Jesteś tutaj

Zbuntowany anioł

Strona główna

Zbuntowany anioł

Odcinki

 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 188Sergio wreszcie odkrywa, co tak naprawdę się dzieje i podejmuje decyzję. Następnego dnia Bernardo mówi Milagros, że Sergio widział ją jak się całowała z Ivo na dyskotece. Ivo prosi Sergio, by nie odchodził bez pożegnania z Mili. Pablo straszy Ivo. Sergio daje Milagros dziwny prezent na pożegnanie.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 189Milagros jest głęboko poruszona odejściem Sergio. Ivo i Milagros próbują żyć razem. Marina mówi Pablo, że jest w ciąży. Damian jest zdołowany, myślą że zostanie dziadkiem. Milagros odkrywa, że Ivo chce się z nią związać.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 190Ivo i Milagros kłócą się po raz pierwszy. Milagros odchodzi wściekła. Ivo prosi Rocky’ego i Ramona o przysługę. Zgadzają się. Milagros widzi jak Federico i Rosi całują się. Ivo spotyka się z architektem firmy i wpada w zasadzkę Pablo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 191Carolina podąża za instrukcjami Pablo. Ivo wprowadza w życie swój plan. Lina mówi Milageros, że będzie świętować jej urodziny w dyskotece. Odbywa się zebranie zarządu firmy, podczas którego Rosi przedstawia się jako tajemniczy udziałowiec. Milagros jest zdziwiona, gdy odkrywa, że w dyskotece nie ma żadnego przyjęcia kostiumowego. Czeka jednak na nią książe, który prosi ją o taniec.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 192Mili i jej książę spędzają razem fantastyczną noc, jednak na końcu Mili ucieka. Ivo nie poddaje się. Mili, gubi bucika, którego Ivo wkłada jej na stopę. Pasuje. Mili ma dla niego niespodziankę. Ivo spotyka się z architektem, by porozmawiać o projekcie. Mili przychodzi do apartamentu, myśląc że nikogo tam nie zastanie. Spotyka jednak Ivo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 193Carolina i Ivo są w apartamencie Ivo. Mili przychodzi w momencie, gdy Carolina idzie to łazienki. Bobby i Lina też się tam pojawiają. Ivo wykorzystuje sytuację i zabiera Mili z apartamentu. Lina i Bobby opuszczają apartament zaraz po nich. Mili podejrzewa, że coś jest nie tak. Następnego dnia w łazience znajduje puder to twarzy. Bernardo żąda, by Federico powiedział Mili prawdę. Mili podsłuchuje ich rozmowę. Okazuje się, że jej matka żyje.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 194Milagros jest zszokowana, tym że jej matka nadal żyje. Federico straszy Damiana. Ivo zabiera Milagros na kolację, widzi tam Carolinę z Pablo. Bernardo mówi Angelice, żę Milagros zna prawdę. Mili i Angelica odbywają szczerą rozmowę. Milagros kłóci się z Caroliną, gdy odkrywa, że przyklasztorne boisko ma zostać przekształcone w centrum handlowe. Milagros pyta Bernardo o jego siostrę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 195Milagros nie chce znać prawdy o swojej matce. Ojciec Manuel prosi Federico, by nie budował sklepu na miejscu boiska. Mili obmyśla plan na zebranie funduszy i uratowanie boiska. Federico prosi Ojca Manuela, by udzielił ślubu Damianowi i Andrei. Carolina udaje się do apartamentu Ivo. Ivo mówi Mili, że nie może nic zrobić w sprawie boiska. Angelica zgadza się umówić Mili na spotkanie z przedstawicielami zarządu firmy. Milagros prosi Federico o przysługę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 196Federico jest zdziwiony słysząc szczere słowa Milagros. Głosuje przeciwko budowie sklepu na miejscu boiska. Rosi i Pablo są wściekli na Federico. Lina ratuje Rocky’ego i Victorię. Luisa pyta Milagros jak zaszantażowała Federico. Rosi mówi Milagros, że jest jej matką.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 197Rosi mówi Milagros, że jest jej matką. Dziewczyna jest zaskoczona. Rosi stara się przekonać, by zmieniła swój głos w głosowaniu. Bobby myśli, że Lina go zdradza. Mili mówi Ivo czemu jest zmartwiona. Ivo składa wizytę Rosi. Mili mówi Manuelowi, że Rosi jest jej matką. Jest zdziwiona jest odpowiedzią.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 198Mili i Angelica są zaskoczone tym, co powiedział im Ojciec Manuel. Andrea żąda, by Pablo pomógł jej odzyskać Ivo. Pablo nie chce jej pomóc, Andrea obmyśla więc własny plan. Andrea sugeruje Mili, by poszła do apartamentu Ivo pozna jego nową kochankę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 199Andrea doprowadza do konfrontacji Mili i Caroliny. Ivo mówi Mili, że to plan Andrei, by ich rozdzielić. Luisa jest zaskoczona, słysząc że Rosi to matka Mili. Carolina znów spotyka Mili, jednak tym razem zmienia swoje zachowanie.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 200Milagros wyrzuca Carolinę. Rocky i Victoria postanawiają uciec. Mili mówi Angelice o propozycji Luisy. Rocky i Victoria mówią rodzicom, że pobrali się w tajemnicy. Angelica mówi Marinie, że Pablo ma związki z mafią. Luisa mówi Federico, że chce by Mili wyszła za Ivo. Ivo zaprasza Mili i Rosi do swojego apartamentu. Ma dla nich niespodziankę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 201Milagros przyjmuje oświadczyny Ivo i prosi Rosi o pomoc w przygotowaniu wesela. Milagros udaje się do klasztoru, by spędzić tam noc ale w ostatnim momencie rozmyśla się i wraca do willi. Idzie do pokoju Ivo i znajduje go tam z panią architekt.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 202Mili nie chce uwierzyć w niewinność Ivo. Policzkuje go. Ivo mówi Angelice co tak naprawdę się stało. Kobieta decyduje się mu pomóc. Angelica prosi Mili o przysługę: chce by pojechała w podróż do Hiszpanii. Mili dociera do Madrytu. Tam czeka na nią niespodzianka.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 203Federico knuje zasadzkę na Vicky i Rocky’ego. Vicky znajduje go w łóżku z dwoma dziewczynami. Martha planuje zemstę na Damianie. Ivo próbuje złamać opór Mili, jednak ona zachowuje dystans.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 204Ivo i Mili w pełni korzystają ze swojego pobytu na Ibizie. Vicky jest pewna, że chce rozwodu. Ramon załatwia adwokata. Pablo prosi, by Angelica przestała sugerować Marinie głupie pomysły. Ivo i Mili idą na kolację, potem na tańce, a na sam koniec spacerują wzdłuż plaży.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 205Mili i Ivo, po kilku magicznych dniach spędzonych na Ibizie wracają do domu. Lina jest szczęśliwa – Bobby się jej oświadczył. Mili pyta Angelicę o wyjaśnienia. Ojciec Manuel choruje. Lekarz musi go zabrać to szpitala, jednak on ucieka. Mili, Gloria i Ivo szukają go. Znajdują go nieprzytomnego na ulicy. Mili i Gloria są przerażone.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 206Ivo uspokaja Mili i Glorię. Ojciec Manuel musi mieć operację serca. Rosi mówi Berndardo, że powie prawdę Mili. Operacja kończy się sukcesem. Gustavo zaskakuje Pablo. Victoria jest zszokowana, słysząc jaką decyzję podjęła Marina. Rosi mówi Milagros prawdę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 207Milagros jest zszokowana wyznaniem Rosi, ale decyduje się zachować je w sekrecie. Marina zostawia Pablo na zawsze. Bobby u Lina wyznaczają datę ślubu. Milagros ma zaskakującą prośbę do Federico.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 208Federico jest poruszony nową relacją ze swoją córką. Następnego dnia wychodzą razem jako ojciec i córka. Milagros jest szczęśliwa. Victoria i Rocky utrzymują dostęp. Federico mówi Victorii, że Milagros jest jej siostrą. Ivo jest zaskoczony wyznaniem Federico.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 209Federico potwierdza, to co powiedział Victorii. Milagros próbuje zbliżyć się do Victorii, która ją odrzuca. Plan Damiana przebiega gładko. Angelica chce by Federico przekazał znaczną sumę pieniędzy na parafię. Rosi mówi Luisie, że nie ma żadnych pieniędzy. Ivo i Milagros ogłaszają swój ślub.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 210Mili po raz kolejny próbuje się zbliżyć do Vicky, jednak jej się nie udaje. Milagros odkrywa, że marzeniem Vicky jest zostać Królową Wiosny. Chce jej w tym pomóc.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 211Victoria odkrywa, że Milagros maczała ręce w wyborze jej na miss. Angelica wciela w życie swój plan. Bernardo nagrywa film zgodnie z jej instrukcjami. Milagros próbuje przekonać Victorię, by jej posłuchała. Ivo ma dla Mili niespodziankę.

Postaci

Opis

Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
Argentyna
,
Rok produkcji: 
1998
Góra strony
12

Piękna, przebojowa i trochę nieokrzesana - Milagros - jest sierotą wychowaną w klasztorze. Jej matka, porzucona przez jej ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając Milagros jedynie medalik z Matką Boską. Po ukończeniu 18 lat, Mili, nazywana przez wszystkich "Cholito", dostaje posadę służącej w domu bardzo bogatej rodziny DiCarlo. Okazuje się, że głowa rodu - Federic DiCarlo - to ojciec Mili. Przed laty zakochał się on w Rosario, matce Mili, która była służącą i dlatego ojciec zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. O tym, że Mili to córka Federica wiedzą tylko sam Federic i ojciec Manuel, który opiekował się Cholito. Wkrótce Mili przeżyje w domu państwa DiCarlo wiele miłosnych zawirowań, które otworzą całkiem nowy rozdział w jej życiu...

Obsada

Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Za głosem serca

Piękna i dobra Montserrat, pochodząca z szanowanej i wysoko postawionej rodziny, wiedzie życie usłane różami. Wszystko zmienia się, gdy wbrew woli swojej...

Za głosem serca

To moje życie!

Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku...

To moje życie!