujnować wspólny dzień Ivo i Andrei.

Milagros rujnuje wyprawę Ivo i Andrei do Carmelo. Ripetti mówi Federico, że współpracuje z Pablo. Fabrizio przekazuje Mili złe wiadomości. Andrea mówi Federico, że będzie sekretarką Pablo. Ivo przekazuje szokujące wieści swojej rodzinie.

Po oświadczeniu Ivo, Angelica mówi Mili, że popełniła błąd. Ivo i Mili cały czas ze sobą walczą. Federico staje zazdrosny. Luisa i Federico decydują się wysłać Bernarda na emeryturę. Milagros wkracza na wojenną ścieżkę z Andreą.

Andrea mówi Ivo, co powiedziała jej Milagros. Ivo konfrontuje się z Milagros. Milagros walczy o to, by Bernardo wrócił do willi i atakuje Andreę. Ivo przyłapują ją na gorącym uczynku i karze za jej karygodne zachowanie.

Ivo i Milagros sprzeczają się. Milagros mówi coś co rani Ivo. Przeprasza go, jednak Ivo się obraża. Vicky i Rocky zajmują sypialnię Federico. Ivo decyduje się wyprowadzić. Mili próbuje go zatrzymać, jednak jego odpowiedź łamie jej serce.

Ivo nie przyjmuje przeprosin Milagros. Odchodzi. Milagros jest załamana, prosi Federico, by opowiedział jej o matce. Andrea jest zła ponieważ Ivo ją ignoruje. Fabrizio i Milagros dochodzą do porozumienia w sprawie ich związku. Ivo mówi Mili, że wie jak mogą zacząć wszystko od nowa.

Mili mówi Ivo prawdę o swojej amnezji. Angelica jest zmartwiona o związek Ivo i Milagros. Mili i jej przyjaciele wyprawiają imprezę urodzinową z okazji ojca Manuela.

Angelica zamyka Ivo i Mili w sypialni. Kiedy wychodzą, widzi ich Andrea. Vicky wybiera się do Paryża, Rocky jest w szoku. Ivo ma pomysł na to jak zdobyć serce Milagros.

Doktor obejmuje Mili i Ivo kwarantanną. Andrea jest zła na zaistniałą sytuację. Mili przesyła jej wiadomość. Ivo myśli, że kontroluje sytuację, jednak Mili ma dla niego niespodziankę.

Kwarantanna kończy się w momencie, gdy wszyscy wyprowadzają się z willi do wynajętego domu. Rocky jest zachwycony, ponieważ odwiedzi Victorię w Paryżu. Socorro, Ramon, Chamuco i Gloria urządzają imprezę w dyskotece. Milagros jest zdziwiona prośbami publiczności.

Milagros sądzi, że Gloria zastawiła na nią pułapkę. Przez Federico Rocky spóźnia się na samolot do Paryża. Federico i Ripetti organizują „noc wolności”. Ripetti wychodzi na kolację z Luisą. Ivo zaskakuje Milagros.

Luisa zaskakuje Federico wracając w środku nocy. Federico jest wściekły widząc zdjęcie Luisy z Ripettim w gazecie. Pablo jest w depresji. Ivo wprowadza w życie swój plan spotkania z Milagros. Milagros chce sprawić, by Ivo poczuł się zazdrosny.

Milagros prowokuje Ivo i zdaje sobie sprawę, że jest on naprawdę zazdrosny. Milagros, Gloria i siostra Chubby robią wszystko, by ocalić dom dzieci.

Dodaj komentarz

Komentarze

Dzięki za wyemitowanie zbuntowanego anioła nie zawsze wszyscy mogą obejrzeć go w telewizji może moglibyscie na swojej stronie puszczać go dodatkowo online :-) pozdrawiam

jest dostępny onlinie. Gdy wejdziesz w zakładkę wideo na stronie serialu, zostaniesz automatycznie przeniesiona do naszego serwisu VOD - PalyPuls, gdzie telenowela ta znajduje się. Pozdrawiamy.

Wyemitujcie coś ze starych dobrych telenowel np CENA MARZEŃ

Proponuję aby puls wyemitował jakiś serial kultowy z Gabrielą Spanic np "Paulina"lub"Porywy serca"

przekażemy je do działu programowego stacji. Być może kiedyś pojawią się na antenie. Prosimy być dobrej myśli. Pozdrawiamy.

chciała bym móc znowu obejrzeć w telewizji serial- Paulina (la usurpadora). Proponuje aby puls go wyemitował przyciągnął by on na pewno rzesze fanów.

dziękujemy za propozycje. Każdą Waszą sugestię przesyłamy do działu programowego. To oni ostatecznie decydują co musi pojawić się na antenie. Bądź dobrej myśli. Pozdrawiamy.

Uwielbiam ten serial dziekujestacji za to ze emitują znów ten serial.Czy dało by rade by wyemitowac go od samego początku ?

dziękujemy za miłe słowa, jednak ponowna emisja od pierwszego odcinka raczej nie jest możliwa. Polecamy nową telenowelę "Jesteś moim życiem" od następnej środy, 17 września, także z Natalią Oreiro. Na pewno się spodoba. Pozdrawiamy TV Puls.

Czy jest możliwość aby TV Puls emitował telenowele pt. Gorzka zemsta?

Stare telenowele są najlepsze. Pamiętacie Fiorelle albo Dziki Księżyc

chcialabym prosić byście puścili te stare telenowele ktore leciały kiedys na polsacie fiorella amor latino virginia ona leciala na tvn albo dziki księżyc puście takie telki cos nowego lub corka przeznaczenia marimam lub maria z przedmiescia prosze zebyscie sie zastanowili dajcie cos starego lub nowe np corazon indonable lub manana es para siempre

proszę, puśćcie Zbuntowanych, czytałam na forum, że dużo osób podpisało się pod petycją z prośbą o emisję tego serialu. Fanów Zbuntowanych jest bardzo dużo. Świadczy o tym duża oglądalność i emisja 3 sezonów tej telenoweli na innym kanale. Proszę o emisję tego serialu, najlepiej w godzinach wieczornych, kiedy każdy jest po pracy/szkole/studiach. Po raz któryś już puszczane są powtórki serialu "Niania" by jakoś zorganizować wolne godziny w programie. Czy nie byłoby lepiej puścić serial, który zagwarantuje Wam organizację czasu bo ma aż 3 sezony .. ? Fanów Rebelde jest bardzo dużo, wystarczy poszukać w internecie, ile prowadzonych jest na ten temat blogów i ile mają fanów. Są telenowele, które zdobywają uznanie, bo są po prostu dobre i przede wszystkim.. oglądane ! :) Myślę, że dużo osób byłoby zadowolonych i z chęcią obejrzało ten serial. Serial nie był monotonny, i było w nim bardzo dużo humoru. Każdy odcinek zawierał jakąś złotą myśl na początku odcinka. W imieniu swoim i wszystkich Polskich fanów tego serialu proszę o emisję od września :) pozdrawiam wszystkich widzów TV Puls ;) i dziękuję za emisję " Zbuntowanego anioła " :) jesteście świetni :)

Na poczatku chcialam podziekowac za emisje Zbuntowanego aniola ,ogladam go codzienie Ja proponowalam bym na emisje Palomy albo Luz Maria,te seriale ciesza sie ogolnym powodzeniem I wiele osob na forach pyta gdzie mozna obejrzec te seriale,mysle ze wiele osob by zasiadlo przy telenowela z lat kiedy bylo sie nastolatka I marzylo o takiej milosci,mysle ze ogladalnosc by wzrosta bo ktoz pamieta te piekne telenowele o milosci I wpajali nam jakies wartosci bo juz dzis nie ma takich telenowel Pozdrawiam serdecznie!!!

A ja chciałabym zaproponować zakup telenowel "Rosa Diamante" (Telemundo 2012) oraz "Mañana Es Para Siempre" (Televisa 2008/09), na której emisję na innym kanale praktycznie nie ma już szans...

Na razie nic nie możemy obiecać. Pozdrawiamy TV Puls.

A ja chciałabym aby leciał film Teresa,cena marzen,morze milosci triumf milosci przyjaciółki i rywalki. Byłabym wdzięczna o jakas dobra telenowele po prostu je uwielbiam :)

przekażemy do działu programowego. Oni decydują co pojawia się na antenie. Bądź dobrej myśli, może któraś z tych telenowel wkrótce się pojawi na antenie. Pozdrawiamy.