Jesteś tutaj

Jesień w TV Puls! Będzie się działo!

Nowe odcinki ulubionego przez widzów TV Puls serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, premiera rozrywkowego show, jakiego jeszcze w Polsce nie było, czyli „Następny proszę!”, oraz moc najlepszych zagranicznych filmów: hity kina akcji z Jasonen Stathamem: „Mechanik: Konfrontacja” (premiera w telewizji ogólnodostępnej) i „Parker”, niegrzeczna komedia z Milą Kunis „Złe mamuśki” (premiera w telewizji ogólnodostępnej) oraz: „Iluzja”, „Olimp w ogniu”, „Armageddon”, „Skarb Narodów: Księga Tajemnic” i wiele innych tytułów! Jesień w TV Puls zapowiada się ekscytująco!

Jesienną ramówkę TV Puls rozpocznie w poniedziałek 27 sierpnia premiera nowych odcinków hitowego serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”. Widzowie zobaczą kolejne wciągające historie, ukazane przez pryzmat przedmiotów zastawianych w tytułowym lombardzie. W rolach głównych występują: Zbigniew Buczkowski, Michał Chorosiński, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Henryk Gołębiewski, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Agata Szafrańska, Mateusz Murański i inni. W sezonie trzecim do obsady dołączy Dorota Kamińska, gościnnie wystąpi także Radek Liszewski z zespołu „Weekend”. Produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy po pierwszym sezonie emisji przyznali „Lombardowi…” Telekamerę Tele Tygodnia 2018.

Wielkie emocje, wyścig z czasem i atrakcyjne nagrody pieniężne! Tak zapowiada się „Następny proszę!” – nowy rozrywkowy show TV Puls, premiera już we wrześniu! W programie swoje szalone oblicze odkryje Marcin Wójcik (Kabaret Ani Mru Mru), który poprowadzi show. „Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami – aby wygrać w finale, trzeba udzielić błędnych odpowiedzi. Ponadto, w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i humor – a więc świetna zabawa! Takiego show jeszcze nie było!

Jesienią TV Puls zaprasza na moc zagranicznych hitów z gwiazdami. Fanów dobrego kina akcji ucieszy premiera filmów z Jasonem Stathamem „Mechanik: Konfrontacja” (premiera w telewizji ogólnodostępnej) oraz „Parker”, w którym występuje również Jennifer Lopez. Dla amatorów zwariowanych komedii TV Puls przygotował premierę filmu „Złe mamuśki”. Jego bohaterkami są trzy przepracowane i niedoceniane matki, które porzucają swoje obowiązki. W jednej z głównych ról znakomita Mila Kunis. Premiera w telewizji ogólnodostępnej!

„Iluzja” to kryminał sensacyjny w najlepszym wydaniu. Grupa utalentowanych iluzjonistów napada podczas swoich występów na banki a pieniądze przekazuje  publiczności. Czy ambitny agent FBI rozwikła intrygę stojącą za grupą? W rolach głównych gwiazdorska obsada: Morgan Freeman, Woody Harrelson, Mark Ruffalo i Michael Caine. W thrillerze sensacyjnym „Olimp w ogniu” Gerard Butler wcieli się w dawnego agenta Secret Service. Odsunięty od służby, niespodziewanie okaże się jedyną nadzieją Białego Domu zaatakowanego przez terrorystów.

Jesienią  TV Puls pokaże także „Armageddon” z Bruce’em Willisem, Liv Tyler i Benem Affleckiem. Ryzykowna misja w kosmos, która ma ocalić świat od zagłady, a w tle wielka miłość. Fabułę uzupełnia hitowy, nominowany do Oscara® utwór zespołu Aerosmith „I don't want to miss a thing”. Wielbicieli Nicolasa Cage’a i kina przygodowego TV Puls zaprasza jesienią na „Skarb Narodów: Księga Tajemnic”. Pościgi, doskonały humor oraz poszukiwania skarbów i odkrywanie sekretów z przeszłości sięgającej czasów Abrahama Lincolna ! To wszystko i wiele więcej czeka widzów TV Puls. W pozostałych rolach występują: Diane Kruger, Jon Voight oraz Harvey Keitel.