Zbuntowany anioł

Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros, która wychowywała się u sióstr zakonnych oraz bogatego młodzieńca Ivo.

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 182)
    dzisiaj, 21 marca, 7:0512 45 min.
  • Zbuntowany anioł (odc. 183)
    jutro, 22 marca, 7:0012 40 min.
  • Zbuntowany anioł (odc. 184)
    poniedziałek, 25 marca, 7:0012 40 min.

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 181)

Milagros udaje, że przystaje na propozycję Rosi. Angelica obiecuje pomóc Ivo. Sergio, żąda by Milagros wreszcie podjęła decyzję. Milagros nie jest to na rękę. Sprawę jeszcze pogarsza Ivo.

Zbuntowany anioł (odc. 182)

Milagros wścieka się na Ivo i Sergio. Mówi im, by zapomnieli o niej raz na zawsze. Milagros otrzymuje dwa telegramy. Angelica złości się na Costę. Rosi jest zajęta przygotowywaniem zasadzki na Federico. Bernardo chce się upewnić, że ta kobieta na pewno jest jego siostrą – Rosario. Sergio decyduje się zostawić Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 183)

Sergio mówi Mili, że podjął decyzję w jej sprawie. Mili jest zmartwiona. Następnie pomaga siostrze Chubby sprzedawać Marmoladę, którą zrobiła. Vicky i Rocky pobierają się w tajemnicy. Mili i Ivo idą z nimi do kościoła. Ivo ma niespodziankę dla Mili.

Zbuntowany anioł (odc. 184)

Vicky i Rocky pobierają się w tajemnicy. Sergio cierpi po śmierci dziadka. MIlagros go wspiera. Rosi i Mili pojawiają się w biurze Federico w trakcie trwania wywiadu. Rosi mówi dziennikarzowi, że Milagros powie mu całą prawdę o Federico.

Zbuntowany anioł (odc. 185)

Federico czuje ulgę, kiedy słyszy, że Mili staje w jego obronie. Rosi wściekła opuszcza firmę, jej plan się nie powiódł. Milagros jest zdziwiona zachowaniem Sergio, Gloria doradza jej by powiedziała mu prawdę. Mili decyduje, że w końcu to zrobi.

Zbuntowany anioł (odc. 186)

Milagros nie może zebrać się na odwagę, by powiedzieć prawdę Sergio. Ivo nie chce słuchać MIlagros. Gloria rozmawia z Ivo, jednak ten nie chce jej wierzyć. Lina i Bobby wychodzą razem. Vicky zastawia pułapkę na Milagros, by pomóc Ivo, który w końcu odkrywa prawdę. Gloria mówi prawdę Sergio, który konfrontuje się z Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 187)

Mili i Sergio odbywają szczerą rozmowę. Ricky organizuje noc horoskopów w dyskotece. Federico znajduje Andreę i Damiana razem. Angelica chce zrobić wszystko, by tylko uszczęśliwić Milagros. Angelica prosi Sergio, by poszedł na dyskotekę, gdzie Bernardo pokazuje mu to co podejrzewał.

Zbuntowany anioł (odc. 188)

Sergio wreszcie odkrywa, co tak naprawdę się dzieje i podejmuje decyzję. Następnego dnia Bernardo mówi Milagros, że Sergio widział ją jak się całowała z Ivo na dyskotece. Ivo prosi Sergio, by nie odchodził bez pożegnania z Mili. Pablo straszy Ivo. Sergio daje Milagros dziwny prezent na pożegnanie.

Zbuntowany anioł (odc. 189)

Milagros jest głęboko poruszona odejściem Sergio. Ivo i Milagros próbują żyć razem. Marina mówi Pablo, że jest w ciąży. Damian jest zdołowany, myślą że zostanie dziadkiem. Milagros odkrywa, że Ivo chce się z nią związać.

Zbuntowany anioł (odc. 190)

Ivo i Milagros kłócą się po raz pierwszy. Milagros odchodzi wściekła. Ivo prosi Rocky’ego i Ramona o przysługę. Zgadzają się. Milagros widzi jak Federico i Rosi całują się. Ivo spotyka się z architektem firmy i wpada w zasadzkę Pablo.

Zbuntowany anioł (odc. 191)

Carolina podąża za instrukcjami Pablo. Ivo wprowadza w życie swój plan. Lina mówi Milageros, że będzie świętować jej urodziny w dyskotece. Odbywa się zebranie zarządu firmy, podczas którego Rosi przedstawia się jako tajemniczy udziałowiec. Milagros jest zdziwiona, gdy odkrywa, że w dyskotece nie ma żadnego przyjęcia kostiumowego. Czeka jednak na nią książe, który prosi ją o taniec.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności