Jesteś tutaj

Zbuntowany anioł

Odcinki

 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 103Mili nakrywa Ivo na pocałunku z dentystką. Chłopaka próbuje się jej wytłumaczyć, jednak ta już go nie słucha. Mili urządza przyjęcie niespodziankę dla Towela.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 104Mili rujnuje spotkanie Ivo z Pilar. Federico nie jest pewien czy Damian na niego zagłosuje. Ivo przekonuje Pilar, by poszła z nim do jego apartamentu, a tam znajduje ich Mili.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 105Bernardo mówi Luisie, że Mili jest jego siostrzenicą. Milagros i Ivo dochodzą do porozumienia.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 106Luisa prosi Ripetto o pozbycie się Bernarda. Ramon przekonuje Chamuco, by nie spotykał się z Glorią. Mili spotyka Lidię, ale nie chce jej pomóc. Bobby straszy Damiana, że powie prawdę Federico. Milagros mówi Ivo i Pablo, że ją ranią.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 107Mili czuje sie wykorzystana przez Pablo i Ivo. Ivo chce zacząć z Milagros wszystko od nowa. Mili prawie dowiaduje się prawdy o swoim ojcu.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 108Milagros odrzuca propozycję Federico. Pilar rozczarowuje Ivo. Ivo musi podjąć pierwszą poważną decyzję, jako prezes firmy.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 109Milagros przekonuje Ivo żeby został ojcem chrzestnym. Ivo ma ważną kolację, zaprasza na nią Mili.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 110Ivo znów łamie serce Mili. Chamuco oskarża Ramona o to, że trzyma go z daleka od Glorii. Vicky ma obsesję na punkcie Rocky’ego. Ivo pyta Mili czy pójdzie z nim do jego biura. Bobby radzi Ivo, by spędził kilka dni za miastem. Rocky myśli nad tym jak stać się milionerem i poślubić Victorię. Luisa dorzuca tabletki nasenne do herbaty Mili. Mili zostaje oskarżona o alkoholizm.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 111Ivo próbuje się zbliżyć do Florencji, ale ta go unika. Milagros buntuje się przeciwko Luisie. Milagros powoduje wypadek, jednak to Ivo będzie musiał ponieść jego konsekwencje.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 112Ivo biegnie za Milagros i nieoczekiwanie znajduje się w bardzo niezręcznej sytuacji. Florencja odwiedza mieszkanie Ivo i udaje im się dojść do porozumienia. Ivo i Mili wybierają się na kręgle: przegrany będzie musiał spłacić swój dług.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 113Ivo przegrywa grę z Milagros. Następnie idzie zobaczyć się z Florencją. Dziewczyna myśli, że Ivo ma narzeczoną. Ivo przez jeden dzień pracuje jako kamerdyner, co niezwykle bawi Milagros. Do willi przyjeżdżają goście. Florencja jest zszokowana, gdy widzi, że Ivo jest lokajem.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 114Domenico Rizzo odwiedza dom Di Carlo. Florencja widzi Ivo w stroju kamerdynera i myśli, że ją okłamał. Rocky próbuje na Victorii nowych sztuczek. Wszyscy w willi sądzą, że Bernardo ma dziewczynę. Damian chce kupić dyskotekę. Milagros przegrywa z Ivo i za karę musi spędzić z nim noc na jego łódce.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 115Ivo mści się na Milagros. Wszyscy pytają Bernardo o jego dziewczyno. Federico wyrzuca Damiana z firmy. Marina mówi Ivo, że Florencja kocha Bernardo. Luisa martwi się o zdrowie Damiana. Florencja policzkuje Ivo. Pablo opuszcza willę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 116Damian udaje, że jest poważnie chory. Planuje odzyskać swoją pozycję w firmie. Luisa jest załamana. Lito zostaje zaproszony do willi, myśląc, że to dom Towela. Luisa myśli, że Lito to syn ambasadora USA. Ivo i Bobby zostają zaproszeni na kolację do Florencji. Będzie tam także Domenico Rizzo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 117Mili jest rozczarowana zachowaniem Ivo. Ivo spotyka się z Domenico u Florencji. Ten straszy Ivo. Mili, Lina i Gloria sprzedają parasolki. Ivo próbuje uciec od Florencji. Marina mówi jej, że musi coś zrobić w związku z Ivo. Wszyscy w wilii sądzą, że Bernardo spotyka się z Florencją.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 118Milagros szuka schronienia w klasztorze, po tym jak zobaczyła Ivo całującego się z Florencją. Victoria ma obsesję na punkcie Rocky’ego. Federico podejrzewa, że Damian kłamie w kwestii choroby. Mili uświadamia sobie, że musi walczyć o Ivo i wkracza na teren wroga.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 119Florencja zatrudnia Milagros. Rocky planuje założenie nowej działalności. Dr. Basile potwierdza, że Damian umiera. Milagros spotyka się z Ivo i jest zaskoczona jego zachowaniem.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 120Mili zostaje odrzucona przez Ivo. Federico odkrywa, że Damian kłamie na temat swojej bliskiej śmierci. Victoria jest zazdrosna o Linę. Ivo mówi Bobbyemu, że Florencja jest kobietą jego życia. Mlii mówi Angelice, że Ivo potrzebuje jej tylko na kilka dni w tygodniu. Andrea oferuje swoją pomoc Damianowi, w realizacji jego planu. Soccoro sugeruje Marcie, że powinna zostawić Damiana i związać się z kimś takim jak Berdardo. Rocky i Ramon otwierają nowy biznes: psią terapię.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 121Milagros ma nowy plan: mówi Ivo i Florencji, że mąż Florencji wraca, by ją przeprosić. Luisa oferuje pieniądze ojcowi Manuelowi, za to żeby udzielił ślubu Ivo i Florencji. Ivo idzie do apartamentu Florencji, gdzie pojawia się Carlitos wraz z dwoma dziewczynami.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 122Mili rujnuje noc Ivo z Florencją. Florencja wyrzuca Ivo i Mili. Ivo jest wściekły na Milagros, ale widząc ją w bieliźnie złość mu nieco przechodzi. Rodzina Di Carlo zostaje zaproszona na kolację dobroczynną. Mili próbuje pomóc bezdomnej rodzinie.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 123Milagros całuje Ivo na oczach Florencji. Ta widząc to, ucieka. Ivo i Florencja planują zemstę na Mili. Rocky i Vicky miło spędzają czas. Mili przez długi czas będzie musiała pracować za darmo. Rocky i Ramon zostają zwolnieni. Mili otrzymuje bardzo dziwny list od swojego ojca.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 124Federico jest zaskoczony, gdy słyszy, że Mili dostała list od swojego ojca. Ivo i Florencja rozmawiają o przyszłości swojego związku. Domenico Rizzo nakłania Ivo, by poślubił jego córkę. Luisa dzwoni do Magazynu Persons i mówi im, że Federico ma nieślubną córkę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 125Milagros odkrywa nowe fakty o swojej matce i dowiaduje się, że ma wujka. Vicky próbuje spełnić obietnicę daną przyjaciółce i spędza noc z Rockym, który nic nie pamięta.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 126Milagros nie może uwierzyć w słowa Ivo. Luisa dowiaduje się, że Federico chce adoptować Mili. Florencja odmawia pójścia na otwarcie dyskoteki Damiana. Odbywa się konkurs taneczny, który wygrywają Ivo i Mili. Florencja przybywa w ostatniej chwili i wyzywa Mili na pojedynek.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 127Milagros i Florencja wygrywają konkurs taneczny, ale postawa Mili doprowadza do kłótni między Florencją i Ivo . Mili udaje się do domu, w którym wychowała się jej matka i znajduje tam rzeczy należące do niej. Federico martwi się tym, co Mili mogła tam znaleźć. Luisa i Florencja postanawiają się zemścić na Mili.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 128Milagros chce się zemścić na Luisie, czym ja rozwściecza. Milagros znajduje zdjęcie swojego wujka. Martha próbuje uwieść Federico. Zostaje odrzucona i pragnąc zemsty wysyła Luisie anonimowy list. Mili stawia Ivo ultimatum: musi wybrać między Florencją, a nią.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 129Milagros jest rozczarowana wyborem Ivo. Angelica stara się ją pocieszyć. Towel opowiada Mili o swojej dziewczynie. W dniu urodzin Angelica otrzymuje prezent niespodziankę od obsługi willi. Podczas imprezy w dyskotece Mili spotyka Sergio.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 130Ivo próbuje obronić Mili przed Sergio, jednak ta odrzuca jego pomoc. Sergio jest zszokowany reakcją Mili. Angelica spotyka starego przyjaciela, składa mu dziwną prośbę. Sergio nie jest pewny czy chce się żenić. Ponownie spotyka Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 131Sergio mówi Mili, że się nie ożeni z jej powodu. Ivo myśli, że Mili spodziewa się dziecka. Luisa proponuje Milagros pieniądze, żeby tylko dokonała aborcji. Ivo dowiaduje się o tym i sprzecza z matką. Kiedy chce porozmawiać z Milagros, zastaje ją sam na sam z Sergio.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 132Ivo jest zaskoczony reakcją Mili. Związek Ivo i Florencji staje się coraz bardziej poważny. Sergio jest zaskoczony słysząc propozycję dziadka. Federico i detektyw zawiązują pakt. Nestor i Luisa wybierają się na wycieczkę żaglówką. Florencja rozmawia z Mili. Damian jest zszokowany podsłuchaną rozmową Nestora i Luisy.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 133Damian odkrywa, że Ivo jest synem Nestora. Dzwoni do Pablo, który jest w Hiszpanii, i prosi go żeby wrócił. Ivo prosi Mili o rękę. Młodzi postanawiają pobrać się w sekrecie, następnego dnia. Florencja jest zła na Ivo. Luisa przypadkowo usłyszała o tajemnym planie ślubu. Pisze do Mili list, prosząc w nim o to, by nie psuła życia jej synowi.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 134Mili przerywa ślub. Czyta list, z którego dowiaduje się, że była bliska poślubienia własnego brata. Ucieka sprzed ołtarza i dzwoni do Sergio po pocieszenie.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 135Sergio pociesza Mili. Vicky i Rocky wpadają w pułapkę Bobbyego. Sergio próbuje dowiedzieć się więcej o Mili. Luisa przyznaje się przed Mili, że skłamała. Ivo na nowo odzyskuje zaufanie Florencji. Wszyscy są zaskoczenie tym, że Pablo stał się nowym właścicielem udziałów Luisy. Sergio odkrywa obecność Milagros w willi.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 136Mili nie potrafi wyjaśnić dlaczego nie powiedziała Sergio o tym, że pracuje jako pokojówka. Ivo odkrywa, że Sergio i Pablo to starzy znajomi. Florencja ma niespodziankę dla Ivo. Mili przeprasza Sergio. Ivo oznajmia, że ma zamiar odejść z firmy. Angelica nie akceptuje jego decyzji. Bobby robi z siebie głupka przed Luisą. Angelica mówi Mili, że Sergio poprosił ją o jej rękę.

Postacie

Opis

Zbuntowany anioł
Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
Argentyna
,
Rok produkcji: 
1998
Góra strony
12

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Obsada

Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral

Wideo

Zwiastuny

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

To moje życie!

Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku...

To moje życie!