Jesteś tutaj

BARTEK MARSZAŁEK NA PLANIE SERIALU „RODZINNY INTERES” W TV PULS!

BARTEK MARSZAŁEK NA PLANIE SERIALU RODZINNY INTERES” W TV PULS!

 

TV Puls zaprasza w poniedziałek 29 kwietnia na odcinek serialu „Rodzinny interes” z gościnnym udziałem Bartka Marszałka – pierwszego i jedynego Polaka w wodnej Formule 1 F1H2O. Co się wydarzy w odcinku?

 

W warsztacie „Majewski i Wrzosek” pojawia się popularny sportowiec, mistrz wodnej Formuły 1 – Bartek Marszałek. Czy właściciele warsztatu Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) pomogą mu zreperować silnik w samochodzie? Co więcej, Bartek zostanie wciągnięty w intrygę Barbary, która podrywa mechanika Bronka (Roman Szczeblewski). Czy Bronek za namową Dawida (Patryk Janas) i Bartka Marszałka zdecyduje się na randkę?

 

- W serialu gram siebie, przyjeżdżam do warsztatu po fachową pomoc, gdyż zepsuł mi się samochód. Zostaję miło przyjęty i od razu zaprzyjaźniam się z właścicielami i pracownikami warsztatu. Atmosfera na planie była swobodna, dzięki czemu łatwiej mi było zagrać rolę. Występ w serialu to zupełnie inny rodzaj emocji niż na torze wyścigowym – na torze wiem, czego się spodziewać, a tu wszystko było nowe. Choć nie był to mój debiut, bo w ubiegłym roku wystąpiłem w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. – powiedział Bartek Marszałek, dodającBardzo lubię samochody a w serialowym warsztacie czułem się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Na co dzień spędzam bowiem sporo czasu w takim miejscu, pracując nad moją łódką.

 

Już 17 maja Bartek Marszałek rozpoczyna sezon na torze w Portugalii.

 

„Rodzinny interes”

 

Nowy serial w wiosennej ramówce TV Puls. Opowiada o dwójce przyjaciół z dzieciństwa Wojtku i Ryszardzie (Marek Krupski i Ireneusz Dydliński), którzy wychowali się w domu dziecka, a po latach postanowili otworzyć warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników: młody Dawid (Patryk Janas – lider zespołu disco polo „Deep Dance”), który uczy się fachu przy doświadczonym Bronku (Roman Szczeblewski). Bardzo ważną rolę odegra tajemnicza i przebiegła księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Częstym gościem warsztatu będzie celebryta, Dariusz Witter, który skrywa pewną tajemnicę – w tej roli Dariusz Kordek. Żony właścicieli warsztatu Ela i Jola (Katarzyna Taracińska-Badura Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, cieszący się renomą salon fryzjerski „Bella Ella”. Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

Premiery: od poniedziałku do piątku o godz. 17:00; powtórki o 16:00.

Maratony z odcinkami z całego tygodnia: soboty, od godz. 15:00

 

Bartek Marszałek

 

Pierwszy i jedyny polski kierowca, który rywalizuje w serii międzynarodowych wyścigów wodnej Formuły 1 F1H2O. Tym samym kontynuuje rodzinną wyścigową tradycję – jest synem sześciokrotnego Mistrza Świata w sportach motorowodnych, Waldemara Marszałka. W wodnej Formule 1 F1H2O Bartek Marszałek zadebiutował w 2011 roku.