Jesteś tutaj

FILMOWE ŚWIĘTA W TV PULS – NAJBARDZIEJ ŚWIĄTECZNEJ TELEWIZJI!

 W Święta i Sylwestra TV Puls zaprasza na moc filmowych hitów  z gwiazdami, wśród nich m.in.: „Opowieść wigilijna”, „Giganci ze stali”, „Czarownica”, „Księga dżungli”, „Parker”, maraton z „Taxi” – oraz  wiele innych wspaniałych tytułów. TV Puls - poczuj klimat Świąt!

24.12.

Wigilię rozpoczniemy o 10:25 baśniowym widowiskiem „Oz: wielki i potężny” z Jamesem Franco, Michelle Williams, Milą Kunis i Rachel Weisz. O 12:45 TV Puls zaprasza na adaptację powieści Jacka Londona „Biały kieł” z Ethanem Hawke. Bliżej wieczora, od 16:35, na Widzów czekają dwa niezwykłe filmy o szukaniu utraconego Ducha Świąt: to rozgrywająca się współcześnie „Świąteczna historia” oraz animowana adaptacja „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa, w reżyserii Roberta Zemeckisa.

O 20:00 obejrzymy zabawne przygody najsłynniejszych Gallów w filmie „Asterix i Obelix kontra Cezar”, a o 22:00 TV Puls zaprasza na „Czarownicę” - zrealizowane z rozmachem widowisko, zainspirowane postacią z Disneyowskiej „Śpiącej królewny”, Diaboliną. W roli głównej Angelina Jolie.

25.12.

 W piątek 25 grudnia już o 08:50 TV Puls zaprasza na premierę „Alicji po drugiej stronie lustra” – o doskonałą  zabawę zadbają największe  gwiazdy ekranu: Anne Hathaway, Helena Bonham-Carter, Johnny Depp i Mia Wasikowska. O 14:40 Widzowie ponowne spotkają się z bohaterami „Czarownicy”, a o 16:25 obejrzą „Królewskie święta”, czyli historię o tym, gdy narzeczony okazuje się… dziedzicem tronu! Widzów ucieszy również „Księga dżungli” (17:55) – fabularna adaptacja opowiadań Rudyarda Kiplinga. Bożonarodzeniowy wieczór będzie należał do przesympatycznych Galów w filmie „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”. Masa śmiechu, wspaniałych przygód oraz znakomici aktorzy - Gérard Depardieu, Christian Clavier i Monica Bellucci. Startujemy o 20:00!

26.12.

W Drugi Dzień Świąt TV Puls nie zwalnia tempa! O 11:55 zapraszamy na „Opowieść wigilijną” a następnie, o 13:45 na „Księgę dżungli”. Szczypty magii doda również „Pamiętnik księżniczki” (15:35) - opowieść o nastolatce, która dowiaduje się, że jest spadkobierczynią tronu! W roli głównej Anne Hathaway. Amatorzy mocniejszych  wrażeń również znajdą coś dla siebie w „Gigantach ze stali” z Hugh Jackmanem! To filmowa wizja roku 2020, w którym boks został zastąpiony przez walki robotów! Emisja o 17:40. O 20:00 na Widzów czekają  weteran kina akcji Jason Statham oraz  Jennifer Lopez w filmie „Parker”! Wielkie emocje gwarantowane!

 

31.12.

Sylwestrowy wieczór w TV Puls spędzimy z najsłynniejszym filmowym kierowcą, czyli Danielem Moralesem z „Taxi” – TV Puls zaprasza na maraton z trzema filmami z tego przezabawnego cyklu! Zapowiada się mocna jazda pełna wrażeń! Wyruszamy  o 20:00.

01.01.2012

Nowy Rok w TV Puls przywitamy o 11:20 premierą filmu „Mój przyjaciel smok” o niezwykłej przyjaźni chłopca ze….smokiem! Od 14:50 TV Puls zaprasza na dwa „królewskie” hity z gwiazdami. Będą to: „Król Artur” z Clive’em Owenem o legendarnych Rycerzach Okrągłego Stołu oraz „W imię króla” z Jasonem Stathamem. Wieczorem o 20:00 szykujemy się na kino akcji „November Man” Pierce Brosnan w roli emerytowanego agenta CIA powraca do gry  i zostaje wplątany w międzynarodową intrygę! Tego nie można przegapić!