Jesteś tutaj

FILMOWE ŚWIĘTA W TV PULS!

„ALICJA W KRAINIE CZARÓW”

„OZ WIELKI I POTĘŻNY”

„OPOWIEŚĆ WIGILIJNA”

„ILUZJA”

„SAHARA”

I WIELE INNYCH WSPANIAŁYCH TYTUŁÓW!

Na święta Bożego Narodzenia TV Puls przygotowała moc filmowych niespodzianek! Wśród tytułów m.in.: animowana „Opowieść wigilijna” Roberta Zemeckisa, mocne kino akcji w gwiazdorskiej obsadzie – „Iluzja” i „Sahara” a także – po raz pierwszy w TV Puls – baśniowe widowiska: „Oz: Wielki i potężny” z Jamesem Franco, Milą Kunis, Rachel Weisz i Michelle Williams oraz „Alicja w Krainie Czarów” z Johnnym Deppem i Mią Wasikowską!

 

HITY NA ŚWIĘTA – premiery w TV Puls

 

„Oz: Wielki i potężny”poniedziałek 23 grudnia, godz. 17:35; środa 25 grudnia, godz. 15:20

Widowiskowy film Sama Raimiego w gwiazdorskiej obsadzie - w rolach głównych: James Franco, Mila Kunis, Rachel Weisz i Michelle Williams!

Oscar Diggs (James Franco) pracuje jako magik w wędrownym cyrku. Wkrótce wskutek różnych okoliczności musi uciekać i rozpocząć nowe życie. Odlatuje balonem, jednak wpada w tornado, które przenosi go do dziwnej, kolorowej krainy Oz. Jej mieszkańcy wierzą, że Oscar jest czarodziejem, dzięki któremu w królestwie ponownie zapakuje spokój i radość. Wkrótce Oscar poznaje trzy wiedźmy - Theodorę (Mila Kunis), Evanorę (Rachel Weisz) i Glindę (Michelle Williams), które wątpią w jego magiczne zdolności...

 

„Alicja w Krainie Czarów”piątek 27 grudnia, godz. 18:00; niedziela 29 grudnia, godz. 10:55;

Johnny Depp, Helena Bonham-Carter, Anne Hathaway, Alan Rickman i Mia Wasikowska w magicznym świecie „Alicji w Krainie Czarów” w reżyserii Tima Burtona!

Alicja (Mia Wasikowska) jest już dorosła i zapomniała o swojej dziecięcej przygodzie w Krainie Czarów. Gdy matka zmusza ją do ślubu, Alicję niespodziewanie ratuje dawny znajomy – Biały Królik, który zabiera ją do magicznego świata. W Krainie Czarów witają ją Kot z Cheshire (Stephen Fry), Niebieska Gąsienica (Alan Rickman) i Szalony Kapelusznik (Johnny Depp). Wierzą w przepowiednię, która mówi, że powrót Alicji zwiastuje koniec rządów okrutnej Czerwonej Królowej (Helena Bonham-Carter).

 

HITY NA SWIĘTA - komedie

 

„Wesołych świąt” – niedziela 22 grudnia, godz. 18:20

Przezabawna świąteczna  komedia z Dannym DeVito w roli głównej!

Dla Steve'a Fincha (Matthew Broderick) święta Bożego Narodzenia to najważniejszy okres w roku. Jego wspaniale przyozdobiony dom i ogród zawsze wyróżniają się na ulicy. Tym razem jednak Steve będzie miał godnego rywala. Nowy sąsiad, arogancki Buddy Hall (Danny DeVito), zrobi wszystko, by zyskać tytuł nowego „Króla Świąt”. Czy mu się uda?

 

„Śnięty Mikołaj” – czwartek 26 grudnia, godz. 18:05

Zwariowana komedia z Timem Allenem, który wciela  się w… Świętego Mikołaja!

Scott Calvin (Tim Allen) jest rozwodnikiem. Nadchodzące święta ma spędzić ze swoim synem Charliem (Eric Lloyd), który uważa ojca za strasznego nudziarza. Niespodziewanie w nocy budzi ich hałas - to Święty Mikołaj spadł z ich dachu! Scott musi go teraz zastąpić w obowiązkach. Nakłada jego czerwony magiczny płaszcz, gwałtownie tyje, a na twarzy wyrasta mu biała broda.  Razem z synem wsiada do sań i rozpoczyna podróż, żeby rozdać dzieciom prezenty. Jak zakończy się ta magiczna i zwariowana przygoda?

 

„Pan i Pani Kiler” – czwartek 26 grudnia, godz. 20:00

Co byś zrobił, gdyby ukochana osoba kryła mroczną tajemnicę? Przezabawna komedia z Katherine Heigl i Ashtonem Kutcherem!

Jen Kornfeldt (Katherine Heigl) przeżywa trudne chwile po  rozstaniu z chłopakiem. Na rodzinnym wyjeździe poznaje jednak przystojnego  Spencera (Ashton Kutcher). Para zakochuje się w sobie i w niedługim czasie pobiera. Po ślubie wychodzi na jaw mroczna tajemnica Spencera – okazuje się, że mężczyzna jest byłym płatnym zabójcą. Czy Jen pomoże Spencerowi rozliczyć się przeszłością? Czy parze grozi niebezpieczeństwo?

 

HITY NA ŚWIĘTA – animacja

 

„Opowieść wigilijna” - wtorek 24 grudnia, godz. 18:10

Wspaniała animowana adaptacja dzieła Karola Dickensa, w reżyserii Roberta Zemeckisa, prosto ze studia Walt Disney!

Ebenezer Scrooge, jak co roku, z wielką pogardą podchodzi do świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie oddaje się swojemu ulubionemu zajęciu, czyli podliczaniu rocznych zysków. Niespodziewanie zostaje odwiedzony przez Duchy Przeszłości, Teraźniejszości i Przyszłości. Niezwykli goście zabierają go w podróż, podczas której odkrywa, co w życiu jest ważne.

 

HITY NA ŚWIĘTA – kino akcji

 

„Iluzja” – niedziela 22 grudnia, godz. 20:00; wtorek 24 grudnia, godz. 23:40

Kino akcji w najlepszym wydaniu, które zabiera widza  w świat fascynujących pokazów magii. W rolach głównych: Woody Harrelson, Morgan Freeman, Michael Caine, Jesse Eisenberg i Mark Ruffalo!

Daniel Atlas (Jesse Eisenberg), Merritt McKinney (Woody Harrelson), Jack Wilder (Dave Franco) i Henley Reeves (Isla Fisher) to uliczni iluzjoniści. Każdy z nich działa na własną rękę, ale pewnego dnia wszyscy otrzymują zagadkowe karty z wiadomością, która doprowadza do ich spotkania. Z mało znanych iluzjonistów stają się rozpoznawalni, a to za sprawą show, które zorganizował Arthur Tressler (Michael Caine). W jego trakcie iluzjoniści okradają wybrany przez widzów bank. Wkrótce stają się celem FBI i Interpolu.

 

„Protektor” – wtorek 24 grudnia, godz. 20:00

Weteran kina akcji, niepokonany Jason Statham, jako tytułowy Protektor - sam przeciwko bezwzględnej mafii!

Luke Wright (Jason Statham) do niedawna był najbardziej nieprzejednanym nowojorskim gliną. Dziś, skompromitowany i bez pracy włóczy się po ulicach. Pewnego dnia los stawia na jego drodze przerażoną dziewczynkę, którą ściga chińska Triada i rosyjska mafia. Wright staje w jej obronie, co natychmiast czyni go najbardziej poszukiwanym facetem w mieście. Dziewczynka zna niebezpieczną tajemnicę wartą miliony dolarów. Wielu ludzi zrobi wszystko, by jej nie ujawniła…

 

„Sahara” – środa 25 grudnia, godz. 17:45

Brawurowa ekranizacja powieści o perypetiach poszukiwacza przygód Dirka Pitta i jego przyjaciół. W rolach głównych: Matthew McConaughey i Penelope Cruz!

Badacz i poszukiwacz przygód Dirk Pitt (Matthew McConaughey) znajduje monetę, która potwierdza legendę z czasów wojny secesyjnej. Natychmiast wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu, który prawdopodobnie został ukryty w pustynnych piaskach Zachodniej Afryki. Na miejscu  Dirk i jego pomagier Al Giordino (Steve Zahn) spotykają Evę Rojas (Penelope Cruz), piękną i odważną panią doktor, która zgłębia tajemnicę dziwnej epidemii wyniszczającej ten region Afryki.

 

„Bez twarzy” – środa 25 grudnia, godz. 20:00

Mocne kino akcji z gwiazdorskim duetem - Johnem Travoltą i Nicolasem Cage’em!

Castor Troy (Nicolas Cage) to bezwzględny terrorysta, który zabija  syna agenta FBI Seana Archera (John Travolta). Pałający żądzą zemsty Archer rozpoczyna pościg za zabójcą, ale kiedy go namierza, okazuje się, że ten leży w szpitalu w śpiączce. To jeszcze nie koniec! Castor zdążył podłożyć niebezpieczny materiał wybuchowy, którego eksplozja doprowadzi do zniszczenia całego Los Angeles. Aby uratować miasto, Archer podejmuje zaskakujące kroki.