Jesteś tutaj

Zbuntowany anioł

Odcinki

 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 7Mili przyjmuje oświadczyny Ivo. Jest zmartwiona włóczęgą. Ivo żąda od swoich rodziców prawdy. Mili mści się na Victorii. Angelica odkrywa, że Martha i Damian byli prawdziwymi złodziejami. Ivo widzi Mili na dyskotece i składa jej propozycję. Mili planuje zemstę na nim. Angelica przebaczyła Damianowi. Rocky próbuje imitować kierowcę z filmu. Andrea jedzie do Chile. Mili wraca do willi. Vicky i Luisa są wściekłe. Mili zaskakuje Ivo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 8Milagros szokuje Ivo. Rocky prosi Linę o przysługę. Federico straszy Damiana. Ivo nie może uwierzyć, że Carlitos i dziewczyna z dyskoteki to ta sama osoba. Milagros ignoruje go. Damian zastawia pułapkę na Federico. Ivo całuje Mili. Mili i Lina sprzedają na ulicy święte obrazki. Mili spotyka Pablo. Stają się przyjaciółmi. Federico wpada w zasadzkę Damiana. Mili jest zdziwiona słysząc to, co Ivo mówi Angelice.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 9Ivo przedstawia Andreę jako swoją narzeczoną. Milagros jest bardzo zawiedziona tym faktem. Vicky chce by Rocky został jej tłumaczem. Federico spędza miło czas ze swoją dziewczyną. Pracownicy will, pod nieobecność właścicieli, urządzają imprezę na basenie. Rocky robi zamieszanie podczas tłumaczenia. Federico jest zaskoczony pułapką zastawioną przez Damiana. Za radą Rocky’ego, Victoria podpisuje kontrakt.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 10Milagros cierpi przez przegraną w zakładzie z Ivo. Teraz knuje zemstę. Federico składa Andrei propozycję nie do zaakceptowania. Mili idzie do klasztoru i wraca z siostrą Chubby. Milagros przyjmuje zaproszenie Ivo, jednak to ona wybiera miejsce na randkę. Ostatecznie, wystawia Ivo do wiatru.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 11Ivo czuje się upokorzony przez zasadzkę Milagros. Siostra Chubby stara się pomóc Mili. Bobby świętuje wygraną w zakładzie. Ivo i Mili ponownie spotykają się na dyskotece. Siostra Chubby mówi matce przełożonej, że wydaje jej się, że odnalazła matkę Mili. Victoria dowiaduje się, że została modelką. Ivo chce zwolnić Milagros, jednak Angelica ma dla niej inny plan. Ojciec Manuel mówi Angelice, że znalazł jej wnuczkę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 12Angelica pyta Manueal, o to kim jest jej wnuczka. Jest bardzo poruszona. Manuel mówi Luisie, o tym co zamierza powiedzieć Angelice. Luisa mówi mu, że jeśli powie Angelice prawdę, ucierpi na tym cała rodzina. Bobby i Ivo kłócą się z powodu Mili. Milagros chce się dowiedzieć co kryje się za drzwiami pokoju Pablo. Kradnie klucz i włamuje się do środka. Luisa składa wizytę Alfredo. Milagros dokonuje zaskakującego odkrycia.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 13Milagros jest zszokowana tym, co dzieje się za drzwiami pokoju Pablo. Angelica mówi Milagros o przeszłości Pablo. Ivo wdaje się w kłótnię z ojcem i odchodzi z firmy. Ojciec Manuel odkrywa, że Milagros może być zakochana w swoim „bracie”. Matka przełożona jest przerażona, gdy słyszy o odkryciu ojca Manuela. Ivo przeprasza Milagros. Luisa całuje Alfredo. Ojciec Manuel rozmawia z Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 14Żart Mili wprawia w osłupienie Ojca Manuela. Mili straszy Bobby’ego. Lina i Bobby zastawiają pułapkę na Ivo i Mili, by ułatwić im spotkanie. Socorro wybacza Ramonowi. Ojciec Manuel i Matka Przełożona są zmartwieni. Ivo i Mili spotykają się na dyskotece. On myśli, że Mili zastawiła na niego pułapkę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 15Ivo całuje Milagros, a ta uderza go w twarz. Luisa wraca późno do domu. Federico czeka na nią. Mili wyżywa się na Linie, a Ivo na Bobbym. Luisa i Federico kłócą się. Federico zastawia pułapkę na Ivo. Ivo przyłapuje Federico z Andreą, zrywa więc z nią. Ivo opuszcza też firmę. Federico straszy Angelicę. Mili kradnie zdjęcie Ivo. Ivo przedstawia Milagros jako swoją dziewczynę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 16Ivo i Milagros całują się na oczach całej rodziny. Ivo ogłasza, że Mili to jego dziewczyna. Rodzina jest w szoku. Ivo wyjaśni swojej matce, że zrobił to tylko po to, by zemścić się na Andrei.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 17Ivo upokarza Milagros. Dziewczyna czuje się bardzo źle z tego powodu. Federico znajduje bilet do Rzymu. Pablo rozmawia z Milagros. Federico przekupuje Damiana. Dowiaduje się, że Alfredo jest kochankiem Luisy. Federico ujawnia swój związek z Mileną. Federico manipuluje swoją żoną.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 18Mili drwi z tego, że Ivo pocałował Rocky’ego. Zbiżają się święta Bożego Narodzenia. Mili dostaje zaproszenie na mecz. Angelica kontroluje Damiana. Pablo daje Mili klucz do swojej sypialni. Mili kontynuuje swoje lekcje. Mili i Damian rozmawiają o Pablo. Ku zdziwieniu wszystkich, Pablo znika.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 19Luisa nazywa Mili złodziejką. Martha kradnie dla Damiana oszczędności swojej matki, Mili odkrywa to. Socorro odkrywa, że jej pieniądze zostały skradzione. Bobby śpiewa dla Victorii. Martha oskarża Mili o kradzież pieniędzy. Prawda wychodzi na jaw. Federico jest wściekły na Ivo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 20Luisa jest zszokowana, gdy słyszy jak Mili nazywa Ivo swoim chłopakiem. Luisa myśli, że to Ivo ściął jej róże. Ivo goni Mili, która jest w samej bieliźnie. Ukrywa się w sypialni Pablo. Pablo obiecuje Mili, że namaluje jej portet. Andrea i Mili kłócą się. Odbywa się parada. Rocky robi z siebie głupka. Federico przekłada spotkanie. Pablo mówi, że kocha Mili.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 21Pablo wprawia w osłupienie Mili i Ivo, tym że kocha Milagros. Ivo ostrzega Mili, mówiąc jej że musi to być żart. Pablo jest smutny widząc jak Ivo całuje Mili. Ivo zaskakuje Mili podczas meczu.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 22Podczas meczu Ivo jest bramkarzem. Drużyna przegrywa 3-1. Victoria prosi Rocky’ego by nauczył ją tańczyć tango. Pablo sam spędza Święta Bożego Narodzenia. Milagros jest smutna ponieważ nie może kupić prezentów dla dzieci. Niespodziewanie Mikołaj nawiedza klasztor…
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 23Ojciec Manuel jest zdziwiony, gdy Milagros mówi mu że uwielbia Ivo. Ojciec Manuel I Matka Przełożona decydują, by mieć Milagros na oku i uniknąć tragedii. Andrea i Ivo kłócą się. Bernardo myśli, że Ramon zakończy pracę wraz z końcem miesiąca. Rocky jest zachwycone ponieważ tańczył tango z Victorią. Ivo i Andrea zrywają ze sobą. Milagros mówi Ivo, że go kocha.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 24Ivo jest zafascynowany głosem kobiety, która do niego zadzwoniła. Rocky dostaje się do łóżka Victorii. Ramon przyznaje się do odpowiedzialności za swój żart. Andrea i Ivo spotykają się. Pablo jest zawiedziony tym, że Milagros traktuje go tylko jak kolegę. Socorro odkrywa Ramona całującego Martę. Angelica pyta Ivo, czy jest zakochany w Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 25Ivo mówi Angelice, że nic nie dzieje się pomiędzy nim a Milagros. Milagros słyszy to i przysięga sobie zapomnieć o Ivo. Angelica mówi siostrze Chubby o swojej historii. Sama jest córką pokojówki. Ramon przekonuje Rocky’ego do zaśpiewania serenady Victorii. Andrea zgadza się zamieszkać w willi. Federico jest zszokowany ostatnimi wieściami: pracownik ginie na budowie budynku. Ivo obwinia o to Federico. Andrea widzi jak Ivo całuje Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 26Andrea przyłapuje Ivo na pocałunku z Milagros. Socorro sprzedaje plastikowe pojemniki. Mili ma pomysł jak jej pomóc. Mili gra w piłkę w klasztorze, jej drużyna wygrywa. Matka Przełożona i Ojciec Manuel martwią się o Mili. Ivo idzie do kościoła, spotyka tam Mili rozmawiającą z Bogiem. Ivo całuje Mili. Odkrywa to Ojciec Manuel, jest w szoku.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 27Ojciec Manuel przyłapuje Ivo na pocałunku z Mili. Ivo musi obiecać, że już nigdy się do niej nie zbliży. Vicky wpada w pułapkę Ramona. Angelica ratuje Mili przed zwolnieniem. Wszyscy świętują Nowy Rok. Ivo i Mili spotykają się na dyskotece.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 28Mili i Ivo tańczą ze sobą na dyskotece. Luisa zaskakuje Mili, kiedy ta wraca z dyskoteki. Zostaje zwolniona, ratuje ją jednak Ivo. Mili decyduje się zostać aktorką.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 29Manuel jest zszokowany, słysząc to co mówi Mili. Damian mówi Lusie, że nie musi odchodzić. Ojciec Manuel i Matka Przełożona martwią się o Mili. Ramon bierze stronę Liny, podczas sprzeczki z Liną. Lina mówi Milagros, że została uratowana, gdy była małym dzieckiem. Federico prosi Mili o to, by zrujnowała relację Andrei i Ivo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 30Federico jest zszokowany, gdy dowiaduje się, że Mili jest jego córką. Prosi Manuela, by nie rozpowszechniał tych wieści, boi się że zniszczy to jego rodzinę i karierę. Leticia odwiedza Damiana. Federico zarządza, by nie wpuszczać mili do willi. Bernardo odkrywa zdjęcie Ivo, pośród rzeczy Mili. Federico zabiera Mili z powrotem do klasztoru i tam ją zostawia. Angelica jest zdziwiona tym, że Mili zniknęła. Prosi Ivo o pomoc.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 31Bernardo pokazuje Angelice zdjęcie Federico. Ojciec Manuel i Matka Przełożona mają jego kopię. Robią wszystko, by nie zobaczyła go Mili. Lina myśli, że Bobby się w niej kocha. Siostra Chubby mówi Matce Przełożonej, że Mili ma chłopaka. Ivo pyta Bobby’ego czy lubi Vicky. Pablo udaje się do klasztoru, zobaczyć się z Mili. Federico przygotowuje się do swojej kariery politycznej.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 32Federico jest wstrząśnięty faktem, że Mili oskarża go o kłamstwo wobec rodziny. Angelica cieszy się z powrotu Mili. Angelica uważa, że Luisa ma romans z Rockym. Rocky zostaje zwolniony. Victoria zastawia pułapkę na Bobby'ego. Jest wściekła, ponieważ zwolniono jej szofera. Ramon cierpi z powodu powrotu Leticii. Federico organizuje przyjęcie, na którym Ivo i Andrea chcą ogłosić zaręczyny. Wychodzi na jaw prawda o Luisie i Rockym. Rocky wraca do pracy w posiadłości. Milagros zaczyna rozumieć postawę Ivo. Angelica pozostaje przy swoim zdaniu.Piękna, przebojowa i trochę nieokrzesana - Milagros - jest sierotą wychowaną w klasztorze. Jej matka, porzucona przez jej ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając Milagros jedynie medalik z Matką Boską. Po ukończeniu 18 lat, Mili, nazywana przez wszystkich "Cholito", dostaje posadę służącej w domu bardzo bogatej rodziny DiCarlo. Okazuje się, że głowa rodu - Federic DiCarlo - to ojciec Mili. Przed laty zakochał się on w Rosario, matce Mili, która była służącą i dlatego ojciec zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. O tym, że Mili to córka Federica wiedzą tylko sam Federic i ojciec Manuel, który opiekował sie Cholito. Wkrótce Mili przeżyje w domu państwa DiCarlo wiele miłosnych zawirowań, które otworzą całkiem nowy rozdział w jej życiu...
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 33Angelica i Ivo ogłaszają Mili, że wprowadzą ją do towarzystwa. Mili twierdzi, że Ivo zabrał jej misia, bo był zazdrosny. Ivo złości się i próbuje udowodnić, że Mili się myli. Mili zabiera swojego misia z sypialni Andrei. Victoria cieszy się, że Damian ma dziewczynę. Mili jest wstrząśnięta wiadomością, że Ivo i Andrea mają się zaręczyć. Pablo podejmuje decyzję. W posiadłości następuje szokujący finał wydarzeń.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 34Milagros jest gwiazdą przyjęcia. Ivo, Federico, Luisa i Victoria chcą ją wyrzucić. Angelica staje w jej obronie. Ripetti bierze Mili za córkę Federica. Milena odkrywa, że służąca jest gwiazdą przyjęcia. Andrea jest wściekła. Ramon próbuje porozmawiać z Leticią, ale nie może. Marta zastawia pułapkę na Mili i Linę. Mili uważa, że Angelica ją wykorzystała. Towel pomaga Mili przy znaczkach. Ramon odkrywa, że ma córkę. Andrea obawia się, że Mili zniszczy jej związek z Ivo. Victoria łamie serce Bobby'emu. Mili jest zaskoczona zachowaniem Iva.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 35Mili i Ivo planują spotkać się w nocy w salonie. Andrea prosi Angelicę o zwolnienie Mili. Damian ma sprawę do Andrei, w związku z czym planują spotkać się w nocy w salonie. Bernardo proponuje Federicowi pomoc i postanawiają spotkać się w nocy w salonie. Zbiorowe spotkanie w salonie powoduje zamieszanie. Damian proponuje Andrei wejście do spółki. Lina uważa, że Socorro jest w ciąży z Ramonem i ostrzega Martę. Bernardo przekonuje wszystkich, że Luisa zwariowała. Angelica uważa, że Luisa cierpi na obłęd opilczy. Ivo zabiera Mili do mieszkania Andrei.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 36Milagros jest zdezorientowana postawą Ivo. Federico jest wściekły na Luisę. Mili odrzuca propozycję Ivo. Nieporozumienie zostaje rozwiązane: Ramon nie porzucił Socorro z dzieckiem, po prostu to Ramon ma córkę. Angelica pokazuje Milagros bardzo ważne zdjęcie. Damian próbuje uwieść Milagros. Milagros ma nowy pomysł na zarabianie pieniędzy. Luisa znów jest uważana za szaloną. Damian molestuje Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 37Damian próbuje zgwałcić Milagros jednak ratuje ją Federico. Mili mówi Angelice o Damianie. Angelica jest oburzona.Andrea odkrywa kłamstwo Ivo. Victoria jest podekscytowany Juanem Cruzem. Leticia nie chce powiedzieć Ramonowi, gdzie jest jego córka. Vicky spotyka Juana Cruza ponownie. W klasztorze Mili otrzymuje zdjęcie matki.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 38Milagros oszukuje Angelicę. Luisa twierdzi, że widziała jak Federico i Andrea się całują, jednak nikt jej nie wierzy. Federico i Bernardo zachęcają Luisę do picia. Marta ląduje w łóżku Pablo aby oszukać Damiana. Ojciec Manuel sugeruje Federico, że powinien powiedzieć Milagros, że jest jej ojcem. Ivo wybiera się na tańce z Milagros. Przypadkowi mężczyźni kradną Milagros medal więc Ivo biegnie za nimi.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 39Lina robi wyrzuty Milagros za to, że spędziła noc z Ivo. Ivo udaje, że ma grypę, aby uzasadnić dzień który spędził w łóżku. Facundo, młody człowiek, który ukradł medal Milagros zatrzymuje go ponieważ widnieją na nim jego inicjały. Pablo jest wściekły na Ivo. Milagros znajduje zdjęcie matki w biurku Federico. Federico wymyśla kłamstwo i odchodzi ze zdjęciem. Udaje się do Ojca Manuela i opowiada mu o tym czego się boi.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 40Milagros i Lina zaczęły sprzedawać kanapki jednak szybko bankrutują. Facundo dołącza do firmy jako chłopiec do kawy. Ivo mówi Angelice, że nie jest pewny swoich uczuć do Andrei. Lina stara się namówić Bobby'ego, aby się z nią umówił.Ivo mówi Bobby’emu, że jest zakochany w Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 41Federico zmusza Luisę do pójścia z nim na kolację. Angelica mówi Milagros, że Ivo jest zakochany, lecz nie w Andrei. Milagros chce wiedzieć w kim. Bobby jest gotowy zaprosić Victorię na randkę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 42Milagros rozmawia z Francisco, aby pomóc Towelowi. Bobby wysyła Victorii kwiaty. Odbiera je Rocky i zamawia wieniec dla Victorii udając, że jest od Bobbyego. Damian przedstawia Angelice Facundo, mówiąc, że to jej wnuk. Angelica oznajmia Luisie, że wreszcie odnalazła zaginionego wnuka, który od teraz z nimi zamieszka. Bobby uświadamia sobie, że Rocky go oszukał. Frederico na wiadomość, że Angelica odnalazła wnuka przytula Mili. Ivo zaprasza Mili do restauracji na kolację, lecz ona proponuje, aby zjedli w domu. Victoria i jej przyjaciółki szykują się do wyjścia na dyskotekę. Mili staje twarzą w twarz z Andreą…
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 43Pablo maluje akt Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 44Damian i Facundo cały czas wyłudzają pieniądze od Angeliki. Ivo i Milagros umawiają się na kolację w mieszkaniu. Angelica wychodzi z domu w tajemniczym celu. Towel bardzo cieszy się z prezentu, który dała mu Milagros. Ivo wyznaje Bobby’emu, że sypiał z dziewczyną Pabla. Milagros przygotowuje romantyczną kolacje, kiedy niespodziewanie odwiedza ją Andrea. Milagros udaje się opanować sytuację.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 45Ivo prosi Bobbiego, żeby skłamał odnośnie kolacji z Milagros. Federico chce wyrzucić Facundo z domu, ale sprzeciwia się temu Bernardo. Angelica zachowuje się tajemniczo. Ivo zwierza się Bobby’emu, że sypiał z Veronicą. Milagros aranżuje wspólne spotkanie Pabla i Iva, aby wyjaśnili sobie nieporozumienia. Bernardo odkrywa, że Facundo nie jest osobą, za którą się podaje. Prawda o Damianie również wychodzi na jaw. Frederico zamierza powiedzieć Milagros, że jest jej ojcem.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 46Frederico próbuje powiedzieć Mili, że jest jej ojcem, ale w końcu rezygnuje. Ivo proponuje Milli spędzenie razem magicznej nocy. Andrea próbuje dowiedzieć się, gdzie jest Ivo, ale zostaje oszukana. Milagros spotyka duża niespodzianka po kolacji.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 47Ivo oświadcza się Mili. Ramon martwi się o swojego chrześniaka: chłopiec musi poddać się operacji, w przeciwnym razie umrze. Pablo oskarża Mili o zdradę. Milagros niechcący myli Andreę z Ivem. Mili zwierza się siostrze Pulchnej, że zamierza wyjść za mąż. Mili otrzymuje naszyjnik w prezencie od Iva. Bernardo, Soccoro i Lina oferują Ramonowi pieniądze na operację Lito. Juan Cruz mówi Victorii, że nie interesują go jej pieniądze i wyznaje jej miłość. Milagros odwiedza Lito w szpitalu. Milagros i Lina trafiają do więzienia.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 48Ivo wyciąga Mili i Linę z więzienia. Mili oddaje swój naszyjnik Lito, ratując mu w ten sposób życie, za co Ramon jest jej bardzo wdzięczny. Podczas gdy Pablo maluje akt Milagros, do pokoju wchodzi Ivo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 49Ivo upokarza Mili. Dziewczyna wraca do klasztoru. Ojciec Manuel martwi się o nią, ponieważ nie jest zainteresowana grą w piłkę nożną. Julio grozi Damianowi. Damian jest przerażony. Gloria przekonuje Iva, aby uwierzył Mili. Ivo i Pablo idą razem do klasztoru. Mili jest bardzo zdziwiona, gdy słyszy prawdę przedstawioną przez Pabla.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 50Ivo upokarza Mili. Dziewczyna wraca do klasztoru. Ojciec Manuel martwi się o nią, ponieważ nie jest zainteresowana grą w piłkę nożną. Julio grozi Damianowi. Damian jest przerażony. Gloria przekonuje Iva, aby uwierzył Mili. Ivo i Pablo idą razem do klasztoru. Mili jest bardzo zdziwiona, gdy słyszy prawdę przedstawioną przez Pabla.

Postacie

Opis

Zbuntowany anioł
Rodzaj: 
telenowela_new
/
Kraj: 
Argentyna
,
Rok produkcji: 
1998
Góra strony
12

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Obsada

Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral

Zwiastun

Zbuntowany anioł

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

To moje życie!

telenowela

Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku...

To moje życie!