Jesteś tutaj

Zbuntowany anioł

Strona główna

Zbuntowany anioł

Odcinki

 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 219Milagros wraca do willi, by powiedzieć Ivo, że wszystko między nimi jest skończone. Potem mówi Angelice dlaczego wróciła. Fabrizio przyjeżdża odebrać Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 220Ivo krawi serce, gdy widzi jak Milagros odjeżdża z Fabrizio. Berdnardo trenuje przyszłego kamerdynera: Chamuco. Bobby daje Ivo rady odnośnie Mili. Ivo upija się na dyskotece po tym jak widzi Mili tańczącą z Fabrizio. Kiedy wraca do domu, wyżywa się na Federico i Luzie. Mili próbuje go uspokoić.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 221Ivo krzyczy na Milagros, która odchodzi wściekła. Następnego dnia, Ivo nic nie pamięta. Bernardo jest smutno, ponieważ nikt nie pamięta o jego urodzinach. Chamuco odkrywa to i namawia Mili do zorganizowania przyjęcia urodzinowego. Victoria organizuje konkurs, wygrywa Mili i jej partner.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 222Mili nie całuje Ivo, opuszcza przyjęcie. Victoria mówi mili, że chciała tylko jej pomóc. Ivo prosi ojca Manuela o pomoc. Angelica ma nowy plan, na to by Mili i Ivo byli znów razem. Mili jest zaskoczona spotkaniem ze swoim nowym nauczycielem.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 223Milagros nabija się z Ivo, po tym jak jego drużyna przegrała mecz. Sama wraca do willi. W dyskotece odbywa się impreza na cześć Liny i Bobby’ego. Milagros idzie tam z Fabrizio. Fabrizio przy Ivo, wspomina imię Victorii. Mili, Lina i Gloria spędzają noc w klasztorze. Następnego dnia Ivo idzie po Mili. Wracają zderzają się z autobusem. Mili zostaje zabrana do szpitala, jest nieprzytomna, a jej serce przestaje bić.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 224Milagros udaje się przeżyć wypadek. Pielęgniarka dzwoni do Daniela, który zabiera ją do zakonu. Milagros prosi ojca Manuela, by pomógł jej udawać, że straciła pamięć.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 225Victoria przyłapuje Rocky’ego na gorącym uczynku. Anna jeszcze pogarsza sytuację. Ivo odkrywa prawdziwą tożsamość Fabrizia. Ivo całuje Milagros, ta jednak reaguje w niespodziewany sposób.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 226Gloria mówi Milagros o popełnionych przez siebie błędach. Damian pociesza Rosi, która jest przerażona. Fabrizio mówi Milagros prawdę. Ivo musi ponieść konsekwencje za zachowanie Rocky’ego i Ramona, przez co znowu rozczarowuje Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 227Tym razem Ivo zostaje oskarżony o coś czego nie zrobił. Prosi Rocky’ego, by ten powiedział jak było naprawdę, jednak Rocky nie chce mu pomóc. Mili nie chce słuchać wyjaśnień Ivo, więc je nagrywa. Mili jednak wciąż go ignoruje, Ivo obmyśla więc plan jak przyciągnąć jej uwagę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 228Ivo próbuje przekonać Mili o swojej niewinności. Lina i Bobby pobierają się. Mili i Gloria cieszą się z tego powodu. Po ceremony w kościele, Ivo zaskakuje Mili.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 229Wszyscy doskonale się bawią na ślubie Bobby’ego i Liny. Ivo przegrywa zakład z Milagros i musi zabrać ją na kolację. Udają się wic do apartamentu Ivo, gdzie Mili uszykowała dla niego niespodziankę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 230Milagros wprowadza w życie swój plan i rujnuje spotkanie z Ivo. Ivo spędza noc z Andreą. Milagros decyduje się przyznać się Ivo, że kłamała na temat swojej amnezji.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 231Reakcja Ivo szokuje Milagros. Angelica decyduje się porozmawiać z Ivo, spotyka ją jednak niemiła niespodzianka. Ivo i Federico organizują imprezę-niespodziankę dla Luisy. Późno w nocy, Pablo znajduje nieprzytomną Angelicę. Podczas imprezy, Ivo przekazuje Milagros pewną wiadomość.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 232Wszyscy martwią się o Angelicę. Mili i Ivo spedzając noc razem, zajmując się Angelicą. Ramon ma pomysł, by namówić Socorro, by go poślubiła. Jednak jego plan zawodzi. Mili daje Ivo bukiet Liny.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 233Milagros mówi Andrei, że Ivo zasługuje na taką żonę jak ona. Damian i Rosi uciekają zanim ktoś ich zobaczy. Bernardo przekazuje Federico prezent od Damiana. Federico ma skok ciśnienia. Martha dostaje histerii, gdy odkrywa, że zdradza ją i uciekł z Rosi. Angelica traktuje Ivo bardzo surowo. Mili postanawia zrujnować wspólny dzień Ivo i Andrei.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 234Milagros rujnuje wyprawę Ivo i Andrei do Carmelo. Ripetti mówi Federico, że współpracuje z Pablo. Fabrizio przekazuje Mili złe wiadomości. Andrea mówi Federico, że będzie sekretarką Pablo. Ivo przekazuje szokujące wieści swojej rodzinie.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 235Po oświadczeniu Ivo, Angelica mówi Mili, że popełniła błąd. Ivo i Mili cały czas ze sobą walczą. Federico staje zazdrosny. Luisa i Federico decydują się wysłać Bernarda na emeryturę. Milagros wkracza na wojenną ścieżkę z Andreą.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 236Andrea mówi Ivo, co powiedziała jej Milagros. Ivo konfrontuje się z Milagros. Milagros walczy o to, by Bernardo wrócił do willi i atakuje Andreę. Ivo przyłapują ją na gorącym uczynku i karze za jej karygodne zachowanie.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 237Ivo i Milagros sprzeczają się. Milagros mówi coś co rani Ivo. Przeprasza go, jednak Ivo się obraża. Vicky i Rocky zajmują sypialnię Federico. Ivo decyduje się wyprowadzić. Mili próbuje go zatrzymać, jednak jego odpowiedź łamie jej serce.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 238Ivo nie przyjmuje przeprosin Milagros. Odchodzi. Milagros jest załamana, prosi Federico, by opowiedział jej o matce. Andrea jest zła ponieważ Ivo ją ignoruje. Fabrizio i Milagros dochodzą do porozumienia w sprawie ich związku. Ivo mówi Mili, że wie jak mogą zacząć wszystko od nowa.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 239Mili mówi Ivo prawdę o swojej amnezji. Angelica jest zmartwiona o związek Ivo i Milagros. Mili i jej przyjaciele wyprawiają imprezę urodzinową z okazji ojca Manuela.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 240Angelica zamyka Ivo i Mili w sypialni. Kiedy wychodzą, widzi ich Andrea. Vicky wybiera się do Paryża, Rocky jest w szoku. Ivo ma pomysł na to jak zdobyć serce Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 241Doktor obejmuje Mili i Ivo kwarantanną. Andrea jest zła na zaistniałą sytuację. Mili przesyła jej wiadomość. Ivo myśli, że kontroluje sytuację, jednak Mili ma dla niego niespodziankę.

Postaci

Opis

Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
Argentyna
,
Rok produkcji: 
1998
Góra strony
12

Piękna, przebojowa i trochę nieokrzesana - Milagros - jest sierotą wychowaną w klasztorze. Jej matka, porzucona przez jej ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając Milagros jedynie medalik z Matką Boską. Po ukończeniu 18 lat, Mili, nazywana przez wszystkich "Cholito", dostaje posadę służącej w domu bardzo bogatej rodziny DiCarlo. Okazuje się, że głowa rodu - Federic DiCarlo - to ojciec Mili. Przed laty zakochał się on w Rosario, matce Mili, która była służącą i dlatego ojciec zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. O tym, że Mili to córka Federica wiedzą tylko sam Federic i ojciec Manuel, który opiekował się Cholito. Wkrótce Mili przeżyje w domu państwa DiCarlo wiele miłosnych zawirowań, które otworzą całkiem nowy rozdział w jej życiu...

Obsada

Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Sekret (S5)

Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki - Pepy. Dziewczyna zakochuje się w...

Sekret

Za głosem serca

Piękna i dobra Montserrat, pochodząca z szanowanej i wysoko postawionej rodziny, wiedzie życie usłane różami. Wszystko zmienia się, gdy wbrew woli swojej...

Za głosem serca

To moje życie!

Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku...

To moje życie!