Jesteś tutaj

Zbuntowany anioł

Odcinki

  • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 261Angelica i Ivo nie mogą zrozumieć co dzieje się z Milagros. Następnego dnia Milagros zdaje sobie sprawę co tak naprawdę się wydarzyło i idzie się zmierzyć z Luisą. Do Ivo przychodzi gość specjalny – Nestor. Luisa jest zaskoczona, gdy odkrywa że Nestor nie przyszedł sam. Jest w towarzystwie swojej nowej żony. Federico jest zmuszony, by zaakceptować małżeństwo Milagros.
  • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 262Milagros jest szczęśliwa, mimo że przeraża ją wizja małżeństwa. Ivo odkrywa, że został zdradzony przez Pablo I Federico. Milagros mówi Federico, że nie chce ojca pełnego nienawiści. Ivo jest zasmucony, Mili stara się go pocieszyć.
  • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 263Milagros martwi wizja małżeństwa. Postanawia samotnie spędzić kilka dni w klasztorze. Ivo myśli, że to on jest problemem. Angelica sugeruje, że powinien dać Milagros kilka dni do namysłu. Federico przeprasza Milagros. Zaskakuje ją też tam Ivo.
  • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 264Mili i Ivo, podczas meczu piłki nożnej grają w przeciwnych drużynach. Mili naświetl Ivo sytuację finansową rodziny. Luisa też dowiaduje się, że rodzina jest na skraju bankructwa.
  • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 265Mili i Ivo przeżywają najszczęśliwsze chwile w swoim życiu. Ivo spotyka się z Gustavo, by potwierdzić finansową sytuację swojej rodziny. Marina odkrywa, że jej ojciec wciąż żyje. Żąda od Pabla wyjaśnień. Milagros doprowadza do konfrontacji Marthy i Bernarda. Federico decyduje się odebrać sobie życie.
  • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 266Ivo ratuje Federico życie. To wydarzenie zbliża ich do siebie. Milagros wierzy w to, że Ivo ją kocha, mimo wszystko obawia się małżeństwa. Angelica ma pomysł, jak pomóc Mili przełamać jej strach. Federico i Luisa przeprowadzają poważną rozmowę. Ivo jest w szoku, gdy słyszy propozycję Pilar, która chce przyjść na ratunek jego rodzinie.
  • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 267Angelica myśli, że Mili spodziewa się dziecka. Mówi o tym Ivo, którego bardzo cieszy ta nowina. Dopiero potem Milagros wyjaśnia, dlaczego skłamała. Ivo jest zmartwiony sytuacją swojej rodziny. Milagros dowiaduje się o propozycji Pilar, opuszcza willę. Pilar cieszy się, że Ivo jest wreszcie jej.
  • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 268Milagros ucieka do klasztoru. Pilar i Luisa cieszą się, że wreszcie udało im się pokonać Milagros. Angelica opuszcza willę. Luisa odwiedza Mili w klasztorze. Mili i Ivo odnajdują w końcu Angelicę. Bernardo podejmuje ważną decyzję. Ivo i Pilar mają coś do ogłoszenia.
  • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 269Pilar jest zraniona i poprzysięga zemstę na Ivo. Federico cieszy się z tego, że nie straci ani firmy ani domu. Pilar niszczy suknię ślubną Milagros. Pilar jest wściekła i obiecuje Mili, że nigdy nie pozwoli jej poślubić Ivo. Ivo ma nowe nazwisko – od teraz nazywa się Ivo Miranda. Prosi Pilar, by opuściła willę. Zostaje porwany. Potwierdzają się największe obawy Milagros.
  • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 270Ivo zaginął. Pilar przywiązuje go do łóżka. Ivo uświadamia sobie, że Pilar oszalała. Dziewczyna dzwoni do Milagros i przekazuje jej instrukcje, których musi przestrzegać, by uratować Ivo życie. W końcu Ivo udaje się uwolnić. Matka Milagros dziękuje ojcowi Manuelowi za dochowanie tajemnicy. Ivo i Mili pobierają się.

Postacie

Opis

Zbuntowany anioł
Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
Argentyna
,
Rok produkcji: 
1998
Góra strony
12

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Obsada

Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

To moje życie! (S3)

Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku...

To moje życie!

Królowa Serc

Akcja telenoweli "Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka - Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien...

Królowa Serc