Zbuntowany anioł

Dodaj komentarz

Komentarze

TV Puls już na pewno wie jaka będzie telenowela zamiast Zbuntka ( w końcu zostały tylko 22 odcinki- czyli 3 tyg. emisji!!). Tylko czemu nie podadzą tego do wiadomości?

Witam mam jeszcze dwie nowe propozycje telenowel do Tv Puls,może tv Puls zdecydowała by się na wyemitowanie telenoweli Cobras e Legartas (GLOBO,2006) z Giovannią Antonellą albo Mananna es Para Siempre (TELEVISA, 2008) z Silvią Navarro i Fernandem Colungą. Mam nadzieję że po 10.listopada albo najpóżniej po 15 będzie wiadomo jaka będzie nowa telenowela w Tv Puls i że pora emisji będzie najwcześniej o 14.30 lub 15.30, bo nie rozumiem po co wasza stacja postanowiła wyemitować paradokument, przecież takich durnych paradokumentów jest dużo na innych stacjach więc lepiej zainwestować w nową telenowelę.

bardzo dziękujemy za Twoje propozycje. Być może dział programowy je rozważy. Pozdrawiamy TV Puls.

Jestem zdecydowaną zwolenniczką wyemitowania "Gorzkiej Zemsty". Telenowela ta ma bardzo wielu fanów w Polsce, a także odniosła ogromny sukces w oglądalności. Ewentualnie byłabym za wyemitowaniem jakichś starszych telenowel, typu "Serce z Kamienia", "Prawo Pożądania","Cena Marzeń". Często jest problem ze znalezieniem odcinków, więc takie wyjście byłoby idealne.

propozycję z "Gorzką Zemstą" przekazaliśmy do działu programowego. Oni zdecydują ostatecznie co pojawi się na antenie. Pozdrawiamy TV Puls.

Witam czy jest szansa na wyemitowanie klasyku spośród telenowel czyli Manuelę?

jednak jaką decyzję podejmie dział programowy odnoście nowej telenoweli, tego jeszcze nie wiemy. Pozdrawiamy TV Puls.

Mogę wiedzieć chociaż czy zastępcą ZA będzie premierowa telenowela dotychczas nieemitowana w polskiej tv czy powtórkowa telenowela, która była już w jakiejś polskiej stacji. Osobiście liczę na premierę, może to będzie któraś z tych: ROSA DIAMANTE (Telemundo/Argos 2012) , ROSARIO (Venevision/Univision 2013), COSITA LINDA (Venevision/Univision 2014), ewentualnie: LA PATRONA (Telemundo/Argos 2013), SIEMPRE TUYA ACAPULCO (Azteca 2014). To tylko moje proozycje, liczę, że może wybierzecie którąś z nich :) Proszę o odpowiedź na pytanie i dzięki, że odpowiadacie na pytania ;)

Witam, my naprawdę jeszcze nic nie wiemy na ten temat, sprawdzamy wiele opcji... A co do próśb - to tak nie działa, pozycje programowe często są kupowane z dużym wyprzedzeniem.

Mam nadzieję, że zdecydujecie się na jakąś ciekawą telenowelę, osobiście liczę na premierową :) I jeszcze raz podsuwam "El Color De La Pasión" z Televisy, naprawdę świetna produkcja, z genialną obsadą i ciekawą historią :)

Nie dałabym za to głowy, na TV4 mamy tylko jedno pasmo premierowe, a w kolejce jeszcze równie świetne "Lo Que La Vida Me Robó" :)

czy jakiś tytuł został zakupiony, trwają dyskusje odnoście nowej telenoweli. Na jakim są etapie, tego jeszcze nie wiemy. Pozdrawiamy TV Puls.

Cały czas prosimy PULS o Gorzką Zemstę na pewno oglądalność byłaby spora :)

to przekazać te prośby do działu programowego. Wszystkie propozycje od Państwa brane są pod uwagę, prosimy być dobrej myśli. Może się uda. Pozdrawiamy TV Puls.

Czy już została zakupiona telenowela, która będzie po Zbuntku? Kiedy nas mniej więcej poinformujecie co to za telenowela?

nad nową telenowelą, jednak nie możemy zdradzać jakie tytuły brane są pod uwagę. Wszystkich fanów poinformujemy o nowej pozycji programowej na naszej antenie, jeśli tylko otrzymamy taką informacje od działu programowego stacji. Pozdrawiamy TV Puls.

Czy była by możliwość po zakończeniu Zbuntowanego Anioła o jego ponowne nadawanie tylko że w soboty abo niedzielę tak jak to dzieje się w przypadku Niani? Moglibyście puszczać np. po 2 albo 3 odcinki na raz.

Czy po Zbuntowanym aniele będzie nowa telenowela? Jeśli tak to proszę o rozważenie takich tytułów jak: ROSA DIAMANTE (TELEMUNDO & ARGOS 2012); ROSARIO (VENEVISION & UNIVISION 2013) i COSITA LINDA (VENEVISION & UNIVISION 2014) :) Proszę was o odpowiedź ;)

Tego jeszcze nie wiemy. Dział programowy cały czas analizuje róże tytuły. Gdy zapadnie już ostateczna decyzja na pewno o tym poinformujemy. Pozdrawiamy TV Puls.

A ja bardzo proszę o rozważenie zakupu "El Color De La Pasión" (Televisa 2014), klasyczna telenowela na wysokim poziomie, z ciekawą, zwięzłą fabułą -> tylko 122 odcinki, oraz młodymi aktorskimi talentami w rolach głównych bohaterów :) Albo ewentualnie wspomniana wyżej "Rosa Diamante".

a kiedy będzie już ostatecznie wiadomo jaka będzie telenowela ???

Wyemitowanie betty la fea to bardzo dobry pomysł Prosimy !!!!!

jednak jaką decyzje podejmie dział programowy, tego jeszcze nie wiemy. Rozmowy nad nową telenowelą nieustannie trwają. Pozdrawiamy TV Puls.

Uważam że po Zbuntowanym Aniele warto byłoby wyemitować Zbuntowanych - Rebelde. Wiele fanów serialu ponownie by go obejrzało, może zdobyłby nowych. Pomijając zbuntowanych, nowa telenowela moglaby być puszczana trochę później niż Zbuntowany Anioł. O tej porze, podczas której jest puszczany wiele osób jest w szkole albo w pracy.

Emisja Rebelde, czyli Zbuntowanych to zły pomysł. Telenowela ma 3 sezony, które w sumie mają ponad 400 odcinków! Emisja będzie się ciągnąć kilka lat. A przy tym w sumie zaledwie 2 lata temu jeszcze leciała powtórkowa emisja na TV4. Oglądalność pasma poleci w dół na łeb, na szyję - tym bardziej, że w necie są dostępne odcinki na różnych serwisach.

Chciałabym się zapytać TV Puls czy braliście pod uwagę emisję telenoweli Gorzka Zemsta. Wiem, że w Polsce jest dużo fanów tego serialu i naprawdę dobrze się go ogląda. Mi samej zależy na tej odpowiedzi, bo byłoby naprawdę fajnie obejrzeć ją w telewizji. Jeżeli skończyłby się Zbuntowany Anioł to czy moglibyście wziąć pod uwagę telenowele Gorzka Zemsta?

są brane pod uwagę, zależy nam na opiniach naszych fanów. Trwają rozmowy nad nową telenowelą, ale decyzji które są podejmowanie na razie nie możemy zdradzać. Gdy będziemy mieć oficjalnie informacje od działu programowego wszystkich poinformujemy. Pozdrawiamy TV Puls.

Proponuję sięgnąć po tą powtórkę z archiwum Pulsu. Telenowela była emitowana w 2007 roku, wraz z Kobietą w lustrze, gdy stacja miała koszmarny zasięg i nawet w dużych miastach był problem z odbiorem. Sama załapałam się ledwie na końcowe odcinki, a wielu fanów nawet nie wie, że była kiedyś emitowana. Koszty emisji nie powinny być zbyt wysokie, bo w grę wchodzi tylko odnowienie licencji - no chyba, że zniszczyły się nośniki z poprzednią wersją. Ewentualnie byłoby super, gdyby stacja sięgnęła po powtórkę tytułów emitowanych kiedyś na kanale Zone Romantica. To dla fanów telenowel także wielka gratka, bo niewielu z nas miało stały regularny dostęp do kanału, a telenowele, które kanał emitował, były naprawdę świetne. Osobiście dałabym się posiekać na drobno za powtórkę Cuando seas mia (Kiedy będziesz moja), Moreny Clary czy obu wersji La revanchy. Wszystkie telki to typowe klasyki, więc powinny się sprawdzić, bo polska widownia takie właśnie lubi.

więc czy istnieją szanse nad telenowelą Yo soy betty la fea ?

o tym jaka telenowela pojawi się na antenie decyduje dział programowy. Wiemy jedynie, że jeszcze nie podjęto ostatecznej decyzji. Jeśli będziemy coś wiedzieć, na pewno wszystkich poinformujemy. Pozdrawiamy TV Puls.

Ja proponuje aby w Tv Puls były dwa pasma telenowelowe od 14.30 do 16.30 i w pierwszym paśmie niech będą emitowane telenowele powtórkowe, które kiedyś były w Polsce a w drugim nowości, ja proponuję po Zbuntowanym aniele w grudniu abyście wyemitowali jakąś nowość np. Televisy np. Mentir Para Vivir lub El Color de la Pasion albo coś z Telemundo lub Venevision np. La Patrona, Rosa Diamente, Te Voy Ensensar Querrer lub Rosario, Cosita Linda lub Mi Vida Eres Tu lub jeśli zdecydujecie się jednak na powtórkę to Zbuntowanych Rebelde.

jednak pamiętaj, że to nie my decydujemy o tym jak układana jest ramówka. Twoją propozycję możemy jedynie przekazać do działu programowego stacji. Pozdrawiamy TV Puls.

Mi także podoba się pomysł Tomka - chciałabym zobaczyć w Polsce właśnie "El Color De La Pasión" Televisy, klasyk, ale na wysokim poziomie :)

A czy tv puls wyemituje oryginalną wersje brzydula z 1999 r. Yo soy Betty, la fea

właśnie trwają rozmowy nad nową telenowelą. Niestety nie znamy jeszcze jej tytułu. Pozdrawiamy TV Puls.

Witam. myślałam raczej o zakładce z wszystkimi odcinkami tam znalazłam tylko 2 i jeszcze z błędem bo w żaden sposób nie mogłam ich odtworzyć. Szkoda.czy bylaby szansa na umieszczenie wszystkich odcinkow?pozdrawiam :-)

Niestety licencja pozwala tylko na emisję serialu w internecie przez 48 h od emisji na antenie, więc udostępnienie wszystkich odcinków nie jest możliwe. Na PlayPuls nie ma żadnego błędu, proszę sprawdzić czy pani komputer i łącze internetowe spełnia wymagania techniczne. Pozdrawiamy

Witam, bardzo się cieszę że po latach znów możemy oglądać tę telenowelę. Wiem, że wiele miłośników serialu poszukuję go na płytach. Czy jest szansa na wydanie go na dvd? Pozdrawiam.

Już dobiega końca emisja Zbuntowanego anioła i co dalej? Czy Tv Puls rozważa jakąś starą telenowelę czy coś z nowszych. Jesteś moim życiem nie oglądam ponieważ nie jest to telenowela z mojego dzieciństwa, a jednak chętnie wróciło by się wspomnieniami do tych wspaniłych czasów. Proponuję Fiorelle albo Dziki księżyc. Potęga miłości albo Camilla też były świetne. Pozdrawiam

Strony