Jesteś tutaj

Zbuntowany anioł

Strona główna

Zbuntowany anioł

Odcinki

 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 157Milagros złości się na Sergio, który prosi Angelicę o jej rękę. W końcu, Milagros sądzi, że był to żart. Luisa nakrywa Federico i Andreę w łóżku. Sergio, Milagros, Ivo i Florencja wpadają na siebie w sklepie. Ivo prosi Milagros, by ta nie pozwoliła mu się ożenić z Florencją. Milagros przyjmuje oświadczyny Sergio.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 158Milagros zaczyna się spotykać z Sergio. Luisa szykuje zemstę. Sergio dowiaduje się, że jego dziadek jest poważnie chory. Angelica nie chce uczestniczyć w ślubie Florencji i Ivo. Podczas imprezy, Lusia oświadcza, że się rozwodzi. Ivo i Milagros są zszokowani wiadomością o tym, że to Nestor jest prawdziwym ojcem Ivo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 159Milagros jest zszokowana, tym, że Ivo nie jest jej bratem. Ivo jest w rozsypce. Czuje się jeszcze gorzej, gdy dowiaduje się, że Florencja o wszystkim wiedziała. Milagros przeprasza Sergio. Federico straszy Domenico Rizzo. Damian widzi Federico w trakcie dziwnej sytuacji. Florencja atakuje Milagros, która zaciekle się broni. Andrea sprzecza się z Luisą.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 160Ivo jest rozczarowany zachowaniem Milagros. Angelica i Luisa kłócą się. Ramon zaskakuje Socorro. Domenico Rizzo umiera. Gloria wybiera się na wesele Lidii i Franscisco. Ivo i Damian podejrzewają Federico.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 161Ivo żąda od Milagros, by zdradziła mu, czemu go pocałowała. Po śmierci ojca, Florencja zaczyna atakować Milagros. Gloria nalega, by Milagros opuściła willę. Sergio i Milagros postanawiają wybrać się na weekend do Bariloche. Damian straszy Federico. Ivo jest zaskoczony tym, że Sergio i Milagros wybrali się na romantyczną kolację. Ivo przyznaje się Milagros do błędu.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 162Ojciec Manuel i Towel przygotowują niespodziankę dla Milagros – boisko piłkarskie zostanie nazwane „Cholito”. Rocky próbuje rodzielić Bobbyego i Victorię. Federico mówi Ivo, że nie ma dla niego miejsca w firmie. Sergio i Milagros jadą do Bariloche.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 163Florencja odkrywa, że Ivo ma zamiar wybrać się do Bariloche żeby zobaczy się z Ivo. Angelica odkrywa medalion, który zostawiła Milagros i uświadamia sobie, że jest ona jej wnuczką. Bernardo jest zszokowany odkryciem Angelici. Błaga ją by nie mówiła Mili prawdy. Damian obmyśla plan, żeby pozbyć się Marthy. Sergio i Mili spędzają wspaniały czas w Bariloche.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 164Socorro mówi Chamuco, że martwi się o Glorię. Milagros i Sergio wracają z Bariloche. Berdardo mówi Federico, że Angelica odkryła prawdę. Federico straszy Angelicę, że popełni samobójstwo, jeśli powie prawdę Milagros. Angelica zbiera całą rodzinę, by ujawnić prawdę, ale w ostatniej chwili zmienia zdanie. Mili, Rocky i Damian organizują wieczór mambo w dyskotece.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 165Milagros wystawia się na aukcję podczas zbiórki dobroczynnej w dyskotece. Zwycięzca wygra z nią taniec. Ivo i Sergio biją się o taniec z Milagros. Milagros postanawia zatańczyć i z jednym i z drugim. Następnego ranka, Ivo i Sergio znajdują się w niekomfortowej sytuacji. Gloria potwierdza, że jest w ciąży. Florencja, nie przestaje atakować Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 166Florencja odrzuca propozycję Milagros, żeby Ivo poddać testowi. Lina i Milagros kłócą się o to, która zostanie matką chrzestną dziecka Glorii. Florencja otrzymuje szokującą niespodziankę. Milagros mówi ojcowi Manuelowi, że Gloria spodziewa się dziecka. Sergio ma niespodziewaną prośbę do Angelici. Ivo zastawia pułapkę na Milagros, po to by spędzić z nią kilka chwil sam na sam.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 167Sergio denerwuje się widząc jak Ivo całuje Milagros. Angelica sprawia Sergio niespodziankę. Andrea przygotowuje pułapkę na Federico, chce sprawić, by ten rzucił Luisę. Nestor potwierdza plotki o Federico.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 168Matka przełożona umiera, a Rosi dowiaduje się, że jej córka żyje. Florencja słyszy jak Ivo mówi Mili, że ją kocha mimo tego, że jest żonaty. Pablo otrzymuje dziwny prezent ślubny. Rosi udaje się do willi. Berdnardo jest zszokowany, widząc swoją siostrę. Ivo wścieka się, kiedy dowiaduje się, że Sergio zaprosił Milagros na kolację.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 169Rosi jest przekonana, że Gloria jest jej córką, jednak Bernardo mówi jej, że jest nią Milagros. Ramon i Pepe wracają do willi. Florencja słyszy, jak Damian obarcza Federico winą za śmierć Rizzo. Rosi składa Milagros propozycję. Milagros wyznaje prawdę Bernardo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 170Rosi składa Sergio propozycję. Gloria mówi Lidii, że będzie miała dziecko. Sergio daje Ivo prezent. Costa martwi się o nową pracę Sergio. Pablo mówi Ivo, że Florencja spotkała się z Marcelo w apartamencie. Angelica przechodzi załamanie. Florencja chce, by Ivo opuścił apartament. Angelica wspomina o kobiecie ze snów.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 171Milagros zajmuje się Angelicą. Ivo prosi ojca Manuela, by pomógł mu odzyskać Milagros. Rosi przyznaje się przed ojcem Manuelem, że jest matką Milagros. Bernardo mówi Angelice, że widział Rosario. Florencja oskarża Pablo, jednak broni go Marina. Ivo odrzuca rezygnację Sergio. Angelica i Rosario znowu się spotykają. Florencja prosi Milagros o pomoc.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 172Ivo nazywa Federico “Panem Di Carlo”, a nie ojcem. Rocky ma plan jak przyciągnąć więcej osób na dyskotekę. Gloria martwi się, że jej szefowie odkryją jej stan. Ivo obwinia Mili o swój rozwód.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 173Florencja znika z życia Ivo. Gustavo ma nową niespodziankę dla Pablo. Federico i Ivo odrzucają propozycję Pablo. Florencja wysyła Milagros list. Ivo przyłapuje Mili na czytaniu tego listu.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 174Milagros złości się na Ivo, gdy ten czyta list. Ivo przekazuje Marinie wiadomość dla Florencji. Ivo wysyła Milagros bukiet kwiatów, jednak ona myśli że to od Sergio. Pan Pepe jest zazdrosny kiedy Angelica otrzymuje bukiet kwiatów od Costy. Lina, Gloria i Socorro pomagają Milagros spełnić obietnicę daną Ramonowi i Damianowi. Damian cieszy się z otwarcia restauracji. Ivo i Sergio wybierają się do restauracji, stawiając Milagros w niezręcznej sytuacji.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 175Milagros powstrzymuje Ivo i Sergio przed bójką. Luisa wraca i robi awanturę. Andrea uwodzi Ripetti. Ivo jest zdeterminowany, by odzyskać Milagros i przekonać Linę, żeby mu w tym pomogła. Martha mówi Andrei o ciąży Glorii. Andrea zwalnia Glorię. Milagros wpada w pułapkę Ivo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 176Ivo szczerze rozmawia z Milagros. Sergio wścieka się kiedy widzi Ivo i Milagros razem. Milagros stara się wyjaśnić Sergio co się wydarzyło. Ivo też stara się porozmawiać z Sergio, jednak znajduje go z Rosi. Gloria mówi Milagros, że Sergio ją zdradza. Milagros rozmawia z Milagros i pyta jej czy jest pewna, że jej matka nie żyje.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 177Mili martwi się o Rosi, konfrontuje się też z Andreą. Rocky mówi swoim przyjaciołom, że pracuje jako akrobata. Mili zabiera dzieci z kaplicy do cyrku. Ivo odkrywa rolę Pablo w firmie Rizzo. Gloria traci ciążę. Klown z cyrku rozmawia z Mili, jest tym zaskoczona.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 178Klown z cyrku mówi Mili, co ma zrobić, by na jej twarzy znów zagościł uśmiech. Potem spotyka go w kuchni, okazuje się, że jest nim Ivo. Mili podejrzewa, że Rosi jest kłamczuchą, idzie do ojca Manuela i oczekuje, że usłyszy od niego prawdę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 179Ojciec Manuel doradza Mili, by porozmawiała jeszcze raz z Rosi. Ivo i Sergio mają ten sam pomysł: chcą zaprosić Mili na wystawę w galerii sztuki. Mili przystaje na zaproszenie i jednego i drugiego, czym ich zaskakuje. Bernardo złości się na Rosi.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 180Mili, Sergio i Ivo udają się do galerii sztuki. Przestawiają Mili malarzowi i prędko tego żałują. Andrea znajduje Federico i Luisę w łóżku. Rocky postanawia poślubić Victorię w tajemnicy. Milagros w końcu spotyka się z Rosi, która składa jej szokującą propozycję.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 181Milagros udaje, że przystaje na propozycję Rosi. Angelica obiecuje pomóc Ivo. Sergio, żąda by Milagros wreszcie podjęła decyzję. Milagros nie jest to na rękę. Sprawę jeszcze pogarsza Ivo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 182Milagros wścieka się na Ivo i Sergio. Mówi im, by zapomnieli o niej raz na zawsze. Milagros otrzymuje dwa telegramy. Angelica złości się na Costę. Rosi jest zajęta przygotowywaniem zasadzki na Federico. Bernardo chce się upewnić, że ta kobieta na pewno jest jego siostrą – Rosario. Sergio decyduje się zostawić Milagros.

Postaci

Opis

Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
Argentyna
,
Rok produkcji: 
1998
Góra strony
12

Piękna, przebojowa i trochę nieokrzesana - Milagros - jest sierotą wychowaną w klasztorze. Jej matka, porzucona przez jej ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając Milagros jedynie medalik z Matką Boską. Po ukończeniu 18 lat, Mili, nazywana przez wszystkich "Cholito", dostaje posadę służącej w domu bardzo bogatej rodziny DiCarlo. Okazuje się, że głowa rodu - Federic DiCarlo - to ojciec Mili. Przed laty zakochał się on w Rosario, matce Mili, która była służącą i dlatego ojciec zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. O tym, że Mili to córka Federica wiedzą tylko sam Federic i ojciec Manuel, który opiekował się Cholito. Wkrótce Mili przeżyje w domu państwa DiCarlo wiele miłosnych zawirowań, które otworzą całkiem nowy rozdział w jej życiu...

Obsada

Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Kontrakt na miłość

Kiedy piękna Zeynep spotyka swoją pierwszą miłość, szybko decyduje się na poważny związek. Zaślepiona uczuciem dziewczyna wyjeżdża z wybrankiem...

Kontrakt na miłość

Santa Diabla

„Santa Diabla” to pełna zwrotów akcji intrygująca historia Santy Martinez, która pragnie zemsty na wpływowej rodzinie Cano za krzywdę, którą ta...

Santa Diabla

Za głosem serca

Piękna i dobra Montserrat, pochodząca z szanowanej i wysoko postawionej rodziny, wiedzie życie usłane różami. Wszystko zmienia się, gdy wbrew woli swojej...

Za głosem serca

To moje życie!

Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku...

To moje życie!