Jesteś tutaj

25 LISTOPADA: DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA! A W PULS 2

25 LISTOPADA: DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA! A W PULS 2  - POLSKI SERIAL ANIMOWANY O DWÓCH WYJĄTKOWYCH MISIACH „PRZYTUL MNIE” !

 

W poniedziałek 25 listopada przypada Dzień Pluszowego Misia! Świętują go również bohaterowie animowanego serialu „Przytul mnie”, który premierowo w Polsce pokazuje PULS 2 - i zaprasza dzieci wraz z rodzicami na spotkanie z tymi sympatycznymi bohaterami!

Emisje odcinków codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 10:45. Tylko w PULS 2!

 

Bohaterami serii „Przytul mnie” są Tata Miś i Mały Miś - przezabawny duet, który przeżywa wiele zwariowanych przygód. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkryją, czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak nauczą się, że dzieląc się z innymi sami stajemy się bogatsi.

„Przytul mnie” to polska animacja dla dzieci, która w zabawny sposób portretuje wyjątkową więź między Tatą i Małym Misiem. Serial uczy dzieci i ich rodziców uważności na małe gesty i słowa, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje. Każdy odcinek niesie ze sobą pozytywny przekaz, a dzieci docenią ładną animację oraz wpadająca w ucho tytułową piosenkę. Scenariusz na podstawie książki „Proszę mnie przytulić” (wyd. Ezop) Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak, napisał Bartosz Wierzbięta - najpopularniejszy polski reżyser dubbingu, scenarzysta i autor znakomitych dialogów. Za produkcję odpowiedzialne jest polskie studio Animoon.

 

Polska premiera obu sezonów „Przytul mnie” odbyła się w PULS 2, która jako jedyna telewizja emituje ten serial.