Jesteś tutaj

Jesień w PULS 2! Przygotuj się na emocje do kawadratu!

Jesień w PULS 2 to rodzinne pasmo JUNIOR.TV, a w nim światowej klasy animacje jak: „Gdzie jest Nemo?”, „Angry Birds” czy „Uniwersytet potworny” oraz ulubione przez dzieci i ich rodziców seriale animowane. Ponadto, jesienią PULS 2 pokaże najlepsze kryminały i widowiska rozrywkowe!

PULS 2 nieustannie rozwija pasmo JUNIOR.TV, w którym zaprasza dzieci i ich rodziców na najpiękniejsze, specjalnie wyselekcjonowane animacje. Już jesienią widzowie zobaczą takie pełnometrażowe hity jak: nagrodzony Oscarem® w kategorii „Najlepszy długometrażowy film animowany” „Gdzie jest Nemo?”, „Angry Birds” o przygodach zwariowanych i wiecznie zdenerwowanych ptaków czy „Uniwersytet potworny”, czyli znakomity prequel oscarowego hitu wytwórni Disney/Pixar „Potwory i Spółka”. Ale to nie wszystko! Codziennie od rana do wieczora dzieci i ich rodzice mogą śledzić przygody swoich ulubionych bohaterów w serialach: „Bob Budowniczy”, „Strażak Sam”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „Klinika dla pluszaków”, „Psi patrol” i w wielu innych animacjach.

Z kolei wieczorami PULS 2 zaprasza widzów na najlepsze amerykańskie seriale kryminalne: „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”, „Agenci NCIS” oraz „Zabójcze umysły”. PULS 2 to również doskonała zabawa w towarzystwie najlepszych kabaretów i artystów sceny muzycznej. Jesienią widzów rozgrzeje pozytywna energia takich widowisk rozrywkowych jak: „Wielka zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty”, czy 19. i 20. „Mazurska Noc Kabaretowa”. Przeżyjmy to jeszcze raz!