Jesteś tutaj

GWIAZDY W SPECJALNYM ODCINKU ROZRYWKOWEGO SHOW TV PULS „NASTĘPNY PROSZĘ!”

W ostatnim, 10. odcinku show „Następny proszę!” w pełnym emocji pojedynku zmierzą się: Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski i Rita Weinar – czyli Kazimierz, Lolek i Benia z serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”, a także: aktorka Katarzyna Cichopek oraz mistrz motorowodnej Formuły 1 F1H2O, Bartek Marszałek. Nagroda zostanie przeznaczona na cel charytatywny – Fundację TV Puls „Pod Dębem”, która wspiera seniorów.
Premiera w TV Puls w niedzielę 2 grudnia o godz. 10:40.
Premiera w PULS 2 w piątek 7 grudnia o godz. 22:00.

W specjalnym odcinku show „Następny proszę!” widzów TV Puls czeka niespodzianka – o wejście do finału zagrają lubiane gwiazdy. Komu dopisze szczęście? Czy opanowaniem, godnym sportowca, wykaże się mistrz motorowodnej Formuły 1 F1H2O Bartek Marszałek? A może zwycięzcą okaże się Zbigniew Buczkowski, czyli Kazimierz z hitowego serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”? W odcinku wystąpi również aktorka Katarzyna Cichopek oraz Jerzy Górski i Rita Weinar, czyli Lolek i Benia z „Lombardu…”. Wygrana zostanie przekazana na charytatywny i szczytny cel – Fundację TV Puls „Pod Dębem”, działającą na rzecz poprawy jakości życia osób starszych.

„Następny proszę!” to program, który łączy emocje teleturnieju z doskonałą zabawą rozrywkowego show. Takiego show w Polsce jeszcze nie było! Program oparty jest na licencji włoskiego Next One, pokochali go m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii.
Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze. „Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym.
Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.