Jesteś tutaj

"GRA MUZYKA” - NOWY MUZYCZNY SHOW Z ROBERTEM JANOWSKIM JESIENIĄ W TV PULS!

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, produkuje z firmą Media Corporation nowy muzyczny show Gra Muzyka. W roli gospodarza programu – Robert Janowski. Zdjęcia do projektu ruszają latem. Premiera jesienią tylko w TV Puls!

- Cieszymy się na współpracę z firmą Media Corporation i z panem Robertem Janowskim, wspólnie szykując na jesień nowy show „Gra Muzyka”. Widzowie znajdą w nim znakomitą rozrywkę, dużo muzyki, emocji i dobrego humoru. Jesteśmy w fazie pre-produkcji, niedawno rozpoczęliśmy castingi, a na plan zdjęciowy wchodzimy już w czerwcu. Wtedy też zdradzimy więcej informacji na temat naszego wspólnego przedsięwzięcia. – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

- Potwierdzam, że w jesiennej ramówce TV Puls pojawi się nowe, muzyczne show „Gra Muzyka” - z Robertem Janowskim w roli prowadzącego. Program produkowany będzie przez Media Corporation na podstawie własnego formatu. Będzie wiele emocji i rywalizacji o nagrody, dużo świetnej muzyki a przede wszystkim bardzo dużo ciepłej, rodzinnej rozrywki. Nie zabraknie też gwiazd polskiej sceny muzycznej i artystycznych przyjaciół Roberta Janowskiego. - powiedziała Katarzyna Ocioszyńska, Prezes Zarządu Media Corporation.