Zbuntowany anioł

Milagros jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie...

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 95)
    dzisiaj, 20 listopada, 7:00
  • Zbuntowany anioł (odc. 96)
    jutro, 21 listopada, 7:00
  • Zbuntowany anioł (odc. 97)
    czwartek, 22 listopada, 7:00

Oglądaj online

Pełne odcinki

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 94)

Ivo i Mili są razem szczęśliwi. Andrea zabiera Pablo do swojego apartamentu. Luisa zatrudnia pisarza do napisania jej biografii. Mili znajduje w sypialni list od Pablo, który w rzeczywistości napisała Andrea. Mili czuje się winna myśląc, że Pablo się zabił z jej powodu.

Zbuntowany anioł (odc. 95)

Milagros cierpi z powodu braku zrozumienia przez Ivo. Ten bezskutecznie próbuje porozmawiać z Mili. Ramon przekonuje Rockyego do zastawienia zasadzki na Bobbyego. Chamuco myśli że Ivo kocha Glorię. Gloria kłóci się z Mili. Victoria jest oburza po tym jak zobaczyła Rockyego z inną kobietą.

Zbuntowany anioł (odc. 96)

Mili mówi Ivo, ze jest rozczarowana jego zachowaniem. Ramon zatrudnia aktorkę, z którą kłóci się Vicky. Rocky decyduje się popełnić samobójstwo.

Zbuntowany anioł (odc. 97)

Andrea i Mili znowu się kłócą. Federico wpada w pułapkę Damiana. Victoria i Don Juan idą na spacer. Milii widzi się z Pablo. Bernardo widzi Milagros z medalionem. Teraz jest pewien, że jest ona jego bratanicą.

Zbuntowany anioł (odc. 98)

Mili odrzuca Bernardo. Angelica jest rozczarowana zachowaniem Bernardo. Ivo całuje Mili na oczach Angelici. Claudia Maradona pojawia się w życiu Mili by spełnić jedno z jej marzeń.

Zbuntowany anioł (odc. 99)

Mili jedzie do Włoch. Spotyka Batistuta.

Zbuntowany anioł (odc. 100)

Milagros i Claudia Maradona podróżują po Włoszech. Lidia udaje się do klasztoru i prosi Ojca Manuela o możliwość spotkania z córką. Ivo ma wywiad w telewizji. Luisa straszy Federico. Ivo znajduje Pablo w apartamencie Andrei.

Zbuntowany anioł (odc. 101)

Vicky jest zła na Rocky’ego. Ivo jest zszokowany, gdy dowiaduje się że Pablo stracił pamięć. Mili wraca z Włoch.

Zbuntowany anioł (odc. 102)

Pablo czuje, że kocha Mili, pomimo utraty pamięci. Pyta Ivo, dlaczego ten go nienawidzi. Ivo udaje paskudny ból zęba żeby zwrócić uwagę Mili. Rocky i Ramon otwierają Spa. Ivo idzie z Mili do dentysty.

Zbuntowany anioł (odc. 103)

Mili nakrywa Ivo na pocałunku z dentystką. Chłopaka próbuje się jej wytłumaczyć, jednak ta już go nie słucha. Mili urządza przyjęcie niespodziankę dla Towela.

Zbuntowany anioł (odc. 104)

Mili rujnuje spotkanie Ivo z Pilar. Federico nie jest pewien czy Damian na niego zagłosuje. Ivo przekonuje Pilar, by poszła z nim do jego apartamentu, a tam znajduje ich Mili.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności