Jesteś tutaj

CHARYTATYWNY BLOK REKLAMOWY #PulsSeniorom W WIGILIĘ W TV PULS

TV Puls pokaże charytatywny blok reklamowy #PulsSeniorom w wigilię o godzinie 18:00 przed filmem  Roberta Zemeckisa „Opowieść wigilijna”. Wpływy zostaną w całości przekazane Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, działającej na rzecz poprawy jakości życia Seniorów w Polsce.

Spoty promujące blok można oglądać na antenie TV Puls i PULS 2

- Ten rok jest zupełnie inny, bezprecedensowy. Sytuacja wymaga od nas wszystkich uruchomienia wyjątkowych pokładów empatii i zrozumienia dla potrzeb Seniorów. Staramy się, aby naszym bliskim nie zabrakło niczego. Pamiętajmy jednak, że wśród nas żyją samotne osoby w starszym wieku, często zagubione, wręcz przerażone, bez możliwości zaspokojenia nawet najbardziej podstawowych potrzeb. Drobny gest pomocy może okazać się dla nich prawdziwym wsparciem - uczyńmy te święta lepszymi! – powiedziała Erin Dąbska, pomysłodawczyni, założycielka i Prezes Fundacji.

W ten szczególny czas Telewizja Puls, wraz ze swoimi Partnerami, jeszcze mocniej niż zazwyczaj wesprze podopiecznych Fundacji TV Puls „Pod Dębem”. Mamy również nadzieję, że charytatywny blok reklamowy #PulsSeniorom przyczyni się do upowszechniania wiedzy na temat trudnej sytuacji Seniorów w Polsce. – powiedział Prezes Zarządu Telewizji Puls, Dariusz Dąbski.

Każdy może pomóc Podopiecznym Fundacji TV Puls „Pod Dębem” i to przez cały rok - wysyłając SMS o treści WSPIERAM pod numer 72165. Koszt  SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT.

O Fundacji TV Puls „Pod Dębem”

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” jest pierwszą w Polsce fundacją, która od ponad 7 lat nieprzerwanie pomaga Seniorom. Uwrażliwia na potrzeby osób starszych, ich sytuację, edukuje, buduje zrozumienie i międzypokoleniowy dialog. Wskazuje, jak ważna jest rozmowa i poszukiwanie pozytywnych rozwiązań całego mnóstwa problemów, z którymi boryka się wciąż rosnąca populacja osób w wieku 65+. Wspiera materialnie i rzeczowo potrzebujących przedstawicieli „Srebrnego Pokolenia”.

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” jest organizacją non-profit, która została założona przez Telewizję Puls w listopadzie 2013 roku. Fundacja działa dzięki środkom finansowym przekazywanym przez Telewizję Puls oraz wpłatom darczyńców.

Pomysłodawczynią, założycielką  i Prezesem Fundacji TV Puls „Pod Dębem” jest Erin Dąbska, która wyznacza cele i określa kierunki działania Fundacji. Swoją działalność na rzecz osób starszych wykonuje charytatywnie.